Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1078. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin. Kırmızı bir başka duruyor i20'de ama bu arabaya en fazla beyaz yakışıyor bence.
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    vay vay güzel kırmızı hala burada uzun zaman sonra bı bakayım dedım bizim i20 club ne alemde diye ilk olarak seni gördüm yine :)) maşallah.

bu arada 60bin bakımı için servisi aradım 850tl dediler tekirdağ merkez servisi aradım 650 dedi sonra sanayide özel hyundai servisini aradım 350 dediler. hava ve polen filtresini cıkarırsak 230 tl fiyat pazarlıksız. bu nasıl bir soygun hırsızlık serbest piyasa bu olmaza ya...
  • KATRE K kullanıcısına yanıt
    kırmızı güzel ama bordo başka güzel ama açık mavi renk bambaşka
  • quote:

Orijinalden alıntı: KATRE

Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin. Kırmızı bir başka duruyor i20'de ama bu arabaya en fazla beyaz yakışıyor bence.

Teşekkürler,memnun bi şekilde yaklaşık 4,5senedir kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

vay vay güzel kırmızı hala burada uzun zaman sonra bı bakayım dedım bizim i20 club ne alemde diye ilk olarak seni gördüm yine :)) maşallah.

bu arada 60bin bakımı için servisi aradım 850tl dediler tekirdağ merkez servisi aradım 650 dedi sonra sanayide özel hyundai servisini aradım 350 dediler. hava ve polen filtresini cıkarırsak 230 tl fiyat pazarlıksız. bu nasıl bir soygun hırsızlık serbest piyasa bu olmaza ya...

Biz buralardayız valla,sen kayıplardasın
    Serviste fiyatlar tutturabildiğine ben 60.000km bakımını Afyon serviste 435tl yaptırdım.
  • Evlat sahibi olan i20 üyelerimiz,Allah acılarını sizlere göstermesin, sağlıkla büyütün.

Yıllara meydan okumaya devam ediyorsun gıcır gıcır duruyor
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Samet hocam sen olmasan kimse kutlamayacak yani. Ayrıca geçmiş olsun demeyip forum birlikteliğini gösteren herkese teşekkürler!
    İ-20 forumu iyice formdan düşmüş anlaşılan. Derdimi duvara anlatsam daha iyiymiş.
  • selam arkadaşlar.30 35 bin arası 0 araç bakıyorum.polo corsa gibi araçlara bakıyorum.Alternatiflerden biriside i20 baz modeli.aracın kronik sorunları varmıdır?ne bilim artısı eksisi aydınlatırsanız bu kardeşinizi sevinirim.malum binmeyince kıyaslama yapmak zor oluyor.saygılar herkese
  • Anoren kullanıcısına yanıt
    Keşke şikayette bulunsaymışsınız, çarpan kişide de hasar vardır mutlaka. o saat aralıklarında çevre mobeselere yakalanmıştır mutlaka.
    Cana geleceğine mala gelsin her şey yerine gelir.
  • trapcoop kullanıcısına yanıt
    Kronik denebilecek bir sorun yok. geçmiş sayfalara göz atmanız sizin için daha iyi olacaktır.
    Serkan arka kapıya biri mi sürttü toz mu?
  • Anoren kullanıcısına yanıt
    Kızınıza Allah uzun ömürler versin inşallah.
    Aracınız için geçmiş olsun, Allah daha beterinden saklasın. Önemli olan cana gelmesin.
    Allah nazardan, kazadan, beladan korusun inşallah. Hayırlı yolculuklar..:)
  • Arkadaşlarım, abilerim araca yeni aksesuarlar yaptırmayı düşünüyorum. Özellikle istediğim birkaç şey var sahibinden.com da buldum ama hepsi farklı farklı fiyat vs olarak. Sizlere danışmak istedim. Ve bunları yaptırırsam nasıl olur sizce?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-hyundai-i20-3d-kapi-alti-logo-lazer-lamba-sntden-131034993/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-3d-led-logo-hyundai-cift-kapi-led-logo-137980712/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-hyundai-kapi-alti-led-logo-7-w-kapida-odeme-imkaniyla-138269465/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-led-isik-hyundai-kapi-alti-led-2014-model-4.nesil-3d-soguk-lazer-137643484/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-hyundai-hayalet-isik-logo-lamba-sntden-yeni-urun-109936258/detay#

Ve aracın arka plaka ışıklarını beyaz yapmak istiyorum ama 5w olacak galiba. Bulunduğum yerde beyaz lamba var ama 12w ve bunu taktıkmı arıza lambası yanarmış. O yüzden almadım ben burdan. Sizce bu olurmu?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-japon-tipi-kisa-sofit-oto-led-ampul-hyundai-subaru-honda-138284481/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Serkan arka kapıya biri mi sürttü toz mu?

Toz Samet sürtme yok
    Aman öyle olsun da arabanın çok güzel hakkını veriyorsun
  • egemay kullanıcısına yanıt
    Zevke ve gösterişe odaklı uygulamalar. böyle şeyleri seviyorsanız bence başkası ne der diye düşünmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMOZEY

quote:

Orijinalden alıntı: EMOZEY

Herkese iyi aksamlar.

2009 model asagidaki ozelliklere sahip aracimi satmayi planliyorum.Fakat fiyat olarak sizinde goruslerinize ihtiyacim var.İsde aracim:

*2009 model dizel style paket.
    *Digital klima.
    *Esp ve antipatinaj sistemi mevcut.
    *8 hava yastigi var.
    *Sunroof var.
    *Kaza surtme boya rutus yok.
    *bir iki yerde belli belirsiz 1 cm uzunlugunda cizik var.
    *km 68000 de full servis bakimli kayitlari mevcut.
    *Muayene yeni
    *4 lastik sifir continental marka 195x50x16 fabrikasyon genis taban
    *Orjinal celik jant
    *Orjinal sis fari
    Nette esdeger iki tane var birine 32000 birinede 35000 yazmislar ama onlarda da sunroof yok.

Arabanin diger ozelliklerini sizler bilirsini diye yazmadim.Sizce bu araca ne yazmaliyim? Bu arada renk gumus gri

Saygilar....

Yokmudur hic fikri olan ey i20 ailesi

aradan bir hafta geçti hala ses seda yok.bir fikir verin ya .

iyi günler....

• SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Şimdi oto elektrikçisinden geliyorum. Aracın iç kabin lambaları, bagaj lambası ve plaka aydınlatmaları beyaz led oldu. Fakat o kapılara uygulamak istediklerim için elektrikçi iç emniyet kemerinin olduğu kısımdaki bütün plastiklerin sökülmesi gerektiğini, aksi halde kabloların gözükeceğini söyledi. Ama şöyle birşey var o plastiklerde hiç vida falan yok hepsi tırnaklı o yüzden bende sökülmesini istemiyorum çünkü sonra bombeli falan oluyor, orjinal gibi olmuyor. O yüzden o uygulamalar ne yazıkki olmayacak. o kadar da heves etmiştim aslında ama napalım. Bu arada aracın ön park lambalarını da led li beyaz yapayım dedim fakat o park lambalarını sökme yerini o kadar acayip yapmışlarki ne doğru düzgün sökülebiliyor ne de el giriyor oraya. Komple far takımını söküp dışarı almak lazım onuda ben istemedim o yüzden o da şimdilik kaldı. Bilmiyorum belki de biz beceremedik.

• egemay kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. bilinmeyen ellerde istenmeyen sonuçlar oluşabilir iyi yapmışsınız. fotoğrafları paylaşırsanız bizlerde görelim
  • 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.