Şimdi Ara

kota hakkınca lutfen içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben ve ust ev sahıbı ınt almayı dusunuyoruz 29luk lardan sımdı kota gecerse kım gectı kım ettı tantanası olucak acaba soyle bısey varmı kım ne kadar kota kullanmıs program veya baska bısey varmı ? şimdiden tessekkuler

• quote:

Orjinalden alıntı: yenal5353

Beyler ben ve ust ev sahıbı ınt almayı dusunuyoruz 29luk lardan sımdı kota gecerse kım gectı kım ettı tantanası olucak acaba soyle bısey varmı kım ne kadar kota kullanmıs program veya baska bısey varmı ? şimdiden tessekkuler

Herkes bilgisayarına yükleyebilir kota sayacı ama bu programlara kolayca müdahele edildiğinden, pek güvenilir olmayacaktır.
  • ya arkadaşlar benim adsle 3 yıldır aboneyim.hız 100.0 mb kota 3 gbmış.Bu yani 4 gb kota değil demi yada 1 mb hız değil demi.Bunu nasıl düzelttirebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenal5353

Beyler ben ve ust ev sahıbı ınt almayı dusunuyoruz 29luk lardan sımdı kota gecerse kım gectı kım ettı tantanası olucak acaba soyle bısey varmı kım ne kadar kota kullanmıs program veya baska bısey varmı ? şimdiden tessekkuler

Ortak bir iş yapacaksanız, güvenmeden olmaz. Ne gelirse paylaşacalsınız. Baktınız olmuyor, ayrı ayrı alacaksınız ya da tavsiyem sınırsıza geçin birlikte.

quote:

Orjinalden alıntı: .mRcan.
    ya arkadaşlar benim adsle 3 yıldır aboneyim.hız 100.0 mb kota 3 gbmış.Bu yani 4 gb kota değil demi yada 1 mb hız değil demi.Bunu nasıl düzelttirebilirim

Bağlantı hızı 1mb kota da 4 doğrudur. 100 ve 3 nerden çıktı anlayamadım.

• Çeşitli firewall yazılımları ile bu mümkün ama uğraşmaya değmez, alın sınırsız kullanın doya doya
  • İndirme sitelerinde dolaşırken bir download sayacı programı görmüştüm fakat adını hatırlamıyorum
  • @kunter 3 yıl önce abone olduk yani 4 gb değil heralde 3 gb limitli 100.0 mb hızlı diyoda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.