Şimdi Ara

Failed to initialize apr Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
11.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Failed to initialize apr Hatası veriyor chara girerken.. Charın resmı geliyor start diyice bu hata veriyor.. confirm deyince dc, confirm demeyince character data %99da takılıyor. Ko sildim yükledim, patchleri yükledim olmadı. pcye format attım olmadı. yardım ederseniz çok sewinirim +Rep vericem..

• yahu bendede verıyor bu ne ya
  • kardes yeni cozuk bak simdi
    pactch i 1733 e al sonra bilgisayarına reset at sonra 1734 pacthini yap oyuna gir ozaman oluyor..
    ama oyan cıktıgın anda 2. kez denersen oyuna girmeyi almıyor.
    yine aynı seyi yapacaksın pactch i 1733 alacaksın ve reset atacaksın bilgisayarına..
    bu soruna care bulunana kadar bole idare edecez artık:(
  • quote:

kardes yeni cozuk bak simdi
    pactch i 1733 e al sonra bilgisayarına reset at sonra 1734 pacthini yap oyuna gir ozaman oluyor..
    ama oyan cıktıgın anda 2. kez denersen oyuna girmeyi almıyor.
    yine aynı seyi yapacaksın pactch i 1733 alacaksın ve reset atacaksın bilgisayarına..
    bu soruna care bulunana kadar bole idare edecez artık:(

no . Bi kere ztn res atınca girio.Patchı gerı almasına gerek yok!!
  • arkadaslar maalesef bu durumun koxp ıle ılgılı oldugunu ogrendım ve yıne cok ılgınctır her server degıstırdıgımde aynı hatayı almamak ıcın bılgısayarı yenıden baslatmam gereklı oysa aynı chara ısyerındekı bılgısayarla gırınce bole bır hata almıyorum burdan cıkaracagımız sonuc bılgısayara tam bır format atmaktır fakat yıne enteresandırkı base de hayvan gıbı koxp kullanılıyor hadı koxp bende calısmıyor pekı bu adamlarda nasıl calısıyor ıste bu sorunu hala anlamıs degılım ama koxp ye k2 fırmasının buldugu bu cozum dıger koxp kullananlardada etkılı olursa cok sevınırım cunku ben base de koxp ye her zaman karsıydım umarım bu sefer k2 cozumu bulacak dıyorum yoksa oynanamaz bır halde bu oyunsadece dun gece base de 1 dakıkada 200 np kaybettım adamlar ezık otesı mesela bır numaralı ezıklerden plavustukuru1tl ama adam olumsuzluk acmıs ve ne yazıkkı ben bu ezık adama hıc bırsey yapamıyorum :((
  • Beyler saçma saçma cevaplar yazmayın, patchleri geriye alıyorum, reset atıyorum, yazdım zaten konuda. olmuyor
  • dostum ben sorunu cozdum once vırus programı ıle tarattım ıkı tane zararlı yazılım buldum onları sıldım duzeldı sana kolay gelsın umarım yardımcı olur ben sorunu cozdum
  • Kardeş Çok sağoL inşallah olur.. Tarıyor şimdi Virüs programı Olursa borcumu nasl oderım bılmem
  • Olmadı Ben Böyle Bilgisayarın ..
  • windows defendırmı kullanıyorsun.
  • ben kullanıorm ondan olabılırmı?
  • Knightonline klasörü içerisindeki Koxp dosyalarını kaldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimcayir -- 17 Temmuz 2010; 16:36:56 >
  • ya napdıysam duzelmedı pfff :S
  • Koxp falan kullanmıyorum, dün gece pazardayken dc olmuşum. Bugün bu hatayı alıyorum.

Res atmak, patchleri tekrar yüklemek, Dns ayarlarını değiştirmek hiç bir işe yaramadı.

Not: Anti virüs de kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC DC -- 19 Temmuz 2010; 11:56:46 >
  • Yukarı
  • Denemediğim şey kalmadı.
    Format atacağım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Denemediğim şey kalmadı.
    Format atacağım sanırım.

aynı sorun bendede vardı modeme ve bilgisayara res atınca geçti istersen sende bi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgh0gy-

quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Denemediğim şey kalmadı.
    Format atacağım sanırım.

aynı sorun bendede vardı modeme ve bilgisayara res atınca geçti istersen sende bi dene.

Aynen bugün 3-4 kere bu hatayı verdi. Bilgisayara res attım düzeldi
  • beyler gamebooster die bi program var pc de gereksız yere acık olan programları kapıo ve apr hatasına cozum su an ben kullanıorm ve ıse yarıor kullanmanızı tavsiye ederım ;):)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.