DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Hangi Üniversitede hangi bölümler var?
5
Cevap
0
Favori
10.910
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Hangi Üniversitede hangi bölümler var?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      670 Mesaj
      22 Haziran 2009 14:44:44
      hangi üniversitede hangi bölümler var nereden öğrenebilirim?

Dear Resident,
      The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
      Until then, all my love from the beyond,
      Barney
    • Yüzbaşı
      879 Mesaj
      22 Haziran 2009 14:49:29

dilerim 2009 öss e girmişsindir

puanların düşmesi açısından çok önemli.

• Yüzbaşı
      670 Mesaj
      22 Haziran 2009 14:55:28

quote:

Orjinalden alıntı: judith

dilerim 2009 öss e girmişsindir

puanların düşmesi açısından çok önemli.

Zamanında senin gibi bir yıl boyunca yatıp, sınavdan sonra üçün beşin hesabını yapmadım. Sınava beş sene önce girdim. Üniversite hayatım bu sene bitiyor, üzgünüm yardımcı olamadım. Yardımcı olacaksan ol, olmayacaksan gereksizleşme.

Dear Resident,
      The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
      Barney
    • Binbaşı
      1029 Mesaj
      22 Haziran 2009 14:56:48
      quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

hangi üniversitede hangi bölümler var nereden öğrenebilirim?

http://www.dogrutercih....iteler/universiteler.php

şu linkten bakabilirsin.Kim girmiş , nereye girmiş, nasıl girmiş hepsi yazıyor

• Yüzbaşı
      670 Mesaj
      22 Haziran 2009 15:01:14

quote:

Orjinalden alıntı: erdenar

Alıntıları Göster

http://www.dogrutercih....iteler/universiteler.php

şu linkten bakabilirsin.Kim girmiş , nereye girmiş, nasıl girmiş hepsi yazıyor

Teşekkür ederim.

Dear Resident,
      Barney
    • Yarbay
      6769 Mesaj
      22 Haziran 2009 15:07:45
      Doğru Tercih sitesi bu konuda gerçekten çok iyi. Güzel istatistik çıkarıyor adamlar.

|HTC 10 Kulübü | Steam Origin: teoska Social Club | Spotify
      |MONSTER TULPAR T5 V8.1.1 15.6" Full HD: Intel Core i7-6700HQ 6 MB L3 @2.60->3.50 GHz | 16 GB DDR4L 2133 MHz SODIMM RAM | NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB 192-bit GDDR5 | 240 GB ADATA SP550NS38 SSD | 1 TB Hitachi Travelstar 7K1000 7200 RPM HDD | Sound Blaster X-Fi MB5 + Realtek ALC892 HD Audio | Logitech G300S Optical Gaming Mouse | Logitech G240 Gaming Mousepad | Steam Controller | Windows 10 Pro Redstone
      |11 yıldır üye Virgo
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Hangi Üniversitede hangi bölümler var?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.