Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
130
Favori
1.044.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ve bir tavsiye... şuan bunu kullanıyorum yani orjinalini.. çok hoş.. hafif bi parfüm...

Roberto Cavalli Just Cavalli Blue

http://www.misspera.com/product/roberto-cavalli-just-cavalli-blue-edt-60-ml-erkek-parfumu/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 28 Haziran 2012; 0:30:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orijinalden alıntı: flurry

hem yazlık hemde ağır olmayan en kalıcı kokular hangileridir öneri verebilecek olan var mı?

Armani mania

Calvin klein contradiction

Givenchy insence ultra

david off adventure

Calvin klein europhia

teşekkürler
  • D&P de B4 kodlu Hugo Boss mu arkadaşlar ? Bir arkadaşım tavsiye etti ama netten bakınca B4 burberry çıkıyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

D&P de B4 kodlu Hugo Boss mu arkadaşlar ? Bir arkadaşım tavsiye etti ama netten bakınca B4 burberry çıkıyor :S

Hugo Boss'un "Boss" olanıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matarama_Sukosana

quote:

D&P de B4 kodlu Hugo Boss mu arkadaşlar ? Bir arkadaşım tavsiye etti ama netten bakınca B4 burberry çıkıyor :S

Yani klasik Boss mu orjinalini alıcam onun için soruyorum
  • quote:

quote:

quote:

Yani klasik Boss mu orjinalini alıcam onun için soruyorum

Hugo Boss'un birkaç ürünü var. "Hugo", "Boss in Motion" gibi. D&P'deki B4 kodlu parfüm "Boss" olanı. Klasik diye tanımlandığını duymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MortingenSitranze

ultramarine'i en iyi neresi yapıyor? bargello mu , dp mi?

Bu soruyu bende merak ediyorum. Cevaplayacak olan varmı?

• açık parfüm tavsiyesi alabilirmiyim kızların hoşuna giden açık alacağım
  • bargellodan ultramarine almayi dusunuyorum, 1 alana 1 bedava varmis, yanina ne alabilirim? polo blue var mi bargelloda? iyi yapiyolar mi? bargellodan baska tavsiyesi olan var mi?

• Beyler yazlık, hafif ve kalıcı(orta derecede kalıcı da olabilir sorun yok.) bir parfüm arıyorum. Orjinaliyle benzer olursa sevinirim. Öneride bulunacak olan var mı?
  • quote:

bargellodan ultramarine almayi dusunuyorum, 1 alana 1 bedava varmis, yanina ne alabilirim? polo blue var mi bargelloda? iyi yapiyolar mi? bargellodan baska tavsiyesi olan var mi?

Davidoff Cool water veya Issey Miyake L'Eau d'Issey

• Bargellodan Kalıcı 2 koku (Bay) tawsiye edermisiniz arkadaşlar.
  • quote:

quote:

bargellodan ultramarine almayi dusunuyorum, 1 alana 1 bedava varmis, yanina ne alabilirim? polo blue var mi bargelloda? iyi yapiyolar mi? bargellodan baska tavsiyesi olan var mi?

bargelloda polo blue nasıldır bi fikriniz var mı?
  • one million ve 212 vip

kokularına en yakın açık parfüm tavsiyesi alabilir miyim?

-beyler konu çok uzun okuyamadım kusura bakmayın
  • quote:

quote:

quote:

bargelloda polo blue nasıldır bi fikriniz var mı?

Maalesef Polo'ları hiç denemedim, bilemiyorum.

• Lacoste red hakkında yorum yapabilecek olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

Kişisel deneyimim

212 Man - Süper bir koku, ferah ve kalıcı, DP nin en iyi yaptiği parfümlerden. Yazın kullanılması tavsiye edilir.
    Burberry Classic - Mükemmel bir koku daha, ağir gibi geliyor ilk sıktığınızda ama aslında öyle değil, dışarıdan hemen farkediliyorsunuz, çok kalıcı.
    Rochas - Yaz, kış kullanabileceğiniz şekerimsi bir parfüm, çok kalıcı, ancak 25 yaş üstü(benim gibi) erkek arkadaşlara tasiye ederim, bi de esmerseniz kızlar kucağınıza atlar o derece
    Hugo Boss Energise - Hugo Bossun ayağa düşen classic modelinden daha farklı ve de bence daha güzel bir parfüm, çok kalıcı ve de ferah, tavsiye ederim kesinlikle.

Burberry classic kod ?

• Arkadaşlar Dp'de parfümün kalıcılığını artırmak için 4-5 lira verip esans attırılabilir diye duydum. Doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaldizBaldans

quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

Kişisel deneyimim

212 Man - Süper bir koku, ferah ve kalıcı, DP nin en iyi yaptiği parfümlerden. Yazın kullanılması tavsiye edilir.
    Burberry Classic - Mükemmel bir koku daha, ağir gibi geliyor ilk sıktığınızda ama aslında öyle değil, dışarıdan hemen farkediliyorsunuz, çok kalıcı.
    Rochas - Yaz, kış kullanabileceğiniz şekerimsi bir parfüm, çok kalıcı, ancak 25 yaş üstü(benim gibi) erkek arkadaşlara tasiye ederim, bi de esmerseniz kızlar kucağınıza atlar o derece
    Hugo Boss Energise - Hugo Bossun ayağa düşen classic modelinden daha farklı ve de bence daha güzel bir parfüm, çok kalıcı ve de ferah, tavsiye ederim kesinlikle.

Burberry classic kod ?

Koda gere yok, adını söyle bilirler.

• burdaki tavisyelere göre bugün gidip alacağım bi tane bakalım. kod mu söylüyoruz ismini mi?
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.