Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Benim en iyi oynadığım 3 tane hero var. Tryndamere, Gangplank ve Twisted Fate. Yeni aldığım Heimerdinger, Evelynn, Dr. Mundo falan da güzel ama en çok ilk 3'ü oynuyorum. Bu vakitten sonra da almak istediğim hero kalmadı, o yüzden artık Rune işine başlıyorum. Bu 3 heroya ortak olarak Full Critical Damage alsam iyi olur mu? Greater Mark of Furor aldım 2 tane crit damage arttırıyor. Böyle devam ediyim mi sizce?

crit chance değil tryn zaten crit vuruyor canı azaldıkça crit damage rune alın late gamede tryn oyun taşıyıcısıdır ve çok fazla kill almasına gerek yoktur güçlenmesi için..

gp sevmiyorum gp için crit chance olabilir çünkü başlangıçta fayda verir..

twisted fate için önereceğim rune kombinasyonu

quant. ve mark armor penetration
    sealler mana regen at 18
    glphy cd reduction yada magic resst at 18

eğer hybird tf yapacaksan quant ve mark lar attack speed olabilir...
  • Oyuna ilk başladığım zamanlar tryn almıştım 1 el kullanıp 1/12/3 skorla oyunu kaybedince ne kadar ezik hero diyip bırakmıştım. Dün Gankplank kullanmaktan sıkıldığım için bi değişiklik yapayım dedim ve tekrar tryn'le oyuna girdim. 16/1/5 olarak oyunu bitirdim o 1 deadıda turret yanı adam öldürürken verdim. Gerçekten dehşet hero, bide benim kritik runelerde eklenince oyun sonu 3-4 vuruşta adam aldığım oluyor.
  • Arkadaşlar Ezrael için şu Rune'ları düşünüyorum sizce uygun mu?

Greater Mark Of Desolation x9
    17.64 Armor Penetration

Greater Seal Of Clarity x9
    0.90 Mana Per 5 sec (16.20 At 18)

Greater Glyph Of Focus x9
    5.85 Cooldown Reduction

Greater Quintessence Of Fortitude x3
    97.20 Health
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangel123

Arkadaşlar Ezrael için şu Rune'ları düşünüyorum sizce uygun mu?

Greater Mark Of Desolation x9
    17.64 Armor Penetration

Greater Seal Of Clarity x9
    0.90 Mana Per 5 sec (16.20 At 18)

Greater Glyph Of Focus x9
    5.85 Cooldown Reduction

Greater Quintessence Of Fortitude x3
    97.20 Health

glyph olarak magic resist per level yap daha güzel olur onun dışında uygun hepsi...cd red. de uygun fakat ben resist tercih ediyorum genelde 24 magic resist oluyo 18 de nerden baksan %15 reduced damage verir gayet de iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuems

quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Benim en iyi oynadığım 3 tane hero var. Tryndamere, Gangplank ve Twisted Fate. Yeni aldığım Heimerdinger, Evelynn, Dr. Mundo falan da güzel ama en çok ilk 3'ü oynuyorum. Bu vakitten sonra da almak istediğim hero kalmadı, o yüzden artık Rune işine başlıyorum. Bu 3 heroya ortak olarak Full Critical Damage alsam iyi olur mu? Greater Mark of Furor aldım 2 tane crit damage arttırıyor. Böyle devam ediyim mi sizce?

crit chance değil tryn zaten crit vuruyor canı azaldıkça crit damage rune alın late gamede tryn oyun taşıyıcısıdır ve çok fazla kill almasına gerek yoktur güçlenmesi için..

gp sevmiyorum gp için crit chance olabilir çünkü başlangıçta fayda verir..

twisted fate için önereceğim rune kombinasyonu

quant. ve mark armor penetration
    sealler mana regen at 18
    glphy cd reduction yada magic resst at 18

eğer hybird tf yapacaksan quant ve mark lar attack speed olabilir...

Yardım için teşekkürler Tryndamere için critical damage alacağım.
  • Bence critical chance al. Oyun başı iyi bi koridor arkadaşın varsa kendi kritik ihtimalinle first blood + double kill alabilirsin. Zaten oyun başı feedlenirse trynd bi daha durmaz. Benim oyun başı pasif %28 critical chance oluyor.

En son yaptığım Ranked game. Sion arkadaşım olur bu oyunda nedense kscilerin yüzünden kill yerine assist geldi. Öyle 10 levelliklerle yapılan oyunlara benzemiyor valla

EDİT: OHA 4 won 9 lost ne demek yav 30 level adamın 4 wonu nasıl olur.. Ranked game topu topu 3-4 kere oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 1 Ağustos 2010; 2:21:05 >
  • photoshop mu şaka mı bu bug olmalı şaka değilse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Bence critical chance al. Oyun başı iyi bi koridor arkadaşın varsa kendi kritik ihtimalinle first blood + double kill alabilirsin. Zaten oyun başı feedlenirse trynd bi daha durmaz. Benim oyun başı pasif %28 critical chance oluyor.

En son yaptığım Ranked game. Sion arkadaşım olur bu oyunda nedense kscilerin yüzünden kill yerine assist geldi. Öyle 10 levelliklerle yapılan oyunlara benzemiyor valla

EDİT: OHA 4 won 9 lost ne demek yav 30 level adamın 4 wonu nasıl olur.. Ranked game topu topu 3-4 kere oynadım.

5 kişi premade yaptığınız oyunlar normal değil de ranked idi herhalde.
  • Beyler 3350lik ne alsam akali geçio aklımdan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealNember

Beyler 3350lik ne alsam akali geçio aklımdan ?

Shaco
  • NER0, yok normal game oynadık hep. Ayrıca öyle olsa bile maksimim 5 game yapmışımdır ranked. Bug girdi heralde.

RealNember, 3350 ye birşey yok malesef 3150 ye Akali var. Güzel hero bi alan yaratıyo onun içindeyken görünmez oluyor 1 v 1 de o alanın içinde savaşıyorsanız
  • quote:

NER0, yok normal game oynadık hep. Ayrıca öyle olsa bile maksimim 5 game yapmışımdır ranked. Bug girdi heralde.

RealNember, 3350 ye birşey yok malesef 3150 ye Akali var. Güzel hero bi alan yaratıyo onun içindeyken görünmez oluyor 1 v 1 de o alanın içinde savaşıyorsanız

Kennen ile oynarken en çok zevk aldığım şey o alanın içine saklanan Akalileri acı çektirerek öldürmek
  • Öncelikle herkese merhaba,kardeşimle beraber bu oyunu 1-2 haftadır oynuyoruz.Gerçekten zevkli ve güzel bir oyun.Benim birkaç sorum olacak bilgili kişilere aklımda bulunan bazı championlar var,hangisini önerirsiniz diye sormak istedim.Çünkü boşuna para harcamak istemiyorum.Aklımdaki championlar şunlar Twitch,Pantheon,Dr.Mundo,Teedo,Kennen ve sizin önerebileceğiniz championları söylerseniz çok iyi olur.Şimdiden teşekkür ederim.Bilgili kişilerin önerilerini almak isterim.Birde item konusunda öneride bulunursanız çok makbule geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowKaan -- 1 Ağustos 2010; 15:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NER0

quote:

NER0, yok normal game oynadık hep. Ayrıca öyle olsa bile maksimim 5 game yapmışımdır ranked. Bug girdi heralde.

Kennen ile oynarken en çok zevk aldığım şey o alanın içine saklanan Akalileri acı çektirerek öldürmek

Morgana olup o alana bataklık yapmak yada Nasus olup pembe alandan yapmak
  • quote:

Görüşürüz Beetleguese, çok özletme kendini

Bu arada Gankplank almayı düşenenler için biraz bilgi vereyim. Başta çok güçlü değildir critik nerdeyse hiç vuramazsın(gerçi benim runelerden oyun başı %15 kritik ihtimalım oluyor). Oyun başı ya mana veren itemi(daha sonra para + mana-hp reg. veren taşa çeviriyorsun) yada %8 kritik veren itemi alıyorsun. kritik veren itemi alırsan yine bi ihtimal kritik ihtimalın var Ashe'ye, Ryze'ye falan. ama bir süre sonra 1. skille abandığın için manan bitiyo öyle sap gibi kalıyon. Mana reg alırsan kill yapmayı unut paso para kasmana bak.(Ben şahsen mana itemini alıyorum) 1950 gold yaptığında Base'ye dön ve 4 tane %8 kritik itemini(başlangıç olarakda %8 kritik aldıysan 3 tane) + bot alıp koridora geri dön artık herolara kritik saydırmaya yavaştan başlıyoruz.(Daha önce base'ye gidersen yani ölürsen falan 4 tane kritik itemi olana kadar onlardan al). Koridorda kalabildiğimiz kadar kalıp hero kesmeye bakalım daha sonra base'ye dönüp sırasıyla %8 kritikleri %12 kritik ihtimal+gold veren itemlere. Mana reg itemini para + reg veren taşa botuda 3 speed veren ayakkabıya çeviyoruz.

Bundan 500-600 kritikler görmeye başlarız. Zaten sürekli itemlerdende para geldiği için çok zaman geçmeden 4100 gold olur. Direk base'ye gidip infinity edge'yi alıyoruz... Tamamm bundan sonra canavara dönüşen Gankplank'ımızı zavallı düşman herolara kritik atarak kastırıyoruz ve oyun sonuna kadar para kazandıkça infinity edge alıyoruz. (Benim rekorum 4 infinity edge)

Skill olarak sırasıyla 1-2-4-3 . Unutmayın 2. skill her türlü dertten kurtarır sizi(stun,slow,silence,zart zurt..) He bu arada mapı takip edip takım savaşlarında ulti atmayı unutmayın. Siz başka yerde olsanız bile oraya atın.

İmla hataları bolca olabilir. Şimdiden affola.

hacı daha demin gangplank aldım.dediğin şekilde yaptım 2 infinity edgede bitti oyun.7/0 la bitirdim bende(kazandk)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tengumaru -- 1 Ağustos 2010; 16:09:12 >
  • ShadowKaan, ne tür hero oynamayı seviyorsun ona göre bi öneride bulunalım.

TheNewGoblin, güzel skor hiç ölmemen iyiymiş. Eğer karşı takımda çok yakın dövüşçü varsa ilk infinity edge'den sonra malady alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

quote:

Görüşürüz Beetleguese, çok özletme kendini

Bu arada Gankplank almayı düşenenler için biraz bilgi vereyim. Başta çok güçlü değildir critik nerdeyse hiç vuramazsın(gerçi benim runelerden oyun başı %15 kritik ihtimalım oluyor). Oyun başı ya mana veren itemi(daha sonra para + mana-hp reg. veren taşa çeviriyorsun) yada %8 kritik veren itemi alıyorsun. kritik veren itemi alırsan yine bi ihtimal kritik ihtimalın var Ashe'ye, Ryze'ye falan. ama bir süre sonra 1. skille abandığın için manan bitiyo öyle sap gibi kalıyon. Mana reg alırsan kill yapmayı unut paso para kasmana bak.(Ben şahsen mana itemini alıyorum) 1950 gold yaptığında Base'ye dön ve 4 tane %8 kritik itemini(başlangıç olarakda %8 kritik aldıysan 3 tane) + bot alıp koridora geri dön artık herolara kritik saydırmaya yavaştan başlıyoruz.(Daha önce base'ye gidersen yani ölürsen falan 4 tane kritik itemi olana kadar onlardan al). Koridorda kalabildiğimiz kadar kalıp hero kesmeye bakalım daha sonra base'ye dönüp sırasıyla %8 kritikleri %12 kritik ihtimal+gold veren itemlere. Mana reg itemini para + reg veren taşa botuda 3 speed veren ayakkabıya çeviyoruz.

Bundan 500-600 kritikler görmeye başlarız. Zaten sürekli itemlerdende para geldiği için çok zaman geçmeden 4100 gold olur. Direk base'ye gidip infinity edge'yi alıyoruz... Tamamm bundan sonra canavara dönüşen Gankplank'ımızı zavallı düşman herolara kritik atarak kastırıyoruz ve oyun sonuna kadar para kazandıkça infinity edge alıyoruz. (Benim rekorum 4 infinity edge)

Skill olarak sırasıyla 1-2-4-3 . Unutmayın 2. skill her türlü dertten kurtarır sizi(stun,slow,silence,zart zurt..) He bu arada mapı takip edip takım savaşlarında ulti atmayı unutmayın. Siz başka yerde olsanız bile oraya atın.

İmla hataları bolca olabilir. Şimdiden affola.

hacı daha demin gangplank aldım.dediğin şekilde yaptım 2 infinity edgede bitti oyun.7/0 la bitirdim bende(kazandk)

Ben de bunu denedim baya iyi. Ama kırmızı yer biraz abartı geldi. Aynı şekilde 4 tane averice blade+ philopshers stone+boots of swiftness yaptım. en fazla 250 crit vuruş oluyor (4 tane greater mark furor runesi ile) yine de işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 1 Ağustos 2010; 17:22:19 >
  • quote:

ShadowKaan, ne tür hero oynamayı seviyorsun ona göre bi öneride bulunalım.

TheNewGoblin, güzel skor hiç ölmemen iyiymiş. Eğer karşı takımda çok yakın dövüşçü varsa ilk infinity edge'den sonra malady alabilirsin.

defansif hero sevmez o sardırmaya yönelik heroları sever
  • _Marvel_, o herodan heroya değişir. Tanklara tabikide senin dediğin kadar vururuz ama bi Ashe, Yi, Ryze falan 400 den aşağı yemez. Tekrar gankplank oynarsam ss çekerim.

gsliyim, o zaman benim en sevdiğim herolardan olan master yi yada katarina denemesini öneririm.
  • 4 infinity edge ile 14/3 ama yenildik
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.