Şimdi Ara

*** SERVİSE GİTMEYEN FIAT KULLANICILARI *** 7 / 24 # 31 ÜYE OLDUK.!!! # (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
2
Favori
50.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Fdd24

quote:

Orjinalden alıntı: Nike

1998 Model Doğan SLX 1.6 ie kullanıcısıyız babam motordan ve dış aksamdan anlar kısaca arabanın her türünden anlar ve servise hiç gitmez kapıya inip beraber hallediyoruz arabada sorun çıkarsa parça değiştirecek veya tamir edecekse

hmm çoook iyi ozamn şöLe bir sorumda Lazım..''dh servise ve sanayii ye gitmeyden kendi yapanLar cluB ''böLe de oLuR...ama bizim foruma istersen üye yapaLım..kendi yaptığın bakım ve çeşitLi payLaşımLarıı payLaşırsın bizimLe...

Tamam olur babam topice takılırsa çok yararlı bilgiler vereceğinden eminim

• doğan ne renkti..???
  • quote:

doğan ne renkti..???

Metalik gri
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nike

quote:

doğan ne renkti..???

Metalik gri

@ Nike

ekLedim..tmm dıR....payLaşımLarını bekLeRiz...iyi günLeR.....
  • Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
  • HOŞ BULDUK
  • ARKADAŞLAR DOĞAN L İLE KALDIRIMA VURDUM.MALUMUNUZ ÖN TARAF HAŞAT VAZİYETTE.YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİNİ NASIL VE NEREDEN BULABİLİRİM.BİR DE NE KADARA YAPTIRABİLİRİM BU ARACI.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • Arkadaşım galiba bu site işini görebilir http://www.simetriotomotiv.com/cgi-bin/sayfa.cgi?fiat
  • quote:

Orjinalden alıntı: elk_35

Arkadaşım galiba bu site işini görebilir http://www.simetriotomotiv.com/cgi-bin/sayfa.cgi?fiat

teşekkürler hemen bakıyorum
  • Benim aracın da otomatik fanında arıza vardı.Az önce baktım şase kablosu tam temas etmiyomuş.Böyle bi arızası olanlar varsa faydalı olur inş.
  • Selam takım.
    Arkadaşlar ya bugün benim frene bişey oldu.Ya frene bastığımda direksiyon kendini sola çevirmeye çalışıyor.Ya acil yaptırmam lazım.Yani çok tehlikeli bi durum söz konusu.Araba frene bastığımda sola çekiyor.Bugün sabah oldu.Önerileriniz neler.Ne kadar bi masraf vardır,ne değişmesi gerek?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^miHARBİ^^

Selam takım.
    Arkadaşlar ya bugün benim frene bişey oldu.Ya frene bastığımda direksiyon kendini sola çevirmeye çalışıyor.Ya acil yaptırmam lazım.Yani çok tehlikeli bi durum söz konusu.Araba frene bastığımda sola çekiyor.Bugün sabah oldu.Önerileriniz neler.Ne kadar bi masraf vardır,ne değişmesi gerek?

Abi fren ayarlarında düzensizlik olduğunu düşünüyorum. Frenlerin açılması lazım. Balataların ömrüne bakılıp yeniden ayarlama yapılmalı. Gerçi @Fdd24 ustam daha iyi bilir ama... Aman fren ihmale gelmez. İyi akşamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^miHARBİ^^

Selam takım.

As..ibrahim abi...

senin sorun fren hortumLarı tada ön kaLipir tamir takımından kaynakLanan bir arıza..soL teker kaLiper tamir takımı aşındığındna doLayı tam bamıyor ve çekme yapıyor yada fren hortumu tıkaLı oLduğundan doLayı soLa çekiyor sen en iyisi ön tarafın frenLerine baktır en sağLıkLısı ön kaLiper tamir takımı ve ön fren hortumLarını değiştir...30 TL..faLan gibi bir maLiyet tutar 20 işçiLik yazsa 50 TL...üç aşağı 5 yukarı...

• quote:

Orjinalden alıntı: MAYAZ_34

ARKADAŞLAR DOĞAN L İLE KALDIRIMA VURDUM.MALUMUNUZ ÖN TARAF HAŞAT VAZİYETTE.YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİNİ NASIL VE NEREDEN BULABİLİRİM.BİR DE NE KADARA YAPTIRABİLİRİM BU ARACI.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

arkadaş hoşgeLdin..

parça listesi istemişsin fiyat faLan ama şimdi aracı göRmeden bişey söLemek doğru oLmaz..imkanın varsa resim çek yoLLa daha iyi biLgi aktarmış oLurum ve kesin...
  • ((elbi)) İsimli üyeden alıntıdır
    2 Sene önceydi Yağmurlu bir akşam üstü. Arkadaşlarla Şişlideki cevahir Alışveriş merkezine gidiyoruz. Araba doğan. bilirsiniz kapalı otoparka LPG li araçlar giremez. Girişteki güvenlik görevlisi araçları kontrol ediyor. Girmee çalışıyoruz biz de yanalştık.
    Dili sürştü her halde
    --Görevli :Araba gazda giremezsiniz.
    --Ben: Benzine alalım o zaman.
    ARkadaşlar o anda gülmekten nefesleri kesilir oldu. abartısız 2 dkk arabayı çalıştıramadı ark.
    Görevlinin halini siz düşünün .
    Süper bi hikaye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elk_35 -- 4 Şubat 2009; 20:18:57 >

• hikaye çooook komik
  • quote:

Orjinalden alıntı: elk_35

((elbi)) İsimli üyeden alıntıdır
    2 Sene önceydi Yağmurlu bir akşam üstü. Arkadaşlarla Şişlideki cevahir Alışveriş merkezine gidiyoruz. Araba doğan. bilirsiniz kapalı otoparka LPG li araçlar giremez. Girişteki güvenlik görevlisi araçları kontrol ediyor. Girmee çalışıyoruz biz de yanalştık.
    Dili sürştü her halde
    --Görevli :Araba gazda giremezsiniz.
    --Ben: Benzine alalım o zaman.
    ARkadaşlar o anda gülmekten nefesleri kesilir oldu. abartısız 2 dkk arabayı çalıştıramadı ark.
    Görevlinin halini siz düşünün .
    Süper bi hikaye

• @fdd24 üstadım bizim ford festiva'nın parçaları bulundu,2 kapı ve çamurluk için 400 tl. ödendi.Haber vereyim dedim.Seni de yorduk çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

@fdd24 üstadım bizim ford festiva'nın parçaları bulundu,2 kapı ve çamurluk için 400 tl. ödendi.Haber vereyim dedim.Seni de yorduk çok teşekkür ederim.

yokkk ets. ne ypruLması büyük bir zevkLe yaptım ama bide buLabiLseydik çook iyi oLacaktı...ama buLamadık sevindim buLdunuza..yaptırıyorsunuz heh festivayı...iyi Allah kazasız beLasız binmeyi nasip etsin..!!
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

@fdd24 üstadım bizim ford festiva'nın parçaları bulundu,2 kapı ve çamurluk için 400 tl. ödendi.Haber vereyim dedim.Seni de yorduk çok teşekkür ederim.

yokkk ets. ne ypruLması büyük bir zevkLe yaptım ama bide buLabiLseydik çook iyi oLacaktı...ama buLamadık sevindim buLdunuza..yaptırıyorsunuz heh festivayı...iyi Allah kazasız beLasız binmeyi nasip etsin..!!

Ne demek üstad ilgilenmen yeterli.Ne yapalım arkadaş çok ısrar etti yapılması için,mal onun yapacak bir şey yok.Ben hala aynı fikirdeyim harcanan paraya yazık diye ama son söz onun.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.