DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
en iyi saç ekim merkezi neresidir
Bu Konudaki Kullanıcılar: sendelse, Güney83
2 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
38.562
Cevap
575
Favori
5.049.102
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi saç ekim merkezi neresidir
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 sonraki >>>
Giriş
      0 Mesaj
      22 Temmuz 2013 16:34:34
      quote:

Orijinalden alıntı: mert3356

benim 3. haftam doldu. şok dökülme 11. gün başladı ve devam ediyor. saçlarıma elerken döküldüğü belli oluyor....saç kırıkları gibi eline geliyor.

bende ıkı uc gunde bır ya dediğin sekılde bır saç luyor yada olmuyor yanı ekılenlerın hala hepsı kafamda duruyor ..herhangı bır hap ta kullanmıyorum .sadece sampuanla yıkıyorum..gun de bır paket sıgarada ıcıyorum ama dokulmedı ınsallah dökülmez dıyeyımm :)))

Gözlerine Kilitlendim Anahtarı İstiyorum..!!
    • Er
      0 Mesaj
      22 Temmuz 2013 16:35:50

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Bugun sac yikamam yapildi. Bandajsiz gercekten cok guzel durdu baya hosuma gitti . Bildiginiz uzere serdar hocada ekim yaptirmistim diger bir cok arkadas gibi kafamda 3000 greft oldugunu dusunmedigimi yazmistim . Velhassil dun gece bir arkadas greftlerin oldugu kabin resmini cekmis 11 kap oldugunu soyledi bende 11 kap oldugunu saymistim ama fotograf cekmemistim . Bugun hemsireye kafamda 3000 greft yok gibi dedim bana fotografini cekebilecegimi herkesin cekip saydigini soyledi . Sayanlardan biri ekim yaptiran bir arkadasimdi ve dun resimlerini paylasan arkadasti. Bende bunun uzerine resim cekme imkani oldugu halde hoca riske girip eksik kok ekmez diye dusundum . Dedigim gibi bugun kafamda 3000 kok plduguna emin gibi bir seyim haa diger arkadaslar gibi 3000 kok oldugu belli olmuyor ama hocanin bu riske girecegini dusunmuyorum kimseninde gunahini almak istemiyorum ve doktoruma guvenmek istiyorum

Bu arada ben hastaneden cikarken hastaneye giren eskisehirli arkadas ne yaptin forumdaysan bir alinti yapiver

:) umarim hersey yolunda gitmistir birde bence en guzel zaman kabuklar dokuldukten sonraki zaman gercekten cok dogal durucak ve sokaga cikip saclarini gostermek icin can aticaksin :))) birde forumun artik son sayfalarinda herkez birbiri icin yardimlasmayi daha cok artirdi gereksiz bilgiler degil hepimizin faydasina olacak sekilde resimler ve deniyimler paylasilirsa foruma her giren kendisi icin dogruyu bulabilir
      herkeze sevgiler saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android Beta Kullanıcısı
      2999 Mesaj
      22 Temmuz 2013 17:53:41
      quote:

Orijinalden alıntı: eri06kud

Alıntıları Göster

:) umarim hersey yolunda gitmistir birde bence en guzel zaman kabuklar dokuldukten sonraki zaman gercekten cok dogal durucak ve sokaga cikip saclarini gostermek icin can aticaksin :))) birde forumun artik son sayfalarinda herkez birbiri icin yardimlasmayi daha cok artirdi gereksiz bilgiler degil hepimizin faydasina olacak sekilde resimler ve deniyimler paylasilirsa foruma her giren kendisi icin dogruyu bulabilir
      herkeze sevgiler saygilar

aynen hocam baya güzelleşti forum ilk başlarda hep tartışma varken şimdi baya azaldı. Bu arada senin durumlar nasıl sana mesaj attım şimdi şu ilaçlarla ilgili burayada yazcam millet ne yapmıs bakayım bi

2999 Mesaj
      22 Temmuz 2013 17:57:02
      arkadaşlar bu biotini saç ekimden kaç gün sonra kullanmaya başlamalıyım. Aynı zamanda minoxili ne zaman kullanmalıyım?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      22 Temmuz 2013 18:27:09
      kabuklar genel olarak doküldüğünde minoxil kullanmaya başla hocam.

• Er
      0 Mesaj
      22 Temmuz 2013 18:52:41

arkdaslar merhaba..forumu bayadır takıp edıorum bugun uye oldum..bende 36 gun once serdar gokreme sac sıklastırması yaptım..ancak suan durum ıc acıcı degıl kendı varolan saclarımda dokuldu sanırım cok kotu bı goruntu var..sac ektırıp memnun olanların sureclerınde bole bı durum varmıydı ıcımı rahatlatcak bırılerı varmı:)

kababakullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      22 Temmuz 2013 19:22:40

merhaba arkadaşlar forumu uzun süredir uzaktan takip etmekteydim üye olup size yazmak şimdi nasip oldu :) forumdaki paylaşımlardan bilgi sahibi oldum, saç ekimi yaptırmamda ve yer seçimimde katkısı olduğu için paylaşım yaparak foruma ve sizlere nacizane katkılarım olsun istedim ben 3 gün önce saç ekimi yaptırdım (fotoğraflarıda sizinle paylaşacağım)

ekimi Denizli ERPA Hastanesinde Dr. Özgür Nalbant'a yaptırdım. kendi ekimimle ilgili olumlu olumsuz bişey söylemem için çok erken ama şu ana kadarki süreçten memnunum. ben denizliliyim fakat antalyadaki hastanelerin ismine güvenip oralarda saç ekimi yaptırmayı düşünüyordum. fakat araştırdığımda tamam budur diyebileceğim biyer bulamadım. bu ve başka forumkarda 1-2 tane Özgür hocanın yaptığı ekimleri gördüm ve hoşuma gitti bunun sonucunda görüşmek için randevu aldım. bana 2500 greft civarı bi ekimin uygun olduğunu söyledi. daha önce ekim yaptığı hastaların ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarını gösterdi. 3 tane de telefon numarası aldım yüz yüze görüşmek için bunlardan birisiyle görüştüm( saç dökülmesi bana daha çok benzeyen) ve fikirlerini aldım oda ekimden memnun olduğunu söyledi ki saçlarını bende beğendim ve bu işi memleketimde de yaptırabileceğime karar verdim. ayrıca özgür beyin ekimlerini gören şehir dışından birçok kişinin geldiğini söyledi.

ayrıca dikkat ettiğim unsurlar:
      Doktorun bu işte tecrübeli olması önemli. ekim yaptırdığım doktorda 11 yıldır bu işi yaptığını söyledi.
      Dr günde sadece 1 ekim yapıyor sabah 8 de başlıyor ve 2.30 a kadar anastezi saç köklerini alma kanal açma işlemlerini tamamen kendisi yapıyor (bu arada hemşireler kökleri kaplara yerleştiriyor) ve işlemin bundan sonra sanırım en risksiz olan kısmı saç köklerini kanallara koyma işini hemşireler yapıyor. hemşirelerle konuştuğumda da 9 yıldır Özgür hocayla beraber çalıştıklarını öğrendim.
      Şu an aklıma gelenler bunlar. ayrıca ekim ücretini de belirteyim 2700 civarı greft alındığını söyledi Özgür hoca (güvendiğim için saymadım 13 kutu vardı) 2900 TL ödedim bir kısmı peşin bir kısmı taksitli. benim için greft sayısından daha önemlisi doğal bir görüntü olması zaten. şimdiye kadarki süreçten memnunum umarım bundan sonrası da aynı şekilde olur.

• Çavuş
      47 Mesaj
      22 Temmuz 2013 19:22:46
      Değerli arkadaşlar saç dökülmesi problemim vardı, vardı diyorum çünki artık neredeyse yok gibi, eczacımın tavsiyesi ile 3 aydır shen min kullanıyorum, çok memnunum alnımdan yeni saçlar çıkmaya başladı (çok fazla değil tek tük ama kayda değer) siz değerli arkadaşlarıma bir öneri olarak yazıyorum. Saygılarımla.

"Ben hayatımın hiçbir anında karamsarlık nedir tanımadım." * M. Kemal Atatürk
    • Er
      0 Mesaj
      22 Temmuz 2013 19:44:07

Solgar biotin al 5000mg kutuda 50 adet var günde 1 tane kullan,sacların çabuk uzamasını sağlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      Bahsedilenler: E.Sanchez

2999 Mesaj
      22 Temmuz 2013 19:49:41
      quote:

Orijinalden alıntı: kababa

kabuklar genel olarak doküldüğünde minoxil kullanmaya başla hocam.

teşekkürler hocam

2999 Mesaj
      22 Temmuz 2013 19:53:46
      quote:

Orijinalden alıntı: Surfa

Solgar biotin al 5000mg kutuda 50 adet var günde 1 tane kullan,sacların çabuk uzamasını sağlar

aldım hocam şu anda elimde mevcut yalnız ne zaman kullanacagım konusunda kararsızım

22 Temmuz 2013 21:14:20

quote:

Orijinalden alıntı: yanperç

arkdaslar merhaba..forumu bayadır takıp edıorum bugun uye oldum..bende 36 gun once serdar gokreme sac sıklastırması yaptım..ancak suan durum ıc acıcı degıl kendı varolan saclarımda dokuldu sanırım cok kotu bı goruntu var..sac ektırıp memnun olanların sureclerınde bole bı durum varmıydı ıcımı rahatlatcak bırılerı varmı:)

Açıkçası bundan bende korkuyorum hala, ekimin 21. günü şok dökülme nispeten oldu ama eskidende saç olduğu için ne kadarı döküldü bilmiyorum. Şu an çok rahat sokakta dolaşacak kadar saçım var hatta ailem dışında kimsede ektirdiğimi bilmiyor. İlk 6 7 gün zaten evden çıkmadım sonraki günlerde ise birçok arkadaşım gördü ektirdin mi diyen olmadı demekki o kadarda belli olmuyor. Doktoru hala övecek birşey yok geçsin bakalım 2 ay zaman sonra hep beraber fotolarla bakarız çıkan duruma görede o doktora ister övgü ister sövgü düzeriz :D

22 Temmuz 2013 21:17:35
      Birde önceki sayfada yine bi reklamcı var bunlara dikkat etmekte fayda var

• Er
      4 Mesaj
      23 Temmuz 2013 00:05:41
      arkadaşlar 5 ay olupta sacı tam olarak cıkmayan var mı ?

• Er
      0 Mesaj
      23 Temmuz 2013 00:19:08

ramazan ayı oruçluysan iftardan sonra 1 tane al,veya sabah kahvaltıdan sonra..korkma birsey olmaz saçların daha çabuk uzayacak,biotin saç ve trnak gelişimi içindir zaten,yüksek dozda olsa idrardan atılır

E.Sanchezkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      192 Mesaj
      23 Temmuz 2013 00:42:29
      bende prp yaptırdım bugün. doktor igneyi kafaya batırınca asistani güya benle sohbet ediyo acısını unutuyum diye :D doktora dedim sünnet olan çocuğu konuşturur gibi yalandan mı konuşuyorsunuz yandım allah :D bagırmak için müsade istedim ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 23 Temmuz 2013; 0:43:10 >

onur
    • Er
      0 Mesaj
      23 Temmuz 2013 00:45:09
      arkadaşlar Xpecia tablet; mi yoksa biotin tablet mi hangisini önerirsiniz

• Er
      0 Mesaj
      23 Temmuz 2013 00:45:14

merhaba fiyati 3000 avro, 3000 greft + prp

ozguragacikkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      23 Temmuz 2013 01:04:00

gecenin bu saatiinde beni güldürdün ya allah ta seni güldürsün gönlünce olur inşallah :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAİRKRONİK -- 23 Temmuz 2013; 1:09:08 >
      onurgunerkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      192 Mesaj
      23 Temmuz 2013 01:16:01
      quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

bayagı pahalıymış hocam ya. 1 greft 1 lirada değil 1 euro. gerçi memnun olduktan sonra insanın gözü başka bişey görmez :)

onur
    • Teğmen
      192 Mesaj
      23 Temmuz 2013 01:33:26
      quote:

Orijinalden alıntı: ŞAİRKRONİK

gecenin bu saatiinde beni güldürdün ya allah ta seni güldürsün gönlünce olur inşallah :))

ama öyle aklıma geldi ne yapıyım :)) bu arada doktorumuzda aynıymış , hayırlısı olsun herkes adına inşallah. senin resimlere baktım güzel olmuş gerçekten.
      ben o spreyden alıcam minoxil yanına biotin 5000mg belki bide shen min men.

onur
    • Binbaşı
      1055 Mesaj
      23 Temmuz 2013 01:37:21
      gizliny,jakoba 06 ve ayaküstü nickli arkadaşlar son durumlarınız nedir? özellikle ayaküstü nickli arkadaş sende seboreik dermatit vardı son durumun nedir, eğer bu yazıyı okuyorsan burdan veya pm den bilgilendirirsen çok sevinirim, bende de seboreik dermatit var senin sonucun çok önemli benim için

PSN=kadir-dante
    • Er
      0 Mesaj
      23 Temmuz 2013 10:41:00
      quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Alıntıları Göster

ama öyle aklıma geldi ne yapıyım :)) bu arada doktorumuzda aynıymış , hayırlısı olsun herkes adına inşallah. senin resimlere baktım güzel olmuş gerçekten.
      ben o spreyden alıcam minoxil yanına biotin 5000mg belki bide shen min men.

hayırlı olsun hocam sımdıden ilk izlenımlerınıme bakarak gonul rahatlıgıyla ekım yapabılırsın dıyebılırım..ektın mı yok sa daha ekecen mı..bu arada sunu kullanacam bunu kullanacam dıyorsun bu kkadar ılacı vucuda yuklemenın zararı vardır dıye dusunuyorum...resul bey sadece sprey kullan demıstı..bı de daha once kullandıgın sampuanı 21 gunden snra kullan demıstı..ben doktorumu dınlıyorumm valla ek bırsey almayı dusunmuyorumm..evdekı bulgurdan da olmayalım :))) malum cınsellık uzerıne bu tur ılacların yan etkılerı var :))))

23 Temmuz 2013 12:24:27
      Ekim yapıldıktan kaç gün sonra denize girmek uygun olur? sizin doktorlar ne diyor bu konuda?

• Teğmen
      192 Mesaj
      23 Temmuz 2013 12:26:30
      quote:

Orijinalden alıntı: ŞAİRKRONİK

Alıntıları Göster

hayırlı olsun hocam sımdıden ilk izlenımlerınıme bakarak gonul rahatlıgıyla ekım yapabılırsın dıyebılırım..ektın mı yok sa daha ekecen mı..bu arada sunu kullanacam bunu kullanacam dıyorsun bu kkadar ılacı vucuda yuklemenın zararı vardır dıye dusunuyorum...resul bey sadece sprey kullan demıstı..bı de daha once kullandıgın sampuanı 21 gunden snra kullan demıstı..ben doktorumu dınlıyorumm valla ek bırsey almayı dusunmuyorumm..evdekı bulgurdan da olmayalım :))) malum cınsellık uzerıne bu tur ılacların yan etkılerı var :))))

yok daha ekilmedi benimki ekim öncesi prp idi. kısmetse yarın saat 9 da başlıyacak. ama benim biraz zor bakalım nasıl olucak . açıklık epey var bende. . doktora diyom benim kafa tez konusu gibi bişeye benzese doçenntlik alırsınız artık :D
      ilaç konusundada haklısın sanırım. banada aynısını der muhtemelen doktor. fonksiyonu yerinde kel bi erkek mi? fonksiyonu bozuk sırma saçlı fatih ürekmi ? :)) Allahım ne diyom ben ya kafayı yedim :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 23 Temmuz 2013; 12:42:22 >

onur
    • Teğmen
      192 Mesaj
      23 Temmuz 2013 12:43:55
      quote:

Ekim yapıldıktan kaç gün sonra denize girmek uygun olur? sizin doktorlar ne diyor bu konuda?

hocam bence hiç riske atmayın bu seneyi es geçin. hiç iyi demiyolar deniz için.

onur
    • Teğmen
      192 Mesaj
      23 Temmuz 2013 12:49:55
      ya ben birşey sorucam. operasyon sırasında 7-8 saat boyunca ne yapıyorsunuz. tv falan açıkmı bari. ben patlarım sıkıntıdan sanırım. yoksa öyle boş boş oturuluyomu?

onur
    • Teğmen
      128 Mesaj
      23 Temmuz 2013 13:00:07

quote:

Ben ekim yaptiktan 15 gun sonra girdim. Fakat yuzucu bonesi ile kafami suya sokmadan girdim. Boyle sakincasi olacagini düşünmüyorum.

23 Temmuz 2013 13:32:31
      Bendede bandana var kıyıdan kıyıdan kafayı sokmadan yüzmek istiyorum acaip bunaldım

• Er
      0 Mesaj
      23 Temmuz 2013 13:51:26
      doktor 1 ay sonra denize gidebilirsin. ama sonrasındaki güneşten kendini koru, Süreci uzatır demişti.TATİL?, SAÇLAR?

• Teğmen
      168 Mesaj
      23 Temmuz 2013 19:16:08
      quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

Tesekkurler.

• Er
      1 Mesaj
      23 Temmuz 2013 22:05:15
      quote:

Orijinalden alıntı: ismail111111

randevu ücreti alıyorlar mı? bende zaten 2 ay sonra falan ektirmeyi planlıyorumda araştırdıkca içinde boguluyoruz resmen canlı örnek de görmek de istiyorum işin açıkcası. bi tanıdıgım var oda ankara marmara hair da ektirmiş 2 yıl önce ama planlaması iyi yapılmamıs gibi geldi bana önleri açık üstlerde dökülürken ektirmiş (benim su anki hali gibi iken) sadece önlere bosluk yerlere ekmişler şimdi üstlerle tepeleri açılıyo iyice seyrekleşmeye başlamış önlerde saç var ancak üstlerde ve tepede olmamsı çok kötü bir görüntü olusturur o da o duruma gidiyor gibi. bende bir doktora sormustum saç planlamasının iyi yapılması gerekiyor yasın genc beklersen döküldükten sonra ektirirsin ama suanki görüntümden kurtulcam diyorsan mutlaka doğru planlama yapan doktora git dedi yani dökülecek olanları da tespit edip oralara da ekim yapsın ki sonrada pişman olma dedi. ne yapacağımı bilmiyorum işin açıkcası d beklemek istemiyorum. f Direkt
      Link
      Önizlemeli
      240px
      Önizlemeli
      480px Direkt
      Link
      Önizlemeli
      240px
      Önizlemeli
      480px Direkt
      Link
      Önizlemeli
      240px
      Önizlemeli
      480px Direkt
      Link
      Önizlemeli
      240px
      Önizlemeli
      480px Direkt
      Link
      Önizlemeli
      240px
      Önizlemeli
      480px Direkt
      Link
      Önizlemeli
      240px
      Önizlemeli
      480px Direkt
      Link
      Önizlemeli
      240px
      Önizlemeli
      480px
      Albüm şeklinde gösterotolarda aşagıda yorumlarınızı bekliyorum.

bana cevap verecek olan yok mu yaa bu saça bir yorum yapar mısınız özellikle serdar hocaya ekim yaptıranlar? çünkü bende ankarada ikamet ediyorum ve ankarada ektireceğim. sıklaştırma olur mu kaç greft ekilir serdar hoca sıklaştırma işlemini iyi yapıyor mu? planlama yaparken nelere dikkat ediyor sonradan dökülecekleri hesaplıyor mu? resimlerini paylasan abim bana numaranızı verebilir misiniz özelden? telefonla arayıp konussak? siz daha tecrübelisiniz 2. ye ektirmişsiniz tecrübenizden faydalanmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail111111 -- 23 Temmuz 2013; 22:06:30 >

• Er
      0 Mesaj
      23 Temmuz 2013 22:55:35
      quote:

resimler eklenmemiş di şimdi oldu :)

MErhaba özelden pm attım cevaplarsanı sevinirim.

saygılarımla hayırlı olsun

• Er
      0 Mesaj
      23 Temmuz 2013 23:23:44
      ARKDASLAR..SAC ekımı 40.gunumdeyım..sok dokulme coktan oldu...ve suan hıcsac cıkmıcak gıbı kok dahı gozumuoo..normal surecmı buu sac ektırıp memnun kalanlar cevap verırse sevınırım...kendı varolan saclarımda zarar gormus gıbı duruyo suan hayırlısı artık...:)

2999 Mesaj
      24 Temmuz 2013 00:41:41
      quote:

Alıntıları Göster

bana cevap verecek olan yok mu yaa bu saça bir yorum yapar mısınız özellikle serdar hocaya ekim yaptıranlar? çünkü bende ankarada ikamet ediyorum ve ankarada ektireceğim. sıklaştırma olur mu kaç greft ekilir serdar hoca sıklaştırma işlemini iyi yapıyor mu? planlama yaparken nelere dikkat ediyor sonradan dökülecekleri hesaplıyor mu? resimlerini paylasan abim bana numaranızı verebilir misiniz özelden? telefonla arayıp konussak? siz daha tecrübelisiniz 2. ye ektirmişsiniz tecrübenizden faydalanmak istiyorum

hocam benim dökülen saçlar sizinkine benziyor resimlerime bakmanızı söylemiştim Ben serdar hocada ektirdim sizden gbelki biraz daha azdır açıklığım sıklaştırma demişsiniz ama sizin şakaklarda zaten saçınız yok o sebeple sıklaştırma yerine oralara ekicektir seyrek olan yerlerde sıklaştırma yapacaktır ama dediğim gibi sizinki sıklaştırma ekimi olmaz yani. Bu arada planlama yapmıyor ( ben şakağa ve önlere ektirdigim için bana yapmamıstır tam bilmiyorum.)

• Er
      0 Mesaj
      24 Temmuz 2013 01:02:52
      quote:

Alıntıları Göster

hocam benim dökülen saçlar sizinkine benziyor resimlerime bakmanızı söylemiştim Ben serdar hocada ektirdim sizden gbelki biraz daha azdır açıklığım sıklaştırma demişsiniz ama sizin şakaklarda zaten saçınız yok o sebeple sıklaştırma yerine oralara ekicektir seyrek olan yerlerde sıklaştırma yapacaktır ama dediğim gibi sizinki sıklaştırma ekimi olmaz yani. Bu arada planlama yapmıyor ( ben şakağa ve önlere ektirdigim için bana yapmamıstır tam bilmiyorum.)

kardes sac ekımı ayrı sac sıklastırma ayrı bır ıslem gıbı bahsetmısınnn..benımde seyrek saclarım vardı barız kellıgım yoktu on bolgeye ekım oldu sac sıklastırması sankı farklımı oluo aynı ıste

2999 Mesaj
      24 Temmuz 2013 01:07:48

quote:

Orijinalden alıntı: yanperç

Alıntıları Göster

kardes sac ekımı ayrı sac sıklastırma ayrı bır ıslem gıbı bahsetmısınnn..benımde seyrek saclarım vardı barız kellıgım yoktu on bolgeye ekım oldu sac sıklastırması sankı farklımı oluo aynı ıste

http://www.sacekimfiyat...olgelere-mi-yapilir.html

Bunu okuyun hocam. Sonucta ikiside sac ekimi ama olaylar biraz farklilik gosteriyor .

Bu arada gecmis olsun umarim her sey gonlunuze gore olur

• Er
      0 Mesaj
      24 Temmuz 2013 01:09:15
      quote:

Orijinalden alıntı: ozguragacik

Alıntıları Göster

Tesekkurler.

rica ederim

• Er
      0 Mesaj
      24 Temmuz 2013 01:24:08
      quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Alıntıları Göster

bayagı pahalıymış hocam ya. 1 greft 1 lirada değil 1 euro. gerçi memnun olduktan sonra insanın gözü başka bişey görmez :)

evet biraz pahali , dogru söylüyorsun sonucta sac bu, ben cok super ekim yapilmis canli bir örnek bulsaydim, fiyati 10000 avroda olsa , kredi cekip ektiridim, benim arastirmalarimda bana en uygun, en güvenilir orasi geldi, ben avrupada biraz arastirdim fiyatlar türkiyeden 3 kati, ben ekim yaptirdigim yerde bir cok alman, hollandali hastalar gördüm, bence türkiye hem ucuz hem, iscilik daha iyi , birde ilerisi parlak bie sektör malum sac dökülmeleri artik 18 - yasina kadar indi, teknoloji akil almaz bir bicimde ilerliyor , saglik kamlunbaga adimlariyle ilerliyor, bir caresini bulamadilar sac su sac dökülmesini,

• Er
      0 Mesaj
      24 Temmuz 2013 09:38:53

arkadaşım benimde bugün 25. günümdeyim şok dökülme aşırı oldu. ekilmeden önceki halime geri döndüm diyebilirim.....bu normaldir. çünkü dökülen saçlara baktığımda ilk günler saçlar kırılmış şeklinde daha sonraki zamanlarda saç L şeklinde döküldü. yani kökü içerdedir. greftlere zarar gelmemiştir. artık 3 ay sonra çıkmalarını bekleyeceğim. sende sabırlı ol daha 80 günün var

yanperçkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

24 Temmuz 2013 10:19:06
      Bir süreden beri kafamda pul pul kepeklenme başladı bunu geçirmek için arada nemlendirici başka birşeyler kullanmak doğru olur mu? Ekimin 24. günündeyim eski saclarda uzuyor ve dış görünüşte bu kepek dışında bir sıkıntım yok.

• Onbaşı
      34 Mesaj
      24 Temmuz 2013 11:40:48
      merhabalar uzun zamandır forumu takip ediyorum haliyle herkes bi yorum yapınca asıl yardımcı olmak isteyenlerle reklamcılar olunca ayırt edemiyor insan kafa karışıyor.Daha 19 yaşındayım ve şakaklarım dökülüyo çok kafaya takmamaya çalışsam da insanın morali bozuluyor.çok sıkıntılı bir dönem ektirmekten sonrası önemli oluyor forumdan okuduklarımdan onu anladım.Acaba bu forumda medical parkta saç ekimi yapan var mı hatta göztepe medical parkta yaptıran oldu mu bir ara göztepe medical parkta yaptıracağını söyleyen olmuştu çok eski sayfalarda ama takip etsemde düşüncesi hakkında bişe yazılmamış acaba orda saç ekimi yapan var mı şimdiden teşekkür ederim çok ciddi bir şekilde bu ektirmeyi düşünüyorum.Tam dökülme yok tüylenmiş biçimde var bana ilaç tavsiye eden de oldu ama dökülecek saç kafada durmaz diye bi düşünceye yöneliyorum o yüzden ektirmek benim için büyük bir karar.

• Er
      0 Mesaj
      24 Temmuz 2013 11:57:21

quote:

Alıntıları Göster

selamlar
      ben ilk marmarahairde yaptirmistim hic memnun kalmadim ama 5yil onceydi bu zaten resimlerimden de gorebilecegin gibi 2. ekim oncesi fotolarim marmarahair in ektigi son halimdir. yani sonuclar ortada . serdar hocadan iyi yada kotu olarak bahsetmek icin cok erken henuz 25 gun oldu ama bu sure icinde memnunum simdilik . istersen bilkentteyim oturuyorum iş yerimde burda zaten ögle arasinda gelirsen burda gorusup dertlesiriz . 2 kez ekim yaptirmis biri olarak tecrubelerimi anlatirim :)

• Er
      0 Mesaj
      24 Temmuz 2013 12:10:19
      merhaba ekımm sonrası 40.gunum ve mınoxıdıl oncesı dermarollerr kullanıyorummm...bunu n bı zararı varmı sızce kullananlar varmıı_???

• Teğmen
      229 Mesaj
      24 Temmuz 2013 12:33:51
      Ben de 3 Ağustosta ekim yaptıracağım inşallah. 7 gün hiç dışarı çıkmasam sonrasında çevremdekiler ekim yaptırdığımı fark ederler mi? Yani kızarıklar filan geçer mi 7 güne.

• Er
      0 Mesaj
      24 Temmuz 2013 12:53:01

quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Ben de 3 Ağustosta ekim yaptıracağım inşallah. 7 gün hiç dışarı çıkmasam sonrasında çevremdekiler ekim yaptırdığımı fark ederler mi? Yani kızarıklar filan geçer mi 7 güne.

kişiden kişiye degisebiliyor net olmamakla birlikte genelde 10. gunde hic farkedilmeyebiliyor ama 30gun olupta kirmiziliklari devam edenleri forumdan biliyorum . 10. gunde kabuklar %90 herkezde döküluyor

• Yarbay
      2375 Mesaj
      24 Temmuz 2013 13:17:38
      quote:

Orijinalden alıntı: BORUBEY06

Öncelikle herkese iyi forumlar.

Arkadaşlar bende bayağıdır forumda paylaşımlarınızı okuyor, ektiren arkadaşların resimlerini inceliyorum. Kendim Ankara da ikamet ediyor ve Eylül sonu gibi nasip olursa ektirmeyi düşünüyorum. Deneyim sahibi arkadaşlara bir kaç sorum olacak. Öncelikle Ankara da fiyat ve kalite açısından kimi veya nereyi önerirsiniz? Resimlerde dikkatimi çeken yanlar açık ve alnın üstünden başlayıp ekiliyor .Ön çizgiyi neye göre çiziyorlar. Bunu kendimiz belirleyemiyor muyuz? Ektirdikten sonra ,görsellik açısından ,kaç gün içinde dışarı çıkabiliriz,kabuklaşma soyulma vs. aşamaları süreleri ortalama ne kadardır ?

Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bilgisi olan var mıdır?

*Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Başarıyla Kurtuldu Tartışma Konusu*
      *Zalman PC Kasası Kullanıcıları Soru,Görüş, Öneri Platformu*
      İşlemci :İntel i5 4690K 3.5ghz Ekran Kartı : ASUS GTX 770 Direct CU II 2gb 256bit OC Ram : Kingston DDR3 1333Mhz CL9 8 GB (4x2) Anakart :MSI Z97 Gaming 3 3200 mhz (O.C. ) Monitör : Asus VN247H 23.6" 1ms Led HDD : Seagate 500 GB 7200 Rpm PSU : OCZ 550w 80plus Güç Kaynağı (12V=38A) Kasa : Zalman Z12 Plus mid ATX SSD :Kingston 120gb 450mb/s yazma 450mb/s okuma
    • Onbaşı
      34 Mesaj
      24 Temmuz 2013 14:35:11

ilk önce geçmiş olsun inşallah güzel bir sonuç alırsınız. profilinize yorumlarınıza baktım 3200 grefti 3bin tl.2ye yaptırmışssınız acaba işlem bittikten sonra ilgileniyorlar mı ilgileri alakaları nasıl bütün ilgi parayı verene kadar mı. ilgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61game -- 24 Temmuz 2013; 14:49:52 >
      forzablackwhitekullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      9 Mesaj
      24 Temmuz 2013 16:02:20
      arkadaşlar ankarada prp yaptıran varmı ekimimde 1 ay oldu yaptırmam gerekli prp yaptırabileceğim ankarada bir yer ve fiyatı hakkında yardımcı olun lütfen..

24 Temmuz 2013 17:03:08

quote:

Bir süreden beri kafamda pul pul kepeklenme başladı bunu geçirmek için arada nemlendirici başka birşeyler kullanmak doğru olur mu? Ekimin 24. günündeyim eski saclarda uzuyor ve dış görünüşte bu kepek dışında bir sıkıntım yok.

?

• Onbaşı
      35 Mesaj
      24 Temmuz 2013 18:13:38
      bugün operasyonun 4.günü
      her sabah yıkama için hastaneye gidiyorum
      sonrada hemen eve dönüp dinleniyorum, genelde uyuyorum
      şu yaraların iyileşmesi ve insan içine çıkabilmem için fazladan yapmam gereken ne var

24 Temmuz 2013 18:24:58

quote:

Orijinalden alıntı: Wesley1010

bugün operasyonun 4.günü
      her sabah yıkama için hastaneye gidiyorum
      sonrada hemen eve dönüp dinleniyorum, genelde uyuyorum
      şu yaraların iyileşmesi ve insan içine çıkabilmem için fazladan yapmam gereken ne var

Maalesef yok 10 gün kadar beklemek gerekiyor

• Onbaşı
      35 Mesaj
      24 Temmuz 2013 18:29:18

bir şey yapmayıp sadece uyuyunca da kendimi kötü hissediyorum
      sanki yapmam gereken bişey varmışda hiç bişey yapmıyormuşum gibi
      c.tesi ekim yapıldı antibiyotik kullanıyorum sadece

kababakullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      24 Temmuz 2013 21:49:01
      quote:

Alıntıları Göster

selamlar
      ben ilk marmarahairde yaptirmistim hic memnun kalmadim ama 5yil onceydi bu zaten resimlerimden de gorebilecegin gibi 2. ekim oncesi fotolarim marmarahair in ektigi son halimdir. yani sonuclar ortada . serdar hocadan iyi yada kotu olarak bahsetmek icin cok erken henuz 25 gun oldu ama bu sure icinde memnunum simdilik . istersen bilkentteyim oturuyorum iş yerimde burda zaten ögle arasinda gelirsen burda gorusup dertlesiriz . 2 kez ekim yaptirmis biri olarak tecrubelerimi anlatirim :)

çok iyi olur valla. tam olarak iş adresinizi yazarsanız boş oldugum bi vakit gelirim konusuruz

• Er
      1 Mesaj
      24 Temmuz 2013 21:57:34
      quote:

Alıntıları Göster

http://www.sacekimfiyat...olgelere-mi-yapilir.html

Bunu okuyun hocam. Sonucta ikiside sac ekimi ama olaylar biraz farklilik gosteriyor .

Bu arada gecmis olsun umarim her sey gonlunuze gore olur

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ben en iyisi bi serdar hocayla görüşeyim benim saçlarım sizinkinden seyrektir donör bölgeside giderek seyrekleşiyo yani oraya da ekim yapılması gerekiyo sadece önlere ekerlerse arkalar döküldüğünde çok kötü bi görüntü ortaya çıkar ki benim tahminimce saçlarım daha da dökülecek kendimi kel görmemem için iyi bir planlama ile dökülecek yerlere de ekilmesi gerektiğini düşünüyorum inşaallah istediğim gibi ekecek birini bulurum ya da serdar hoca isteğimi karşılayabilir

• Binbaşı
      1454 Mesaj
      24 Temmuz 2013 22:07:33
      merhaba
      bende yarın ankarada serdar gökrem'e ektireceğim. sonuçları burdan yayınlarım
      herkese bol saçlı günler

ya bırak gideyim ya da yükseleyim
      2999 Mesaj
      24 Temmuz 2013 22:19:42

quote:

Orijinalden alıntı: pcgamebeer

merhaba
      bende yarın ankarada serdar gökrem'e ektireceğim. sonuçları burdan yayınlarım
      herkese bol saçlı günler

Geçmis olsun hocam simdiden yarin resimlerinizi bekliyoruz

• Binbaşı
      1454 Mesaj
      24 Temmuz 2013 22:22:01
      quote:

Alıntıları Göster

Geçmis olsun hocam simdiden yarin resimlerinizi bekliyoruz

teşekkürler
      fotoları yarın atsam bi anlamı olmaz. yarın şişmiş kırmızı bir kafadan başka bir görüntü olmacak çünkü
      gelişimin görülmesi açısından birkaç ay sonra daha uygun olacaktır.

2999 Mesaj
      24 Temmuz 2013 22:24:45

quote:

Orijinalden alıntı: pcgamebeer

Alıntıları Göster

teşekkürler
      fotoları yarın atsam bi anlamı olmaz. yarın şişmiş kırmızı bir kafadan başka bir görüntü olmacak çünkü
      gelişimin görülmesi açısından birkaç ay sonra daha uygun olacaktır.

Olsun hocam oyle demeyin bende sizin gibi atmayim foto diyordum dayanamadim bu arada kac greft ektiriyorsunuz ? Ben cuma gunu ektirdim serdar hocAda eziyet bir tarafa cok eglenceli gecti umarim sizinde oyle olur

• Binbaşı
      1454 Mesaj
      24 Temmuz 2013 22:29:59
      quote:

Alıntıları Göster

Olsun hocam oyle demeyin bende sizin gibi atmayim foto diyordum dayanamadim bu arada kac greft ektiriyorsunuz ? Ben cuma gunu ektirdim serdar hocAda eziyet bir tarafa cok eglenceli gecti umarim sizinde oyle olur

3500-4000 arasi olur artik ne kadar çıkarsa
      senin kafa halen sargılımı?

Sayfa:   <<     < önceki   241 242 243 244 [245] 246 247 248 249 250   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi saç ekim merkezi neresidir
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.