Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (670. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben bir film arıyorum ne zamandır filmde Eric adında tahminen başrol oyuncusu biri vardı siyah beyaz filmdi Ada gibi bir yer vardı karga adama saldırıyordu galiba gözlerini oyuyordu adamın cnbce de gösterilmişti galiba film bulabilir misiniz bu kadar bilgiyle bilemiyorum şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SA ARKADAŞLAR BİR FİLM ARIYORUM YILLAR ONCE CD İZLEMİŞTİM ESKİ FİLM ABD YAPIMI KONUSU VAMPİRLERLE İLGİLİ BİR POLİS KAÇIRLAN BİR KIZI ARIYOR GECE KULÜBÜNDE BULUYOR SONRA ONLA BİRLİKTE VAMPİRLERİN EVİNE GİDİP ALFA VAMPİR TARAFINDAN ISIRILIYOR SONRA
    KENDİNİ DIŞARDA BULUYOR VE DÖNÜŞÜYOR ESKİ EŞİNİDE İŞİN İÇİNE KATIYOR VE FİLMİN SONUNDA ALFA VAMPİRİ ÖLDÜRÜYOR ALFA VAMPİR ONU ÖLDÜREMİYOR CUNKU COCUKLARINDAN BİRİ FİLMİ 3 GÜNDÜR ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM .
  • castraelectro kullanıcısına yanıt
    The Birds olabilir. Alfred Hitchcock'un klasik filmlerinden biridir ve orjinali siyah beyazdır. Cnbce'de de yayınlanmıştı bir kaç kere.
  • kendi0 K kullanıcısına yanıt
    bu değil hocam başka bir filmdi
  • s.a. arkadaşlar.
    bir filmde ben istiyorum.
    birden fenalaşan Erkek arkadaşını hastaneye getiren kız tüm masrafları öder.
    sonra bekler bekler erkek arkadaşı gelmez.
    durumdan şüphelenen kız durumu araştırmaya kalksada erkek arkadaşının hiç bir şekilde hastane kaydı yoktur.
    Güvenlik kameralarına falan bakarlar , kızın görüntüsü var ama erkek arkadaşının görüntüsü yoktur.
    biraz ve biraz daha araştırır , polis gelir ama şikayet konusu vs olmadığı için onlarda bişey yapamaz.
    arada kız ölümden döner vs. vs vs
    sonuç: erkek arkadaşı bir çete elemanıdır. erkek arkadaşı ile hastane ortak çalışarak kızı dolandırrırlar.
    kız en sonunda olayı aydınlığa kavuşturur.

bulursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir3g -- 1 Ekim 2016; 19:26:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abcdenzklc

Arkadaşlar sanırım diziydi 2000 li yıllardan sonra bir grup fırtınaya yakalanarak adaya düşüyor adadan kaçmak için tekrar fırtınayı bekliyorlar adada turuncu renkte parlayan bi meyve vardı öyle kalmış aklımda adadan kaçmak için tekrar fırtınayı bekliyorlar çocuklar vardı bi kaç Tane falan çağrışım yapan var mı birde şu film vardı bir uçak yolculuğunda yanlışlıkla hava da bir zamandan geçip bir yere gidiyorlar havalına indiklerinde kimse yok markete giriyorlar bakıyorlar tarihi geçmiş herşeyin sonra herşeyi yiyen küçük canavarlar geliyor uçağın hemen kalkması gerekiyor ve kalkıyor o küçük şeyler havaalanın bile kemiriyor sonra hava da tekrar geçerken bi kişinin uyanık olup kendini feda etmesi gerekiyor zamandan sonra geçiyorlar

http://www.imdb.com/title/tt0112040/
    Aradığın 2.filmin adı The Langoliers. İyi seyirler.
  • selamlar arkadaşlar, çok once TV de rastladığım bi animasyon filmi geldi aklıma. ne yazık ki aklımda fazla detay yok.

Sadece genelinin uzayda geçtiğini hatırlıyorum, insanlar yeni bir gezegen mi ne bulmaya çalışıyordu neydi (bundan da pek emin değilim) ve sonu bir buğday tarlasında bitiyordu. Animasyon boyunca buğday tarlasına altından örtü diyerek bahsediyorlardı, yani onun aslında buğday tarlası olduğunu bilmiyorlar, sanki kehanet falanmış gibi ortada gizemli bişeyler vardı.

Bu yarım yamalak bilgiyle ne olduğunu bulursanız gerçekten helal olsun, yoksa da sağlık olsun ne diyim
    İyi forumlar herkese
  • emir3g E kullanıcısına yanıt
    Aradığınız film 2010 yapımı Abondoned / Kayıp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi0 K kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim....
  • kimmeryalı kullanıcısına yanıt
    Kingsman: secret service olabilir mi hocam
  • limitless
  • bir film sorucam bir türlü bulamadım lütfen yardımcı olun.Bu film karda geçiyor diye hatırlıyorum ve çocuk,köpek,içki içen yaşlı adam oynuyor.Eski dram filmi diye hatırlıyorum.Ortalama 10 yıl eski bir film.Bir sahnesinde çocuk yerden dolar topluyordu zannedersem ve bu çocuk evsiz diye biliyorum.Bu çocuğa yardım ediyorlar ve hayatı değişiyor birden.Yaşlı adam da bu çocuğa yardım ediyor.Birde yanlış hatırlamıyorsam çocuk bir sahnede müzik öğreniyordu.Lütfen yardım edin bulmama
  • Filmde tek hatırladığım yer başrolün bombanın üzerine çan koyarak durdurmasıydı. Sonra eli falan yanıyordu.
  • arkadaşlar birkaçyıl önce bi film ilzlemiştim bu filmin 2 serisi vardı bi adam vardı adam mafya gibi bişey nerdeyse herşeyi kendisi yapıyor 1. filminde teknede başlıyor bi gölde gidiyor sonra orda bunu öldürmeye çalışıyorlar bu onları tek başına öldürüyor. 2. filmindede(seri) merkez bankasından para basma kalıplarını çalıyorlar bi hacker çocukla anlaşıyor birkaç kişi daha var 5-10 kişi onların hepsinin tutuklanmasını sağlıyor kendisi kalıpları alıp su deposu gibi biyerden kaçıyordu lütfen bi el atın
  • bi kız vardı birde friendzone tarzında arkadaşı(Komşusuda olabilir),kızın kücük eski bi arabası vardı turuncumsu kırmızımsı.

şehirde tutunamamıstı sanırım aile evine tekrar dönüyordu.Başka bişi hatırlayamadım.başroldeki kız kısa boylu sevimli biriydi
    pek birşey söyleyemedim ama bilen biri vardır belki
  • Merhabalar,öncelikle başlık çok iyi olmuş
    Yıllar önce bir film izlemiştim filmi bulursam eğer büyük ihtimalle amaan bu muymuş dicem ama yıllardır o filmi arıyorum takıntı haline geldi resmen...
    Filmi yaklaşık 19 sene önce o zaman star tv'de pazar akşamları yayınlanan parliament sinema gecesi'nde izlemiştim,bir polis ile nişanlı bir kız bir akşam bara gidiyor ve barda birisi ile öpüşüyordu.Öpüştüğü kişi de uzayda iki gezegen arasında savaş olduğu için üremek amaçlı Dünya'ya gelen uzaylıydı ve peşinde de savaştıkları gezegenden başka bir uzaylı vardı.Ama uzaylılar şu büyük kafalı tuhaf varlıklardan değildi normal adam gibiydiler.Neyse sonra kız öpüşme sonrası hamile kalıyor ve bunlar peşlerindeki diğer uzaylıdan kaçmaya başlıyorlardı,arada kızın sancısı tutunca uzaylı bir kapsül veriyordu,kızın sancısı geçiyordu filan..Bir de uzaylıların kanı gri akıyordu o kalmış aklımda..Filmin finalinde kız çocuğu doğuruyordu ve diğer uzaylılar gelip bebekle adamı alıp gidiyorlardı...Burada da bulamazsam filmi bir daha bulamam herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReBeL_WiTCH -- 5 Ekim 2016; 10:21:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightwish1993

Filmde tek hatırladığım yer başrolün bombanın üzerine çan koyarak durdurmasıydı. Sonra eli falan yanıyordu.

http://www.imdb.com/title/tt1247640/

Banlieue 13: Ultimatum (2009)
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: nightwish1993

Filmde tek hatırladığım yer başrolün bombanın üzerine çan koyarak durdurmasıydı. Sonra eli falan yanıyordu.

http://www.imdb.com/title/tt1247640/

Banlieue 13: Ultimatum (2009)

Teşekkürler.
  • Film şöyleydi , bir tane çinli kadin vardi magara gibi bir yere girdi sonra heykeller daha dogrusu budha'lar falan vardi yerlerinden oynuyorlardi kadin bunlarla savasiyordu kilic falan cekiyorlardi. Filmin sonunda ise kadin ofisinde uyandi meger hepsi rüyaymis. Bulursanız sevinirim. :)
  • ege6644 E kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim sana ne desem azdir sagolasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.