Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce bi olafa karşı oynadm adam cıştu ya, tank fighter mage sage demeden kesiyor herkesi valla, bu adamdan korkulur,
  • Merak ettim şimdi degermi 3150 ip'ye ona göre alırım bende
  • Bazı arkadaşlar patch çekerken hızda problem yaşamışlar galiba. Eğer Launcher 'daki Options tan peer-to-peer kapatırsanız, hızda ani düşmeler yaşamazsınız.
  • Lag var diye EU ya geçtik Eu daha beter.
  • EU'da da çok bug oluo bende.. her oyundan sonra oyunu kapıyıp açmam gerekio, ve iyi bir oyuncuyla tanıştığımda adı aklımda kalmassa (ki genelde kalmıo çünkü adamların isimleri hep garip garip şeyler) adamı ekleyemiorum friend list'e
  • Ekle - Clammy
    Genelde aksamları oyunda olurum
  • ekledim, ben EU'da oynamaya yeni başladım daha lvl 12'yim
  • Beetleguese ekle,
    bir de TR chat kanalına gelirsen orda 10 kişi oluyoruz günün her saati
  • abi ya TR chat kanalını göremedim. noob, stratecy, looking group, public chat var sadece
  • Create Room dan gir TR yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenrirG

ekledim, ben EU'da oynamaya yeni başladım daha lvl 12'yim

Tamam akşama kabul ederim davetini
  • Dun aksam US serveri bi gitti bi daha gelmedi. EU da durum nasil? Tam oyuna baslayacakken disconnect oldu sonrasinda hic giremedim oyuna.
  • EU'da da aynısı oldu. Deneme oyunu oynuyordum ve koptum. Sonra tr kanalına girdim baktım herkes aynı sorunu yaşamış. Normal bir oyuna gireyim dedim giremedim ve "dc" yedim. Gitti güzelim "ip" bonusum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Ragon -- 11 Haziran 2010; 11:44:55 >
  • Umarim duzelmistir simdiye. Cunku bu aksam 21:00 sularinda oyuna oturup Pazar aksami 21:00 sularina kadar oynama planlarim var :D
  • Düzelmiş gibi ama ben bayağı bir sorun yaşadım. İlk girdiğimde "dc" oldum ve sonra bir bağlandım FPS 10'dan yukarı çıkmıyor. Orta sıra benimdi. Orada Karthus 5. seviyeye ulaşmıştı. Milleti satmamak için o hâlde oyuna devam ettim. Büyük savaşlarda FPS 4'e kadar düşüyordu. Oyun ortalarında onlardan biri koptu oyundan. Biraz toparlar gibi olduk. Sonra adam geri geldi, biz de Olaf'ı kaybettik o sırada. 4 kişi 5 kişiye karşı oyunu kazandık ki bayağı işkence çektim.

İkinci oyunumun ortalarında gecikme 400'lere kadar çıktı. Onu da kazanmayı başardık. Ryze ile oynadığımdan sadece millete yakınlaşıp yetenekleri kullanmam yetiyor. Sunucu tam anlamıyla toparlayana kadar da Ryze'den başka kahraman almayı düşünmüyorum.
  • Arkadaşlar birisi HoN la LoL'un TÜM farklarını yazabilirmi?
  • Su Ryze ile birtek ben oynayamiyorum heralde. Bendeyken hicde yetenekli olmuyor ama karsidayken yanina yaklasilmiyor MaazAllah.
  • Level daha 7 nick:pyxhokiller ekleyin Fiddlesticks aldım ama önerilen runeler hep +10 level.10 lvl altı Fiddlesticks için önerebileceğiniz runeler varmı?
    Birde sorum var ama gülmeyin

Ultimate ready herkeste no bende yes yazıyor bu ne anlama gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tengumaru -- 11 Haziran 2010; 18:00:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

Level daha 7 nick:pyxhokiller ekleyin Fiddlesticks aldım ama önerilen runeler hep +10 level.10 lvl altı Fiddlesticks için önerebileceğiniz runeler varmı?

ultimate ready "ultimate" ı halk arasında "ulti" olarak tanımladığımız R skill ini ifade ediyor. R skill i cooldown da iken no, hazır olduğunda yes yazar karşısında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

Level daha 7 nick:pyxhokiller ekleyin Fiddlesticks aldım ama önerilen runeler hep +10 level.10 lvl altı Fiddlesticks için önerebileceğiniz runeler varmı?

Levelin 20 olmadan sakın rune işine girme ip lerin boşa gider . Alcağın runeler direkt tier 3 olsun yani . Ultimate ready demek ulti skillin yani lwl 6 da açılan skilin hazır demek
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.