Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (562. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.075
Cevap
114
Favori
1.409.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bu dedikleriniz kilometre dusurme ihtimalini bir hayli azaltıyor. Anlaşılan fazlasıyla titiz bir kullaniciymis önceki sahibi. Aracınızı güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler, henüz 10 k olan aracımın son 1-2 ayda hızlı şekilde soğutma sıvısının azaldığının fark ettim, şimdi araç soğutma sıvısı minimumda ve bildiğim kadarıyla rengi yeşil, ben servise götürüp ekletmek istemiyorum, alalade bir yakıt istasyonundan da almak istemiyorum, aracın yedek anahtarı ile verilen usb bellek içerisindeki pdf formatlı kullanım kılavuzunda da soğutma sıvısının specleri yazmıyor. Bu soğutma sıvısının yeşil olması yeterli midir varsa specleri nedir ve aşağıdakilerden hangisi almak gerekir..Ayrıca aracın herhangi bir yerinde sıvı kaçağı yok sıvının minimuma inmesi normal midir?

Bu hızlı sıvı azalması dolayısıyla araca baktırmak gerekir mi pejo sağolsun garantiden değişecek cam motorlarımı bile değiştirmedi, geri dönüş yapmadı, yok gümrükte sorun varmış yok bilmem neymiş bende dedim seveyim böyle aşkın ızdırabını, aramadım ve sormadım daha.

2015 eat 6 120 hp 300 nm tork kullanım kılavuzu orjinaldir

1. Soğutma sıvısı yeşil
    2. Üst seviye kalitede ama peugeut belirtilmemiş marka listesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root_echo -- 29 Ekim 2016; 1:29:52 >

• Arkadaşlar yardımınızı rica ediyorum.2015 Ocak çıkış tarihli bir 3008 1.6 blue hdi allure almak üzereyim,fakat forumlarda eat6 tam otomatik şanzıman mayıs 2015 gibi gelmiş görünüyor.Acaba araç robotize olan otomatiklerdenmi?Yardımcı olursanız çok sevinirim?
  • M.LE SAGE M kullanıcısına yanıt
    Ben ilk alanlardanım sanırım temmuz ağustos 2015 gibi çıktı ve sahibinden comda bir çok uyanık auto6r vites kolu ile eat6 vites kolu aynı olmasından dolayı bir çok robotize şanzımanlı aracına altına eat6 yazıyor servise baktırın en sağlıklısı budur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.LE SAGE

Arkadaşlar yardımınızı rica ediyorum.2015 Ocak çıkış tarihli bir 3008 1.6 blue hdi allure almak üzereyim,fakat forumlarda eat6 tam otomatik şanzıman mayıs 2015 gibi gelmiş görünüyor.Acaba araç robotize olan otomatiklerdenmi?Yardımcı olursanız çok sevinirim?

Eğer aracın vitesi etrafında sadece RNAM harfleri varsa araç otomatikleştirilmiş manuel şanzımanlıdır, PRNDM dizilimi ile gidiyorsa da tork konvertörlü otomatiktir.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Ben ilk alanlardanım sanırım temmuz ağustos 2015 gibi çıktı ve sahibinden comda bir çok uyanık auto6r vites kolu ile eat6 vites kolu aynı olmasından dolayı bir çok robotize şanzımanlı aracına altına eat6 yazıyor servise baktırın en sağlıklısı budur diye düşünüyorum.

toyotalardaki mmt de park konumu yok ama psa grubundaki robotizelerde park konumu var sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

toyotalardaki mmt de park konumu yok ama psa grubundaki robotizelerde park konumu var sanırım

PSA grubunun robotize şanzımanlı araçlarında da P konumu bulunmamakta hocam.

• Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkürler,bugün anlaşmayı yaptım kısmetse pazartesi günü aracımın üstüne kredi çekip yeni 3008 ime kavuşacağım.2015 model 1.6 blue hdi allure.Bugün arabayı da kullandım ve çok memnun kaldım vites geçişleri hissedilmeyecek kadar iyidi.Allahım herkese kazasız belasız sürüşler versin inşallah.Bir şeyler aklıma takılırsa yardımcı olacağınızdan eminin,selamlar...
  • tarsusian T kullanıcısına yanıt
    HOCAM SEVİNECEK BİŞİ YOK ASLINDA. ÇÜNKÜ ARACINIZIN AĞIR BAKIM DEDİĞİNİZ BAKIMI YANİ TRİGER SETİ NORMALDE 180 BİNDE DEĞİŞİYOR.
  • Unutmadan arabanın kitapçığı yokmuş,bu modele ait kitapçığı nasıl yada nereden bulabilirim acaba?2015 blue hdi 1.6 allure...
  • Merhaba arkadaşlar 2014 1.6 eHDİ Feline 3008 25bin km de almayı düşünüyorum. 80 bin istediler fiyat uygun mudur sizce. Yeni modeli çıktığı için biraz daha beklemeli miyim. Tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.LE SAGE

Unutmadan arabanın kitapçığı yokmuş,bu modele ait kitapçığı nasıl yada nereden bulabilirim acaba?2015 blue hdi 1.6 allure...

Hayırlı olsun. Kitapçığın PDF haline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/modeles/3008/3008_3008/ed01-14/tr_tr/contenu/AP-3008_01_2014_TR.pdf
  • Arkadaşlar aracım 2010 model lpg takılı 84,000 km de aracım ikinci viteste hafif bir tekleme yapıyor sonra yola devam ediyor tekleme vurdurma bir kac sanıyelik tekleme diyebilirim bu aksamda arıza ısığı yandı ama hata acıklamasında ne oldugu yazmıyor gaz yemedi ve fan calısmaya basladı stop etti tekrar calıstırdım aracım calıstı ama fan ve arıza ısıgı devam ediyor sizce ne olabilir hata bulunduğum yerde peugeot servisi yok arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf 1.2 confortline aracım var, 2.çocuğum olcağı için bagaj sıkıntısı çekecem, o yüzden satıp 3008 düşünüyorum, aranızda takas edecek ya da aracını satacak bi arkdaş olursa bana yazabilir.
    tercihim felline modeli
  • bayileri geçtim gemideki araçlar bile satılmış
    pejo naaptın öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

bayileri geçtim gemideki araçlar bile satılmış
    pejo naaptın öyle

Mesajı gören de binlerce araç satıldı sanacak

Bayii'lere önden 3-5 tane araç getiriyorlar, reklamını yapıp kapora alıp gemideki taş çatlasın 50-60 aracı da öyle satıylar. 80 milyonluk Türkiye'de 50-60 araç satabiliyor olmak büyük bir sorun bence. Sattıkları araç sayıs çok çok az ama hepsi bitti diye reklam ediyorlar

Fiyatları 100 küsür binden başlayan Mercedes ve BMW bu yüzden yok satıyordu zaten. Full 3008 fiyatına C180, BMW 3.16i alabiliyordun !..

Bu durumu birileri hükümete fısıldadı, şimdi bu markalara feci darbe indirlecek, fiyatları zıplayacak. Orta-üstü gelire sahip kişiler E180 ve 520i ile bu markaya giriş yapabilecekken bu araçlar da güzel halkım için ne yazık ki hayal olacak. Çok üzücü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkan -- 1 Kasım 2016; 9:18:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

pejo naaptın öyle

Bayii'lere önden 3-5 tane araç getiriyorlar, reklamını yapıp kapora alıp gemideki taş çatlasın 50-60 aracı da öyle satıylar. 80 milyonluk Türkiye'de 50-60 araç satabiliyor olmak büyük bir sorun bence. Sattıkları araç sayıs çok çok az ama hepsi bitti diye reklam ediyorlar

Fiyatları 100 küsür binden başlayan Mercedes ve BMW bu yüzden yok satıyordu zaten. Full 3008 fiyatına C180, BMW 3.16i alabiliyordun !..

Bu durumu birileri hükümete fısıldadı, şimdi bu markalara feci darbe indirlecek, fiyatları zıplayacak. Orta-üstü gelire sahip kişiler E180 ve 520i ile bu markaya giriş yapabilecekken bu araçlar da güzel halkım için ne yazık ki hayal olacak. Çok üzücü...

Darbe firmaya değil halka olacak, geçmiş olsun....

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

pejo naaptın öyle

ötv denen saçmalık yetmiyormuş gibi bir de oranları arttıracaklar ve kimseden ses çıkmıyor
    ne garip bi ülkeyiz.

• quote:

quote:

quote:

pejo naaptın öyle

ötv denen saçmalık yetmiyormuş gibi bir de oranları arttıracaklar ve kimseden ses çıkmıyor
    ne garip bi ülkeyiz.

Güzel yurdumda yeni vergi sistemi avrupayı birebir örneklemek değil, daha fazla nasıl vergi alırız sistemidir.

Geçmiş olsun....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.