Şimdi Ara

...:: Ford Connect Muhabbet Odası ::... (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.216
Cevap
15
Favori
1.471.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Sye88

Valla abi çok merak ediyosan bizim arabayı al kullan..Ben kullanamıyorum 2 ay ev hapsindeyim şuan..Çok gezdik cezasını çekiyoruz..Nedenini de şöyle foto ile anlatayım..

...::  Ford Connect Muhabbet Odası  ::...

Sye88 geçmiş olsun...

• Amerika'dan yepyeni fotoğraflar...

Connect, satışa çıkmadan önce Amerika'da 14 farklı şehirde tanıtım gezilerine çıkmış. Bunlar da Michigan eyaletinin "Royal Oak" şehrinden. E tabii gittiği yerde de gözler ve kameralar üzerinde...

Fotoğraflar 18 Haziran tarihine ait. Saat farkını da düşünürseniz, ne kadar yeni olduğunu anlarsınız herhalde...

• ...

• ...

• Bilgisayarın nasıl çalıştığını önce araçta gösteriyorlar. Daha geniş kullanım için de büyük ekranda izah ediyorlar.

Türkiye'de ise, masa başından her şeyini anlatıp anahtarını teslim ediyorlar. Teknoloji ile izah edilemez değil mi sadece, insana saygı mı desek, işine saygı mı desek, parayı sonuna kadar haketmek mi desek, ne desek bilemiyorum.

Hadi araç yeni diye tarif ediyorlar bir iyiniyetle yaklaşalım bakalım. Peki Connect'in ilk çıktığı 2002 ve 2003 'de böyle bir şey yapıldı mı? Ben hatırlamıyorum.

• Nasıl bir BİLGİSAYAR olduğuna yakın bir örnek.

Niye bizde yok?

• quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

Bilgisayarın nasıl çalıştığını önce araçta gösteriyorlar. Daha geniş kullanım için de büyük ekranda izah ediyorlar.

Türkiye'de ise, masa başından her şeyini anlatıp anahtarını teslim ediyorlar. Teknoloji ile izah edilemez değil mi sadece, insana saygı mı desek, işine saygı mı desek, parayı sonuna kadar haketmek mi desek, ne desek bilemiyorum.

Hadi araç yeni diye tarif ediyorlar bir iyiniyetle yaklaşalım bakalım. Peki Connect'in ilk çıktığı 2002 ve 2003 'de böyle bir şey yapıldı mı? Ben hatırlamıyorum. [

mehmet abi inan bu kayserililer 2004te ilk connecti aldığımızda ÇOK DETAYLI BİLGİ VERİLMİŞTİ.

AMA GLXi alırken satış temsilcisi bayan bize glzi anlatan görevli abimizi fazla konuşturtmadı! En son yanına gittiğimizde '''aman be emre ne çok soru soruyormuşsun '' !! demesin mi bide gülüyor...........

peder göz işareti yapmasa terkedecektik arabayı almadan.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrejet -- 19 Haziran 2009; 20:41:27 >

• 15 dk önce çektim eniştemin köyüne cıkmıştım(yegenlerimi bıraktım)

-----------
    Buda oturdugumuz siteden, conenct'in içinden gece bakış
    Sol 1 tane eski kasa 2007 model 90 connect 2 tanede sağ'da vardı 75 ve 90 lık (kangonun arkasında kalmışlar) birtanedede benım aracın arkasında 2005 model 90 lık var En ilgincide hepsi aytozu gri ama iclerinde endikkat cekeni benımkisi

-----------
    Öndeki lambayı 3 led'li olanla degiştirdim(dah az işik yapıyor arkadakilere göre) hareket halindeykende tavan lambalarını yakınca hiç göz almıyor

• Bunlarda saat 6 cıvarında çektiklerim...
    Benım connect'in önünde duran connect'te gece cekimlerinde arkamda duruyor diye bahsettigim conenct

------------

Mehmet abi daha önce böyle perde gördünmü connect'te(ben her gördügümde ilkez görmüş gibi gülüyorum)

• quote:

Orjinalden alıntı: ugurkamil

Mehmet abi daha önce böyle perde gördünmü connect'te(ben her gördügümde ilkez görmüş gibi gülüyorum)

Ev imajı mı vermeye çalışmışlar artık, ne hikmetse...

İşte görüyorsunuz değil mi, birisi bir modifiyeye başladı mı, ondan gören bir başka birisi, olayı nerelere getiriyor. Tül perde ve kalın perde birlikte kullanan da var mı acaba?

Mercedes'in makam arabasında kullanılan perdeleri bilir misiniz? Deri ve sürmeli. Kapattınız mı, tamamen kapanıyor, içeriye ısıyı da geçirmiyor. İşte öyle bir şey olsa... Pahalı diyeceksiniz, e pahalıysa sahtesi de olmasın o zaman...

•  ...::  Ford Connect Muhabbet Odası  ::...
  • Üstad, bu gece yanlızsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

Üstad, bu gece yanlızsın.

Ben hep yalnızım. Kendi başıma avare, bencileyin, kendi çapımda bir şeyler çiziktirmekteyim. İçimden çok şey geçmekte, karşılık bulamamaktan bîzarım, patlayamayan volkanlara, akamayan çağlayanlara sahibim. Yol almak, yol bulmaktır aradığım, yolumu düzelten birini görsem akarım, ama ne çare ki, herkes kendi yolunda...

Diyecahsın ki niye; işte eyle...

• quote:

Bu da sana gelsin...

Geçen hafta yaptığım, Karaburun gezisinden dönüşte; İzmir-Güzelbahçe kıyıları...

• quote:

Ben hep yalnızım. Kendi başıma avare, bencileyin, kendi çapımda bir şeyler çiziktirmekteyim. İçimden çok şey geçmekte, karşılık bulamamaktan bîzarım, patlayamayan volkanlara, akamayan çağlayanlara sahibim. Yol almak, yol bulmaktır aradığım, yolumu düzelten birini görsem akarım, ama ne çare ki, herkes kendi yolunda...

Aa, gecenin bu saatinde edebiyata bağlamayın yahu bizi..

quote:

Bu da sana gelsin...

Geçen hafta yaptığım, Karaburun gezisinden dönüşte; İzmir-Güzelbahçe kıyıları...

Çok teşekkür ederim.
    Çok özledim buralarını.

• quote:

quote:

Aa, gecenin bu saatinde edebiyata bağlamayın yahu bizi..

Aaah o edebiyat... Keşke meramımızı anlatacak kadar edebiyata hakim olabilsek...

quote:

quote:

Bu da sana gelsin...

Çok teşekkür ederim.
    Çok özledim buralarını.

Bekleriz. İzmir burada, siz orada, iki aşığı kavuşturalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lukunku -- 20 Haziran 2009; 2:04:08 >

• Çanakkale'de ve Gelibolu yarımadasında dağ taş bu sarı çiçeklerle dolu. Ama o ne güzel bir koku, koklamaya doyamazsınız. Ortalığa yayılıyor kokusu, siz de camı açınca, içinize çektikçe çekiyorsunuz. Kendiliğinden yetişiyor belli ki, zira yol kenarlarında bile sıklıkla var. Hatta birazını kopardık eve getirdik, ev bile bir kaç gün kokusundan etkilendi. İsmini çok aradım ama bulamadım. Ayrıca başka yerlerde de vardır belki ama, benim Çanakkale tarafı haricinde başka bir yerde dikkatimi çekmedi.

• Orjinalden alıntı: Lukunku

Üstad, bu gece yanlızsın.

[/quote

Vah vah üstadım sizin durumunuz vahim.ne yapsak ne eylesek ki sizin gönlünüze huzur verebilsek.

• Connect'imi iç dış temizledim sonrada biraz gezdim(zevkini cıkardım)

Bunlarda özellikle mehmet abinin sevicegi türden kareler diye düşünüyorum...

Adam ana yoldan kendi evinin önüne yol yaptırmış sagını solunu ve üstünü ağaçlar kapatmış
    tek araç sıhıyor ve sankı ağaçlardan yapılmış tünelin içinden gidiyormış hissi veriyor(özellikle cıktım oraya resim çekmek için)

Mehmet abi resimlerin adı'nı degiştirmedi unutum :( birdahaki sefere artık kaydederken seni biraz uğtaştırıcaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 20 Haziran 2009; 17:05:14 >

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.