Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.775
Cevap
419
Favori
3.764.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: csarvox

quote:

Orijinalden alıntı: uysalburak

quote:

Orijinalden alıntı: csarvox

quote:

Orijinalden alıntı: pvnrt

quote:

MKBATUR
    evet faturada WN yazıyor. Yoksa o yazıyı görmeden almazdım zaten.. demekki servise gittiğimde kapı eşiğindeki ve dışarıdaki yazıyı talep etmeliyim...

İnşallah şanlıurfa ya gitmeniz gerekmez bunun için, şimdi hangi bayii ye gitseniz başından savar ücretsiz yapmaz bu işi gibime geldi bi an için...

Arkadaşlar selam,

Ben de aracımı Denizli Batı Bayi'den aldım fakat İstanbul'da teslim edildi ama W&N sticker ve krom kapı eşikleri Denizli'ye kargolanmıştı.

Burdaki aracı teslim aldım bayi(Acarlar)stickerların normalde araçla geldiğini ve ellerinde bulunmadığını belirtti,Denizli'den tekrar kargo yapıldı ve sonrasında götürüp taktırdım,sağolsunlar hiçbir ücret almadılar.

Muhtemelen sizinki de aslında Şanlıurfa'daki bayidedir ama aradan zaman geçtiği için nedir durumu bilemiyorum,eski sahibi de ilgilenmemiş diye anlıyorum :(

Bence bi arayıp bilgi almaktan zarar gelmez madem faturanız da mevcut.

Görüşmek üzere selamlar,sevgiler

Bu gün sabah Şnalıurfa bayini aradım.
    Sticker ve kapı eşiğinin aksesuar olduğunu ayrıca satıldığını söylediler.
    Ben de hayır sizin yanlışınız var aksesuar arabayla birlikte veriliyor isteyen müşteriye ücretsiz takılıyor eğer bu konuda yardımcı olmazsanız konuyu Doğuş ile görüşeceğim hatta Almanya ya mail atacağım dedim.
    Tamam biz araştıralım size dönelim dediler.

Öğlene kadar bekledim arayan yok ben de Doğuş u aradım durumu anlattım. Tamam konuyu inceleyelim dediler ki 5 dk içinde Şanlıurfa aradı cebimden.

"Öncelikle kusura bakmayın aracın tesliminde bunu takmamız gerekiyormuş unutulmuş. Aracınızı getirin hemen ücretsiz takalım" dediler

Kendilerine İst da olduğumu söyleyince de Avek serviste taktırabileceğimizi konuştuk son olarak. Avek ten benim adıma servis randevusu alcaklar orada takılacak son konuşmamız.

Beni bu konuda uyaran arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Forumun faydalarından...

İşte hocam olay budur :)

Uyanıklara bak hemen aksesuar'a sokmaya çalışıyorlar,bilmesen 400-500 TL'ye takmaya çalışacaklar çok ayıp gerçekten VW'e yakışmıyor.

Malesef marka VW olsa da bazı bayiler böyle olabiliyor,çünkü olay markada değil insanda bitiyor,VW'de olsa,BMW veya Mercedes de olsa kötü satıcı ve bayi olunca marka fark etmiyor ne yazık ki.

Sizin yerinizde olsam başka müşterilerin de bu şekilde mağdur olmaması ve bayinin bundan sonra daha dikkatli olması için mutlaka Doğuş'a şikayette bulunurum.

Aracınız ve aksesuarlarınız hayırlı olsun,böylece forumumuzun da ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha görmüş olduk :)

Sevgiler,saygılar

Doğuş ta dosya açtırdım bu gün. size yardımcı olacaklar diye son olarak aradılar beni doğuştan.
    Biraz önce Şanlıurfa yeniden aradı beni. Sizin olayınızla ilgileniyoruz sadece Doğuş ile yazışmalar yapmamız gerekiyor birkaç gün sürebilir merak etmeyin gibi bir telefon konuşması yaptılar....

Bakalım sonuç ne olacak...

• quote:

Akitenon bu cihazın bir de bluetooth olan modeli var.
    Yani cihaza iphone u kabloyla değil de bluetooth ile bağlıyorsunuz.
    Ben o cihazı aldım hayalleriyle aldım cihazı ama cihaz elime geçince yaptığım hatayı farkettim :)

evet ya! @caldexter uyarınca dikkat ettim, iki tane 3.5 jack var cihazda. kutusunu atmadıysanız iade yapılabilir. internet üzerinden alışverişlerde (1 hafta mıydı? 15 gün mü?) mazeretsiz iade hakkınız var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akineton -- 29 Kasım 2012; 18:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akineton

quote:

Akitenon bu cihazın bir de bluetooth olan modeli var.
    Yani cihaza iphone u kabloyla değil de bluetooth ile bağlıyorsunuz.
    Ben o cihazı aldım hayalleriyle aldım cihazı ama cihaz elime geçince yaptığım hatayı farkettim :)

evet ya! @caldexter uyarınca dikkat ettim, iki tane 3.5 jack var cihazda. kutusunu atmadıysanız iade yapılabilir. internet üzerinden alışverişlerde (1 hafta mıydı? 15 gün mü?) mazeretsiz iade hakkınız var zaten.

firmaya ayıp olur. bu benim hatam. kutusu duruyor ama bir ton prosedür kabloyla idare edeceğim mecburen.
    Aslında tek farkı bağlantıyı kablosuz yapmıyorda ince ve küçücük bir kabloyla yapıyor.
    İlginize teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exalteddivx
    Çok teşekkürler, kırmadınız bizleride elinize emeğinize sağlık sevgili Harris32.

rica ederim,
    ama bence bunu kullanacak herkesin aynı tasarım ve renkleri kullanması daha güzel olur.
    Hem zamanla göz alışkanlığı da olur. Renkli tasarımın fark edilmesi de daha hızlı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

quote:

Çok teşekkürler, kırmadınız bizleride elinize emeğinize sağlık sevgili Harris32.

rica ederim,
    ama bence bunu kullanacak herkesin aynı tasarım ve renkleri kullanması daha güzel olur.
    Hem zamanla göz alışkanlığı da olur. Renkli tasarımın fark edilmesi de daha hızlı olacaktır.

+10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tstyle35

Arkadaslar merhaba benim tigiye haftasonu avm otoparkinda yaninda duran arac oyle bir kapi acmis ki yok boyle bir acis dunyanin hicbirinde sol arka kapinin ortasinda gelen cizgiye isabet ettirmis orada bir gocuk olustu dr vinlye gittim 200 lira boyasiz dogrultma icin fiyat verdi kapi menteselerinden sokulcekmis hasar asagida oldugu icin dogrultma bari yetismiyormus o bolgeye cok da kotu geliyor gozume yaptiricam da daha sonra oraya ne yapistirsam guzel durcak birsey ki bir daha ayni olayi yasamayim

BENCE YAN BASAMAK TAKTIRIN, DAHA ÖNCE TAM DA BU KONU DA SİMDİ HATIRLAYAMADIĞIM BİR ARKADAŞ FORUM DA UYARMIŞTI, BEN BU UYARIYI GÖZÖNÜNDE BULUNDURARAK ARACA YAN BASAMAK TAKTIRDIM, ŞU ANA KADAR HİÇ BİR PARKTA SORUN YAŞAMADIM. MAŞALLAH

• quote:

Bu otoparklarda yandaki araçların kapısından koruyacak bir aksesuar v.s. var mıdır bizim araçlar için varsa ne kadar ?

Birde Logolar çok güzel olmuş yapılırsa bende almak isterim, yanlız Harris32'den ricam W&N Modeli için seçilen logonun Siyah Beyaz versyonunu da yaparsa biz W&N kullanıcılarınıda çok sevindirir :)

SİZEDE TAVSİYEM AYNI OLACAK ;BENCE YAN BASAMAK TAKTIRIN, DAHA ÖNCE TAM DA BU KONU DA SİMDİ HATIRLAYAMADIĞIM BİR ARKADAŞ FORUM DA UYARMIŞTI, BEN BU UYARIYI GÖZÖNÜNDE BULUNDURARAK ARACA YAN BASAMAK TAKTIRDIM, ŞU ANA KADAR HİÇ BİR PARKTA SORUN YAŞAMADIM. MAŞALLAH

• quote:

Orijinalden alıntı: KFTN

quote:

quote:

rica ederim,

+10

DOSTUM BENİ UNUTMAYIN. ÜCRETİ NEYSE ÖDEMEYE HAZIRIM

• quote:

Orijinalden alıntı: shele

2.0 tdi için opsiyon listesi ve fiyatlarını nereden bulabiliriz?

İmzamda mevcut olan Tiguan fan Club linkine tıklarsanız orada opsiyon listesi ve ÖTV, KDV hariç fiyatlar mevcut (Euro olarak). Bu fiyatlara %18 KDV ve aracınızın dahil olduğu ÖTV oranını ilave ederseniz güncel fiyatını bulabilirsiniz. Yalnız bu opsiyon fiyatları özel sipariş verirken geçerli. Daha sonra serviste takılırken bunlar dan farklı fiyat çıkabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sticker konusunda çoğunluğun istediği renklere bende kabulüm. Yalnız "Tiguan" ibaresinin bendede çok büyük olmasına gerek yok. Önemli olan burada olan kişilerin gördüğünde bir birini tanıyabilmesi. Bir asıl bir de yedek olmak üzere bende 2 adet istiyorum.

• Arkadaşlar merhaba. W&N araç sahibiyim ve havaların soğumaya başlaması ile birlikte özellikle bozuk zeminli yollarda hareket halindeyken, panaromik cam tavanın açılan kısmından (cam kapalı iken) rahatsız edici şekide gıcırtı tabir edilen ses gelmekte. Camı havalandırma konumuna (arka kısmı kalkık) getirdiğimde ses kesiliyor. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu? Bu konuda ne yapabilirim.
  • Arkadaşlar LİNKTEKİ Sticker için numune bekliyorum. Gelir gelmez araca uygulayıp sizlerle paylaşıcam.
    Eğer beğenilirse siparişi veriyorum.
    Sn Harris32 Diğer arkadaştan halen geri bildirim gelmedimi sticker konusunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomeri

Arkadaşlar LİNKTEKİ Sticker için numune bekliyorum. Gelir gelmez araca uygulayıp sizlerle paylaşıcam.

Bu konuda bir cevap gelmedi. GALVOLASER isimli arkadaşımıza 9 gün önce email ile çalışmaların yüksek çözünürlükteki şeklini gönderdim
    Ancak olumlu ya da olumsuz hiçbir geri dönüş olmadı. Birkaç gün daha bekleyelim, ondan sonra da diğer arkadaşlarımızdan yardım istenir.

Biraz önce tekrar mesaj gönderdim, belki bugün geri dönerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hamuş

Arkadaşlar sticker konusunda çoğunluğun istediği renklere bende kabulüm. Yalnız "Tiguan" ibaresinin bendede çok büyük olmasına gerek yok. Önemli olan burada olan kişilerin gördüğünde bir birini tanıyabilmesi. Bir asıl bir de yedek olmak üzere bende 2 adet istiyorum.

tiguan yazısını bir hayli ufalttım, zaten buraya gönderdiğim ebatlardan daha da ufak basılacağından, tiguan yazısı iyice küçülecektir.
    Birkaç mesaj önce gönderdiğim gri tonlamalı tasarımlardaki gibi bir büyüklüğü var. Sticker haline gelince daha şık duracaktır.
  • Ben de aranıza yeni katıldım. 2012 Tiguan 1.4 122 aracım var. Aynı sorunu ben de yaşadım. Geri Viteste Bayağı dik bir rampaya park ediyordum. Geri geri gitmekte zorlandığını gördüm. Hatta bir ara hiç hareket etmedi. Sonra çok kötü bir balata kokusu geldi. Bende biraz korktum. Ancak daha sonra bir problem çıkmadı.

• Ben de aranıza yeni katıldım. 2012 Tiguan 1.4 122 aracım var. Aynı sorunu ben de yaşadım. Geri Viteste Bayağı dik bir rampaya park ediyordum. Geri geri gitmekte zorlandığını gördüm. Hatta bir ara hiç hareket etmedi. Sonra çok kötü bir balata kokusu geldi. Bende biraz korktum. Ancak daha sonra bir problem çıkmadı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tomeri

Arkadaşlar LİNKTEKİ Sticker için numune bekliyorum. Gelir gelmez araca uygulayıp sizlerle paylaşıcam.

Bu konuda bir cevap gelmedi. GALVOLASER isimli arkadaşımıza 9 gün önce email ile çalışmaların yüksek çözünürlükteki şeklini gönderdim
    Ancak olumlu ya da olumsuz hiçbir geri dönüş olmadı. Birkaç gün daha bekleyelim, ondan sonra da diğer arkadaşlarımızdan yardım istenir.

Biraz önce tekrar mesaj gönderdim, belki bugün geri dönerler.

Suan italyadayim aksama donuyorum doner donmez yarin bu isle ilgileniyorum
    Gecikme icin ozur dilerim ama yarin hemen bir fiyat calismasi yapip donecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GALVOLASER -- 30 Kasım 2012; 10:36:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuklu48

Arkadaşlar merhaba. W&N araç sahibiyim ve havaların soğumaya başlaması ile birlikte özellikle bozuk zeminli yollarda hareket halindeyken, panaromik cam tavanın açılan kısmından (cam kapalı iken) rahatsız edici şekide gıcırtı tabir edilen ses gelmekte. Camı havalandırma konumuna (arka kısmı kalkık) getirdiğimde ses kesiliyor. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu? Bu konuda ne yapabilirim.

Selamlar,

Ben de W&N sahibiyim böyle bir gıcırtı sesi henüz almadım ama hsonu bu konuya özellikle dikkat edeceğim ve sizinle paylaşacağım.

iyi günler
  • Merhaba Arkadaşlar

Formu takip ettim ancak tamamına bakma zamanım olmadı Tiguan sahibi arkadaşlara bi sorum olacak;

Benim 2012 VW jetta 1.4 TSİ Highline aracım vardı ve sattım şu an araç almak için düşünüyordum ve Tiguan aklıma takıldı kullanan arkadaşlardan ricam bu aracı tavsiye edermisiniz yakıt tüketimi, ikinci eli, donanımı, nasıldır araç hakkında inanın hiç bir fikrim yok test sürüşü de yapma fırsatım olmadı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutt38

Merhaba Arkadaşlar

Formu takip ettim ancak tamamına bakma zamanım olmadı Tiguan sahibi arkadaşlara bi sorum olacak;

Benim 2012 VW jetta 1.4 TSİ Highline aracım vardı ve sattım şu an araç almak için düşünüyordum ve Tiguan aklıma takıldı kullanan arkadaşlardan ricam bu aracı tavsiye edermisiniz yakıt tüketimi, ikinci eli, donanımı, nasıldır araç hakkında inanın hiç bir fikrim yok test sürüşü de yapma fırsatım olmadı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk ederim.

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun.
    Neredeyse 360-370 kayıtlı kullanıcımız var ve bu forumda da 373. sayfayı doldurduk.
    Boş zamanlarınızda uzun uzun bu forumu okuyarak, araç hakkında istediğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz.
    Ama, elimden geldiğince bilgi vermeye çalışayım.
    Düz vites, 1.4 bir araç alacaksanız, 1500+ Kg ağırlığı olan ve iri bir aracın yaktığı yakıtı tükettiğini söyleyebiliriz.
    Amacınız benzinden tasarruf ise, Tiguan bunun için uygun bir araç değil.
    Aracın ikinci eli yok; çünkü alan satmak istemiyor :) (Şaka bir yana, ikinci elde, çok kısa sürede el değiştirebilecek bir araç.) Özellikle 2013 modelleri daha ileri zamanda geleceğinden, şu anda aşırı bir talep sözkonusu.
    Donanım olarak 3 ayrı paketi var; bunlar arasında oldukça farklar var ki VW sitesinde donanım farklılıklarını görebilirsiniz.
    Araca sıfır olarak alırken bazı eklentiler de takılabilir. Cruise Control, Katlanır Ayna, BT ve Navigasyonlu Ses Sistemi vs. gibi. Bunu da araştırmak gerekiyor.
    Tabi ki bütçe en önemli şey. Bütçeniz yeterli ve uygun ise, WhiteNight gibi donanım zengini bir araç alabilir veya, diğer paketlerden birini alarak, donanımda revize yapabilirsiniz.
    Diğer 373 sayfada da istediğiniz bir çok bilgiyi bulabilirsiniz.
    Aramıza şimdiden hoş geldiniz.

• 
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.