Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: haritaci41 , antireis , antireis Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün itibari ile n11'den şampiyonlar paketi hd satın aldım. 521.91TL'den satılıyor. Gayet makul bir fiyat ortalaması. Yanına belgesel ve sporsever eklettirmeyi düşünüyorum. Aylık ortalama 51TL gibi birşey tutacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knngs -- 22 Temmuz 2016; 14:57:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knngs

Evet arkadaşlar ben de dün itibari ile n11'deki simcom isimli satıcıdan 521.91TL lik HD Şampiyonlar Paketini %5 indirim ile 495TL'ye getirerek satın aldım. Mevcut üyeliğim ise 3 eylülde son buluyor. Bunu da aynı ev içinde yaşayan ailem üzerine aldım. Bugün de kimlik fotokopisi telefon ve adres alıp aktivasyonu da yapıp kargoya verdiler. Geldiği gibi öteki cihazı söküp bunu takacağım. Ötekisini de 3 ağustostan sonra iptal faxı çekip iptal edeceğim. Madem mevcut üyelere bu kampanya yapılmıyor biz de böyle yaparız. Aylık 41TL ye denk geliyor şimdi bu paket. Oldukça avantajlı satın aldım. Sonradan belgesel ve sporseveri de ekleyeceğim hadi 5er TL'den saysalar paketleri bana ayda 51TL'ye mal olacak. Ben mevcut aynı üyeliğimi ayda 76TL ödeyerek izliyordum.

Bu hali mi avantajlı. Israr etseydiniz daha uygun alırdınız. Ben 474 liraya giriş+süperlig+hd aldım kredi kartına 9 taksit. 3 eylülden başlamak kaydıyla da aralık 3 e kadar sporextra, mobil lig tv ve yetişkin de hediye. Aylık ortalama 39.50 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gürlevikli33

quote:

Evet arkadaşlar ben de dün itibari ile n11'deki simcom isimli satıcıdan 521.91TL lik HD Şampiyonlar Paketini %5 indirim ile 495TL'ye getirerek satın aldım. Mevcut üyeliğim ise 3 eylülde son buluyor. Bunu da aynı ev içinde yaşayan ailem üzerine aldım. Bugün de kimlik fotokopisi telefon ve adres alıp aktivasyonu da yapıp kargoya verdiler. Geldiği gibi öteki cihazı söküp bunu takacağım. Ötekisini de 3 ağustostan sonra iptal faxı çekip iptal edeceğim. Madem mevcut üyelere bu kampanya yapılmıyor biz de böyle yaparız. Aylık 41TL ye denk geliyor şimdi bu paket. Oldukça avantajlı satın aldım. Sonradan belgesel ve sporseveri de ekleyeceğim hadi 5er TL'den saysalar paketleri bana ayda 51TL'ye mal olacak. Ben mevcut aynı üyeliğimi ayda 76TL ödeyerek izliyordum.

Bu hali mi avantajlı. Israr etseydiniz daha uygun alırdınız. Ben 474 liraya giriş+süperlig+hd aldım kredi kartına 9 taksit. 3 eylülden başlamak kaydıyla da aralık 3 e kadar sporextra, mobil lig tv ve yetişkin de hediye. Aylık ortalama 39.50 tl.

Ben bunu digitürk tekliflerinden almadım. İnternetten n11 sitesinde paket satan bir satıcıdan aldım. Gidipte ısrar edeceğim bir yetkili yoktu. Saçma sapan teklifler aldığım oldu digitürkü aradığımda da. Uğraşmak istemedim. Zaten tüm maçları da izlemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gürlevikli33

quote:

Boyle soylemeniz hicbir anlam ifade etmiyor ki uye numaranizi paylasmadiktan sonra.

• Ağustos ortasına kadar eve dönmeyeceğim öyle olunca babamı aradım kredi kartı kampanyasına üye oluver diye, internetten başvuru yapmış. Aramışlar cumartesi gelip takacaklarmış bir kaç soru soracağım. Merkezi sistem turksat, ayrıca balkona eutelsat çanak taktırsam mı yayın farkı var mı? Bir de eve gelip takacaklar babam kredi kartı üyeliği nerden yapacak daha cihazı taktıktan sonraymış falan dedi bana şubeye gitmemiş çünkü

• Ben next digi uyesiydim iptal cektim teklif yaptilar

Turksat ustunden

Sampiyonlar paketi
    Belgesel 1 sene
    Film 3 ay
    Hd
    450 tl

Nasil fiyat?

• quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Beyler bu arada Digitürk'ün yayın ihlali ŞUBAT ta mı bitiyor? Fiyatlardaki indirimin sebebi bu olabilir mi

Ihlali degilde ihalesi demek istedin heralde :) aslinda yayin hakki olmaliydi :) takilmam genelde noktaymis cartmis curtmus ama buna takildim :)

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    malum son günlerde yaşananlar başka ülkede olsa millet kafayı yerdi ne demek ya ülkenin başkentini meclisini kendi askerin bombalaması..bu arada ihale şubatta ama ligtv 2016-2017 sezonunda ligtv de..bakalım kim alacak yeni ihaleyi..ben katarlıalrın ihaleyi bırakacagını sanmam ama geçen seferki kadar para çıkarmı bilemem..
  • Bugun yine aradılar ısrarla 600-700 liralık kampanya teklif ediyorlar. Sanırım bu sene netspor'dan devam edicez.Biz legal izleyelim diyoruz ama illegale zorluyorlar. Keyfiniz bilir dedim kapattım. 450 TLllik teklifi vermedikleri sürece kabul etmemeye devam edeceğim.
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Dostum gidip alsana 522 mi ne eulsattan ne uzuyorsun bunlar icin kendini

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Dostum gidip alsana 522 mi ne eulsattan ne uzuyorsun bunlar icin kendini

yok hocam ne üzmesi arıyorlar konuşuyoruz öyle. Milletin 450'ye aldığı pakete ben 520 TL vermem. 460 bile ödemem. Bu konuda biraz garibim :)
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Anladim sinir ediyorlardir diye dedim bende sinir olmustum hd dagitirken bana inat etti vermedi bende almamistim senin gibi 5 tl icin :) sadece canini sikma diye dedim. Disarda izlesen cay kahve vs derken en az bu kadar paran gider . Ama tabi yine sen bilirsin.

• Giriş + Şampiyonlar + Belgesel + HD = 450 TL kredi kartı / 9 taksit ve 12 ay hizmet (Aylık ödeme 50 TL, 12 aya bölersek 37,5 TL)

Giriş + Şampiyonlar + Belgesel + HD + Film = 612 TL kredi kartı / 9 taksit ve 12 ay hizmet (Aylık ödeme 68 TL, 12 aya bölersek 51 TL)

ikinci şık kabul ettim. 12 ay 51 TL'ye denk geliyor, geçtiğimiz 12 ayda Film yoktu ve sadece BJK taraftar paketi vardı ve aylık 65 TL ödüyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 22 Temmuz 2016; 12:48:37 >
  • Arkadaşlar bende 8 yıllık üyeyim.
    Ve kullandığım paketler ve ödediğim ücretler de resimde görüldüğü gibi.
    Ayrıca taahhüdüm falan da yok.
    Resimde çıkmamış birde mobil lig tv de bedava sürekli
    Sizce fiyatlar iyi mi, yoksa telefon açıp atar yapmaya gerek varmı?

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bende 8 yıllık üyeyim.
    Ve kullandığım paketler ve ödediğim ücretler de resimde görüldüğü gibi.
    Ayrıca taahhüdüm falan da yok.
    Resimde çıkmamış birde mobil lig tv de bedava sürekli
    Sizce fiyatlar iyi mi, yoksa telefon açıp atar yapmaya gerek varmı?

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
  • Merhaba,

Digiturk'e yeni abone olmak istiyorum. Bu Kredi Kartı kampanyasında Ekim'e kadar Spor Extra dahil demişler ancak ben Belgesel ve Spor Extra'yı da istiyorum. Bayilerde bu paketleri de ücretsiz alabilir miyim?

Bir de Euroleague bu sene de Lig TV'de mi?
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Gereksiz bence hepsini izliyorsan bilememde atar yap lig tv onemliyse daha ucuz paketler var

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Gereksiz bence hepsini izliyorsan bilememde atar yap lig tv onemliyse daha ucuz paketler var

Hepsi evde izleniyor, ben dizi belgesel ve lig tv izliyorum. Hanım sinema dizi, ve kızım çizgi film..
    Lig tv de şimdiye kadar benim izlediğimden daha uygun bir paket görmedim.
    Varsa örnek verin ona göre atar yapayım

• 450 tl kredi kartı yıllık kampanyası dersek,hd yi ücretsiz alanlar var bu fiyata,film paketi yıllık 162 tl,belgesel i sıkı pazarlıkla ücretsiz alırsınız,dizi ve çocuk paketinin fiyatını bilmiyorum ama yinede bu ödediğiniz tutardan daha iyi bir fiyat olur.
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.