Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.318
Cevap
189
Favori
1.751.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sefacv

arkadaşlar merhaba. bu başlığı periyodik takip ediyorum. dişleri ile standarttan daha fazla sorunu olan bir insanım. neredeyse üç ayda bir diş sıkıntıları çekmekteyim. kanal tedavisi olmaktan bıktım. fakat ben artık diş acısı çekmemek için kurtuluşu bulduğum kanallardan da sorun yaşıamaya başladım. henüz bir yıl olmadan da kanal tedavisi olan dişlerimden birinin, hekimin söylediğine göre kökünün kırılmış olduğunu ve hayır gelmeyeceğini öğrendim artık. bu dişin yerine implant düşünüyorum. ayrıca iki implanta daha ihtiyacım var fakat külfetli bir mevzu olduğu için şimdilik bir tane yaptırmak istiyorum. size danışmak istediğim konu şu. hekim dört dişe dolgu yapacak, üç tane yirmilik dişi çekecek ve bir tane de implant uygulayacak. implant alman malıymış dediğine göre. hepsi için 1500 tl talep ediyor.

geliri çok iyi olan bir insan değilim fakat bu ağrılarım yüzünden artık kredi çekip diş yaptırmayı göze aldım. bu fiyat uygun mu?

sefacv bey hangi şehirdesiniz bu fiyatı kimden aldınız. paylaşırmısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: delidolu40

quote:

arkadaşlar merhaba. bu başlığı periyodik takip ediyorum. dişleri ile standarttan daha fazla sorunu olan bir insanım. neredeyse üç ayda bir diş sıkıntıları çekmekteyim. kanal tedavisi olmaktan bıktım. fakat ben artık diş acısı çekmemek için kurtuluşu bulduğum kanallardan da sorun yaşıamaya başladım. henüz bir yıl olmadan da kanal tedavisi olan dişlerimden birinin, hekimin söylediğine göre kökünün kırılmış olduğunu ve hayır gelmeyeceğini öğrendim artık. bu dişin yerine implant düşünüyorum. ayrıca iki implanta daha ihtiyacım var fakat külfetli bir mevzu olduğu için şimdilik bir tane yaptırmak istiyorum. size danışmak istediğim konu şu. hekim dört dişe dolgu yapacak, üç tane yirmilik dişi çekecek ve bir tane de implant uygulayacak. implant alman malıymış dediğine göre. hepsi için 1500 tl talep ediyor.

geliri çok iyi olan bir insan değilim fakat bu ağrılarım yüzünden artık kredi çekip diş yaptırmayı göze aldım. bu fiyat uygun mu?

diş hekiminden aldım. şehir çorum.

• quote:

quote:

quote:

1500 tl 2 implant ve bu tedaviler çok ucuz. niçin bu kadar ucuz olduğunu ve ne tür malzemeler kullanacağını sorun.

• iki implant değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefacv -- 17 Ağustos 2012; 17:59:54 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1500 tl 2 implant ve bu tedaviler çok ucuz. niçin bu kadar ucuz olduğunu ve ne tür malzemeler kullanacağını sorun.

iki değil. bir. bir implant. ikisine ihtiyacım var yazdım ama maddi ağrılığı yüzünden bir tane yaptıracağımı belirttim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

4 diş dolgusu+3 diş çekimi+1 adet alman malı implant için o fiyat mantıksız
    ancak yerli implant için mantıklı fiyat..... yerli malını alman malı diyemi kakalıyorlar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: caleidor

quote:

Orijinalden alıntı: omer_gg

Arkadaşlar bu iş artık tamamen reklama ve sahtekarlığa döndü.Yapan hekim ve Uygulanan implant markası çok önemli bu işde Ülkemizde şu anda 200 - 250 e yakın implant firması var ve bunlardan 10 -15 tanesi türkiye genelinde servis hizmet garanti verebilmekte.Yanlış yanlış bilgilendirme yapmış insanlar agzı olan konusuyor ne yapabiliriz.Türkiye genelinde sizleri yönlendirebilir ve yardımcı olabilirim.Güven en öenmlisi.

yaptırdıgınız hekim gercekten iyi olmalı sadece implant yapıp diğer cerrahi işlemleri yapamıyan hekimlerden uzak durun.

destek için msj atarsanız yardımcı olurum

Bu arkadaş gerçekten çok farklı bişey yapmış sanki burdaki herkes sahtekar kendisi 10 numara 5 yıldız yardımcı arkadaş çamur atmadan önce araştır sonra çamur at. Aşağıdaki numaralardan arayın ücretsiz randevu ve ücretsiz muayene olun klinikleri görün hekimimizle konuşun ondan sonra kararınızı verin.

Ankara Danışma Hattı :
    0090 545 286 0 347

İstanbul Danışma Hattı :
    0090 545 286 0 347

ARKADAŞIM REKLAM YAPMIYORUM SEN VE SENİN GİBİLERİN YAPTIĞI ŞEKİLDE.GERÇEKLERİ SÖYLÜYORUZ İNSANLARIN MADUR OLMAMASI BENİM İÇİN ÖNEMLİ.
    BU KONUDA SON İKİ YILDA MADUR OLAN İNSANLARIN SAYISI BİR HAYLİ FAZLA.GERÇEKTEN KALİTELİ BİR İMPLANT VE UYGULAMASI İÇİN İNSANLARA YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM.İDDİALI KONUŞMAK İSTEMİYORUM YADA BAZILARI GİBİ FİRMACI YADA HEKİM MUHABBETİ YAPMIYORUM.

SADECE İNSANLARIN YANLIŞ YÖNLENDİRİLMESİ BENİ ENDİŞELENDİRİYOR.YARDIM İSTEYENLERE YARDIMCI OLURUM PM ATIN.

• Arkadaşlar son zamanlar da implanat yaptıran varmı fiyatlar ne alemde ?750 tl felan yaptırabilirmiyiz ona göre para biriktiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helgin

Arkadaşlar son zamanlar da implanat yaptıran varmı fiyatlar ne alemde ?750 tl felan yaptırabilirmiyiz ona göre para biriktiriyorum
    Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 21 Aralık 2012; 18:32:05 >
  • bana acil istanbulda iyi bir çene cerrahı lazım.dişte kökünde şişlik var.6 aydır. bayramda şişiti biraz zonkluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali282

bana acil istanbulda iyi bir çene cerrahı lazım.dişte kökünde şişlik var.6 aydır. bayramda şişiti biraz zonkluyor.

http://www.simetridis.com/tr/2011-11-01-14-51-56/dr-natuk-uyumaz.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfergul

quote:

Orijinalden alıntı: Gitizen

Arkadaşlar son zamanlar da implanat yaptıran varmı fiyatlar ne alemde ?750 tl felan yaptırabilirmiyiz ona göre para biriktiriyorum

Geçmiş olsun. Öncelikle bir diş hekimine gidip muayene olduktan sonra neler yapılabileceğini belirleyin. Ondan sonra çıkacak tedavide eğer implant uygulaması var ise sayıya göre rakamlar ortaya çıkar. Fakültelerde yaptırmak isterseniz eğer 380 tl den 500€ ya kadar fiyat aralıkları mevcuttur. Tekrardan geçmiş olsun.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Dolgulu dişimin görünen kısmı kırılmıştı onun için düşünüyordum.Lamine protez diye birşey öğrendim doktorumla görüşeyim ben onu daha ucuza gelicek herhalde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caleidor

quote:

Arkadaşlar bu iş artık tamamen reklama ve sahtekarlığa döndü.Yapan hekim ve Uygulanan implant markası çok önemli bu işde Ülkemizde şu anda 200 - 250 e yakın implant firması var ve bunlardan 10 -15 tanesi türkiye genelinde servis hizmet garanti verebilmekte.Yanlış yanlış bilgilendirme yapmış insanlar agzı olan konusuyor ne yapabiliriz.Türkiye genelinde sizleri yönlendirebilir ve yardımcı olabilirim.Güven en öenmlisi.

yaptırdıgınız hekim gercekten iyi olmalı sadece implant yapıp diğer cerrahi işlemleri yapamıyan hekimlerden uzak durun.

destek için msj atarsanız yardımcı olurum

Bu arkadaş gerçekten çok farklı bişey yapmış sanki burdaki herkes sahtekar kendisi 10 numara 5 yıldız yardımcı arkadaş çamur atmadan önce araştır sonra çamur at. Aşağıdaki numaralardan arayın ücretsiz randevu ve ücretsiz muayene olun klinikleri görün hekimimizle konuşun ondan sonra kararınızı verin.

Ankara Danışma Hattı :
    0090 545 286 0 347

İstanbul Danışma Hattı :
    0090 545 286 0 347

ARKADAŞIM REKLAM YAPMIYORUM SEN VE SENİN GİBİLERİN YAPTIĞI ŞEKİLDE.GERÇEKLERİ SÖYLÜYORUZ İNSANLARIN MADUR OLMAMASI BENİM İÇİN ÖNEMLİ.
    BU KONUDA SON İKİ YILDA MADUR OLAN İNSANLARIN SAYISI BİR HAYLİ FAZLA.GERÇEKTEN KALİTELİ BİR İMPLANT VE UYGULAMASI İÇİN İNSANLARA YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM.İDDİALI KONUŞMAK İSTEMİYORUM YADA BAZILARI GİBİ FİRMACI YADA HEKİM MUHABBETİ YAPMIYORUM.

SADECE İNSANLARIN YANLIŞ YÖNLENDİRİLMESİ BENİ ENDİŞELENDİRİYOR.YARDIM İSTEYENLERE YARDIMCI OLURUM PM ATIN.

emin ol bizlerinde amacı biraz olsun insanları doğru düzgün diş hekimlerine yönlendirmek bu yüzden zaten Estetik Diş Hekimliği Portalıyı öneriyoruz biz bağlantı kurduk ve memnun kaldık eminiz ki sizde çok memnun kalacaksınız.

• O YETMES MMINIMUM SAYISI O SAYI
  • ben 10 yıldır dört dörtlk bir hekim bulamadım..zor gerçekten işinde profesyonel olan hekim bulmak..yüzde yüzü para derdinde..
  • quote:

ben 10 yıldır dört dörtlk bir hekim bulamadım..zor gerçekten işinde profesyonel olan hekim bulmak..yüzde yüzü para derdinde..

10 yıl biraz uzun olmuş Ali Bey.. Ülkemizde dünya çapında Bilim adamı olarak kendini kanıtlamış araştırma hastanelerinde görev alan 100 lerce hocamız var.. Anadolunun en küçük ilçesindeki devlet hastanesinde Hiçbir imkan ve malzeme olmadan elinden gelenin fazlasını yaparak 3 kuruşa mesleğini icra eden meslektaşlarımız da var.. Diş hekimlerinin çoğunluğunu sadece parayı düşünen Etik değerleri 2. planda olan bir meslek grubu olarak görmenizi yadırgıyorum.. Hiçbir dünya ülkesinde ülkemizdeki kadar Yüksek dünya standartlarında diş tedavisini bu kadar uygun maliyetle elde edemezsiniz.. Yapılacak hiçbir protez, dolgu tedavi orjinalinin yerini estetik olarak tutamaz.. Ayrıntılara çok takılmamalısınız..

• bence kalite ayrıntılarda.. bugün bir kamu hastanesine gittiğiniz zaman diş hekiminin hastaya tavrı düşman gibidir. Otur, bağrıma, sus v.s. tavırlar, hele detaylı bilgi istedin mi zaten iyice sinirleniyorlar..yapılan işten memnun kalmadığın zamanda bizden bu kadar diyorlar...
    üniversite diş fakültelerindede durum daha vahim..prof ünvanlı şu dünya çaplı hocalara gidiyorsun muayeneye yerinden bile kalmıyor adam..bir asistanı çağırıyor şununla ilgilen diyor..:) asistamda bir öğrenciyi çağırıyor biraz anltıyor sonra sen öğrenciye emanetsin..

Özel sektöre gelince...baktlarki fiyakan yerinde altında araban paran var neredeyse yerlere kırmızı halı seriyorlar senin için...ama bira indirime yanaşıp fiyatı düşürmeye çalıştığında orda nanyı yedin! çünkü muhtemelen ikinci kalite malzemeyle dişlerin yapılıp postalanırsın..

al size bizdeki dünya strandartları sayın diş hekimim.. ben bunları 10 yıldır bizzat yaşadım..onlarca kliniğe gittim..onlarca defa üniversite ve kamuya hstnelerine gittim..birde diyorsun ki biz hem kalite hem ucuza yapıyoruz...yahu kaliteli yapta pahalı olsun, insalara eşit davranında pahalı olsun, dürüst olun pahalı olsun, zengine birinci kalite orta gelirliye veya düşük gelirliye ikinci kalite malzeme yapmayında pahalı olsun !..inın herkes buna razı olur..

• Ali bey Kamu hastanelerinin durumu elbetteki içler acısı Bir diş hekiminden günde 50 hastaya bakmasını isterseniz ne kadar verim alabilirsiniz.. Yapılan tedaviye gereken özeni göstermesi çok zor değil mi? Özel Sektördeki klinikler ise tamamen bireysel teşebbüsle kurulmuş devletten hiçbir yardım almayan kendi imkanlarıyla ayakta duran kar etmek amacıyla kurulmuş işletmelerdir.. Diş hekimliğinde tedavi fiyatlarını belirleyen malzeme kalitesi değildir.. Diş hekimliği bir hizmet-sağlık sektörüdür diş hekimleri malzeme satmazlar.. yapılan protezler, dolgular kanal tedavileri tamamen içinde sanatı -estetiği ve emeği barındıran uygulamalardır.. En pahalı dolgunun 1 tüpü kaç liradır ki.. 1 kilo porselen tozu usta bir teknisyen olmadan ne işe yarar.. En pahalı malzemeden yapılmış porselen tozu amatör bir teknisyenin elinde estetik bir dişe dönüşebilir mi... 2. kalite malzeme şu fiyat 1. si şu fiyat diye birşey hiçbir sağlık branşında yoktur.. Yapan klinikler tüccar zihniyetle olaya yaklaşanlardır.. Emeğinin karşılığını Diş hekimleri istediği şekilde belirleyebilir.. 1 dolgudan 1000TL alan meslektaşlarımız olduğu gibi 50 TL alan meslektaşımızda var.. 1000TL lik dolgu inanın 1000 tl değerinde bir malzemeden yapılmıyor.. Burada talep edilen fiyat hekimin kendi emeğidir..

• Arkadaşlar implant yaptırdım ve 3 ay oldu. Bugün röntgen çektirdim ve pazartesi kontrole gidicem. Röntgenin görüntüsü bu. Uzman kişiler varsa bu görüntüye bakarak olmuş-olmamış gibi yorum yapabilir mi?
  • quote:

ben 10 yıldır dört dörtlk bir hekim bulamadım..zor gerçekten işinde profesyonel olan hekim bulmak..yüzde yüzü para derdinde..

bu yuzden tip ya da dishekimligi okunmuyor mu zaten? tespit cok dogru.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.