Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (728. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mali_müşavir

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Kafamda acayip bir yanma var arkadaslar genelde sirt ustu yattigimda oluyor ? Bu normal mi ? Daha ameliyattan cikali saatler oldu bu arada..

1 HAFTA OLDU HOCAM BEN EKTİRELİ O YANMA HALA OLUYOR ÖZELLİKLE SAHUR VAKTİ AĞRI KESİCİ ALMASAM UYUMAM MÜMKÜN DEİL NE ZAMAN GEÇECEK ÇOK MERAK EDİYORUM SAÇLAR KABUKLANMAYA BAŞLADI 2 3 GÜNE NORMAL 3 NUMARA GİBİ OLUCAK SIRA ŞOK DÖKÜLMEYE GELİCEK İNŞALLAH SONUÇDA HERKES İÇİN MUTLU OLUR.

İnsallah hocam . İlac olarak minoxile falan basladiniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Kafamda acayip bir yanma var arkadaslar genelde sirt ustu yattigimda oluyor ? Bu normal mi ? Daha ameliyattan cikali saatler oldu bu arada..

1 HAFTA OLDU HOCAM BEN EKTİRELİ O YANMA HALA OLUYOR ÖZELLİKLE SAHUR VAKTİ AĞRI KESİCİ ALMASAM UYUMAM MÜMKÜN DEİL NE ZAMAN GEÇECEK ÇOK MERAK EDİYORUM SAÇLAR KABUKLANMAYA BAŞLADI 2 3 GÜNE NORMAL 3 NUMARA GİBİ OLUCAK SIRA ŞOK DÖKÜLMEYE GELİCEK İNŞALLAH SONUÇDA HERKES İÇİN MUTLU OLUR.

minoxile 21.gün başlıcam sadece losyon la şampuanla yıkıyorum şu an birde vitamin alıyorum biotin haldır haldır çalışıyorum yani herşey saç için :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

minoxile 21.gün başlıcam sadece losyon la şampuanla yıkıyorum şu an birde vitamin alıyorum biotin haldır haldır çalışıyorum yani herşey saç için :D

Benimde solgar biotinim porscarim minoxiim evde yatiyor kullanamiyorum
    Hoca once ilaclari kullan bitsin sonra baslarsin dedi bi gecsin su acilar ondan sonra saldircam tum ilaclara

• quote:

Orijinalden alıntı: sçsö

ekim yapılmasının 31. günündeyim şükür ki dökülme yok

merak eden olursa solgar 5000 aldım bir kutu 35 liraya. bence saç ektirenler böyle şeylerle desteklemeli olayı.

kesinlikle katılıyorum vitaminlerin faydası oluyor birde sarımsak yiyorum çiğ çiğ ::D şok dökülmeyi ne kadar az kayıpla kurtarırsak sonuç o kadar güzel olacaktır.
  • Geçmiş olsun dostum. En güncel ameliyat sizin sanırım, bu yüzden size soracağım;

Ameliyat nasıl geçiyor acı v.s. durumları nasıl? Kaç saat sürüyor? Nerede yaptırdınız?

Çünkü benim bu işten uzak durmamın tek sebebi ameliyat. Acıya çok dayanıksızım. Ameliyat konusunda biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • Saç ektireli 5 ay oldu.1 hafta öncesine kadar normal süreçte şaç çıkışım ilerliyordu.Fakat ne oluysa son 1 haftadır arka taraflarda inanılmaz bir şaç dökülmesi başladı.Şaç dökülmasi başlamadan önceki haftalarda da inanılmaz bir kaşıntı vardı deri altında.deneyimli eski arkadaslar varsa forumda cevap yazarsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

Geçmiş olsun dostum. En güncel ameliyat sizin sanırım, bu yüzden size soracağım;

Ameliyat nasıl geçiyor acı v.s. durumları nasıl? Kaç saat sürüyor? Nerede yaptırdınız?

Çünkü benim bu işten uzak durmamın tek sebebi ameliyat. Acıya çok dayanıksızım. Ameliyat konusunda biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.

Hocam oncelikle sunu soyleyim bunu kendim de arastirdim hocada soyledi sigara iciyor musunuz ?
    En az aci en az kan akmasi hep bu sigarayla ilgili ben 1 bucuk aydir biraktim o sebepten ameliyatim guzel gecti ha aci var mi var ama ekim ve dikim aci vermiyor sadece o kok alimindaki igneler bana forumdan bir arkadasim ameliyat hic bir sey ondan sonraki surec zor demisti ben cok da tatmin olmamistim cunku korkuyordum ama simdi anliyorum ki arkadasim hakliymis onun icin siz de aynisini dusunceksiniz .. Gidin kral gibi ameliyatinizi olun pasalar gibi cikin korkmayin

• mali_müşavir M kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun. 1 haftadan sonra hafifliyor.10 gün sonra acı düymazsın. ağır dönemi atlatmışsın. kabuklar ve kaşıntı iyileşme sürecinin başlangıcı diyebilirz
  • benim de 18 oldu. yalnız solgar 5000 nedir? doktor tavsiyesi mi?
  • Bugün 18. gün xpecia ve minoxil dışında biotinli bir şampuan ile sabah akşam yıkıyorum. Şok dökülme var ancak zaten zaten normal saçlarımda olduğu için çok fazla sıkıntım yok en fazla biraz seyrek olur. Sormak istediğim bu solgar şok dökülmeye fayda sağlıyor mu ya da sarımsak bilimsel olarak açıklarsanız memnun kalırım???

• quote:

Orijinalden alıntı: raca66

benim de 18 oldu. yalnız solgar 5000 nedir? doktor tavsiyesi mi?

solgar 5000 yani 5 mg lık biotin. doktor tavsiye etmedi ilk ben sordum kullansam iyi olmazmı dedim. kullanabilirsin dedi. daha sağlam daha çabuk ve kaliteli olacağını tahmin ediyorum.
  • Bu arada minoxile proscara ne zaman başlanmasını tavsiye edersiniz arkadaşlar. Ben şimdi kullanayım dedim hoca bana kendi verdiği ilaçları kullan iyileşsin kafan sonra kullanırsın dedi.

minoxil
    proscar
    biotin
    minoxil için tredin krem azelderm krem bu üçlüyü kullanmaya başlıycam çok etkili olduklarını biliyorum baya bir araştırdım artık kalan saçlarımı korumalıyım ve güçlendirmeliyim diye düşünüyorum
  • sanchez sen kel sınıfından sayılmazsın ya. benim kellik derecem sizinkinin 10 katıymış. yani allahtan bi donör bölgede saç kalmış :D o bile incelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 19 Temmuz 2013; 23:01:37 >
  • Selam arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Bir yıl önce arkadaşımla beraber saç ekimi hakkında bilgi almak için Esteworld üsküdar şubesine gittik. Esteworld üçüncü durağımızdı daha önce iki doktorla daha görüşmelerimiz olmuştu. Arkadaşım Esteworld gözönünde olan bir klinik olduğu için daha güvenilir olduğunu düşünerek ekim için burayı tercih etti. Ben ise ekim ücretleri yüksek olduğundan ve daha başka sebeplerden dolayı kararsız kalıp ekim yaptırmadım. Şimdi ise iyi ki yaptırmamışım diyorum. Arkadaşıma 2300 greft ekildiği söyleniyor. Fakat çok az saç çıktı. 1 yıldan sonra görüştüğü 3 doktorda 1000-1200 hatta birisi 800 greft ancak ekilmiş dedi. Bu gün Esteworlde gidip görüştüğümüzde doktor bey yok efendim bilgisayara 2300 girilmiş biz 2300 ettik, bu kafada bu kadar var belli işte dedi. Kendisine sordum hocam 2300 greft kaç saç teli verir diye. 4500 civarı dedi. Arkadaşımın saçlarını saysak 1000 tel ancak çıkar. Benim anlamadığım nokta 3 doktor 1000-1200 gibi rakamlar veriyor sen 2300 var diyorsun. Ulan herkes yalancı, bir esteworld mü doğrucu anlamadım. Okuduğum yorumlarda Casali diye bir arkadaşda benzer sorunu istanbul esteticada-ayşegül hanımda, yaşamış görünüyor. Maksadım hiç bir kurumu veya kişiyi kötülemek değil fakat, arkadaşım o kadar para verdiği halde mağdur oldu. ben buna paramızla rezil olmak derim. Bence Esteworld kalitesine yakışmayan bir ekim yapmıştır ve yaptığı ekimin arkasında durmamıştır. Arkadaşlar siz siz olun canlı örnekler görmeden ekim yaptırmayın. Gösterilen fotoğraflar, yok şu kadar ekicez falan hikaye, parayı alalım da gerisini boşver zihniyeti var. Arkadaşım kendisi dedi benim adıma birşeyler yaz diye, gerekirse resimde koyabiliriz. ekim öncesi fotoğraf-1 yıl sonrası fotoğraf........ Bilerek Doktor adı vermedim... istenirse verebilirim de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kababa

Bugün 18. gün xpecia ve minoxil dışında biotinli bir şampuan ile sabah akşam yıkıyorum. Şok dökülme var ancak zaten zaten normal saçlarımda olduğu için çok fazla sıkıntım yok en fazla biraz seyrek olur. Sormak istediğim bu solgar şok dökülmeye fayda sağlıyor mu ya da sarımsak bilimsel olarak açıklarsanız memnun kalırım???

hocam sarımsağım faydasını bizzat gördüm komşumuzun çocuğu saç kırandı her gün tuzla orayı aşındırana kadar sürüyordu saçları çıkdı bende çiğ çiğ yiyorum sonuçda yan etkisi olan bişey değil denemedik şey bırakmadım biotinide doktor tavsiye etti sadece minoxil biraz kafamı kurcalıyor bırakınca dökülme artıyor diyorlar ama hiç kullanmadım ömür boyu minoxile bağımlı kalmayalımda ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_müşavir -- 19 Temmuz 2013; 23:54:06 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kababa

Bugün 18. gün xpecia ve minoxil dışında biotinli bir şampuan ile sabah akşam yıkıyorum. Şok dökülme var ancak zaten zaten normal saçlarımda olduğu için çok fazla sıkıntım yok en fazla biraz seyrek olur. Sormak istediğim bu solgar şok dökülmeye fayda sağlıyor mu ya da sarımsak bilimsel olarak açıklarsanız memnun kalırım???

hocam sarımsağım faydasını bizzat gördüm komşumuzun çocuğu saç kırandı her gün tuzla orayı aşındırana kadar sürüyordu saçları çıkdı bende çiğ çiğ yiyorum sonuçda yan etkisi olan bişey değil denemedik şey bırakmadım biotinide doktor tavsiye etti sadece minoxil biraz kafamı kurcalıyor bırakınca dökülme artıyor diyorlar ama hiç kullanmadım ömür boyu minoxile bağımlı kalmayalımda ...

Bizde yiyelim bakalım o halde sabah akşam tek diş sarmısak Benimde çekindiğim şu genel olarak zaten saçım vardı ama ön taraf ile üst taraf arasında biraz seyreklik oldu, ektirmeyi tercih ettim. Ne minoxil ne sarmısak ne xpecia kullanmadım şimdiye kadar ama şimdi aşırı bi yukleme yapıyoruz. Yarın öbür gün bunları bırakınca olan saçlardanda olmayalım :)

• valla şu mübarek ramazan günü dileğim ALLAH herkesin saçını gür cebini zengin etsin erkeğin en önemli aksesuarı saç nede olsa
  • oruc tutulmaz değilmi yeni ektirince.
  • xxgecegezenxx X kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 31 Ocak 2014; 23:50:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

oruc tutulmaz değilmi yeni ektirince.

allah herkesin orucunu kabul etsin, ama yeni ektirdiysen tutma , cünkü kan dolasimi iyi olacakki kökler saglikli tutsun, havalarda sicak az su iceceksin haliyle kan dolasimi normal olmaz, doktorum bana az sigara ic, bol bol su ic, kan dolasimi iyi olsun demisdi ekimden hemen sonra , o aklima geldi,
  • 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.