Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.187
Cevap
37
Favori
2.184.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne güzel işte ülkemizin eğitim seviyesi o kadar yükselmişki, üniversite mezunları ancak er olabilecek.tüm astsubayların profesör olan bir yapılanmada normal bir durum.
  • BEYLER SİLİN BU BAŞLIĞI.

329. DÖNEM BİLE SALLANTIDA, 331. DÖNEM DİYE BİR YEDEKSUBAY-KISA DÖNEM OLMAZ HAYATTA.
  • silinnnnnnnnnnnn bu başlıgıııııı
  • iddiaya girecek olan var mı? 331. dönem olacak.
  • 325 efsane 325 .............
  • Arkadaşlar bir kaç kişiyle konuştum bu yasa çıkmaz diyorlar. Yasa üzerinde çalışılıyormuş gibi gösterilir sonrada rafa kaldırılır.

Bence 12 ay yapmayız. Ben şuanki konumda askerlik yapacağız diye düşünüyorum. Öylede inanmak istiyorum.

İnşallah Aralık ayında askeriz gibi. Dün sınava girdim iyi bir sonuç alıcam gibi. Diplomamı alıp doğru askere.
  • arkadaşlar kilodan dolayı eylül 2008 de askerliğimi 1 yıl ertelemişlerdi. şimdi o sorun ortadan kalktı. aralık 2009 da askere gitmek için ne zaman başvurmam gerekiyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TriNitroToluen

arkadaşlar kilodan dolayı eylül 2008 de askerliğimi 1 yıl ertelemişlerdi. şimdi o sorun ortadan kalktı. aralık 2009 da askere gitmek için ne zaman başvurmam gerekiyor ?

neden aralık .ağustos için süre var hala.bence ağustos ayında git.sonra pişman olabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: kısa dönem 33

quote:

Orjinalden alıntı: TriNitroToluen

arkadaşlar kilodan dolayı eylül 2008 de askerliğimi 1 yıl ertelemişlerdi. şimdi o sorun ortadan kalktı. aralık 2009 da askere gitmek için ne zaman başvurmam gerekiyor ?

neden aralık .ağustos için süre var hala.bence ağustos ayında git.sonra pişman olabilirsin

haklısın, 12 ay söylentileri korkutmuyor değil ama işlerden dolayı aralık benim için daha uygun bir tarih
  • senin yasadıgını ben gecen sene yasadım ama aralık celbınde gıdemedım agustos celbınde gıdıcem sana onerım bute kalmaman aöf dıplomayı sınavlar acıklandıktan 20 gun sonra verıyo ve yetısmıyo aralık celbıne hazıranda butun derlerını vermeye bak aralık celbınde ozaman rahatca gıdersın tabı bu yogunlukta sansın azaldı
  • bu konu biraz erken açılmamış mı Ahıra girmekte çok acele etmeyin bence
  • aralık 2009 celbinde askere gidenlerin askerliği uzayacak mı abi
    uyku uyuyamıyorum...hani biri açıklama yapsa
    kardeşm ağustosto uzuyor aralıkta yada sen git ağustosa desin
    yada kaçış yok şemsiye desin bişey desinler ama...

hakkımıza hayırlısı olsun..tecilim aralıkta benimde normalde
    tecil bozdursam mı diye düşünür oldum iş aile yar.. zor ya
  • beyler eğer aralıkta 100 bin kişi giderse aralığı vurdurmazlar...o kadar adamdan korkarlar...
  • Arkadaşlar askere giderim 12 aya çıkar 5 yıldır çalştığım iş yernden tazminat alıcam diye avuturum kendimi tazminat kalkar öyle diyolar ne bu şans ya kafayı yicem.
  • kıdem tazminatı olayı durdu..sağolsun işçiler grev falan demiş durmuş...

30 ağustosta yüksek askeri şura var orada ksıa dönenim bittiğini söyleyecek genel kurmay diye duydum bugün arkadaşlardan
    ve ağustos terhis zamanından sonra yani aralık 09 celbine şemsiye diyorlar bilmiyorum

detaylı bilgisi olan tanıdığı olan duyum hissiyat var mı bilgisi olan
  • http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11783376.asp?gid=229

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gece ve düşler -- 3 Haziran 2009; 4:22:15 >
  • Tek tip çok zor bedelli imkánsız
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11783376.asp?gid=229

Bu herkese kapak olmuştur herhalde.
    Atıp tutanlara.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicolasanelka39

kıdem tazminatı olayı durdu..sağolsun işçiler grev falan demiş durmuş...

30 ağustosta yüksek askeri şura var orada ksıa dönenim bittiğini söyleyecek genel kurmay diye duydum bugün arkadaşlardan
    ve ağustos terhis zamanından sonra yani aralık 09 celbine şemsiye diyorlar bilmiyorum

detaylı bilgisi olan tanıdığı olan duyum hissiyat var mı bilgisi olan

@erkanerler

Selamlar dostum seninle aynı durumdayım hemen hemen tek fark ben 3 yıldır çalışıyorum.
    Kıdem tazminatınon kalkması ihtimali ile ilgili söylentiler var ama daha kesin birşey yok diye biliyorum.

@nicolasanelka39

Kıdem tazminatı olayının durduğunu nerden duydun sen?
  • geçen gün gazeteden okudum.. ayrıca çalıştığım bankada mali işler müdürlüğünden görüş aldım.. şu an için zor dediler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.