DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
16" Notebook için çanta!!!
23
Cevap
0
Favori
2.949
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Dizüstü >> Acer >> 16" Notebook için çanta!!!
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      757 Mesaj
      22 Ocak 2009 13:19:38
      Selamlar,

1 ay kadar önce Acer ın 16" lik 6930 modeli notebook unu aldım.
      Yanıda verilen çanta kalitesiz ve içine zar zor sığıyor.
      Ben 16" lik veya 17" lik notebook çantası arıyorum.
      Tercihim sırt çantası şeklinde değilde omuza asılan ayrı bölmeli çantalar.
      Bir çok yere (hepsiburada, gittigidiyor) ancak istediğim gibi birşey bulamadım.
      Konu ile ilgili olarak bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.
      Şimdiden teşekkürler!

• Yüzbaşı
      870 Mesaj
      22 Ocak 2009 16:25:07
      büyük bilgisayar mağzalarında bulabilirsin ;)

GALAXY NOTE5 Kullanıcı Kulübü
      SAMSUNG GALAXY NOTE5 / 32GB Gold Platinum
    • Yüzbaşı
      757 Mesaj
      22 Ocak 2009 17:21:25
      Vatan ve Teknosa ya baktım ama 17" deyince sadece ellerinde bir tip çanta var!

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      22 Ocak 2009 21:46:09
      İyi sen yine çanta alabildiğine dua et..
      Ben Teknosa' dan peşin para verip 6930 aldım yanında hediye hiçbirşey vermediler..

Bana verilen cezanın forum kurallarında yeri yoktur, bana verilen ceza forumun ne kadar şahsi, hukuksuz ve temelsiz yönetildiğinin bir kanıtıdır.
    • Yüzbaşı
      392 Mesaj
      23 Ocak 2009 03:05:59
      http://www.hepsiburada....=81481&Productid=bd99652

aslında fotograf makinesi + laptop için ama göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim

• Yarbay
      12465 Mesaj
      23 Ocak 2009 03:29:50
      Hocam naptın SLR ekipman çantası mı alınır laptop için...

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      23 Ocak 2009 08:32:18
      quote:

Orjinalden alıntı: Tunai

http://www.hepsiburada....=81481&Productid=bd99652

aslında fotograf makinesi + laptop için ama göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim

Tavsiyen için teşekkürler!
      Ancak SLR ile laptopı aynı anda taşımayı hiç düşünmüyorum.
      Zaten bende aynı markanın SLR çantası var!

• Yüzbaşı
      392 Mesaj
      23 Ocak 2009 09:44:46
      quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Hocam naptın SLR ekipman çantası mı alınır laptop için...

Yok ustam compu serisi lowepro nun ben 1 hafta içinde siparişi vericem de en azından bi belki fikir olur bi güzellik olur diye yazdım

Bende de var küçük boy lowepro ama seyahat ederken laptop çantada fotograf makinesi ayrı elde çok zorluk çekiyorum gene de tabi senin durumun farklıdır hepsiburada'yı bir kurcalamanı öneririm baya çanta var orda, laptop çantası olarak ayrı kategori altında

http://www.hepsiburada....76&sp=ekran_ozelligi_=17 şurdan bakabilirsin ben orda bi techair var boyuna çanta gayet güzel görünüyor bir de tucano var enine çanta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunai -- 23 Ocak 2009; 9:43:38 >

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      23 Ocak 2009 10:59:12

quote:

Alıntıları Göster

Yok ustam compu serisi lowepro nun ben 1 hafta içinde siparişi vericem de en azından bi belki fikir olur bi güzellik olur diye yazdım

Bende de var küçük boy lowepro ama seyahat ederken laptop çantada fotograf makinesi ayrı elde çok zorluk çekiyorum gene de tabi senin durumun farklıdır hepsiburada'yı bir kurcalamanı öneririm baya çanta var orda, laptop çantası olarak ayrı kategori altında

http://www.hepsiburada....76&sp=ekran_ozelligi_=17 şurdan bakabilirsin ben orda bi techair var boyuna çanta gayet güzel görünüyor bir de tucano var enine çanta

saolasın

ilgili yerdeki çantaları baya bir incelemiştim ancak tam istediğimi orada bulamadım
      artık aramaya devam edeceğiz bulana kadar

• Yarbay
      12465 Mesaj
      23 Ocak 2009 17:05:01
      Electroworld'de bayağı çanta çeşidi vardı, gitme imkanınız varsa tavsiye ederim

@Tunai;

Bende de Computrekker var ama 16" boydan sığmicak muhtemelen(daha denemedim) bi denemek lazım almadan

• Yüzbaşı
      392 Mesaj
      23 Ocak 2009 17:32:57
      Ben sığar kanısındayım elimde çok eski bir laptop çantası var 15lik laptop yanında verilmişti ama çok kaliteli bişeymiş içine dolduruyom bide 15.4 lük sığdırıyorum çanta bana mısın demedi

Önümüzdeki hafta bir acer 6530g serisinden bir de o compu serisinden çanta siparişi vericem bakalım uğraşmayız inşallah istek olursa fotograf da koyarım

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      26 Ocak 2009 13:15:30
      Tavsiyeler için teşekkürler!
      Birkaç çanta var GG de onların peşindeyim şimdi!
      Zaten çanta alırsam mutlaka buraya yazar ve bilgilendiririm!

• Teğmen
      188 Mesaj
      26 Ocak 2009 19:04:03
      hocam hizlial. com da çantalar cidden çok uygun. ben dışarıda 90 ytl olan targus sırt çantasını 60 liraya aldım. istersen bi incele. ayrıca goldun bir kuruluşu olduğundan da çok güvenilir. ups kargo kullanıyorlar. en geç 5 iş gününde elinde oluyor ürün

The Soul Of BMW.
      dkom, Acer Aspire 5920 derneği üyesidir.
    • Yüzbaşı
      757 Mesaj
      27 Ocak 2009 08:21:56

quote:

Orjinalden alıntı: dkom

hocam hizlial. com da çantalar cidden çok uygun. ben dışarıda 90 ytl olan targus sırt çantasını 60 liraya aldım. istersen bi incele. ayrıca goldun bir kuruluşu olduğundan da çok güvenilir. ups kargo kullanıyorlar. en geç 5 iş gününde elinde oluyor ürün

tavsiyen için teşekkürler
      oraya hiç bakmamıştım
      hemen bir bakayım!

• Binbaşı
      1440 Mesaj
      27 Ocak 2009 08:53:58
      bende bu probleme benzer bir sıkıntı yaşamıştım ve sonra internet üzerinden bu işin olmayacağına kanaat getirdim. bilgisayarımın genişliğini metre ile ölçtüm ve çantacılar çarşısına gidip beğendiğim çantalar arasından seçtim ve uzun zamandır da kullanıyorum tavsiye ederim

Bir gün
    • Yüzbaşı
      757 Mesaj
      27 Ocak 2009 10:52:32

quote:

Orjinalden alıntı: harunresitz

bende bu probleme benzer bir sıkıntı yaşamıştım ve sonra internet üzerinden bu işin olmayacağına kanaat getirdim. bilgisayarımın genişliğini metre ile ölçtüm ve çantacılar çarşısına gidip beğendiğim çantalar arasından seçtim ve uzun zamandır da kullanıyorum tavsiye ederim

Oda bir çözüm elbette!
      Ancak internet daha kolayıma geliyor!
      Teşekkürler!

• Yarbay
      3580 Mesaj
      27 Ocak 2009 20:02:17
      http://www.teknosa.com/...&CS_Catalog=_BILGISAYAR#

bu çantaya Sony vaio fw serisi bilgisayarım rahat sığdı.ekran boyutu 16.4. yani senin bilgisayar da rahat sığar.incele istersen hocam.
      bu arada 15.4 için üretilen bütün omuza asılan çantalar senin bilgisayara uyacaktır diye tahmin ediyorum.yani özellikle 17 çantası bakmana gerek yok.
      ama harunrestiz arkadaşın dediiği gibi gidip göünle görüp almak daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 27 Ocak 2009; 20:02:29 >

• Teğmen
      140 Mesaj
      27 Ocak 2009 22:10:39
      bendeki pcde 16". mavi bilgisayardan 17"lik avec marka kılıftan aldım. spor çantası, sırt çantası hepsine kullanıyorum. kullanışlı bir kılıf. 22 ytl fiyatı var. orta genişlikte sırt çantan varsa yeterli olacaktır. aksi taktirde çantalar biraz pahalı oluyor.

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      28 Ocak 2009 08:36:12
      @carman1tr

hemen bakıyorum
      çok teşekkürler!

@takuyittin

benim tercihim laptop için ayrı bir çanta
      çünkü yanında başka aksesuarlar felanda oluyor
      genede tavsiyen için teşekkürler!

• Çavuş
      89 Mesaj
      29 Ocak 2009 19:00:06
      Kimsenin aklina gelmez (benim de gelmemisti) ama bakinca buldum.D&R magazalarinda satiliyor.CaseLogic ya da Targus un 17" modellerini onerebilirim.

• Yüzbaşı
      392 Mesaj
      03 Şubat 2009 10:07:03
      Arkadaşlar dediğim gibi laptopu çantayı aldım ve denedim 6530g compudaypack a tam uyuyor fotograf makine haznesi benim fotograf makinesi çantamdan daha büyük 1-2 lens daha koyabiliyorum, önünde bir de baya büyük bir ıvır zıvır koyma yeri var orası da baya güzel düşünenler için tavsiye ederim

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      24 Şubat 2009 09:14:34
      Bu arada hala istediğim gibi bir çanta bulamadım!

Bu aralar yeni çanta alan varsa ve tavsiye ederse sevinirim!

• Çavuş
      62 Mesaj
      24 Şubat 2009 14:55:48

quote:

Arkadaşlar dediğim gibi laptopu çantayı aldım ve denedim 6530g compudaypack a tam uyuyor fotograf makine haznesi benim fotograf makinesi çantamdan daha büyük 1-2 lens daha koyabiliyorum, önünde bir de baya büyük bir ıvır zıvır koyma yeri var orası da baya güzel düşünenler için tavsiye ederim

Mümkünse bir link ve resimlerini alsak :)

[color=
    • Yarbay
      6717 Mesaj
      16 Mart 2009 14:34:41
      Şöyle birşey buldum.. 16 inç için yeterli midr ?
      CASELOGIC
      CASELOGIC LNB15K 15,4" NOTEBOOK SIRT ÇANTASI
      http://www.hepsiburada....&productid=bs1157#tablnk

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Dizüstü >> Acer >> 16" Notebook için çanta!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.