Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1891. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18891890189118921893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • donor bolgede de fazla sac kalmamis gibi gorunuyor..Bu durumda ekim olmaz herhalde.
  • supersport87 S kullanıcısına yanıt
    Bu saça ancak protez saç olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Bu saça ancak protez saç olur
    arkadaşlar doğru söylüyor.hiç ekim işine girme ..pişman olursun..kapanmaz daha beter gözükür.en iyisi bence de protez saç arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krieg74 -- 22 Eylül 2016; 12:29:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

jöle saç dökmez. şapka takmak saç dökmez. kötü şampuan saç dökmez. hergün yıkamak, veya az yıkamak saç dökmez.

sokaklarda evsiz insanlar görmüşsünüzdür. bazılarında fırça gibi saç vardır. o adam ne yıkanıyor, ne adam gibi besleniyor. sigara içki herşey var ama saçlar fırça gibi. işte bu tamamen genlerle alakalıdır.

bu yorumun altına imzamı atarım saç dökülmesi yüzde 99 genetik tir. ama millete laf anlatamıyorum yok sinir sitresten saçlarım dökülmüş yok şapka takmışım yok jöle kullanmışım. bunlarda saça zararlı ama saç dökülmesi yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krieg74

arkadaşlar doğru söylüyor.hiç ekim işine girme ..pişman olursun..kapanmaz daha beter gözükür.en iyisi bence de protez saç arkadaşım.

bir saç bu kadar dökülürmü hocam insaf ya ne kadar güzel saçlarım vardı. beckham gibi adamdım ben. :) kışın zaten şapka takıyorum malum kafa açık donuyor kafam. bu protez saç kaça patlar bana normal saçtan ne farkı vardır.
  • Protez saç kullanan birisi olarak herkese tavsiye etmem, ancak sizin gibi artık saç konusunda son raddeye kadar gelmiş birisinin yapabileceği pek birşey yok gibi, 500~600 civarına bulunabiliyor, fakat şimdiden söyleyeyim biraz sabır işi. He ben halimden memnunmuyum memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynoun -- 22 Eylül 2016; 18:14:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

quote:

Orijinalden alıntı: silverdagger

quote:

arkadaşlar şimdi benim saçım baya bir döküldü arka da çok fazla saçım yok ordan alamazlar alırlarsa ya sakaldan alıcaklar yada vücut kıllarından sakal neysede vücuttan alsalar diyelim o kıllar çabuk kopuyorlar en azından biraz zorlasam bir kaç kıl elime geliyor. pek sağlıklı olmaz gibime geliyor. forumda vücuttan kıl ekleten varmı sonucu merak ediyorum ona göre bende ektireceğim.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Dostum kesinlikle bulaşma. bu açıklıkta bir saçın ekimle kapanma şansı sıfır. kapanır diyen yalan söyler. ektirirsen son derece seyrek kalır ve çok kötü gözükür bu halini mumla ararsın.

Buda arkası hocam.
    Bu mesaja eklenen görseller:

dediğim gibi hocam moralini bozup hevesini kırmak istemem ama senin hem açık alan çok büyük hemde arka donör bölge zayıf ekim olmaz ekilsende asla kapatmaz. gördüğüm kadarıyla kafan yamuk şekilsiz falan değil bu tip durumda senin gibi olanlar dazlak veya 3 numara yaptırmalı bi de topsakal veya kirli sakal ekle on numara şekil olur.

protez saça ise hiç bulaşma derim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar şimdi benim saçım baya bir döküldü arka da çok fazla saçım yok ordan alamazlar alırlarsa ya sakaldan alıcaklar yada vücut kıllarından sakal neysede vücuttan alsalar diyelim o kıllar çabuk kopuyorlar en azından biraz zorlasam bir kaç kıl elime geliyor. pek sağlıklı olmaz gibime geliyor. forumda vücuttan kıl ekleten varmı sonucu merak ediyorum ona göre bende ektireceğim.

Dostum kesinlikle bulaşma. bu açıklıkta bir saçın ekimle kapanma şansı sıfır. kapanır diyen yalan söyler. ektirirsen son derece seyrek kalır ve çok kötü gözükür bu halini mumla ararsın.

Buda arkası hocam.

dediğim gibi hocam moralini bozup hevesini kırmak istemem ama senin hem açık alan çok büyük hemde arka donör bölge zayıf ekim olmaz ekilsende asla kapatmaz. gördüğüm kadarıyla kafan yamuk şekilsiz falan değil bu tip durumda senin gibi olanlar dazlak veya 3 numara yaptırmalı bi de topsakal veya kirli sakal ekle on numara şekil olur.

protez saça ise hiç bulaşma derim.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar saç dökülmesinin envai çeşit sebebi vardır ama arkadaşlarda belirttmiş iş genetikle alakalı. ırsi yani. ancak bazen bakıyorsun ailede kellik yok sizde var bu tip durumlar istisna olup farklı faktörler olabilir ama asıl sebep belli atalarımız ne demiş ''Katranı kaynatmakla olmaz ki şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker'' benim babam keldi dedemde keldi amcalarda kel. dayılar bile seyrek saçlı. eee biz ne olacaktık bizim kader doğuştan çizilmiş napalım:)

ben ektirdim kısmen kurtuldum eskiye göre epey iyiyim ama tabi dökülmemiş yıllar önceki fırça girmez saçlarımı görünce içim cız ediyor yapıcak bişi yok tüm suç rahmetli dedemin:)
  • bynoun kullanıcısına yanıt
    Ankarada nova hair denilen biyerle gorustum foligraft teknolojisi kullanıyorlarmış ( yanı gercek saçından ayırt edilmiyor ve çok gerçekçi bi teknolojiymis) bana 2500-3000 tl fiyat verdiler ve 1-2 yilda anca ömrü varmış velasilkelam durumu iyi olanlar için güzel kusura bakmayın da 500-600 lük ler kafada emanet gibi durar
  • bynoun kullanıcısına yanıt
    Bulaşma derken nedir hocam ekşi yönü protezin
  • Katılmamak mumkun degıl Sac ekımınden sonra cok ıyı saclara sahıp de olabılırsın Ancak sonrakı vadede kendı sacların dokulmeye devam edecegı ıcın bunuda hesaba katmak lazım.Ben de sac ektırdım ve cok da memnunum ama kendı saclarım dokulmeye devam ederse kı edebılır o zaman ıkıncı bır ekım ya yaptırıım ya da kok kalmaz yaptıramam. keske sac dokulmesı hıc olmasaydı. ben soyle bakıyorum sac ekimi protez ya da hıc bır sey yaptırmamak hepsı denenebilir . Sonunda hangisi mutlu ediyorsa onu denemek lazım.
  • 99. Gün arkadaşlar

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • Uzun araştırmalarım sonucu bugun saç ekimi için anlaştım kaporamı verdim ve günümü belirledim.operasyon öncesi sonrası ve devamını sizlerle paylaşacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Uzun araştırmalarım sonucu bugun saç ekimi için anlaştım kaporamı verdim ve günümü belirledim.operasyon öncesi sonrası ve devamını sizlerle paylaşacağım
    Beyler son zamanlarda ekim sayfasında protez tavsiye edenler var. Protez saçın ömrü kısa ve maliyeti oldukça yüksek. Her ay mutlaka bakım yaptırmak gerekiyor. 1-2 kafanızda kalacak saça 2000-3000 lira veriyorsunuz ve protezi yapan tanıdık ise en iyi ihtimalle 100 liraya bakım yaptırıyorsunuz. Maddi durumu iyi olup 5000-6000 lira verip 300-500 liraya bakım yaptıranlar bile var çevremde.
    Gerçekten günümüz teknolojisinde doğal duruyor ama pahalı bir yöntem. Kalıcı bir çözüm değil.
    En kalıcı çözüm saç ekimi. Ama saç ekimi de biraz şans faktörü yanınızda olacak. İyi sonuçlar olabildiği gibi memnuniyetsizlik veren sonuçlar da olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenlve2260

99. Gün arkadaşlar

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

dökülmüş hali benim saçların aynısı
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ben de heyecanlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arintoktas

Hayırlı olsun. Ben de heyecanlandım.

teşekkür ederim.resimleri öncesi ve sonrası arkadaşlara bilgilendirme açısından atacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Beyler son zamanlarda ekim sayfasında protez tavsiye edenler var. Protez saçın ömrü kısa ve maliyeti oldukça yüksek. Her ay mutlaka bakım yaptırmak gerekiyor. 1-2 kafanızda kalacak saça 2000-3000 lira veriyorsunuz ve protezi yapan tanıdık ise en iyi ihtimalle 100 liraya bakım yaptırıyorsunuz. Maddi durumu iyi olup 5000-6000 lira verip 300-500 liraya bakım yaptıranlar bile var çevremde.
    Gerçekten günümüz teknolojisinde doğal duruyor ama pahalı bir yöntem. Kalıcı bir çözüm değil.
    En kalıcı çözüm saç ekimi. Ama saç ekimi de biraz şans faktörü yanınızda olacak. İyi sonuçlar olabildiği gibi memnuniyetsizlik veren sonuçlar da olabiliyor.

protez konusunda arkadaşa katılıyorum. pahalı bir yöntem. ancak tarkan, ceceli gibi parası çok olan insanlar için kullanılabilir bir yöntem. zaten bu yöntem ilk kez abd'de holywood yıldızlarında kullanıldı.

saç ektirme konusunda ise katılmıyorum çünkü ekim de kesin çözüm değil. tepesi açılmış, donör bölge zayıf kişilerde saç ekimi parayı çöpe atmaktan başka işe yaramaz. saç dökülmesini ilk hissettiğiniz anda proscar ve minoxidile başlamak daha ucuz ve daha iyi sonuç verir. geç kalırsanız o da bir işe yaramaz.
  • quote:

Kardeşim 20-30 günde bir bakımı var sokuyorsun sonra yapistiryorsun en az 20 gün gidiyor

Hocam bakimini kendimiz yapabilir miyiz yoksa merkeze gitmek sart mi? Birde bakim ucretli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

quote:

Kardeşim 20-30 günde bir bakımı var sokuyorsun sonra yapistiryorsun en az 20 gün gidiyor

Hocam bakimini kendimiz yapabilir miyiz yoksa merkeze gitmek sart mi? Birde bakim ucretli mi?

Alıntıları Göster
    kaşımın küçük bir yerine ektirmek istiyom bosluga

doktorlar küçük işler için ugrasıyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korner- -- 25 Eylül 2016; 17:56:34 >
  • 
Sayfa: önceki 18891890189118921893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.