Şimdi Ara

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.803
Cevap
97
Favori
305.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feelulive

sehpa gördükçe ,kafama uygun sehpa bulamama acım artıyor

walla ne diyim bende tereddut ettim deri sehpaya ama gercekten güzel oldu kanısındayım resimlerden pek belli olmayabılır ama catlak derı gercekten guzel bişymş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

expen bey resimleri daha küçük boyutta yüklerseniz daha iyi olur . resimde ilk dikkatimi çeken megan fox oldu bu arada

ewet megan fox transformers 2 megan fox ve isabel lucas ikili cok fena adamı mahvederler yani
  • belki 10 kere seyrettim o filmi yinede seyrederim
  • Ben de heveslendim akşam akşam 2 tane resim çektim. 1 tanesi flaşsız biraz karanlık çıkmış. bir ara gündüz güncellerim resimleri artık.

denon 1911 avr + dali concept 6 front + dali concept 1 rear + dali concept center + egreat r1b media player + digiturk sd uydu

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

• AVR: ONKYO TX-NR808
    FRONT: DALİ CONCEPT10
    REAR: DALİ CONCEPT8
    CENTER: CONCEPT CENTER
    SUBWOOFER: CONCEPT SUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciaagent -- 1 Aralık 2010; 20:10:07 >

• ciaagent cok güzel bir sistemdali ve concept uyumu nasıl denonumu alırken aklım hep 808 idi hic dinlemek nasip olmadı
  • nazarlık çok estetik durmuş valla
  • conceptçiler artmış benim de conceept center ve concept 1 yatıyor,2-3 ay sonra sinema amfisi almamı bekliyorlar,
    concept sub yorumunuz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: expen

ciaagent cok güzel bir sistemdali ve concept uyumu nasıl denonumu alırken aklım hep 808 idi hic dinlemek nasip olmadı

amfiyi aldığım gün klipsch rf82 dinlemiştim başka bir dükkanda sese hasta olmuştum hep aklımda klipsler vardı ta ki amfiyi aldığım dükkan sahibi bana concept10 ları bağlayıp dinletti o anda daliye döndüm gerçi kolonları almak için 3 ay falan bekledim kredi kartını düzeltmek için. sese gelince dinlemeden anlatılmaz bana göre harika. uyum konusu bence odanın büyüklüğü eşyaların yerleşimi ile de ilgili diye düşünüyorum. dalileri amfiyi aldığım yerden almadım çünkü indirim yapmadı nakliye yok dedi başka yerden aldım sağolsunlar 40m kabloyu hediye verdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciaagent

quote:

Orijinalden alıntı: expen

ciaagent cok güzel bir sistemdali ve concept uyumu nasıl denonumu alırken aklım hep 808 idi hic dinlemek nasip olmadı

amfiyi aldığım gün klipsch rf82 dinlemiştim başka bir dükkanda sese hasta olmuştum hep aklımda klipsler vardı ta ki amfiyi aldığım dükkan sahibi bana concept10 ları bağlayıp dinletti o anda daliye döndüm gerçi kolonları almak için 3 ay falan bekledim kredi kartını düzeltmek için. sese gelince dinlemeden anlatılmaz bana göre harika. uyum konusu bence odanın büyüklüğü eşyaların yerleşimi ile de ilgili diye düşünüyorum. dalileri amfiyi aldığım yerden almadım çünkü indirim yapmadı nakliye yok dedi başka yerden aldım sağolsunlar 40m kabloyu hediye verdiler.

anladım bende yamaha ve pioonerle dınledım hıc onkyoyla dınlemıstım yanlız sub ayarını bozdum galıba calısmıyr hafta sonu gelıcekler sub tan memnunmusun

• quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

conceptçiler artmış benim de conceept center ve concept 1 yatıyor,2-3 ay sonra sinema amfisi almamı bekliyorlar,
    concept sub yorumunuz nedir?

eğer frontlar concept10 olursa sub gereksiz . evet sub almasaydım da olurmuş. satıcı da sub almana gerek yok demişti tabi biz kafamızın dikine gittiğimizden uyarısını dikkate almamıştık aslında adam malını satmak için illa al der. yani arkadaşlara tavsiyem concept10 alırsanız subwoofera boşuna para vermeyin.
  • quote:

nazarlık çok estetik durmuş valla

eyvallah kardeşim
  • maaşallah diyelim
  • bizim sistem arada kaynamış. hiç yorum gelmemiş. ben kendi yorumumu yapayım bari. fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla sehpanın üzerinde üstüste olmamış, uydu ve media playerı centerın yanlarına aldım. gerçi bu sefer de kablolar meydana çıktı ama şimdi daha düzgün oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anvil

bizim sistem arada kaynamış. hiç yorum gelmemiş. ben kendi yorumumu yapayım bari. fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla sehpanın üzerinde üstüste olmamış, uydu ve media playerı centerın yanlarına aldım. gerçi bu sefer de kablolar meydana çıktı ama şimdi daha düzgün oldu.

resim?
  • quote:

quote:

bizim sistem arada kaynamış. hiç yorum gelmemiş. ben kendi yorumumu yapayım bari. fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla sehpanın üzerinde üstüste olmamış, uydu ve media playerı centerın yanlarına aldım. gerçi bu sefer de kablolar meydana çıktı ama şimdi daha düzgün oldu.

resim?

resimler ciaagent'ınkilerin hemen üstünde. ekranı kasmasın diye küçük koydum ama demekki koca koca koyacakmışın ki belli olsun

• quote:

evet üst üste durmaktansa yanlarda daha estetik durur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinali35

quote:

evet üst üste durmaktansa yanlarda daha estetik durur

teşekkürler. yeni hali bu şekilde oldu.

• şimdi ben de heveslendim. Akşam birkaç foto çekip ben de koyyum bari.

Sistem şöyle:

Sony 46 HX 800 3D Led Tv

Denon 1911
    Front: Monitor Audio BR6
    Rear: Monitor Audio BR1
    Center: Monitor Audio BRC

Kablolar: Monster M2000 HDMI (bu kabloyu heryerde bulamazsınız)

Sony PlayStation3 Slim 120GB/GO

Digiturk Plus HD Reciever

Akşam koyarım fotoları inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitemre -- 3 Aralık 2010; 14:33:39 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.