Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (727. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın sabah serdar görkem de ekim yaptırıyorum Benim için dua edin arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihbursa

masallah hocam nereye ektırdın ucret ne kadar_?

dr.alp aslan.. 4000 bin tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfa

Kardeş şaç birdefa ekiliyor benim tavsiyem,dr alp aslan veya resul bey.ben esteworld de yaptırdım pişman oldum
    @alp39

selam arkadasim, bende dedigin yerde ektirdim subat ayinda, simdilik gayet memnunum, sen ne zaman ektirdin ?
  • iyi geceler.. bugün minoxil forte kullanmaya başladım ama doğru mu kullandım bilmiyorum.. şişenin ağzındaki tıpayı çıkarıp 5 kere sıktım ama çok az sıvı geldi, yani belli belirsiz, kafamda var mı yok mu belli bile değil.. acaba açamadım mı şişenin ağzını, yani sadece tıpayı çıkardım ve uyguladım, başka bir şey yapmak gerekiyor mu ağzını açmak için ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: en uzun mesafe

iyi geceler.. bugün minoxil forte kullanmaya başladım ama doğru mu kullandım bilmiyorum.. şişenin ağzındaki tıpayı çıkarıp 5 kere sıktım ama çok az sıvı geldi, yani belli belirsiz, kafamda var mı yok mu belli bile değil.. acaba açamadım mı şişenin ağzını, yani sadece tıpayı çıkardım ve uyguladım, başka bir şey yapmak gerekiyor mu ağzını açmak için ??

Hayir hocam gerekmez deriye direk temas ettiyse hemen emer kuru kalir sikilan bolge sikinti yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkürler, acaba ağzını açamadım mı diye şüpheye düşmüştüm de :)
  • geçen sene istanbul esteticada saç ektirdim ayşegül hanıma.ne yalan söylim ilgi alaka çok iyiydi ama ne yazıkki açık alanım çok az almasına rağmen 2600 kök ekildi.kök sayısıda doğrudur istersen sayabilirsin dediler ama gerek duymadım ama ne yazıkki 200 saç bile çıkmadı.çok seyrek saçım çıktı sadece saç çizgisi diye tabir edilen kısımda o da. geri kalani bölgede ise hiç çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cashali

geçen sene istanbul esteticada saç ektirdim ayşegül hanıma.ne yalan söylim ilgi alaka çok iyiydi ama ne yazıkki açık alanım çok az almasına rağmen 2600 kök ekildi.kök sayısıda doğrudur istersen sayabilirsin dediler ama gerek duymadım ama ne yazıkki 200 saç bile çıkmadı.çok seyrek saçım çıktı sadece saç çizgisi diye tabir edilen kısımda o da. geri kalani bölgede ise hiç çıkmadı.

Çok nadir çıkmama hocam ekilen saçların %90 95 çıkar diye biliorum kaldıki yeniden ekmek zorunda

• İgneler vuruldu bekliyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cashali

geçen sene istanbul esteticada saç ektirdim ayşegül hanıma.ne yalan söylim ilgi alaka çok iyiydi ama ne yazıkki açık alanım çok az almasına rağmen 2600 kök ekildi.kök sayısıda doğrudur istersen sayabilirsin dediler ama gerek duymadım ama ne yazıkki 200 saç bile çıkmadı.çok seyrek saçım çıktı sadece saç çizgisi diye tabir edilen kısımda o da. geri kalani bölgede ise hiç çıkmadı.

hocam geçmiş olsun,acaba sizden kaynaklı bir sorun olabilrmi bu?
  • mrb arkadaşlar.ben de dün ankarada serdar gökrem bey'e saç ektirdim.şimdilik bir sıkıntı görünmüyor.yarın sabah pansuman açılacak ve ilk yıkama yapılacak inşallah.ilgisinden ve hemşirelerinden çok memnun kaldım.umarım hayırlısı olur hakkımızda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

İgneler vuruldu bekliyoruz :)

hadi hayırlısı. Geçmiş olsun şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanoen

arkadaşlar bende saç ektirdim.Bugün 8 günüm. Yıkamayı yaparken kabukların dökülmesi için hafif dokunuyorum.Kabuklar dökülürken içinde bir-iki mmlik saçlar oluyor.Bu sizde de oldumu yoksa olmaması mı gerekiyor
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Kabuklar arasında ki saçlar

• Aynen bende de olmustu. Panik yapmana gerek yok kabuk dokme zamaninda yaklasik 100 tel sac kaybi yaşamıştım

• Evet arkadaşlar işte saç ekimim 2 yıldır takipteydim serdar görkem hocaya tam 3050 greft ektirdim . Çok kolay geçti ameliyat şükürler olsun bunlarda resimler şimdi resim koymazsam millet coşar niye koymuyorsun reklamcı mısın diye

Bu da ektirmeden önceki resimlerim şakak bölgesini çekmişim onlarıda koyayım dedim

[imagehttp://imageshack.us/a/img69/6555/img0136ph.jpg][/simage]

Bir sorunuz olursa pm atabilirsiniz alıntı yapabilirsiniz herkese hayırlı ramazanlar dilerim
  • Arkadaşlar bende yıllarca en guvenılır durust duzgun sac ekımı yapan bırını aradım durdum. sızın sosyal özel hayatınızın ne kadar zor oldugunu sızın gıbı olmayan bırı asla anlayamaz. bırde ben sunu soyleyım ben gercekten ızmırde sac ekımı yaptırdım 2,5 ay oldu ve ınanın cok memnunum. maddıyat bır yana ınanması cok zor bılıyorum ama omrumce doktoruma dua edecegım. herhangı bır sounuz veya danısmak ıstedıgınız bırsey olursa bana yazın arkadaslar
  • xanoen kullanıcısına yanıt
    arkadasım merak etme boyle bırkac dokuntu zaman ıcınde oluyor. yıkarken yınede dıkkatlı ol bastırmadan hafıf dokunuslarla yıkamaya calıs bırde 1 aya kadar zaten ekılenler dokulecek ve ondan sonra kendı sacların cıkacak benım 2,5 ay oldu ekılelı ve ınan cok mutluyum suan ekılenler uzuyor :)
  • Kafamda acayip bir yanma var arkadaslar genelde sirt ustu yattigimda oluyor ? Bu normal mi ? Daha ameliyattan cikali saatler oldu bu arada..

• quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Kafamda acayip bir yanma var arkadaslar genelde sirt ustu yattigimda oluyor ? Bu normal mi ? Daha ameliyattan cikali saatler oldu bu arada..

1 HAFTA OLDU HOCAM BEN EKTİRELİ O YANMA HALA OLUYOR ÖZELLİKLE SAHUR VAKTİ AĞRI KESİCİ ALMASAM UYUMAM MÜMKÜN DEİL NE ZAMAN GEÇECEK ÇOK MERAK EDİYORUM SAÇLAR KABUKLANMAYA BAŞLADI 2 3 GÜNE NORMAL 3 NUMARA GİBİ OLUCAK SIRA ŞOK DÖKÜLMEYE GELİCEK İNŞALLAH SONUÇDA HERKES İÇİN MUTLU OLUR.
  • ekim yapılmasının 31. günündeyim şükür ki dökülme yok

merak eden olursa solgar 5000 aldım bir kutu 35 liraya. bence saç ektirenler böyle şeylerle desteklemeli olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sçsb -- 19 Temmuz 2013; 18:13:17 >
  • 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.