Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KARAKAYA

an itibari ile

bahçelievler esteworld den geliyorum

gittim kadın vardı saçları hemen bi baktı şöyle eliyle sağa sola yaptı o kadar

sonra saç ekimi hastası olmadıgımı söyledi ama ben ekilmesini istiyorum dedim
    ekersek şimdiki saçlarım bile zarar görürmüş sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum
    bi saç tedavisi varmış 1800 lira 10 seansmış onu söyledi , kısa sürdü görüşme

bende zannediyorum ne kadar saç ekilcek felan onlara bakıcam

ama ekilmesini istiyorum yarın Transmed merkezine gidicem

karakaya selam yardın transmede gideceksen orda saç analizi yapıyorlarmı bi öğrenirmisin, yani saça bakıp kaç greft çıkar bu saçtan ne kadar ekebilriiz diye görüyorlarmı sanırım mikroskobik bir cihazla görebiliyolarmış cevabını bekliyorum dostum
  • quote:

http://www.uzmantv.com/uzman/estetik-cerrahi-uzmani-op.-dr.-ilhan-serdaroglu

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu

bu adam iyi bi doktor sanırım ?

valla tv ye çıkan doktorlara gidicem galiba çünkü güvenmek istiyorum

bi arastırayım bakalım

Ben iki sonra İlhan Hoca'nın ellerindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgin

quote:

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu

bi arastırayım bakalım

Ben iki sonra İlhan Hoca'nın ellerindeyim

bilgin ilhan hoca sana öncesi sonrası albümünü gösterdimi ,ekimi nasıl beğendinmi
  • @nod35

Açıkçası ihtiyaç duymadım. Albüm falan sorgulama ihtiyacı hissettirmedi :D
    Ne bileyim, muhabbet ehli bi insan kendisi. Görüşmemizin daha ilk saniyesinden kanım ısınmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blufer -- 28 Mart 2011; 19:23:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgin

@nod35

Açıkçası ihtiyaç duymadım. Albüm falan sorgulama ihtiyacı hissettirmedi :D
    Ne bileyim, muhabbet ehli bi insan kendisi. Görüşmemizin daha ilk saniyesinden kanım ısınmıştı

anlıyorum varlığı yetti diyosun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nod35

alp hoca ile görüştüm tek seans 3800 çift seans 6000 tl olur 5500 greft ekerım,greft garantisi verırım resimli belgeli sayarsın dedi..bilginize beyler

"1'er gün arayla 2 seans" nedir arkadaşlar....yani 2 kere para ödemek mi? yanlış mı anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camel_filters

quote:

alp hoca ile görüştüm tek seans 3800 çift seans 6000 tl olur 5500 greft ekerım,greft garantisi verırım resimli belgeli sayarsın dedi..bilginize beyler

"1'er gün arayla 2 seans" nedir arkadaşlar....yani 2 kere para ödemek mi? yanlış mı anladım

aynen hocam çift para
  • yahu kafam karıştı şimdi, bir doktor 2 seansta çıkarabileceğini soyluyor, digeri tek seansta...yani işin para kısmı bir yana hangisi mantııklı
  • quote:

yahu kafam karıştı şimdi, bir doktor 2 seansta çıkarabileceğini soyluyor, digeri tek seansta...yani işin para kısmı bir yana hangisi mantııklı

tek seansta ensenin verimliliği ölçüsünde alabildiği kadar alabilen yerleri arastırcaksın hocam....misal ensen 5000 grefte müsait adam 2500 alıyor 5000 alsa 4 saat fazladan çalışcak 2500 alıyor 2 seansa mecbur kalıosun sıklastırmak için...
  • --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennisthamanace -- 31 Ocak 2013; 12:50:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caceislife

quote:

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu

bi arastırayım bakalım

ben yarın olacakları söyleyeyim size önce içeri gireceksiniz ve içinize huzur veren bir ortamla ve güleryüzlü insanlarla karşılaşacaksınız, sonra sizi biraz bekleticekler hatta form falan doldurtacaklar sonra sizi bir üst kata alıcaklar orada o büyüteçle donör bölgenize bakıcaklar , eğer ekime müsaitseniz size uçuk bir fiyat söyleyecekler ve siz de vazgeçeceksiniz [en azından benim hikayem öyle oldu]

aslında benim hikayem tam bi yılan hikayesi anlatırsam baya uzun sürer ama sağlam bir referansla bulmuştum emirali hocayı gerek ilk görüşmede gerek operasyon sırasında bana yeterli güveni verdi.. ki emirali hoca (kaç yıl bilmiyorum ama) eski bi transmed doktoru.. sonra hemşiresi ile baya uzun yıllardır çalışıyorlarmış bunun da operasyonun rahat geçmesinde etkisi bence büyüktü (uyumu operasyonda anlayabiliyorsunuz zaten).. diyeceğim o ki ben şuana kadar herşeyden memnun kaldım herkesin memnun kalmasını isterim sonuçra çocuk oyuncağı değil bi ciddi bir operasyon eğer niyetiniz varsa emirali hocayla da bir görüşün derim alternatifiniz olsun.. google ya emirali hamiloğlu yazınca çıkıyor zaten ha unutmadan ekimi hastanede florence nightingale de yapıyor bu da bir avantaj olarak görülebilir

hocam sen anlat uzun uzun dinleriz....
  • quote:

quote:

yahu kafam karıştı şimdi, bir doktor 2 seansta çıkarabileceğini soyluyor, digeri tek seansta...yani işin para kısmı bir yana hangisi mantııklı

tek seansta ensenin verimliliği ölçüsünde alabildiği kadar alabilen yerleri arastırcaksın hocam....misal ensen 5000 grefte müsait adam 2500 alıyor 5000 alsa 4 saat fazladan çalışcak 2500 alıyor 2 seansa mecbur kalıosun sıklastırmak için...

dogru söylüyorsun ustad ama yüzyüze benim gibi şehir dışında olanlar için biraz sıkıntılı, maille bilgi edinmeye çalışıyorum. İki kulak arası mevcut verici alan üzerindeki saç oranım iyiymiş. (resimlerime göre)...bilmem nasıl yapacağım
  • quote:

quote:

quote:

dogru söylüyorsun ustad ama yüzyüze benim gibi şehir dışında olanlar için biraz sıkıntılı, maille bilgi edinmeye çalışıyorum. İki kulak arası mevcut verici alan üzerindeki saç oranım iyiymiş. (resimlerime göre)...bilmem nasıl yapacağım

hocam detaylı resimlerini çek bir sürü kliniğe doktora gönder maıle tel nonuda yaz senı ararlar..ektirmeyide tam olarak karar verdiğinde istanbula git veya karar verdiğin doktor nerdeyse...ekonomık durumun el verdiği ölçüde bir yere ektir....bende istanbul dısındanım bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nod35 -- 28 Mart 2011; 21:18:00 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennisthamanace -- 31 Ocak 2013; 12:49:18 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam detaylı resimlerini çek bir sürü kliniğe doktora gönder maıle tel nonuda yaz senı ararlar..ektirmeyide tam olarak karar verdiğinde istanbula git veya karar verdiğin doktor nerdeyse...ekonomık durumun el verdiği ölçüde bir yere ektir....bende istanbul dısındanım bu arada...

Ektirmeye karar verdim ustad ancak bir kaç yer arasında gidip geliyorum. Bir de zaman olarak yazın olacağı için kafama yatan yerin benim istedigim zamanda dolu olabileceğini de göz önüne alıp bir ay önce yüzyüze görüşmeye gitmeyi planlıyorum.
  • caceislife devam hocam
  • Camel_filters hocam gidip geldiğin yerler nereleri ve sebebleri nedir?
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennisthamanace -- 31 Ocak 2013; 12:48:59 >
  • caceislife hocam full sirkulasyon yasamıssın
  • --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennisthamanace -- 31 Ocak 2013; 12:48:14 >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.