Şimdi Ara

VOLVO OZEL SERVIS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
20
Favori
110.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gittiğiniz ve memnun kaldığınız bir özel servis var mı Anadolu yakasında?
    Bir de ne kadar fark ediyor yetkili servise göre fiyatlar?

• Bildiğim ÖZEL VOLVO SERVİSLERİ

GENÇLER SERVİS
    Bülent Usta,
    Atatürk oto Sanayii Sitesi (Maslak Sanayii)
    1. Kısım, No: 255
    Dia ve caminin olduğu sokakta, camiden 60m gidince sol tarafta kalıyor.
    Tel: 0212 3462792, 0536 3871073

VOLVO DEMTAŞ
    Mehmet Demirtaş
    Acıbadem İbrahimağa Mahç, Çiçekli Sokak, No: 17, Kadıköy
    Koşuyolu Mevkitepe Natilus, Carrefour karşısı, Isısan-Buderus arkası
    Tel: 0216 3393578, 0532 3210025
    Fax: 0216 3402187, 24 Saat Çekici: 0216 3402525
    info@demtasotomotiv.com.tr

EMRECEN VOLVO
    Hüseyin Usta
    Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım, 30. sokak
    No: 1191, Maslak
    Tel: 0212 2769320/21

ÜÇLER ÖZEL SERVİSİ
    Mehmet Onsekiz
    Libadiye cad. Üçpınar cad. Filiz sok. No:1 Bulgurlu-İstanbul
    Tel: 0216 326 32 81, 0532 730 57 55

ÇAĞDAŞ OTOMOTİV
    Murat Usta,
    Atatürk Oto Sanayi sitesi, 2. Kısım, 2. sokak, No: 7, Tel: 0212. 2766608,
    Acil Yol Yardımı: 0532 5897605
    www.volvomotors.net

VİKİNG SERVİS
    Tuncay Usta
    Atatürk oto Sanayi Sitesi, 2. Kısım, 3. Sokak
    No: 46-47, Maslak
    Tel: 0212 2769213, 0212 2860602

ENGİN OTOMOTİV
    Ahi Evren Cad. Ata Center No:5/A Maslak / İSTANBUL
    Tel: 0212-2864848 Fax: 0212-2850301

FORMEN OTOMOTİV
    Atatürk Oto Sanayi Sit. 2.Kısım 9 Sok. N0:306-307 Maslak / İSTANBUL
    Tel: 0212-2764183 Fax: 0212-2762289 Yol Yrd: 0532-4980536
    www.volvoozelservis.com (http://www.volvoozelservis.com)

Ulusoy Volvo Eski Servis Şefi Şeref Ustanın
    Özel Volvo Servisi, Topkapı Ülker fab. Eski Yeşil Kundura, Saadet Partisi, Avrupa yakasında
    Şeref Serbest
    Tel: 0532 783 52 89, 0212 481 99 19

CINDIL VOLVO
    Hikmet Usta
    Altay Çeşme M., Gülcihan S. No: 3
    Maltepe Belediyesi’nin karşısında,
    Tel: 0216 4596250, 0535 6416181
    www.cindilvolvo.com

YİĞİT VOLVO
    Hasan Eryiğit ve Paşa Okur
    İvedik Organize Sanayii Bölgesi
    Merkez Sanayi Sitesi, 30. Cadde, 538. Sok.
    No: 26 Ostim/Ankara
    Tel: 0312 3941255, 0532 4307861
    www.yigitvolvo.com

VOLSER OTOMOTİV
    Gaziemir/İzmir
    Tel: 0232 2820786, 0532 4680944

MÜNÜR OTO
    Turhan Cemal Beriker Bul. Döşeme Mah. 9 Sok. No:2 Seyhan / ADANA
    Tel: 0322-4320646 / 0322-4326746

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesheit -- 26 Ocak 2010; 19:10:41 >

• FrozenFlame,
    Yaşadıklarınıza çok üzüldüm.www.volvodemtas.com adresinden yukarıdaki adresi güncelledim. Telefon numaralarında ise bir değişiklik görünmüyor. Benimki sadece bir liste yapmaktı. Zaten bu servislerle yaşadıklarımızı da paylaşıyoruz.

Auto King hakkı ise şu: kasko şirketinizin Auto King denen ve ağırlıklı olarak kaporta çizik-göçük, koltuk-kokpit yırtık tamiri işlerine bakan bir firma ile anlaşması varsa, auto King'de bu işleri yaptırmanız kaskonuzu bozmanıza sebep olmuyor. Kasko şirketlerinin buradaki hedefi yetkili servislerde aynı işe yüksek ücret ödememek. Sizin kazancınız da kasko indiriminin devam etmesi.

• İstanbul/Maltepe'de Hikmet Usta GERÇEK VOLVO USTASIDIR ARKADAŞLAR.EN ESKİ VOLVOCULARDAN KENDİSİ.TAVSİYE EDERİM.BEN GİTTİM TANIŞTIM.

http://www.cindilvolvo.com/bizeulasin.html
  • İşyerinde alışveriş yaptığımız bir abi, Florya'da bir Volvo özel servisinden bahsetti. Bugün kartını almış getirmiş.

Emrecan Otomobilcilik

Adres : Beşyol Sanayi Sitesi, Beşyol Mahallesi İnönü Caddesi 4.Blok No:4-5 Florya, Küçükçekmece-İstanbul
    Telefon : 0 212 579 13 50 / 0 212 579 98 71
    Acil Telefon : 0 530 404 19 39
    Fax : 0 212 579 98 71
    E-Posta : info@emrecanotomobilcilik.com
    web:http://www.emrecanotomobilcilik.com/Default.aspx

Henüz gitmişliğim yok. Dolayısıyla memnuniyet veya memnuniyetsilik belirtemeyeceğim. Yine de listede bulunsa iyi olur diye düşünüyorum.

• arkadaşlar viking volvo özel servisi, İstanbul Avrupa yakasında maslak atatürk sanayide hizmet veriyor. Yeni açtığı web sitesinden randevu alarak gelenlere ise, bakım ve yedek parçalarda %20 indirim sağlıyor. Mutlaka bir bakın derim.

Volvo Özel Servis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvotr -- 21 Temmuz 2010; 16:18:34 >
  • ......216 339 59 59...VOLVO ÖZEL SERVİSİ ...CARDEM DEMTAŞ ...KOŞUYOLU ,TEPE NAUTİLUS AVM KARŞISI,İBRAHİMAĞA MAH. ÇİÇEKLİ SOKAK.NO:17..KADIKÖY.(lada servisi GÜNDÜZ oto-ÇAĞDAŞ oto galeri sokağındayız--- ...cardemdemtaşotomotiv

VOLVO OZEL SERVIS

• Arkadaşlar Anadolu yakasında yukardaki servislere ek olarak Altunizade'de bulunan EVO Bosch Car Service'den de hizmet alabilirsiniz. Çoğunuz EVO markasını tanır, Maslakta Volvo Yetkili Servisi ve Mazda Yetkili Satış ve Servisi olan firmanın yan firması Altunizade Capitol'un yanında aracınızla ilgili her türlü mekanik, elektrik-elektronik, periyodik bakım, detaylı temizlik, kaporta boya, rot balans vb. gibi hizmeti verebilmektedir. Serviste Bosch'un orjinal eşdeğeri olan yedek parçaları ile aracınızın markasının orijinal parçaları da bulunmaktadır. Yetkili servis tecrübesi bulunan ve Bosch'un teknik eğitimlerine katılmış olan personeli ile arıza çözüm konusunda da iddalı bir servis olan EVO Bosch Car Service'te Servis Müdürlüğü görevimi yürütmekteyim. Kendim Elektrik Mühendisiyim ve Otomotiv Mühendisliği Yüksek lisansım bulunmakta. Sizlere servisimizde sahip olduğumuz kurumsal ve teknik alt yapı ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliriz.

İletişim ve ulaşım bilgileri için:www.evo-boschcarservice.com veya 0216 4742425'ten servis danışmanımız Doğan Bey'e ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lumpenstudent -- 13 Ağustos 2010; 9:41:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lumpenstudent

Arkadaşlar Anadolu yakasında yukardaki servislere ek olarak Altunizade'de bulunan EVO Bosch Car Service'den de hizmet alabilirsiniz. Çoğunuz EVO markasını tanır, Maslakta Volvo Yetkili Servisi ve Mazda Yetkili Satış ve Servisi olan firmanın yan firması Altunizade Capitol'un yanında aracınızla ilgili her türlü mekanik, elektrik-elektronik, periyodik bakım, detaylı temizlik, kaporta boya, rot balans vb. gibi hizmeti verebilmektedir. Serviste Bosch'un orjinal eşdeğeri olan yedek parçaları ile aracınızın markasının orijinal parçaları da bulunmaktadır. Yetkili servis tecrübesi bulunan ve Bosch'un teknik eğitimlerine katılmış olan personeli ile arıza çözüm konusunda da iddalı bir servis olan EVO Bosch Car Service'te Servis Müdürlüğü görevimi yürütmekteyim. Kendim Elektrik Mühendisiyim ve Otomotiv Mühendisliği Yüksek lisansım bulunmakta. Sizlere servisimizde sahip olduğumuz kurumsal ve teknik alt yapı ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliriz.

İletişim ve ulaşım bilgileri için:www.evo-boschcarservice.com veya 0216 4742425'ten servis danışmanımız Doğan Bey'e ulaşabilirsiniz.

arıza tesbiti için ne kadar ücret alıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: umutqx
    quote:

Orijinalden alıntı: lumpenstudent
    Arkadaşlar Anadolu yakasında yukardaki servislere ek olarak Altunizade'de bulunan EVO Bosch Car Service'den de hizmet alabilirsiniz. Çoğunuz EVO markasını tanır, Maslakta Volvo Yetkili Servisi ve Mazda Yetkili Satış ve Servisi olan firmanın yan firması Altunizade Capitol'un yanında aracınızla ilgili her türlü mekanik, elektrik-elektronik, periyodik bakım, detaylı temizlik, kaporta boya, rot balans vb. gibi hizmeti verebilmektedir. Serviste Bosch'un orjinal eşdeğeri olan yedek parçaları ile aracınızın markasının orijinal parçaları da bulunmaktadır. Yetkili servis tecrübesi bulunan ve Bosch'un teknik eğitimlerine katılmış olan personeli ile arıza çözüm konusunda da iddalı bir servis olan EVO Bosch Car Service'te Servis Müdürlüğü görevimi yürütmekteyim. Kendim Elektrik Mühendisiyim ve Otomotiv Mühendisliği Yüksek lisansım bulunmakta. Sizlere servisimizde sahip olduğumuz kurumsal ve teknik alt yapı ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliriz.

arıza tesbiti için ne kadar ücret alıyorsunuz?

Bu ara, Evo-Bosch Maslak'a, Evo Volvo'nun yakınına bir yere taşındı.

• Arkadaşlar gösterge panelinde şu şekil bir arıza ışığı yandı
    aracın üzerinde çarpı işareti belirdi,neyin işaretidir bu bilemedim,kullanıcı kitabımız olmadağından
    siz uzman arkadaşlardan bilgilerinizi bekliyorum saygılar

http://imageshack.us/photo/my-images/12/volvoarza.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof11 -- 8 Ocak 2012; 18:40:03 >
  • ÖZEL VOLVO SERVİS ŞERİF USTA İZMİR 2.EL VOLVO OTOMOBİLLER

www.volvoservisim.com

Sitemizin 2. el araçlar kısmından da araç bakabilirsiniz yada aracınızı ilna ücretsiz olarak koyabilirsiniz..
    İletişim bölümünden irtibata geçebilir ve bütün sorunlarınız , sorularınıza yanıt alabilirsiniz iyi günler dileriz.....
  • İstanbul anadolu yakasında servis arayanlar, Maltepe civarında d100 üzerinde bulunur. Benim bildiğim kadarıyla 2 seneyi geçiktir hizmet vermektedir. Son zamanlarda bazı plakalıklarda da isimlerini görmüş olabilirsiniz.

S-Car Volvo özel servis.
    http://www.scarvolvo.com/

Zamanında volcar da çalışmış birtakım ustaların bilgi birikimiyle işlemektedir. Sitelerini yenilemişler, biraz daha kapsamlı olmuş, sanırım yeni yılda yenilendi. Haliyle yol yardımı olduğunu da yeni öğrendim.

Açıkçası kritik km bakımları hariç (ikinci el değerini düşürüyo bence) anadolu yakasının ortasında bulunması nedeniyle bir çok kesime hitap edebiliyo. Mekanın bulunabilmesi açısından bir ipucu veriyiym, kaburgacu mehmet usta'nın arkasında olur. (işin içinde yemek varsa yol rahat bulunuyo, tecrübe ile sabit

(forumda önceden belirtildiyse kusuruma bakmayın, bu başlığı inceledim sadece. )

• istanbul avrupa yakasında ikitelli org. sanayi bölgesinde NORM volvo özel servisi var. gayet güzel ilgileniyorlar. tavsiye ederim. kataloglarıda vardı ekliyorum..

http://e1203.hizliresim.com/v/1/34y0k.jpg
  • Aracınız nedir,nerede yaşarsınız bilmiyorum fakat geçenlerde benim de gözüme çarpan bi ilan vardı ayna ile ilgili.
    VOLVO 2006 - 2010 modelleri için S40, C30, C70 ayna takımı (ısıtmalı)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-volvo-s40-c30-c70-2006-2010-modeller-icin-dikiz-ayna-takim-74147481/detay

Kendisi izmirdeymiş, fiyat iyi gibi geldi. aracınız nedir bilemediğimden yenilikçi ortalama birşey attım. Bahsettiğiniz sorun böyle bi sorunmu ondan da emin değilim açıkçası.

• İnceleyebilirseniz sevinirim.
    www.volvoankara.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZNTVOLVO -- 5 Mayıs 2012; 11:07:44 >
  • Ankara için özel servis olarak R-Volvo Service'i öneririm. İlgi ve alakalarından çok memnunum...

Şaşmaz Oto San. Sitesi Bahçekapı Mah. 2562.Sok. No:18

www.rvolvo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jhem -- 14 Eylül 2013; 3:40:33 >
  • Arkadaşlar bu arka balatalardan hangisini kullanmamı tavsiye edersiniz? Üstündekiler TRW marka, araç 2012 s40 d2 , birde söküp takması çokmu zordur bu balatanın?
    http://www.otostart.com/index.php?option=com_otostart&task=search&sid=88UZRZJ814&gelen_isim=Fren%20Balatas%FD&tanim_1=Arka&tanim_2=&tanim_3=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkancanikli -- 25 Aralık 2013; 15:34:50 >
  • Yetkili servis dışı işlemlerinizde volvo'ların bakım, onarım için olan bütün malzemelerinihttps://www.ankpar.com/ adresinden bakabilirsiniz arkadaşlar, parçalar Türkiye'nin her yerine yollanmaktadır ve parça fiyatları uygundur.
  • Ataşehir ilçesi Bostancı Sanayi sitesinin yakınlarında var.

Tek Oto Servis adıyla. Temiz iş yapıyolar tavsiye ederim. Yol yardım hizmetleri de var. Yakınsa tavsiye ederim.

Adres: Prof. Ali Nihat Tarlan Cad. No: 118/B (Bostancı Oto Sanayi Yolu) İçerenköy / Ataşehir / İSTANBUL
    Tel-Fax: 0216 572 60 09 Gsm: 0537 464 61 93 7/24 Yol Yardım: 0537 464 61 93
    www.tekotoservis.com

Ataşehir Bostancı Volvo Servis

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.