Şimdi Ara

avea da hat kapama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
66.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aveada hat kapama işlemi nasıl gerçekleştirilir bu konuda bana yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim.

ben telefonunu yoğun kullanan biriyim işim gereği. önceden turkcell kullanıyordum. ama heryöne tarifeleri içerisinde avea daha ucuz geldiği için bi kaç ay önce avea kullanmaya başladım.
    ama memnun değilim. arama yapmam da sıkıntı var. müşteri hizmetleri tam bir felaket. ve en önemlisi günce fatura bilgilerimi göremiyorum aveada. (turkcell de online işlemlerden görebiliyordum bunu üstelik ücretsiz.) ve şu an avea benden ara ödeme talep ediyor.

dün avea müşteri hizmetlerini aradım. "tüm müşteri hizmetleri yetkilileri meşgul" denerek bekletildim. 30 dakika sonra görüşmem kendiliğinden sonlandı. yine aradım yine 30 dakika boyunca bağlanamadım. bi müşteri hizmetleri yetkilisine ancak 5. aramam da ulaşabildim belki en azından 2 saat sonra.. ama müşteri hizmetlerinden hattımın kapatılması için avea bayiine uğramam gerektiği söylendi.

artık avea kullanmak istemiyorum.ve bugün bu hat kapama işlemini yaptıracam. bunla ilgili bi kaç sorum olacak.

ben tüm borcumu ödeyip hattımı kapatmak istiyorum. bu mümkün mü? yoksa yine faturamı görmek için fatura dönemini mi beklemeliyim?

o durumda bu ara ödemeyi yapmak zorunda mıyım? yada ara ödemeyi yapmadan hattımı kapatırlar mı?

hattımı kaç günde kapatabilirler?

avea tarafından kandırılmamak için nelere dikkat etmeliyim?

hat kapama işlemimi kanıtlamak için hangi belgeleri almalıyım? (bu konuda biraz araştırma yaptım internette ama net bi bilgiye ulaşamadım yani bu hat kapama talep formu nedir? hat kapama belgesi nedir?)

eğer bu konuda bana yardımcı olabilecekler olursa çok çok sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.