Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: igav

Arkadaşlar 1500 tl ya da altı fiyata alergy (5 Yıl garantili)biliyorsanız lütfen haber verin. Bu aralar almayı düşünüyorum.1500 üstü de vermek istemiyorum.

Merhaba her tarafı renkli plastik olan bu dyson nasıl bir süpürgedir her kes peşine düştü 1500 tl verdikten sonra alman malı kaliteli süpürgeler var reklamlara fazla kanmayın uzmanından alın miele , nilfısk , filterquenn dünya markası kaliteli filitre kullanan makinalar varken bir daha düşünün saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taneresin

quote:

Arkadaşlar 1500 tl ya da altı fiyata alergy (5 Yıl garantili)biliyorsanız lütfen haber verin. Bu aralar almayı düşünüyorum.1500 üstü de vermek istemiyorum.

Merhaba her tarafı renkli plastik olan bu dyson nasıl bir süpürgedir her kes peşine düştü 1500 tl verdikten sonra alman malı kaliteli süpürgeler var reklamlara fazla kanmayın uzmanından alın miele , nilfısk , filterquenn dünya markası kaliteli filitre kullanan makinalar varken bir daha düşünün saygılarımla.

valla kalite yönünden o saydığınız maklara fark atar.inceleyin sizde anlarsınız.siklon ile bir devrim yarattı süpürgede.

• quote:

quote:

Sevgili taneresin sizin bahsettiginiz o renkli
    Plastik neredeyse dunyanin en saglam
    Plastigi bi miele yi yerden yere vurun birde dyson i bakalim hangisi kiriliyor neredeyse dunyanin en aaglam plastigiyle siradan plastikleri kiyaslamissiniz dyson motorsiklet kask yapiminda kullanilan ve araba fren sistemlerinde kullanilan fiberoptik ve abs malZemeleri ucaklarin on caminda kullanilan polikarbondan uretilen malZeme dyson alirken alman ingiliz degil saglam bi mal satin aliyosunuz o bahsettifinZ tum markalarda filtre degisimi var dysonlarda yok :) patentli
    Cyclonee u da ne nilfisk nede miele aynisini kullanamaz patentinden dolayi bu arada miele lman nilfisk danimarka dysonda ingiliz malidir

+ iyi
    Markalar cok fazla reklam yapmazlar dyson inda reklamlari polenlerin ciktigi
    Aylarda yapiliyor cunku tamamen anti
    Alerjik makine miele ve nilfisk torbali
    Oldugu icin gozenekleri torbanin tikaniyor hava sirkulasyonunu engelledigi icin emis
    Gucu kayboluyor dysonda
    Kaybolmuyor buda senelerdir insanlarin kullanimina ve dysoni tamamen herseyinin testten gecip
    Allergie suisse onayini almasiyla kanitlaniyor bu onayi dunyada
    Sadece dyson almistir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lizge__ -- 24 Nisan 2013; 23:25:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet arkadaşlar uzun ince araştırmalarım sonucunda karar verdiğim, DC37 animal süpürgeme bu akşam sahip olmuş bulunmaktayım, ha niye dyson aldın o kadar para verdin diyecek olursanız ben teknik öğretmenim, tasarımcıyım, bi makine alırken teknolojisine önem veririm çünkü, birkaç mesaj yukardaki mesajıma bakacak olursanız aklımda baya farklı modeller vardı...
    Almadan önce bütün forumu baştan aşağı okudum, bütün internet siteleri ve forumlarda dahil ne kadar kaynak video varsa okudum inceledim, kullananların yorumlarını okudum, yetmedi mağazada denedim, şimdi gelelim neden dyson aldım

1-Diğer süpürgelerden daha mı iyi çekiyor?

--Ben şunu anladım ;süpürgenin çekim gücünden ziyade çektiği tozu dışarıya veriyormu?, mite dediğimiz böcek boyutundaki alerjenlerde etkili oluyormu? çektiği tozları filtrelere gönderiyormu? bunlar önemli, piyasada emiş gücü dysondan daha fazla olan modeller var evet, fakat bu makinedeki teknoloji patentli ve diğerlerinden farkıda bu, bu makine tozu çekip merkezkaç kuvveti ile zerre mertebesinde havadan ayrıştırıyor, ilk süpürmemde (az önce) haznede biriken zerreden daha ufak partikülleri görünce anladım, işin biraz tekniğini bilmek lazım bu makine hepsinden farklı, ha diyebilirsiniz "banane kardeşim ben halıyı temizliyormu ona bakarım diye", evet bu makine halıyı gerçek anlamda temizliyor, emiş gücü gayet iyi fakat belirttiğim gibi bence emiş gücü çekim gücü vs ıvır zıvırdan ziyade tozu alıp tekrar ortama vermemesi veya "güvendiği" filtresine göndermemesi ile diğer makinelerden teknolojik olarak ayrı tutulması gereken bir makine
    Ben ayrıca mühendisliğe önem veririm, kafa yormuş adamlar bu iş için ve takdir ettim, adamlar göğsünü gere gere teknolojisini gösteriyor ve diğer firmalar gibi cihazın belli bir özelliğini kullanmıyorlar satış yapmak için, reklamlarına bakın adamlar hep teknolojisini ön plana çıkarıyolar, benim gördüğüm bu adamlar yaptığı işe önem veriyor, diğer siklonik makinelerin hiç biri içeriğini açıklamıyor cihazın çalışma şeklini yani, bir takdir ettiğim diğer 2 firma LG ve Elektrolux, onları da az sonra anlatıcam

2-Sulu sistemlerden daha mı iyi temizliyor?

--Yıllar önce evime Libelle firmasından tanıtıma gelmişlerdi, o da gerçekten malzeme olarak çok dayanıklı bir makineydi, halıyı ufak bir alanda süpürmüşlerdi ve suyun kirlendiğini gördüğümde olay budur demiştim, fakat dysonun toz haznesinde biriken tozları gördüğümde anladımki bu makineninde ondan bir farkı yoktu temizlik anlamında, yani sulu sistemmi dysonmu? bilmiyorum, sulu sistem kullanmadım sonuçta , ama sulu sistem çalışan libelle de temizlik anlamında gayet başarılıydı benim gördüğüm, dysonun tek farkı tozu suya değil haznesine hapsediyor (temizlik anlamında tek farkını kastettim)

3-Filtre olayı

---Medimarkt, darty, real gibi mağazalarda diğer markaları gördüm inceledim, hepsinin de hepa filtresi dandikti, sonuçta adamlar bir şekilde satış yapmak zorundalar, haliyle siklon sisteminin patenti dysonda ,bu adamlarda tozu kaçırmasın diye sıkı sıkı filtreleme yapmak durumundalar, bu da filtre değiştirme maliyeti demek, çünkü tozu çekip tekrar dışarı gitmesine bu filtreleri sayesinde engel olabiliyorlar, doğal olarak filtrelere fazla görev düşüyor diğer markalarda
    Dyson ne yapmış; yine kendi patentinde olan bactisafe diye birşey çıkarmışlar, bende okuduklarımı aktarayım filtrede bir kimyasal varmış, 0,1 mikrondan ufak bakterileri veya siklon sisteminden kaçan bakteri varsa burada ölüyormuş, burda da teknolojik olarak önde, zaten filtresini elinize aldığınızda kalite farkı bariz şekilde belli, bu adamlar satılsın diye makine yapmamış, ömürlük olsun diye yapmışlar

4-Gürültü düzeyi

--Gerçek anlamda en sessiz makine rowenta silenceforce extreme modeli arkadaşlar, medimarkta denedim yok böyle bir sessizlik, dysonda nasıl ses seviyesi diyecek olursak bu makinede sessiz gerçekten, yani şöyle ki; bu makinede çıkan ses motor sesinden ziyade içindeki hava akımının sanki fırtınanın sesi gibi geliyor, bence gece evde kullanılabilir, ev halkını rahatsız etmez, alt üst kattaki komşuları rahatsız etmez, dediğim gibi gürültülü bir motor sesi değil bu makinedeki, tamamen emiş ve türbin başlığın çıkardığı ses

5-Malzeme kalitesi ve ergonomi

--Bu konuda birşey yazmıyacam, özellikle ergonomi olayını bitirmiş adamlar keza malzeme kaliteside öyle..

6-Hazne temizliği

---Evet işte geldik zurnanın zırt dediği yere, makineyi çalıştırdık evi halıları bir güzel süpürdük, haznede dönen zibilyon tane tozları gördük içimiz rahatladı sıra geldi hazneyi boşaltmaya, burada diğer arkadaşların yazdığı gibi öyle birtane market poşetiyle olmuyor bu iş, makinenin yakaladığı ve ayrıştırdğı tozlar o kadar küçükki, hazneyi açtığınız zaman biraz silkelemeniz lazım ki aşağı düşsün tozlar, fakat alt hazne kapağını açıp silkelemeye başladığınız anda birçok toz havaya karışıyor tekrar, yani havaya karışıyor demiyimde ortalık toz duman oluyor, ne lazım;? bence alerjisi olan biri kullanıyorsa eğer makineyi kesinlikle toz maskesi ile temizlemeli hatta normal biride maske takarak temizlemeli çünkü ne kadar dikkat etsenizde hazneyi silkelemeniz lazım tozların çıkması için, bu esnada ister istemez ortalık biraz toz duman oluyor, bu konuda benim takdir ettiğim LG kompresör ve elektrolüxün uzaylı süpürgesine benzer modeli Ultracaptic, onların sistemi çok gerekli ve başarılı bence , dysonda toz sıkıştırmama olayı eksiklik, kesin bir sonraki modelinde onlarda tozu sıkıştırma ile ilgili bir yenilik yaparlar diye düşünüyorum, birde toz boşaltırken makinenin dışıda (hazne yani) ister istemez toz oluyor kirleniyor, her seferinde hafif nemli bezle silip temiz tutmak gerek

Genel olarak DC37 Dysonun artıları;
    1-Teknolojisi takdir edilesi,
    2-Malzeme kalitesi üst seviyede
    3-Halıyı iyi vakumluyor ve turbo başlık çok başarılı
    4-Pratik ve ergonomik
    5-Filtre maliyeti ıvır zıvır yok, 5 yıl garanti
    6-Tasarımı güzel, gürültü seviyesi gayet normal seviyelerde

Genel olarak DC37 Dysonun eksileri;
    1-Toz haznesini boşaltırken havaya toz karışıyor, ve cihazın dışı bu tozlardan kirleniyor

Özetle; süpürge alacaksanız tavsiye ederim, alerjisi olan biri bizzat kullanacaksa yanında toz maskesi tavsiye ederim, Ultra captic modeline bakılabilir belki ama onda da bu teknoloji ve malzeme kalitesi yok ve filtre değiştirme sıkıntısı var, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek, temizleme işlevini düzgün bir şekilde yerine getiren güzel bir cihaz benim notum 10/8,9

• tekcarsi.com hakmanin sitesinde bayi olarak gorunuyor. fakat fiyatlari nette bulunabilecek en iyi fiyatlar gibi duruyor. acaba hem distribitor hemde ithalatci garantilimi satiyorlar. tekcarsidan alisveris yapanlardan yorum bekliyoruz.
  • dyson ın kalitesinden şüphem yok teknolojisi çok ileri, açık söyliyim bu kadar pahalı olmasa mutlaka alırdım -ki kişisel görüşüm gereksiz pahalı şu anda bence- ama nilfsk gibi miele gibi firmalarıda fazla yabana atıyorsunuz gibi geliyor. bu Allergy suisse devamlı tekrarlanıyor mesajlarda ama örneğin nilfisk inde AFPRAL yani Fransa alerji derneği onayı var, aynı zamanda kullandığı HEPA14 filtre İngiliz alerji kurumu tarafından da onaylıdır. bunlarında belirtilmesinde fayda var. bu Allergy suisse in bu konuda tek otorite olacağını sanmıyorum o yüzden.
    birde yine kişisel görüşümdür otorite falan değilim bu konularda ama değişebilir filtre bana daha güvenilir geliyor. bu çekiş gücündeki makinelerin filtrelere toz kaçırmaması bana pek mümkün gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEITGEIST

dyson ın kalitesinden şüphem yok teknolojisi çok ileri, açık söyliyim bu kadar pahalı olmasa mutlaka alırdım -ki kişisel görüşüm gereksiz pahalı şu anda bence- ama nilfsk gibi miele gibi firmalarıda fazla yabana atıyorsunuz gibi geliyor. bu Allergy suisse devamlı tekrarlanıyor mesajlarda ama örneğin nilfisk inde AFPRAL yani Fransa alerji derneği onayı var, aynı zamanda kullandığı HEPA14 filtre İngiliz alerji kurumu tarafından da onaylıdır. bunlarında belirtilmesinde fayda var. bu Allergy suisse in bu konuda tek otorite olacağını sanmıyorum o yüzden.
    birde yine kişisel görüşümdür otorite falan değilim bu konularda ama değişebilir filtre bana daha güvenilir geliyor. bu çekiş gücündeki makinelerin filtrelere toz kaçırmaması bana pek mümkün gelmiyor.

Dyson im allergie suisse onayindan
    Ziyade kendi bunyesinde
    Mikrobiyoloji laboratuvarlari olan tek
    Supurge markasidir. Ayrica arge departmaninda 350 muhendis calistiriyor.

Miele 111 yillik köklü bi firma asla bise diyemeyiz fakat supurge konusunda torbali oldugu icin torbali supurgelerin gozenekleri tozdan Tikanir
    Ve hava akisini engeller buda
    Zamanla emis gucu kaybina neden olur. Arti disari tozu gondermeye baslar o Mikroskobik akarlari kimse goremez ileri derecede astim Toz alerjisi yoksa tercih edilmeyebilir hijyense konu o para verilir.

Bahsettiginiz tum onaylar para ile satin aliniyor allergie suissie onayi cok zor alinan bi onay 3000 saat testten gectikten sonra alindi. Filtresinden dolayi hak etti fark bu. Yoksa dyson in aldigi tek onay allergie suissie degil.
    Onaylar;

British Allergy Foundation, National Asthma Council of Australia, Asthma and Allergy Foundation of America, AHA Allergie Suisse..

Filtresi degil cyclone teknolojisi sayesinde
    Toz kacmiyor.. Bactisafe perde kimyasal bi
    Perdedir akarlarin yasamasina imkan vermeyen bir perde.. Bu yuzden akarlari kacirmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lizge__

quote:

Orijinalden alıntı: ZEITGEIST

dyson ın kalitesinden şüphem yok teknolojisi çok ileri, açık söyliyim bu kadar pahalı olmasa mutlaka alırdım -ki kişisel görüşüm gereksiz pahalı şu anda bence- ama nilfsk gibi miele gibi firmalarıda fazla yabana atıyorsunuz gibi geliyor. bu Allergy suisse devamlı tekrarlanıyor mesajlarda ama örneğin nilfisk inde AFPRAL yani Fransa alerji derneği onayı var, aynı zamanda kullandığı HEPA14 filtre İngiliz alerji kurumu tarafından da onaylıdır. bunlarında belirtilmesinde fayda var. bu Allergy suisse in bu konuda tek otorite olacağını sanmıyorum o yüzden.

Dyson im allergie suisse onayindan
    Ziyade kendi bunyesinde
    Mikrobiyoloji laboratuvarlari olan tek
    Supurge markasidir. Ayrica arge departmaninda 350 muhendis calistiriyor.

Miele 111 yillik köklü bi firma asla bise diyemeyiz fakat supurge konusunda torbali oldugu icin torbali supurgelerin gozenekleri tozdan Tikanir
    Ve hava akisini engeller buda
    Zamanla emis gucu kaybina neden olur. Arti disari tozu gondermeye baslar o Mikroskobik akarlari kimse goremez ileri derecede astim Toz alerjisi yoksa tercih edilmeyebilir hijyense konu o para verilir.

Bahsettiginiz tum onaylar para ile satin aliniyor allergie suissie onayi cok zor alinan bi onay 3000 saat testten gectikten sonra alindi. Filtresinden dolayi hak etti fark bu. Yoksa dyson in aldigi tek onay allergie suissie degil.
    Onaylar;

British Allergy Foundation, National Asthma Council of Australia, Asthma and Allergy Foundation of America, AHA Allergie Suisse..

Filtresi degil cyclone teknolojisi sayesinde
    Toz kacmiyor.. Bactisafe perde kimyasal bi
    Perdedir akarlarin yasamasina imkan vermeyen bir perde.. Bu yuzden akarlari kacirmiyor.

doğrudur tabi, dediğim gibi bir uzmanlığım yok o yüzden ahkam kesiyo gibi olmakta istemem ama insanın aklına bir sürü soru geliyor malum piyasada hiç bir şeye kolay güvenilmiyor artık. hele ki böyle büyük paraların döndüğü sektörlerde.
    ama fiyat konusunda ısrarlıyım 1000-1200 lira arası hadi kabul edilebilir yine ama 1700 1800 liralar çok yüksek yahu

• quote:

quote:

quote:

Plastigi bi miele yi yerden yere vurun birde dyson i bakalim hangisi kiriliyor neredeyse dunyanin en aaglam plastigiyle siradan plastikleri kiyaslamissiniz dyson motorsiklet kask yapiminda kullanilan ve araba fren sistemlerinde kullanilan fiberoptik ve abs malZemeleri ucaklarin on caminda kullanilan polikarbondan uretilen malZeme dyson alirken alman ingiliz degil saglam bi mal satin aliyosunuz o bahsettifinZ tum markalarda filtre degisimi var dysonlarda yok :) patentli
    Cyclonee u da ne nilfisk nede miele aynisini kullanamaz patentinden dolayi bu arada miele lman nilfisk danimarka dysonda ingiliz malidir

+ iyi
    Oldugu icin gozenekleri torbanin tikaniyor hava sirkulasyonunu engelledigi icin emis
    Gucu kayboluyor dysonda
    Kaybolmuyor buda senelerdir insanlarin kullanimina ve dysoni tamamen herseyinin testten gecip
    Sadece dyson almistir..

Merhaba bir süpürgede en önemli şey filitreleridir filitre kirlenirse degiştirilmelidir bu makinadaki nasıl filitredir 5 sene degişmeden kullanıyorsunuz özelligini kaybetmiyor yıkanıyor derseniz bu tip özel filitreler yıkanırsa özelligini kaybeder makina motor sistem güzel olabilir ama filitre konusunda dogruları söymeliyorlar kullanıcı filitreleri zamanında degiştirmezse makinada olacak arızalar garantiye girmez ,bakıyorum alanlar hep filitre degiştirme yok masraf yok diyorlar o filitreleri yıkayıp kullanırlarsa kendilerini kandırırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alirbsh

tekcarsi.com hakmanin sitesinde bayi olarak gorunuyor. fakat fiyatlari nette bulunabilecek en iyi fiyatlar gibi duruyor. acaba hem distribitor hemde ithalatci garantilimi satiyorlar. tekcarsidan alisveris yapanlardan yorum bekliyoruz.

Tekçarşı garanti yılı belirtmiyor. Ebeyaz'ı da ben aradıktan sonra 2 yıla düşürdüler garantilerine.Bu tip siteleri Hakman'a sormadan almayın derim ben.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alirbsh

tekcarsi.com hakmanin sitesinde bayi olarak gorunuyor. fakat fiyatlari nette bulunabilecek en iyi fiyatlar gibi duruyor. acaba hem distribitor hemde ithalatci garantilimi satiyorlar. tekcarsidan alisveris yapanlardan yorum bekliyoruz.

Tekçarşı garanti yılı belirtmiyor. Ebeyaz'ı da ben aradıktan sonra 2 yıla düşürdüler garantilerine.Bu tip siteleri Hakman'a sormadan almayın derim ben.

bugun telefon ettim. istanbulbilisim garantili dedi telefondaki gorevli.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

+ iyi
    Gucu kayboluyor dysonda
    Sadece dyson almistir..

Merhaba bir süpürgede en önemli şey filitreleridir filitre kirlenirse degiştirilmelidir bu makinadaki nasıl filitredir 5 sene degişmeden kullanıyorsunuz özelligini kaybetmiyor yıkanıyor derseniz bu tip özel filitreler yıkanırsa özelligini kaybeder makina motor sistem güzel olabilir ama filitre konusunda dogruları söymeliyorlar kullanıcı filitreleri zamanında degiştirmezse makinada olacak arızalar garantiye girmez ,bakıyorum alanlar hep filitre degiştirme yok masraf yok diyorlar o filitreleri yıkayıp kullanırlarsa kendilerini kandırırlar.

Sevgili taneresinn dyson filtrwsinin degismemesinin neden cyclone dur. Cyclone zaten filtreye tozu gondermez merkezka kuvvetiyle dondurur ve haznenin dibine geri gonderir hava cikis filtresine tozu gondermedigi icin filtre degisimine gerek kalmaz. Elbet cyclone olmasaydi filtre degisirdi..
    Dyson in filtresine 0.5 den ufak akar kacarsa kimyasal madde onu zaten yok ediyor.
    Ayrica dyson in filtresi acilip yikanmiyor. Topun icinde goremiyorsunuz bunun nedenide
    İcine tozun gitmemesi.. Yikanabilen vs vs baska markalarda var dysonda yok. Bizim dysonda bahsettfimiz motordan ziyade cyclone cyclone filtreye tozu gondermez foruma ii bakmanizi tabsiye ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+ iyi
    Gucu kayboluyor dysonda
    Sadece dyson almistir..

Sevgili taneresinn dyson filtrwsinin degismemesinin neden cyclone dur. Cyclone zaten filtreye tozu gondermez merkezka kuvvetiyle dondurur ve haznenin dibine geri gonderir hava cikis filtresine tozu gondermedigi icin filtre degisimine gerek kalmaz. Elbet cyclone olmasaydi filtre degisirdi..
    Dyson in filtresine 0.5 den ufak akar kacarsa kimyasal madde onu zaten yok ediyor.
    Ayrica dyson in filtresi acilip yikanmiyor. Topun icinde goremiyorsunuz bunun nedenide
    İcine tozun gitmemesi.. Yikanabilen vs vs baska markalarda var dysonda yok. Bizim dysonda bahsettfimiz motordan ziyade cyclone cyclone filtreye tozu gondermez foruma ii bakmanizi tabsiye ederim

Merhaba ben makina için bir şey söylemiyorum calışma sistemini biliyorum ama filitrenin bir ömrü vardır motorun girişinde bulunan filitreninde bir ömrü vardır ve degişmesi gerekir yıkanmaya uygun olmadıgı için nasıl temizleniyor 0.5 kücük akarları tutan filitrenin bir ömrü vardır diye düşünüyorum .benim kullandıgım makinanın filitresi 0.1 micron akarları tutuyor ve 8 lt hazne doldugu zaman degişiyor. Bir makinada 5 sene filitre degişmez diyerek satış yapmak ne kadar dogrudur??

• 5 sene degul omur boyu degismiyor bunu biz iddia
    Etmiyoruz adam bunu kanitlamis zaten tum dunya biliyor cok merak ediyorsaniz arastirip bakin neden degismiyor diye bizim uydurdugumuz bisey degilki adam supurgede
    Dunya
    Pazar lideri

• Yahu nazarmı değdi nedir , makinenin kablo sarması çalışmıyor, lanet olsun hep bizemi denk geliyor böyle şeyler ya
  • Cengolojik birebir degisim yapin nereden aldiysaniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+ iyi
    Gucu kayboluyor dysonda
    Sadece dyson almistir..

Merhaba ben makina için bir şey söylemiyorum calışma sistemini biliyorum ama filitrenin bir ömrü vardır motorun girişinde bulunan filitreninde bir ömrü vardır ve degişmesi gerekir yıkanmaya uygun olmadıgı için nasıl temizleniyor 0.5 kücük akarları tutan filitrenin bir ömrü vardır diye düşünüyorum .benim kullandıgım makinanın filitresi 0.1 micron akarları tutuyor ve 8 lt hazne doldugu zaman degişiyor. Bir makinada 5 sene filitre degişmez diyerek satış yapmak ne kadar dogrudur??

Sevgili taneresin Siz dyson in filtresini gordunuz mu? Bu filtre tum supurgeler gibi kagit degil fakli bir filtre motor oncesi filtreside mite tutucu bez filtredir:)))) zaten bana komik gelen kagit filtrenin omrunun nasil bes yil oldugu bunuda ismi belirgin bir cok marka yapuyor google bactisafe dyson yazin icerigi turk sitelerde yok yabanci sitelerde gorebilirsiniz

• Makineyi (dc37 animal) aldığım 3. gün kablo sarıcı kabloyu sarmamaya başladı, zaten 2 defa kullanıldı, defalarca testlere tabi tutulan makinede böyle bir sorun çıkması anlaşılır gibi değil, kargo ile geri gönderdim değişim için, ama gelecek olanda da aynı sorun tekrar edeceğine inanıyorum, soğudum süpürgeden de markadan da..hazneyi temizlemesi ayrı dert zaten, iyi güzel herşeyi yakalamış un ufak ayırmış ta bunun birde boşaltımını düşünmelilerdi, madem o kadar mühendis çalışıyo o kadar testler yapılıyo bunları daha önceden düşünen bir akıl yokmu koca firmada
  • Anneme hediye olarak DC37 Animal aldım yaklaşık 1.5 ay önce... Teknolojiden haliyle hiç anlamayan temizlikçi kadın, anneme, "abla bu ne muhteşem bir cihaz" demiş. Başta çok pahalıdır diye kızan annem bile çok beğendi süpürgeyi... Mediamarkt tan 1800 liraya aldım. Alet çok iyi çalışıyor, basit bir kullanma şekli var ve oldukça pratik. Suyla filtreyle uğraşmak yok, gürültüsü de oldukça az. Paranız müsaitse diğerleriyle uğraşmayın doğrudan bu modeli alın, Annemin tavsiyesidir :)
  • Cengolojik o kadar dyson sattim bozulmaz kirilmaz demedik hicbi zaman kul yapisi bu sonucta... Testten gemesi bozulmicagi anlamina gelmez ayrica aldiginiz makineler ne olursa olsun toz torbasizsa ayni sekilde sorun yasarsiniz o halde
    Torbali supurge miele electrolux deneyin.. Toz bosaltma sucu dyson in degil tum
    TorbasiZ supurgelerde var o..

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.