Şimdi Ara

89/3 15.PİYADE ER EĞİTİM TUGAYI ÇAVUŞ TALİMGAH TABURU // SAMSUN (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
4
Favori
114.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    muv özelliği p-026 as.d.çvş
    arkadaslar acemilik kaç gün sürcek,tabur nasıl,muv özelliğinde yazanlar ne demek,son olarak usta birliği nereye çıkar sizce yanıtlarsanız sevinirim
  • Arkadaşlar, 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB./SAMSUN MERKEZ burada çavuş eğitim tugayı tarzında bir ibare yok, normal piyade eğitimi mi yoksa çavuş eğitimi mi alacağız biz de? Bir de kısa dönem olarak gideceğim acemilik süresi kaç gün? Teşekkürler
  • Samsuna kasim celbinde gidecek arkadaslar varsa kisa sure kaldi buradan haberlesebiliriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkarali90

Arkadaşlar, 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB./SAMSUN MERKEZ burada çavuş eğitim tugayı tarzında bir ibare yok, normal piyade eğitimi mi yoksa çavuş eğitimi mi alacağız biz de? Bir de kısa dönem olarak gideceğim acemilik süresi kaç gün? Teşekkürler

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.

• acemi birli ile usta birliği burası teslim olma tarihi 02.11.2016 var mı başka gelen ?
    İstanbul Maltepe
  • oNrr kullanıcısına yanıt
    acemi birligi benimde samsun merkez ayni tarihte teslim istanbul/buyukcekmece den.
  • jseboo J kullanıcısına yanıt
    hadi hayırlısı 2 kasım da sabiha gökçenden sabah 7:00 uçağı ile gitmeyi planlıyorum
  • Merhaba, 15.inci p.eğt.tug 5.inci p.eğt.t b samsun/merkez burasi mi oluyor çünkü ben de çavuş talimgah taburu vs yazmiyor da

• yakubua Y kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle burasıdır. Benimde 5. tabur. Sevk tarihin ne zaman ?
  • 15.inci p.eğt.tug 5.inci p.eğt.t b samsun/merkez

benim de acemi birliği samsun usta istanbul barış gücü...

ben de 2 kasım da sabah 7de sabiha gökçen den gitmeyi planıyorum.

bu arada benim de anlamadığım şey bu 15.inci p.eğt.tug ı amasyada da var orası normal er ler için samsun ise çavuş için galiba ama bizim kısaltmalarde çvs ibaresi bulunmuyor. Net olarak anlamış değilim.
  • Kardesim acemide ustada aynı yerdeyiz 😊

• mesutxf M kullanıcısına yanıt
    2 kasım hocam
  • Ugur1499 U kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Ugur1499

Kardesim acemide ustada aynı yerdeyiz 😊

acemi : 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB. / SAMSUN MERKEZ / SAMSUN

usta : 66 NCI MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) LOJ.DES.K.LIĞI KH. VE KH.TK. / İSTANBUL ESENLER / İSTANBUL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zisplak -- 24 Ekim 2016; 13:08:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zisplak

15.inci p.eğt.tug 5.inci p.eğt.t b samsun/merkez

benim de acemi birliği samsun usta istanbul barış gücü...

ben de 2 kasım da sabah 7de sabiha gökçen den gitmeyi planıyorum.

bu arada benim de anlamadığım şey bu 15.inci p.eğt.tug ı amasyada da var orası normal er ler için samsun ise çavuş için galiba ama bizim kısaltmalarde çvs ibaresi bulunmuyor. Net olarak anlamış değilim.

Sizinle acemilikte de ustada da birebir aynı yerdeyiz.

Arkadaşlar Samsun havaalanından bu 15. Piy.eğ.tug.na nasıl gidebiliriz?

• Otogarda birliğin yakınından geçen otobüs geliyomuş. Zaten otogardan tek otobüs hattı geçtiği görünüyor. Havalanından gelecekler, Samsun ulaşım haritasına baksınlar.
    Samulaş

Bu arada istihaklar dışında yanımızda ne götürmek gerek, girişte el koymazlar inşallah.

Esas birlik:
    5 İNCİ KOR. 105 İNCİ TOP.A. ÇNRA TB. 2 NCİ 122 MM.LİK ÇNRA BT./ ÇORLU/TEKİRDAĞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutxf -- 25 Ekim 2016; 12:02:47 >
  • acemi : 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB. / SAMSUN MERKEZ / SAMSUN

usta : 66 NCI MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) LOJ.DES.K.LIĞI KH. VE KH.TK. / İSTANBUL EsenLER /

Bekliyoruz 3 kasımda ordayım
  • mesutxf M kullanıcısına yanıt
    Samulaş havaalanına girmiyor haritadan anlaşılan. Nerden bilgi alabiliriz acaba?

• Selam aleyküm

Acemi birliği : : 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB./SAMSUN MERKEZ

Usta birliği : 8 İNCİ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TUG. P.TB 2.MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI. P.BL (ZMA) TEKİRDAĞ MERKEZ

• oNrr kullanıcısına yanıt
    acemi usta aynı yer 2 sinin sabahı teslimim
  • merhaba yarın kayınbiraderim buraya gidiyor acemi birliğine eskiden usta birliğide aynı gün belli olurdu? şimdi ne zaman belli olur? nereler çıkabiliir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.