Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (734. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

quote:

Orijinalden alıntı: yanperç

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismail111111

quote:

Orijinalden alıntı: ismail111111

randevu ücreti alıyorlar mı? bende zaten 2 ay sonra falan ektirmeyi planlıyorumda araştırdıkca içinde boguluyoruz resmen canlı örnek de görmek de istiyorum işin açıkcası. bi tanıdıgım var oda ankara marmara hair da ektirmiş 2 yıl önce ama planlaması iyi yapılmamıs gibi geldi bana önleri açık üstlerde dökülürken ektirmiş (benim su anki hali gibi iken) sadece önlere bosluk yerlere ekmişler şimdi üstlerle tepeleri açılıyo iyice seyrekleşmeye başlamış önlerde saç var ancak üstlerde ve tepede olmamsı çok kötü bir görüntü olusturur o da o duruma gidiyor gibi. bende bir doktora sormustum saç planlamasının iyi yapılması gerekiyor yasın genc beklersen döküldükten sonra ektirirsin ama suanki görüntümden kurtulcam diyorsan mutlaka doğru planlama yapan doktora git dedi yani dökülecek olanları da tespit edip oralara da ekim yapsın ki sonrada pişman olma dedi. ne yapacağımı bilmiyorum işin açıkcası d beklemek istemiyorum. f Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px
    Albüm şeklinde gösterotolarda aşagıda yorumlarınızı bekliyorum.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

bana cevap verecek olan yok mu yaa bu saça bir yorum yapar mısınız özellikle serdar hocaya ekim yaptıranlar? çünkü bende ankarada ikamet ediyorum ve ankarada ektireceğim. sıklaştırma olur mu kaç greft ekilir serdar hoca sıklaştırma işlemini iyi yapıyor mu? planlama yaparken nelere dikkat ediyor sonradan dökülecekleri hesaplıyor mu? resimlerini paylasan abim bana numaranızı verebilir misiniz özelden? telefonla arayıp konussak? siz daha tecrübelisiniz 2. ye ektirmişsiniz tecrübenizden faydalanmak istiyorum

hocam benim dökülen saçlar sizinkine benziyor resimlerime bakmanızı söylemiştim Ben serdar hocada ektirdim sizden gbelki biraz daha azdır açıklığım sıklaştırma demişsiniz ama sizin şakaklarda zaten saçınız yok o sebeple sıklaştırma yerine oralara ekicektir seyrek olan yerlerde sıklaştırma yapacaktır ama dediğim gibi sizinki sıklaştırma ekimi olmaz yani. Bu arada planlama yapmıyor ( ben şakağa ve önlere ektirdigim için bana yapmamıstır tam bilmiyorum.)

kardes sac ekımı ayrı sac sıklastırma ayrı bır ıslem gıbı bahsetmısınnn..benımde seyrek saclarım vardı barız kellıgım yoktu on bolgeye ekım oldu sac sıklastırması sankı farklımı oluo aynı ıste

http://www.sacekimfiyatlari.tk/sac-ekimi-sadece-sac-olmayan-bolgelere-mi-yapilir.html

Bunu okuyun hocam. Sonucta ikiside sac ekimi ama olaylar biraz farklilik gosteriyor .

Bu arada gecmis olsun umarim her sey gonlunuze gore olur

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ben en iyisi bi serdar hocayla görüşeyim benim saçlarım sizinkinden seyrektir donör bölgeside giderek seyrekleşiyo yani oraya da ekim yapılması gerekiyo sadece önlere ekerlerse arkalar döküldüğünde çok kötü bi görüntü ortaya çıkar ki benim tahminimce saçlarım daha da dökülecek kendimi kel görmemem için iyi bir planlama ile dökülecek yerlere de ekilmesi gerektiğini düşünüyorum inşaallah istediğim gibi ekecek birini bulurum ya da serdar hoca isteğimi karşılayabilir
  • merhaba
    bende yarın ankarada serdar gökrem'e ektireceğim. sonuçları burdan yayınlarım
    herkese bol saçlı günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcgamebeer

merhaba
    herkese bol saçlı günler

Geçmis olsun hocam simdiden yarin resimlerinizi bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

merhaba
    herkese bol saçlı günler

teşekkürler
    fotoları yarın atsam bi anlamı olmaz. yarın şişmiş kırmızı bir kafadan başka bir görüntü olmacak çünkü
    gelişimin görülmesi açısından birkaç ay sonra daha uygun olacaktır.
  • quote:

quote:

quote:

merhaba
    herkese bol saçlı günler

teşekkürler
    fotoları yarın atsam bi anlamı olmaz. yarın şişmiş kırmızı bir kafadan başka bir görüntü olmacak çünkü

Olsun hocam oyle demeyin bende sizin gibi atmayim foto diyordum dayanamadim bu arada kac greft ektiriyorsunuz ? Ben cuma gunu ektirdim serdar hocAda eziyet bir tarafa cok eglenceli gecti umarim sizinde oyle olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba
    herkese bol saçlı günler

teşekkürler

Olsun hocam oyle demeyin bende sizin gibi atmayim foto diyordum dayanamadim bu arada kac greft ektiriyorsunuz ? Ben cuma gunu ektirdim serdar hocAda eziyet bir tarafa cok eglenceli gecti umarim sizinde oyle olur

3500-4000 arasi olur artik ne kadar çıkarsa
    senin kafa halen sargılımı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba
    herkese bol saçlı günler

teşekkürler

3500-4000 arasi olur artik ne kadar çıkarsa
    senin kafa halen sargılımı?

Hayir hocam sargili degil sargili halinin fotolari mevcut 1 2 sayfa geride . Bende 3050 ektirdim acikligim azdi ekimden once hocam 3000 i gecelim diip durdum :) 3050 ye cikti hoca aciklik fazla olsa konusa konusa 4000 e yolu vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: safir41

arkadaşlar ankarada prp yaptıran varmı ekimimde 1 ay oldu yaptırmam gerekli prp yaptırabileceğim ankarada bir yer ve fiyatı hakkında yardımcı olun lütfen..

Merhaba özel ankara lıfe polikliniği kızılay zafer çarşısı yanı prp fiyat 200 tl,bahçelievler konhair prp fiyat 300tl,özel daylight polikliniği tunalı hilmi caddesi prp fiyat 400 tl, ankara onep ümitköy prp fiyat1000 tl benim bildiğim bunlar.Şahsi fikrimi soracak olusan ben 2 kez yaptırdım 2. si tam 1 ay önce hiçbir fayda görmedim ama sizde ne olur bilemem.
  • Merhaba arkadaslar

Ben burada bazi kisilerin yapmis oldugu gibi fake profiller acip sizi farkli bir sekilde yonlendirmeden calismis oldugum ADEM & HAVVA sac ekim merkezi ve sac ekimi ile ilgili dogru bilgiler vermek istiyorum.

Sac ekimi yapilmadan once sac ekimi yaptirmak isteyen kisinin saci analiz cihazi ile analiz edilir. Sac koku, kafa derisi, sac teli kalitesi gibi ozellikler incelenir ve hastanin fiziki olarak muayenesi yapilir. Bu analiz sonuclari dogrultusunda hastanin sac ekimine musait olup olmadigina karar verilir. Ve bu islemler ucretsiz olarak merkezimide yapilmaktadir. Sac ekimine karar verildikten sonra hastaya Vitamin, mineral, seker, kolestrol, Hepatit, gibi tahlili yapilir. Bu tahlil sonuclarina gore sac ekimi ile beraber ekilen saclarinin daha hizli ve saglikli cikmasi ayni zamanda diger saclarinin dokulmesini onlemek ve bakimini saglamak icin gerekli vitamin, mineral takviyesi ve gerekli oldugu taktirde diger ilaclar verilir.

Sac ekimi yapilmadan bir hafta oncesinde alkol, sigara, kahve, kullanilan ilaclar ve aspirin de dahil olmak uzere, sac dokumu icin kullanilan krem, losyon sampuan vs birakilmasi gerekmektedir.

Sac ekimi icin gelen hastamiza oncelikle yuz sekli, sac hatti, yasam kosullari goz onunde bulundurularak dogal goruntu verilmesi icin ekim yapilacak yerler belirlenir. Sac ekimi icin FUE micro-motor aletiyle graft ler cikartilir. Dokulmus yerlerde acilan kanallara ekilir. Bu islem graft sayisina gore 5 saat ile 8 saat arasi surebilir. Cogunlukla 3500 ile 5000 graft tek bir operasyona ekilir bu sayilarin uzerindeki operasyonlar icin ikinci bir operasyon gerekebilir. Sac ekimi operasyonu bittikten sonra hasta uc gun boyunca yine alkol, sigara ve kahve tuketimini ara vermesi gerekmektedir. 3. gunun sonunda hastanin sacina losyon uygulanip bir saat bekledikten sonra sac yikanir ve hasta rutin hayatina devam eder.

Sac ekiminden sonra doktorun onerileri dogrultusunda sampuan, losyon yada diger ek vitamin yada ilaclara devam edilir.

ADEM&HAVVA Sac ekim Merkezi olarak Ramazan Ayi dolayisiyla hastalarimiza 3500 grafte kadar sabit fiyat ile beraber, sac ekimi, sac analizi, kan tahlilleri ve labaratuvar masraflari, PRP tedavisi, butun ilaclar, sampuanlar ve losyonlar, 6 ay suresince kontroller sadece 3000TL.

Detayli bilgi almak icinwww.ademvehavva.com.tr adresinden yada bu adresten bulacaginiz iletisim bilgilerinden bize ulasabilirsiniz.
  • Arkadaşlar Mrb.

en iyi saç ekim merkezi neresidir  en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir  en iyi saç ekim merkezi neresidir

Yaklaşık 10 yıldır başımdaki eksikliği kafaya takmamaya çalışan fakat bunu beceremeyen bir öğretmenim.

Bu forumu yaklaşık 2 yıldır takip etmekteyim ve reklamcıları çıkarsak tecrübe ve birikim aktarımı konusunda son derece faydalı buluyorum.
    Burada olan birçok kişi gibi konun önemine binaen bende detaylıca araştırma yaptım diyebilirim. Lakin her defasında bir engel, şüphe, korku neticesinde 4 yıldır bir türlü ekim yaptıramadım. Eğer bir gün bu işi yaptıracak olursam da burada bilgilerimi ve deneyimimi safha safha anlatmayı düşünüyordum ve nasip bu güneymiş. (Daha ekim yaptırmadım ve reklam yapmam gibi bir durumda söz konusu değil.)

Henüz ekim yaptırmadım ve Allah nasip ederse 2 gün sonra ekim işlemi yapılmış olacak. 27 Temmuz günü yapılacak olan ekimin tüm aşamalarını sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. (Allah Utandırmasın)

Araştırmalar neticesinde karasızlığımı bir türlü yenemedim. Taki Akdeniz Şifa Hastanesi'nde bu işlerle uğraşan Estetisyen Gülcan Hanım'la karşılaşıncaya dek. Bahsi geçen hastanede bir burun operasyonu geçirdim ve ilgi karşısında açıkçası mest oldum. Bu durum annemin aynı hastanede ameliyat olmasında ve çeşitli nedenlerle birkaç kez uğrayışımda da devam etti.

Burun ameliyatı olacağım günden (Ameliyat KBB uzmanı tarafından yapıldı.) birkaç gün önce Saç ekim işini birde buraya sorayım dedim ve Gülcan Hanım'dan bilgi aldım. İlk etapta hiç kafama yatmadı açıkçası. Kafama yatmamasının en büyük nedeni de benim için FUE değil de FUT yönteminin uygulayabileceklerini söylemesi ve ön yargılarımdı. Kendisi bana daha önce ekim yaptığı hastane personellerini referans olarak gösterebileceğini anlattı ve ben biraz da pişkinlik yapıp orada görev yapan ve 2-3 hafta önce saç ektirmiş bir arkadaşı görme fırsatı yakalamış oldum. (muhtemelen kendi arkadaşları ve potansiyel referans olabilecek bir kişi olduğu için özenin hat safhada olabileceğini düşünerek ki bu düşüncem hala devam etmekte.)Böylelikle hastaneye gelip gittikçe gözlemleyebileceğim bir kişi olacaktı. Arkadaşın ekimini incelediğimde ense üstündeki dikişlerin gayet özenle yapıldığını, ekimin güzel göründüğünü fark ettim. Ardından kafama takılan birkaç soruyu sordum ve ayrıldım. Kendim Alanya'da ikamet etmekteyim ve dediğim gibi Antalya'ya yolum düştükçe çeşitli bahanelerle hastaneye uğradım ekim yapılan arkadaşı gözlemledim. (Onun haberi olmadı tabi bundan.) Sonuçtan olumlu etkilendiğimi, saç yapısının ve açık alanının nerede ise benimki ile aynı olduğunun belirtmek isterim.

Tabi bu arada acaba neden inatla FUT?

Acaba neden doktordan, bir uzmandan hiç bahsedil miyor?

Ekim yapılan kişi arkadaşları ve muhtemelen bu iş için gelen herkese onu gösterecekleri için ekstra bir çaba sarf etmeleri gayet normal neticede sonuç olumlu ama benim ki de o kadar iyi olur mu?

Neden donör bölgem "ooo süper" denilmesine rağmen 2200-2400 greften bahsediliyor, ukalalık edip pazarlık etmeme rağmen 2500 ve üzerine çıkılamıyor? Sürenin ve ramazan ayının bunla bir alakası var mı?

Sabah 9:30 akşam 17:00 arası ekim yapılacakmış 7,5 saat az değil mi? Kapatılacak alanla değil de mesai saati ile mi daha fazla ilgileniliyor? ( Bu işi yaptıran ve önceki sayfalarda anlatan arkadaşların 10-12 saat arasında işlerinin sürdüğü ile kıyasladım doğal olarak.) soruları da aklımı kurcalamaya devam ediyor.
    Aklımı kurcalayan birinci sorunun cevabı olarak daha çabuk iyileşecek olması ve genelde ekibin bu yöntemle iş yapmış olması (Bir an evvel işe dönmem gerekiyor çünkü) aklıma yattı. ikinci soruda ise aslına bakarsanız hiçbir uzman doktorun saatlerce saç ekimi ile uğraşmadığını, belli başlı ve göstermelik işleri kendileri yaptığını biliyorum.(Sadece bu işle uğraşan doktorları tenzih ederim tabi. Çünkü Hakan Bey gibi bizzat kendisi uğraşanlarında olduğunu biliyorum. Ama genelde böyle değil.) Tüm aşamalarda sizinle bir ekibin ilgileneceği muhakkak ve bana kalırsa işin en önemli ölçütü tecrübe ve el becerisi. Açıkçası bu noktada Gülcan Hanım'a güvendim ve umarım güvenimi boşa çıkarmaz.

Diğer sorularımın cevaplarını da ne yazık ki yaşayarak öğreneceğiz ve Allah nasip ederse burada tüm ayrıntıları sizlerle paylaşacağım. (İzin verirlerse operasyon anıda dahil olmak üzere.)

Resimleri ekliyorum. Faydalı olabilirsek ve güzel bir sonuç alabilirsek ne mutlu bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efendi.07 -- 25 Temmuz 2013; 15:00:18 >
  • Bugun 20. Gun . Yaklasik 1 haftadir devam eden sok dokulme bugun en yogun halini aldi. Yikama esnasinda bir cok tel gordum ve icim gitti. Ne olur biri beni sakinlestirsin

• @efendi.07 anladığım kadarıyla siz fut yaptıracaksınız.
    Sayın öğretmenin, sakın yaptırmayın bin pişman olursunuz. kafanızın arkasında hep 20 cm boyunda 1 ile 0.5cm arasında genişliğe sahip bir yara izi olacak. orası hep boş olacak. saçınızı hiç kısa kestiremeyeceksiniz , yaranın üstündeki saçlarda bir azalma söz konusu olsa o yara hep belli olacak. kafanız ıslandığında denize girdiğinizde belli olacak vs. sakın yaptırmayın fut.

Miktar olarak ise fut operasyonunda zaten o kadar ekiliyor. alınan parçada o kadar saç olduğundan.. fue de 4000 lere kadar çıkılmakta daha detaylı araştırmanızı öneriyorum..
  • andree03 kullanıcısına yanıt
    24.gün benzeri mevcut.çok normal. şok dökülme de saçlarda % 80 e kadar bile dökülme olabileceğini bu oranın kişiden kişiye değişeceğini doktora sorarak öğrendim. rahatım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: ŞAİRKRONİK

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: ŞAİRKRONİK

gecenin bu saatiinde beni güldürdün ya allah ta seni güldürsün gönlünce olur inşallah :))

ama öyle aklıma geldi ne yapıyım :)) bu arada doktorumuzda aynıymış , hayırlısı olsun herkes adına inşallah. senin resimlere baktım güzel olmuş gerçekten.
    ben o spreyden alıcam minoxil yanına biotin 5000mg belki bide shen min men.

hayırlı olsun hocam sımdıden ilk izlenımlerınıme bakarak gonul rahatlıgıyla ekım yapabılırsın dıyebılırım..ektın mı yok sa daha ekecen mı..bu arada sunu kullanacam bunu kullanacam dıyorsun bu kkadar ılacı vucuda yuklemenın zararı vardır dıye dusunuyorum...resul bey sadece sprey kullan demıstı..bı de daha once kullandıgın sampuanı 21 gunden snra kullan demıstı..ben doktorumu dınlıyorumm valla ek bırsey almayı dusunmuyorumm..evdekı bulgurdan da olmayalım :))) malum cınsellık uzerıne bu tur ılacların yan etkılerı var :))))

yok daha ekilmedi benimki ekim öncesi prp idi. kısmetse yarın saat 9 da başlıyacak. ama benim biraz zor bakalım nasıl olucak . açıklık epey var bende. . doktora diyom benim kafa tez konusu gibi bişeye benzese doçenntlik alırsınız artık :D
    ilaç konusundada haklısın sanırım. banada aynısını der muhtemelen doktor. fonksiyonu yerinde kel bi erkek mi? fonksiyonu bozuk sırma saçlı fatih ürekmi ? :)) Allahım ne diyom ben ya kafayı yedim :d

onurguner ekim yaptırdın mı?
    kaç greft ekildi ve ekim kaç saat sürdü. ekimle ilgili bilgi verebilir misin.
    öncesi ve sonrası fotoğraflarını da ekleyebilir misin.
  • Evet hocam bitti cok şükür. 8-9 saat surdu. 3800 greft cikti. Benim biraz aciklik coktu.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Tesekkur ederim ayni durumda biri ile karsilasmak insani rahatlatiyor. Ama insan sanki tekrar cikmayacak hisssine kapiliyor. İnsallah sonumuz iyi olur.

• arkadaşlar ekimden kaç gün sonra denize girebiliriz. birde asitli içeçekler içme demişti. bu yazın sıcağında kola içmeyi özledim ve ekimim üzerinde 25 gün geçti ne zaman içebilirim. ayrıca benim şok dökülme ile birlikte sanki hiç saç ektirmemişim gibi eski halime geri döndüm. umarım 3-4 ay sonra çıkmaya başlar
  • Ben denize 15. Gunde bone ile girdim. Kolayida ilk gunden beri iciyom. Allah sonumu hayir etsin

• Beyler bende bugün ektirdim
    İçki-sigara, uzun süre ayakta durmak, yan yatmak yasak şimdi ankarada bir misafirhanede kös kös oturuyorum ne sıkıcı bişeymiş

• quote:

Beyler bende bugün ektirdim
    İçki-sigara, uzun süre ayakta durmak, yan yatmak yasak şimdi ankarada bir misafirhanede kös kös oturuyorum ne sıkıcı bişeymiş

Boşver ilk 10 günü bilinç altına atmakta fayda var :)

• 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.