Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.075
Cevap
114
Favori
1.409.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • otomatik vites arabalar bitmişş..galiba
  • 308 de aynı
    http://www.peugeot.com.tr/fiyatlar-308/fiyatlar-308-hb/
    digerleride aynı galiba
  • bayilerde otomatık araç var..acaba niye fiyat listesi böyle..
  • Eğer listekiler manuel ise fiyatların 2000-3000 TL düşeceğine zam yapmışlar.Anlamak zor gerçekten.
  • Pes doğrusu bu fiyatlara bu araçları kime satacaklar acaba ? Ful donanımlı 3008 dizelin fiyatı 67.000 tl yi buluyor, fiyat 1.4 TSI motorlu 4x4 Tiguandan bile fazla .
  • arkadşlar bu hafta fiat ,renault ,peugeot,citröen vs...4-5 firma daha çaktırmadan zam aldı..27 000 tl olan ful full fiorino 31000 oldu..29000 tl olan full kango 32000 oldu..vs vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayancıklı

Pes doğrusu bu fiyatlara bu araçları kime satacaklar acaba ? Ful donanımlı 3008 dizelin fiyatı 67.000 tl yi buluyor, fiyat 1.4 TSI motorlu 4x4 Tiguandan bile fazla .

Bahsettiğiniz Tiguan modeli üst donanım değil. Üst donanımının fiyatı 69.500 TL ve bunun içinde Dizel motor yok, otomatik vites yok, deri koltuk yok,

cam tavan yok. Dizel ve otomatik vites farkı 7.000 tl desek, diğerleri 2800 eur tutuyor liste fiyatından ona da 6.000 tl desek karşılaştırılabilir bir tiguan

82.000 TL yapar. Başka türlü bir hesap elma ile armudu toplamak gibi olur bence.

Hoş 67.000 TL biraz fazla ama 62-63 bin olsa kimse sesini çıkaramazdı diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar yılbaşından önce aldığım premium pack 3008 im. 3000 km oldu henüz şikayetci olduğum bir tarafı yok. ama standart müzik sistemleri beni tatmin etmediği için amfi ve woofer takmayı düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: falconxl

arkadaşlar yılbaşından önce aldığım premium pack 3008 im. 3000 km oldu henüz şikayetci olduğum bir tarafı yok. ama standart müzik sistemleri beni tatmin etmediği için amfi ve woofer takmayı düşünüyorum...

Güle güle kullanın, araç otomotikse yokuşlarda ve sollarken çekimde bir sorun var mı?
  • http://whatcarawards.net-genie.co.uk/Awards/395846/peugeot_3008.html

Peugeot 3008, whatcar.com.uk tarafından yılın crossover ı ve aynı zamanda yılın otomobili seçildi!!!

Doğru tercih yapan siz değerli 3008 sahiplerini kutluyorum.

sınıflara göre yılın otomobil seçimleri

supermini (süpermini ) - VW polo
    small family car (küçük aile otomobili) - VW golf
    family car (aile otomobili)- Mazda 6
    MPV (multi purpose vehicle- çok amaçlı araç ) Peugeot 5008
    Crossover- crossover Peugeot 3008 (Bu sınıfta diğer yarışmacı araçlar ise SKODA YETİ 1.2TSI ve VOLVO XC60 2.4D.)
    4x4- Land Rover Discovery
    Hot hatch ( ateşli hatchback ) Renault Megane Renaultsport 250 Cup
    Coupé ( Kup)- Audi TT
    Open-Top-( Üstü açık)- BMW Z4
    Performance Cars (Performans araçları ) Audi R8 V10
    Compact Exec. ( Küçük makam aracı ) BMW 320d
    Executive (Makam/ yönetici aracı ) Jaguar XF 3.0d
    Luxury Car (lüks otomobil ) Mercedes S350 CDI

Safety ( Sürüş Güvenliği) - Mercedes Benz markası
    Security ( Genel Güvenlik)- Audi markası

Peugeot 3008 genel olarak yılın otomobili seçildi, seçilen model Türkiyede henüz bulunmayan 1.6 THP turbo motorlu, 150 hp, ve 1400 dd den itibaren 240 NM tork üretebilen, 1.500 KG 3008 İ 8,7 saniyede 100 km ye ulaştırabilen manuel şanzımanlı modeli. Bir sitenin seçiminin bir bağlayıcılığı yoktur, ancak insanın beğendiği bir modelin yılın otomobili seçilmesi en azından doğru yolda olduğunu gösterir

Syg.,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanitouch -- 19 Ocak 2010; 15:34:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

Eğer listekiler manuel ise fiyatların 2000-3000 TL düşeceğine zam yapmışlar.Anlamak zor gerçekten.

Dudullu Can Otomotiv ile görüştüm. Ellerindeki Otomatik Pre.Packlerii 63.500 den verebildiklerini ( İndirimsiz liste fiyatı ); ancak yeni gerecek araçlar için fiyatların henüz belli olmadığı belirtti. Sitedeki fiyatlar manuel araçlar için, zaten düzeltmişler.

Aklımı kurcalayan (fiyat politikası açısından ) 5008 Premium pack 57.290 dan satışa sürüldü içinde 3008 de opsiyonel olan cam tavan ( 1.000 TL ) ve sürüş paketi (1.200 TL) de var, Grip control opsiyonu yok (700 TL).

Manuel 3008 p.pack blue lion kampanyası ile 59.450 den satılıyor. sürüş ve cam tavan paketlerini de eklersek 61.650 ediyor. Otomatik farkı da 2000 tl olsa 63.650eder. 3008 ile 5008 arasında ( Motoru aynı, şanzumanı, donanımı eşitledik ) 4.200 TL fark var.

5008 de 7 koltuk , daha geniş alan ve bagaj var, ( her koşulda 3008 i tercih ederim o ayrı )3008 4.200 TL daha pahalı.. İngiltere satış fiyatlarında Aynı Motor ve şanzımanlı 5008, 3008 den 700 Pound daha pahalı halbuki..Pazarlama stratejisini anlamadım..Bu strateji 3008 satışlarını baltalamaz mı?

Görüşleriniz?

Syg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanitouch -- 19 Ocak 2010; 15:31:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atlas46

quote:

Orijinalden alıntı: falconxl

arkadaşlar yılbaşından önce aldığım premium pack 3008 im. 3000 km oldu henüz şikayetci olduğum bir tarafı yok. ama standart müzik sistemleri beni tatmin etmediği için amfi ve woofer takmayı düşünüyorum...

Güle güle kullanın, araç otomotikse yokuşlarda ve sollarken çekimde bir sorun var mı?

arkadaşı aracın çekişle ilgili bir problemi yok yeterince seri 1.6 bir motora göre gayet iyi bir performansı var.
  • arkadaşlar selam.. benim benzinli 3008 daha 150km de ama benzin ibresi yarıya yaklaştı. bu gidişle yarım depoyla en fazla 200km yol yapabilecem buda 1 depoyla 400km yapar. 1 depo 225tl ye doluyor bu hesapla km de 0,5625tl gibi bişey yapıyor diğer hesapla 100 km de 15 litre gibi bişey.......ben şaşkınım...... benzinli kullananlar varsa sizde durumlar nasıl yazarsanız sevinirim....
  • kar modunda bu araç müthiş gidiyor..karda böyle zevkle sürülen başka araç yoktur herhalde.
  • Peugeot'nun sitesine bakıyorum.

Benzinli premium modeli 45850
    Dizel premium 56900
    Dizel pr. pack 59450

Bu fiyatlar ne tuhaf fiyatlardır böyle. Dizel ile benzinli arasına bu kadar fark konur mu?

Premium donanım alınacaksa dizel almanın hiç bir esprisi olmuyor bu durumda.
  • arkadaşlar dikkat ediyorum forumda sorulan soruların cevabı gelmiyor kimse kimsenin derdiyle alakalı deil. herkes kendi dünyasında.. benim bildiğim forum yardımlaşma içindir ama....
  • jenethusky, ben yanıt vereyim sorunuza. Sizinle aynı aracı kullanmıyorum ama motor aynı. Aracım Partner tepee 110 hp. İlk doldurduğunuz depodan hayır beklemeyin. Motor kendini buluncaya kadar fazla yakacaktır. 1500 km den sonra yakıt iyice düşmeye başlıyor. Hele bu günlerde havaların soğuk olması nedeniyle yakıt tüketimi artıyor. Sağlıklı bir ölçüm elde edebilmek için 10 bin km yi devirmeniz gerekiyor. (En azından bana servisten söylenen o.) Ben şu anda şehir içi 8 ortalama ile gidiyorum. Aracı aldığımdan bu yana 7000 km yol yaptım. Genel ortalaması şehir içi, şehir dışı karışık 6,8. Panik yapmayın ortalama düşecektir.
  • janethusky nasıl cevap vereyim aracım dizel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

jenethusky, ben yanıt vereyim sorunuza. Sizinle aynı aracı kullanmıyorum ama motor aynı. Aracım Partner tepee 110 hp. İlk doldurduğunuz depodan hayır beklemeyin. Motor kendini buluncaya kadar fazla yakacaktır. 1500 km den sonra yakıt iyice düşmeye başlıyor. Hele bu günlerde havaların soğuk olması nedeniyle yakıt tüketimi artıyor. Sağlıklı bir ölçüm elde edebilmek için 10 bin km yi devirmeniz gerekiyor. (En azından bana servisten söylenen o.) Ben şu anda şehir içi 8 ortalama ile gidiyorum. Aracı aldığımdan bu yana 7000 km yol yaptım. Genel ortalaması şehir içi, şehir dışı karışık 6,8. Panik yapmayın ortalama düşecektir.

sizin araç benzinlimi?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.