DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
PPT'i video yapmak, yada facebooka slayt gibi video nasıl eklenir?
6
Cevap
0
Favori
19.889
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> PPT'i video yapmak, yada facebooka slayt gibi video nasıl eklenir?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      448 Mesaj
      12 Mayıs 2009 20:11:21
      ppt'yi tamamen sorunsuz olarak, sesleriyle birlikte avi, mpg, flv, 3gp gibi formatlara çevirebilir miyiz? Lütfen kesin biliyorsanız, önceden denemişseniz cevap verin. İnternetten bulduğum, bazı programlar işe yaramıyor ya da tam çevirmiyor.

Bu soruyu sormaktaki amacım facebooka video eklemek. powerpoint gibi yazılara, resimlere ve müziğe yer verebilen video programı var mı?

Intel i7 4770k @4200 | 24 Gb 2400Mhz GSkill Ram | Gigabayt GTX770 OC Ed. | Asus Z87 Pro Mainboard
      Kingston 128 Gb SSD | Seagate 500 + 1000 + 1000
      144Hz Asus 3D Screen | Nvidia 3D Vision2
      LOGITECH G27 Direksiyon, G700s Mouse, G13 GamePad, G710+ Keyboard, 3D Pro Joystick, C525 HD Webcam
    • Yüzbaşı
      448 Mesaj
      13 Mayıs 2009 16:43:56
      bir fikri olan yok mu???

Intel i7 4770k @4200 | 24 Gb 2400Mhz GSkill Ram | Gigabayt GTX770 OC Ed. | Asus Z87 Pro Mainboard
      Kingston 128 Gb SSD | Seagate 500 + 1000 + 1000
      144Hz Asus 3D Screen | Nvidia 3D Vision2
      LOGITECH G27 Direksiyon, G700s Mouse, G13 GamePad, G710+ Keyboard, 3D Pro Joystick, C525 HD Webcam
    • Teğmen
      167 Mesaj
      13 Mayıs 2009 19:14:58
      çevirmek istiyor ppt2exe diye bir program var. powerpoint dosyalarını exeye çeviriyor ama sesi felan kullanmak istersen galiba tam sürüm olması lazım.

powerpointten başka program diyorsan derim ki sana milyon tane. benim kullandığımn vardı .proshow producer ve diğer video düzenleme programların birçoğu neredeyse aynı işi yapıyor.

• Yüzbaşı
      419 Mesaj
      06 Eylül 2010 11:42:29
      dostum ama bu program paraylaaa

Kalbinizden sevgiyi hiç eksik etmeyin. Çünkü sevgi her şeyin anahtarıdır ve paylaştıkça çoğalır.Barış Akarsu
    • Yüzbaşı
      263 Mesaj
      06 Eylül 2010 15:08:52
      SlideBoom servisini kullanıp internete yükleyip, orada verilen kodlarla başka sitelere paslayabilirsin. Bu çalışıyor ama işini tam görüyor mu bu formül bilmiyorum. Tüm işlemler süper kolay. Upload ile başlayacaksın. Gerisi kendini anlatır zaten.

http://www.slideboom.com/presentations

Ayrıca PP 2010 sürümü kendi kendini video yapabiliyor aklında bulunsun.
      http://www.officeblogu....deo-Olarak-Kaydetme.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunebu -- 6 Eylül 2010; 15:12:25 >

• Yüzbaşı
      419 Mesaj
      08 Eylül 2010 11:45:27

quote:

Orijinalden alıntı: Wasd100

çevirmek istiyor ppt2exe diye bir program var. powerpoint dosyalarını exeye çeviriyor ama sesi felan kullanmak istersen galiba tam sürüm olması lazım.

powerpointten başka program diyorsan derim ki sana milyon tane. benim kullandığımn vardı .proshow producer ve diğer video düzenleme programların birçoğu neredeyse aynı işi yapıyor.

ben yaptığım slayt ları faceye atmak istiyorum leawo diye bir rogram indirdim ama sesi vermiyor milyon taneden bir tane program önerir misin?

Kalbinizden sevgiyi hiç eksik etmeyin. Çünkü sevgi her şeyin anahtarıdır ve paylaştıkça çoğalır.Barış Akarsu
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> PPT'i video yapmak, yada facebooka slayt gibi video nasıl eklenir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.