Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.323
Cevap
44
Favori
830.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • devil boşver hız sabitlemeyi arabayı hız yapmak için almadık mı:)
    şaka bir yana son 3 arabamda cruse control vardı, ama 1-2 kez falan uzunj yolda kullandım, aracınızda DSG varsa gereksiz oluyor, manuel ise uzun yolda bacakları dinlendirebilir
    quote:

Orjinalden alıntı: By Devvil

Hız sabitleyicisini kaça taktıracaksın? Bu arada hayırlısı neyse o olsun aracının fotolarıda bekleriz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mesut_19

slm arkadaşım hayırlı olsun
    ben highline alırken sensörler olsun diye tutturmuştum o yüzden higline aldım, ama sensörden çok RCD 510 teyp favorim oldu, tek üzüntüm sizlerin bu teybi görememiş olması olur.
    ayrıca başka sunroof olan yokmu içinizde arkadaşlar, sanroof takıntısı bende var galiba
    quote:

Orjinalden alıntı: kmrlm

herkese selamlar

ilk ötv indiriminin başladığı ilk hafta sonu doğuşten vermiş olduğum 1.4 tsı hıgh. dsg aracı doğoş bana yetiştiremediği için alamadım. az önce doğuştaydım ve mecburiyetten yani devam eden ötv bizden kampayasından yaralanarak 1.4 tsı comfortline dsg ( candy white ) almış bulnuyorum. 47.800 fiyatı ile bir yandan içim buruk highline çok istiyodum ama bir yandan da %18 lik ötv olayından yararlandığım için seviniyorum.

çarşamba günü % 1 zam var araçlara ve ötv bizden kampayasının ne zamana kadar uzayacağı belli olmadığından şu an ellerinde highline olmadığından gelicek olan ilk aracın 29. hafta yani temmuzun 3 haftası olmasından bu zaman dilimindede ötv %27 olacağından son olarakta bu aracı 1 ağustosta 2010 olarak alacığımdan bunların hepsini üst üste koyunca yaklaşık bir 7.000 fark yapıcağından dolayı para tarafındn bakıldığı zaman doğru karar verdiğmi düşünüyorum.

araca park sensörünü 4 aydır beni beklettiği için sağolsun diyim allah bildiği gibi mi yapsın diyim doğuş takıcak bende hız sabitleyicisini taktırıcam ve araca doğuşta film yaptırıcam kapıları sökmeden 10 yıl garantili film yapıyorlar birde kapak jantlardan kurtulup güzel bir 17 jant takmak istiyorum belki o zaman biraz içimin burkluğu geçer şuraya bak araba alıyoruz mutlumuyuz değilmiyiz belli değil!

uzun zamandır takip ettiğim paylaşımlarınıza artık aktif olarak katılıcam tekrar merhaba arkadaşlar.

tavsiyeleirinize ve paylaşımlarınıza şimdiden teşekkür ederim...

teşekkür edrim çok sağol inan bana sensöler bence hiç hiç önemli değil ama bence ekran çok keyifli en büyük üzüntüm o tabiki

• bendede var sunroof takıntısı.sunroof lu olamsını cok istiyodum ama aldıgım zaman sunroof lu highline arac yoktu...resmen yaramı desdin
    quote:

Orjinalden alıntı: mesut_19

slm arkadaşım hayırlı olsun
    ben highline alırken sensörler olsun diye tutturmuştum o yüzden higline aldım, ama sensörden çok RCD 510 teyp favorim oldu, tek üzüntüm sizlerin bu teybi görememiş olması olur.
    ayrıca başka sunroof olan yokmu içinizde arkadaşlar, sanroof takıntısı bende var galiba
    quote:

herkese selamlar

ilk ötv indiriminin başladığı ilk hafta sonu doğuşten vermiş olduğum 1.4 tsı hıgh. dsg aracı doğoş bana yetiştiremediği için alamadım. az önce doğuştaydım ve mecburiyetten yani devam eden ötv bizden kampayasından yaralanarak 1.4 tsı comfortline dsg ( candy white ) almış bulnuyorum. 47.800 fiyatı ile bir yandan içim buruk highline çok istiyodum ama bir yandan da %18 lik ötv olayından yararlandığım için seviniyorum.

çarşamba günü % 1 zam var araçlara ve ötv bizden kampayasının ne zamana kadar uzayacağı belli olmadığından şu an ellerinde highline olmadığından gelicek olan ilk aracın 29. hafta yani temmuzun 3 haftası olmasından bu zaman dilimindede ötv %27 olacağından son olarakta bu aracı 1 ağustosta 2010 olarak alacığımdan bunların hepsini üst üste koyunca yaklaşık bir 7.000 fark yapıcağından dolayı para tarafındn bakıldığı zaman doğru karar verdiğmi düşünüyorum.

araca park sensörünü 4 aydır beni beklettiği için sağolsun diyim allah bildiği gibi mi yapsın diyim doğuş takıcak bende hız sabitleyicisini taktırıcam ve araca doğuşta film yaptırıcam kapıları sökmeden 10 yıl garantili film yapıyorlar birde kapak jantlardan kurtulup güzel bir 17 jant takmak istiyorum belki o zaman biraz içimin burkluğu geçer şuraya bak araba alıyoruz mutlumuyuz değilmiyiz belli değil!

uzun zamandır takip ettiğim paylaşımlarınıza artık aktif olarak katılıcam tekrar merhaba arkadaşlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: icecube_fb

bence highline arac duruyorsa almanızı oneririm.highline alırsanız jant ve bicok aksesuar almaktan kurtulursunuz ve daha bircok guzel ozellik var.bence bi aracın otomatik olması aracın full olup olmadıgını belirlemez.ama bi cruise control celik jant gorsel park sensoru ve daha bicok ozellik...tabi manuel kullanmak sizin icin problem olmazsa..

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ercanahmet

@ kmrlm
    ben geçen hafta altur'daydım. ellerinde 1.4 tsi 122 bg highline vardı showrooma koyacaklardı. bir görüşün isterseniz.
    hala satılmadıysa eğer sizde istiyorsanız belki sizi daha mutlu görebiliriz o zaman.

aradım ama kapalıydı sevgili ercan dsg varmıydı?

bende çok istiyorum ama bişeyi ne kadar çok istersem olmuyo bu benim kaderim sabah ilk işim altur u aramak inşallah vardır.

• 4 ay ya tam 4 ay bekledim ama artık çok sıkıldım ve artık beklemekte istemiyorum. umuyorum ne demek istediğimi anlatabiliyorumdur. ilk günden highline diye hayal ettim ama olmadı. kısmet üstadlar kısmet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmrlm -- 22 Haziran 2009; 19:55:16 >
  • benim rcd 510 cok ısınıyor ekranı ozellikle.fanı filan yokmu bunun.sizde de oluyor mu
  • quote:

benim rcd 510 cok ısınıyor ekranı ozellikle.fanı filan yokmu bunun.sizde de oluyor mu

olsaydı da ısınsaydı
  • ben dogusun elinde araba olmadıgına inanmıyorum.adamların garajında biton arac var.dogusun klasik politikası.arac yok derseler inanmayın.diger bayilere bakın.biz ilk tamas a gittik 2 tane arac var dediler dahada yok bilgisayara baktılar yok dediler suan hicbiyerde bulamazsınız.ertesi gun avek e gittik biton golf vardı.bilgisayardan baktılar bisuru arac buldular.bukezde sunrooflu highline yoktu ellerinde...
    quote:

4 ay ya tam 4 ay bekledim ama artık çok sıkıldım ve artık beklemekte istemiyorum. umuyorum ne demek istediğimi anlatabiliyorumdur. ilk günden highline diye hayal ettim ama olmadı. kısmet üstadlar kısmet...
  • quote:

ben dogusun elinde araba olmadıgına inanmıyorum.adamların garajında biton arac var.dogusun klasik politikası.arac yok derseler inanmayın.diger bayilere bakın.biz ilk tamas a gittik 2 tane arac var dediler dahada yok bilgisayara baktılar yok dediler suan hicbiyerde bulamazsınız.ertesi gun avek e gittik biton golf vardı.bilgisayardan baktılar bisuru arac buldular.bukezde sunrooflu highline yoktu ellerinde...
    quote:

4 ay ya tam 4 ay bekledim ama artık çok sıkıldım ve artık beklemekte istemiyorum. umuyorum ne demek istediğimi anlatabiliyorumdur. ilk günden highline diye hayal ettim ama olmadı. kısmet üstadlar kısmet...

üstad o kadar gezdim o kadar dolaştım ki tahmin edemezsin ama dediğin gibi bencede doğuş un şekerpınardaki dağıtım deposu eminim ki araba dolu ve özellikle piyasaya sürmüyolar ki 2010 olarak sürüp para kazanmak için! bana denk gelmedi işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmrlm -- 22 Haziran 2009; 20:02:47 >

• rcd 510 u sonradan takabilirsiniz.ebay da filan uygun fiyata bulabilirsiniz.sonucta highline bulamazsanız comfortline da iyi bir secenek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 22 Haziran 2009; 20:09:57 >
  • şu an bulabiceiğmi biliyorum ama çakma highline olamak istemiyorum ve pek arabanın orjinalliğinide bozmak istemiyorum. diceksin ki neden hız sabitleyicisi taktıryosun onu gerçekten çok kullanıyorum. bir kaç gün sonra bu aracı bu fiyata bile alamayabilirim doğuşuna kurban olduğum doğuşu herşeyi yapabilir. o yüzden mantıklı biriş yaptığımı düşünüyorum.
  • Ben G.Punto alcaktım başında en düşük motoru 75beygirliğinden 6 ay beklettiler adama dedim sanki bana özel üretiyosunuz ek donanım şu bu istediğim yok en düşük donanım için 6 ay bekletilirmi dedim işte gelcek şu bu falan filan.. 6.ayda aradım adamın bana dediği: Almayacaksanız beklemeyin getittircez işte dediler.. Bende vw düşündüm zaten Punto istemiyordum ama annem işte....
    Annemde gitmiş Polo almış herşeyi yapmış anlaşmış para ve teslimat işi kalmış itiraz ettim bende.. Golf dururken ne polosu dedim sitelerine girdim Golf'e ikna ettim bu seferde annem 1.6 102 beygirle anlaşmış siteye baktım 1.4 122 Beygir Turbolu var dedim ben bundan isterim..Annem zor bela ikna oldu Trendline olsada DSG olması bana yetiyor şimdide Hız kontrol için annemi kandırmaya çalışıyorum..
    Mesut abi hız yapmak için aldım zaten ama bu Sokak, Mahalle şu bu aralarında lazım oluyor 50-70'e falan sabitle gitsin.. Yada radar olduğu yerde falan çünkü duramıyorum ben ya gaza bascam yada hiç basmıycam..

Yükseltemezsin Trendline'ı Highline'a dediler ama para olursa bunlar hazır:
    H.line Yol bilgisayarı
    Direksiyon
    Otomatik klima

Bunlar aklımda yeter bana zaten..

Serhat abininde dediği gibi çakma olcak arabamm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 22 Haziran 2009; 20:20:38 >

• quote:

Ben G.Punto alcaktım başında en düşük motoru 75beygirliğinden 6 ay beklettiler adama dedim sanki bana özel üretiyosunuz ek donanım şu bu istediğim yok en düşük donanım için 6 ay bekletilirmi dedim işte gelcek şu bu falan filan.. 6.ayda aradım adamın bana dediği: Almayacaksanız beklemeyin getittircez işte dediler.. Bende vw düşündüm zaten Punto istemiyordum ama annem işte....
    Annemde gitmiş Polo almış herşeyi yapmış anlaşmış para ve teslimat işi kalmış itiraz ettim bende.. Golf dururken ne polosu dedim sitelerine girdim Golf'e ikna ettim bu seferde annem 1.6 102 beygirle anlaşmış siteye baktım 1.4 122 Beygir Turbolu var dedim ben bundan isterim..Annem zor bela ikna oldu Trendline olsada DSG olması bana yetiyor şimdide Hız kontrol için annemi kandırmaya çalışıyorum..
    Mesut abi hız yapmak için aldım zaten ama bu Sokak, Mahalle şu bu aralarında lazım oluyor 50-70'e falan sabitle gitsin.. Yada radar olduğu yerde falan çünkü duramıyorum ben ya gaza bascam yada hiç basmıycam..

Yükseltemezsin Trendline'ı Highline'a dediler ama para olursa bunlar hazır:
    H.line Yol bilgisayarı
    Direksiyon
    Otomatik klima

Bunlar aklımda yeter bana zaten..

Serhat abininde dediği gibi çakma olcak arabamm...

6 ay punto için ben olsam adamın canını alırdım! hız sabitleyisini sokak arsında kullanman zor olur daha çok şhir dışı yollarda önemini anlatan bir kontrol ünitesi çakma olayı benim düşüncem kimseye saygısızlık yapmak istemem herkesin zevki ve beğenisi farklıdr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmrlm -- 22 Haziran 2009; 20:25:04 >

• Durum olsaydı alcaktım zaten h.line çakmasınada razıyım boşwer... Gerçi neden öyle olsun 50-70 idaal bence sabit hız yapasım geliyor sonra duramıyoum veletlerde arttı sıcakta war bilemem artık nasıl kullanırız..

Golf derdi bitti şimdide aski yarından perşembe gününe kadar su kesecekmiş.. Bu havada sumu kesilir ne kadar saçma insanı delirtirler..
  • Hayırlı olsun kmrlm. İnşallah iyi günlerde kullanırsın.
    Benden minik bir tavsiye ön kaputa koruyu film çektir. Aracın burnu yere yakın olduğu için özellikle mıcırlı yollarda öndeki aracın fırlattığı taşlardan ciddi biçimde koruma sağlıyor. Tabii, film çektirmek için öncelikle araca boya koruma yaptırmak gerekiyor. Böylelikle filmin altında kalan kısım ile diğer yerler arasında güneşin altında kalmaktan dolayı renk farkı ortaya çıkmıyor. Boya korumayı da bayiinin servisinde yaptırmayı pek tavsiye etmiyorlar. Genellikle cilalayıp yolluyorlar şeklinde bir görüş var.

Doğuş'ta istediğin aracı pek alamıyorsun. Onlar,sana istedikleri aracı veriyorlar. Ben de beyaz renk için baya uğraşmıştım. Hatta "bir müşteri opsiyon koydurmuş, yarın saat 10a kadar almazsa araç senin" dediler. Ertesi gün ise ağız değiştirip yok efendim o araç showroom aracı, şu anda bilmem nerde showroomda ordan çıkıp bir hafta da bilmem nerdeki showroomda kalacak. Biz müşterimize showroom arabası satmak istemeyiz, binen inen çok olur vs vs.
    Kim bilir belki de söyledikleri doğrudur ama iki günde iki farklı ağız kullandıkları için pek inandırıcı olmuyor

• Doğuş otoda Sirocco vardı araç satın alınmış ama kapılar kilitli değil hatta içine binen inen çoktu.. Benim aracı aldılar servise dediler gidin saat 15'de gelin bizde araba verin o zaman dedik.. Sirocco'yu verebilirsiniz mesela dedim espiri olarak onlarda manuel var veririz tabiki dedi nerde dedim bana satın alınmış sirocco'Yu gösterdiler manuel olduğu için sürmek bana kalmıştı annem bilmiyor anahtarı aldım çalıştırdım ve bana ehliyeti ver test sürüşüne çıkıyorsun diye işlem yapalım dediler bende dedim yok ama ehliyet o zaman üzgünüm ya annen alsın yada veremeyiz dediler falan.. Şimdi aklıma düştü aldığım Golf'temi yoksa sirocco gibiydi..

Bu arada sanırım sirocco'nun en diikkat çeken yeri kapı açıldığında camların aşa inip kapandığında geri çıkması.. Hatta 1 adam durmadan kapıyı açıp kapatıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 22 Haziran 2009; 23:37:18 >

• quote:

herkese selamlar

öncelikle hayırlı olsun, ben de ilk aldığımda camlara en açığından film çektirecektim ama cesaret edemedim. Orjinalliğini bozmak istemedim ve modifiye görünümler pek tarzım değil. Mümkünse arcını teslim aldığında çektirdiğin filmli camların fotolarını paylaşırmısın.. saygılar

• quote:

ben dogusun elinde araba olmadıgına inanmıyorum.adamların garajında biton arac var.dogusun klasik politikası.arac yok derseler inanmayın.diger bayilere bakın.biz ilk tamas a gittik 2 tane arac var dediler dahada yok bilgisayara baktılar yok dediler suan hicbiyerde bulamazsınız.ertesi gun avek e gittik biton golf vardı.bilgisayardan baktılar bisuru arac buldular.bukezde sunrooflu highline yoktu ellerinde...

Bayiler Doğuştan araba çekmek istemiyorlar ellerinde ki araçlar bitene kadar. Gelen müşteriyede yok araç bak bu 2'si kaldı diye onları kakalamaya çalışıyorlar...
  • Beyler geçmiş olsun...

TeknoSepet
    VW Golf 6 Egzoz Ucu Orjinal Ölçülerde
    Kdv Dahil Fiyatı: 53,29 TL
    Stok Durumu: Tükendi

Tam zamanında aldık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 23 Haziran 2009; 14:16:41 >
  • quote:

Doğuş otoda Sirocco vardı araç satın alınmış ama kapılar kilitli değil hatta içine binen inen çoktu.. Benim aracı aldılar servise dediler gidin saat 15'de gelin bizde araba verin o zaman dedik.. Sirocco'yu verebilirsiniz mesela dedim espiri olarak onlarda manuel var veririz tabiki dedi nerde dedim bana satın alınmış sirocco'Yu gösterdiler manuel olduğu için sürmek bana kalmıştı annem bilmiyor anahtarı aldım çalıştırdım ve bana ehliyeti ver test sürüşüne çıkıyorsun diye işlem yapalım dediler bende dedim yok ama ehliyet o zaman üzgünüm ya annen alsın yada veremeyiz dediler falan.. Şimdi aklıma düştü aldığım Golf'temi yoksa sirocco gibiydi..

Bu arada sanırım sirocco'nun en diikkat çeken yeri kapı açıldığında camların aşa inip kapandığında geri çıkması.. Hatta 1 adam durmadan kapıyı açıp kapatıyordu

Golf Türkiyeye ilk geldiğinde Konya yolu Doğuşoto'ya gittim ve showroom'da gri araç vardı. Diğer renkleri görme şansımın olup olmadığını sorduğumda ise haftaiçi gelmem durumda hangarın açık olacağını ve gösterebileceklerini belirttiler. Haftaiçi gittiğimde ise araçları sattıklarını prensip olarak gösteremeyeceklerini iddia ettiler. Araca dıştan bakmanın ne gibi zararı var anlayamadım.
    Bu arada showroom'daki araçların genelinin aküsü sökülmüş durumda. Sirocco'da nasıl kıyıp da aküyü sökmemişler hayret Doğuş yapmışsa bir bildiği vardır, adamlar yaş tahtaya basmaz ne de olsa

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.