Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce bende amumu hiç oynamamıştım ve acayip igreniyordum(stundan) bu hafta gelince bi bakayım dedim bırakamıyorum,manyak eglenceli,bir türlü öldüremiyorlar beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Daha önce bende amumu hiç oynamamıştım ve acayip igreniyordum(stundan) bu hafta gelince bi bakayım dedim bırakamıyorum,manyak eglenceli,bir türlü öldüremiyorlar beni

Amumu nun stunı yok ki ? Slowu var bildiğim
  • Warwick Akar

US tayım Artık
    Hem Us Hem Eu

PAra Biriktirip Xin Zhao Almam Lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jexie

quote:

Daha önce bende amumu hiç oynamamıştım ve acayip igreniyordum(stundan) bu hafta gelince bi bakayım dedim bırakamıyorum,manyak eglenceli,bir türlü öldüremiyorlar beni

Amumu da hayvan gibi aoe stun var, daha n'olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NER0

quote:

Orijinalden alıntı: Jexie

quote:

Amumu da hayvan gibi aoe stun var, daha n'olsun?

• Yok abi bi oyunda benim dışımda takımımdaki herkes ragequit yaparmı akıllanmaz bu yabancılar valla böyle bişi görmeidm herkes ragequit yaptı bitek ben kaldım takımda 1/7 yaptım şerefsizler bu sorunun çözülmesi lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

Yok abi bi oyunda benim dışımda takımımdaki herkes ragequit yaparmı akıllanmaz bu yabancılar valla böyle bişi görmeidm herkes ragequit yaptı bitek ben kaldım takımda 1/7 yaptım şerefsizler bu sorunun çözülmesi lazım...

tek oynamaya razıyım ben gelen adamların hepsi +27 ama takım skoru 3/17 benim 3/0 sövmeyimde napıyım dakika 10 bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

Yok abi bi oyunda benim dışımda takımımdaki herkes ragequit yaparmı akıllanmaz bu yabancılar valla böyle bişi görmeidm herkes ragequit yaptı bitek ben kaldım takımda 1/7 yaptım şerefsizler bu sorunun çözülmesi lazım...

Şu ragequit'e mutlaka bi çözüm bulmaları lazım.Geçen twisted treeline oynuyordum yabancılarla hani başlangıçta Fb almak için alt lane'den giderler ya adam bizi beklemeden hoop rambo gibi gitti öldü noob team yazıp, çıktı daha oyun başında adam eksilince bidahada girmedi zaten kaybettik
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiRyzz

Warwick Akar

US tayım Artık
    Hem Us Hem Eu

PAra Biriktirip Xin Zhao Almam Lazım

reha shaco akarım :D kimse tutamaz beni hahaha hadi bekliyorum us ta bu gece akmamız lazım :)
  • Skype de Bekliyoruz Adam Yok Alla Alla

AxiRyzz
  • quote:

Skype de Bekliyoruz Adam Yok Alla Alla

AxiRyzz

skype kullanınca ping yukselmiyormu
  • hyr skype' ın oyuna hiç bir etkisi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Tristina bıraktım. Trynd devam ediyorum.

Bıraktım diyorsun ama tristana oynuyorsun şuan
  • Abi takılıyom işte. Tristina, Trynd, Gankplank yada Teemo.
  • Arkadaşlar Twitch için önerebileceğiniz bir build varmı?
  • quote:

Hay ellerine sağlık

@*Hardcore*

Senin verdiğin bi vent konusu vardı noldu o konu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiwaly -- 5 Ağustos 2010; 23:12:44 >
  • land of chaos var yeni oda bu younla karşılaştırılınca nasıl oynayanlar varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralapos2

land of chaos var yeni oda bu younla karşılaştırılınca nasıl oynayanlar varmı ?

Land of chaos un bu oyunla uzakran yakından alakası yok... Tek benzerlik ikisde mmo... Çok farklı klasmanlardaki oyunlar.
  • o da dota tarzı hero seçiyorsun savaşa katılıyorsun fln zannetmiştim.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.