Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (454. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EN İYİ SAÇ EKİM MERKEZİ.
  • ıspartalı arkadaşım ben 2 yıl önce ekim yaptırdım. Antalya Anadolu Hastanesinde Duygu hanım var. merkezdeki hastane. Alanya, side. kemer de felan da var hastaneleri.Plastik cerrah kendisi.git görüş , eğer kendisine güvenirsen ekim yaptırırsın. İnşallah çok iyi olur.Yaptıkları ekimleri gör.Çok iyi bir hekim kendisi. Hem insan olarak hem de cerrah olarak.selamlar

ayrıca önemli bir konu var.kanalları çok küçük açmak kulağa hoş geliyor ama saçın altındaki doku ile beraber o kanala uygun şekilde yerleştirilmesi gerekiyor. Dar bir yere zorlayarak kanırtarak koyduğun greftten ne hayır gelir. onun için greft beslenemiyor ve başarılı olmuyor. uygun yapanlara sözüm yok.Mantıklı olmak lazım. bu işin inceliklerini bana anlattıkları için söylüyorum. millet bilgilensin. ben ekim yapmıyorum ki. branşım farklı. ben de ekim yaptıran bir hastayım neticede.özetle;işte usta olanlar çok ince ve kibar şekilde bistüri ile bile olsa kanal açıyorlar. ah o fotoları görseniz bistüri, iğne hiçbir farkın olmadığını göreceksiniz. önemli olan en titiz şekilde grefti alıp uygun kanala onu yerleştirmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csurgeon

ıspartalı arkadaşım ben 2 yıl önce ekim yaptırdım. Antalya Anadolu Hastanesinde Duygu hanım var. merkezdeki hastane. Alanya, side. kemer de felan da var hastaneleri.Plastik cerrah kendisi.git görüş , eğer kendisine güvenirsen ekim yaptırırsın. İnşallah çok iyi olur.Yaptıkları ekimleri gör.Çok iyi bir hekim kendisi. Hem insan olarak hem de cerrah olarak.selamlar

ayrıca önemli bir konu var.kanalları çok küçük açmak kulağa hoş geliyor ama saçın altındaki doku ile beraber o kanala uygun şekilde yerleştirilmesi gerekiyor. Dar bir yere zorlayarak kanırtarak koyduğun greftten ne hayır gelir. onun için greft beslenemiyor ve başarılı olmuyor. uygun yapanlara sözüm yok.Mantıklı olmak lazım. bu işin inceliklerini bana anlattıkları için söylüyorum. millet bilgilensin. ben ekim yapmıyorum ki. branşım farklı. ben de ekim yaptıran bir hastayım neticede.özetle;işte usta olanlar çok ince ve kibar şekilde bistüri ile bile olsa kanal açıyorlar. ah o fotoları görseniz bistüri, iğne hiçbir farkın olmadığını göreceksiniz. önemli olan en titiz şekilde grefti alıp uygun kanala onu yerleştirmek.

sevgili doktor arkadaşm madem fark yok neden bistüri ile açılınca kızarıklık 2 3 ay sürüyor da diğer yöntemler 10 gün bile sürmüyor.. serkan arkadaşa sor ne kadar sürdü diye kızarıklık iz ? bir de ronahizar arkadaşa sor ne kadar sürdü diye? ibrinde 10 gün sürüyor biri 3 ay olmak üzere kafası hala kızarık.. bi de uyuşukluğu sor.. demek ki çok fark var..
  • Arkadaslar konu almış basını gitmiş yarım saattir okumaya çalışıyorum ama tartışmalar reklamlar vs.. yüzünden hiç bisey anlayamadım.

Sormak istediğim Ankara'da en başarılı sac Ekim uygulaması yapan neresi var ve fiyatlar ne durumda (gerçi limitsiz bütçe ayırdım ama merak ediyorum yinede)

Son teknoloji ekimi hangisi? Kaç çeşit Ekim tekniği var ve hangisi en başarılı olan?

Tecrübeli arkadaslardan yardım bekliyorum. Bu arada tam kel degilim saclarım seyrek ve artık kötü bı görüntü oluşmaya başladı SOS veriyo :)
  • arkadaşlar ensar hastanesi ve çevre hastanesi hakkında yorumlar nasıldır? yardım eder misiniz bu 2 yerden birisine ekim yaptırmayı düşünüyorum saygılar
  • BU FORUMU SAF DUYGULARLA SAÇ EKTİRMEK İÇİN GİREN ARKADAŞLARIN SAÇ EKİMİ VE SONRAKİ SAFHALARINDA BİLGİ ALMALARINA YÖNELİK OLANA KADAR UĞRAŞACAĞIM.

Reklam yapan ve 3 kağıtçılardanda hep beraber bu forumu temizleyeeğiz inşallah.

Yine bir hakan doğanay furyası başladı,bir kaç gün bu furya devam eder arkasından başka bir doktor adı sayfalarca sürüp gider ,milletin bilgiden çok boş hayallere kapılmasına neden olmaya başladınız,milelti özgür bırakın resim tecrübe paylaşın dakka başı o hoca bu hoca demeyin,millette bakar seçer kime gideceğini,

HALA ANLAMAMAKTA DİRENİYORSUNUZ.

Reklamcılarında yakında kim olduklarını çıkartırım.
  • Ben ektirdiğim doktorun ismini bile yazmıyorum,ektirmeden 1 gün önce son katip nereye ektireceksin dedi bende reklam derler boş ver dedim oda yaz belki söyleyeceklerimiz vardır dedide yazdım,ektirdikten sonrada ilhan hoca vs yazmadım.

senin gibi 2-3 aydır ektirmemiş rolü yaparak milletle oyun oynamıyorum

Milletin saçı çıkmadan şöyle olacaksın böyle olacaksın gibi müneccim bilmem neyi şey etmişim gibi yazmıyorum,olmamışa olmuş demiyorum

EN AZINDAN BEN DÜRÜSTÜM
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner_sen

YALANCI BİRİNİN NEYİNİ DİKKATE ALACAĞIM

sadece yalancıların ortaya çıkmasını sağlamaktan dışında dikkate aldığım bir şey yok,buradaki kimse kandırılmasın diye uğraşıyorum,sen ve senin gibi 3 kağıtçılar bu forumdan gidecek

bilgiymiş ne bilgisi 2 ay evvel kör cahil biriymişsin,humpreybogard nickin kapanmaden evvelki yazdığın yazıları kendin oku ne demek istediğimi anlayacaksın,

o kadar tutarsızsınki bir gün savunduğun doktoru ertesi gün karalamışsın,sonra yeniden savunmuş,sonra yeniden karalamışsın.Pisikolojik olarak ciddi tedaviye ihtiyacın var dostum,bu konuda çok ciddiyim çevrendekilere zarar verebilirsin

neyse bu konuyu daha fazla uzatmıcam.. ne de olsa aynaya her bakışımda ne kadar haklı olduğumu kendin göreceksin:) kaldı ki istesen de doktorunu savunamazsın çünkü savunman için reklamcılar gibi bir sonucun ortada olması lazım yani reklamcı olmak da kolay değil:))) sana cevap vermicem artık sen kel kafanla insanları saçma sapan yönlendirmeye devam et:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K®ATOS

arkadaşlar ensar hastanesi ve çevre hastanesi hakkında yorumlar nasıldır? yardım eder misiniz bu 2 yerden birisine ekim yaptırmayı düşünüyorum saygılar

arkadaşlar kavga yapmaktan tartışmaktan cevap vermiyosunuz kavga yapacaksanız burada değil bu forum en güzide forumdur bir şey sorduk ama siz aynı havadasınız hala
  • quote:

quote:

arkadaşlar ensar hastanesi ve çevre hastanesi hakkında yorumlar nasıldır? yardım eder misiniz bu 2 yerden birisine ekim yaptırmayı düşünüyorum saygılar

arkadaşlar kavga yapmaktan tartışmaktan cevap vermiyosunuz kavga yapacaksanız burada değil bu forum en güzide forumdur bir şey sorduk ama siz aynı havadasınız hala

ya şimdi kalkıp dicem bu saydığın yerler de fabrikasyon ekim yapan hemşireleri kullanan klasik kanal açma yöntemi uygulayan yerlerdir diye.. millet atlıcak üzerine .. bu dediklerimi bil gerisi sana kalmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yok123

quote:

quote:

ya şimdi kalkıp dicem bu saydığın yerler de fabrikasyon ekim yapan hemşireleri kullanan klasik kanal açma yöntemi uygulayan yerlerdir diye.. millet atlıcak üzerine .. bu dediklerimi bil gerisi sana kalmış..

arkadaşım peki çok mu kötü sonuçlar ortaya çıkıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yok123

quote:

quote:

arkadaşım peki çok mu kötü sonuçlar ortaya çıkıyor

taner sen cevap versin o da aynı yöntemle yaptırdı ben karışmıyorum..
  • taner arkadaş sen bir şeyler söyle bari biraz bilgi versen fena olmaz
  • Ya kavga gürültüden dolayı bizim soru güme gitti kel kalacaz bı yardim lütfen :)
  • quote:

K®ATOS
    Yarbay

taner arkadaş sen bir şeyler söyle bari biraz bilgi versen fena olmaz

Dostum neresi içine sinecekse oraya yaptır,ben öyle yaptım içime sinene gittim çok araştırdım senin dediğim yerlerde seçeneklerim arasındaydı,yakın çevremden birileri aracılığıyla ulaştığım kişiler referansım oldu gittim ektirdim,sende yakın çevrenden ara burası arap saçı oldu,

sana şuraya git,yada gitme derim o vebali alamam.inşallah en iyi olan yeri seçersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner_sen

quote:

K®ATOS
    Yarbay

taner arkadaş sen bir şeyler söyle bari biraz bilgi versen fena olmaz

Dostum neresi içine sinecekse oraya yaptır,ben öyle yaptım içime sinene gittim çok araştırdım senin dediğim yerlerde seçeneklerim arasındaydı,yakın çevremden birileri aracılığıyla ulaştığım kişiler referansım oldu gittim ektirdim,sende yakın çevrenden ara burası arap saçı oldu,

sana şuraya git,yada gitme derim o vebali alamam.inşallah en iyi olan yeri seçersin.

eyvallah dostum umarım güzel bir seçim yaparım iyi akşamlar
  • Arkadaşlar bugün 2 doktora gittim.2 doktorda minoxil kullan dedi.Minoxile iş düşünce kesin durum çokmu vahim anlamına geliyor ? 2 doktora sordum ama net cevap vermediler.Yani kesin kelliğe yolculuk başlamış diyebilirmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Arkadaşlar bugün 2 doktora gittim.2 doktorda minoxil kullan dedi.Minoxile iş düşünce kesin durum çokmu vahim anlamına geliyor ? 2 doktora sordum ama net cevap vermediler.Yani kesin kelliğe yolculuk başlamış diyebilirmiyiz ?

biraz daha açıklayıcı olursan sanırım birşeyler söylenir. şuanki durumun ne ? yani doktora ne için gittin dökülmen var onun içinmi yoksa zaten dökük mü ? minoxil olayını burda araştırma bence onu kendi ana başlıgı mutlaka vardır orada araştırsan iyi olur. burdan tam net bilgi almak baya zor. haa ekim düşünüyorsan tam yerindesin. kervana hoşgeldin diyebilirim :) minoxil saç dökülmesine etkili oldugu kadar saç köklerini besleyerek kalınllaşmasını ve daha gür olmalarını saglıyor. saç çıkardıgı onaylanmış fakat ben bilmiyorum şahsen. yalnız reçetesinde de yazıyor bıraktıgın zaman eski haline geri dönüyormuşsun. yani verdigi etkiyi tamamen geri alıyormuş vs vs gibi şeyler var. ben 6 aya yakın kullandım ve bıraktım. normalde yavaş yavaş bırakmayı hedefliyordum yani azaltarak ama bazı şartlardan dolayı biranda bıraktım inşlh yan etki görmem. sanada yazdıklarımla inşllh yardımcı olmuşumdur.
  • Arkadaşlar bu soruma birisi cevap verirse çok memnun olurum ekim yapıldıktan sonra yoğun saç çıkışları kaçıncı ayda başlıyor birisi cevap verirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Arkadaşlar bugün 2 doktora gittim.2 doktorda minoxil kullan dedi.Minoxile iş düşünce kesin durum çokmu vahim anlamına geliyor ? 2 doktora sordum ama net cevap vermediler.Yani kesin kelliğe yolculuk başlamış diyebilirmiyiz ?

Minoxil vermelerinin sebebi, genetik saç dökülmenizin olmasıdır. Birçok doktor peynir ekmek gibi minoksidil veriyor hastalarına ama iki farklı doktor da önerdiğine göre ileride saçlarda bir açıklık olması yüksek olasılık.
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.