Şimdi Ara

AMERIKADAN %100 ORJINAL UGG BOT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
13.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2008 Sonbahar koleksiyonu UGG Classic Short Leopard, Leopar desenli botu Victorias Secret siparişiyle getirttim.Fakat numara uymadığından kullanılamadı.

38-38,5 numara için uygundur. Ürün Limited editiondur,Türkiyede satışı yoktur.Victorias Secret sitesinde de tükenmiştir.

Ürünün çok detyalı fotoğraflarını ekliyorum. Ürün %100 ORJINAL DeckersUGG'dır,Gerçek kuzu derisidir. Orjinal ürün diyerek sadece katalog fotoğraflarını ekleyen,gönderimlerini Çinden yapan satıcılara lütfen aldanmayın. Orjinal ürünün belli bir maliyeti vardır. Ve bu maliyetin altındaki fiyatta satılan ürünler çok büyük ihtimalle taklittir. Verdiğim fiyat,botun bana maliyet fiyatı kadardır.

Lütfen Amerika satış fiyatlarına bakarak yüksek fiyatla,büyük karlarla satıldığını düşünmeyin. Ürünün maliyeti, ürün bedeli (135$) + Kargo bedeli (37$) + Gümrük Masrafları (210YTL) şeklindedir. Lütfen maliyeti göz önünde bulundurun ve mantıksız fiyat tekliflerinde bulunmayın.

Çok detaylı fotoğraflar ekliyorum,Lütfen ürünün orjinalliğini aşağıdaki linkten de kontrol ediniz;http://reviews.ebay.com/How-to-spot-FAKE-UGG-BOOTS_W0QQugidZ10000000003646113

Ürün Orjinal ambalajında teslim edilecektir.

İyi alışverişler dilerim.

[simage][/simage]
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ne modaymış arkadaş ya alaska'dan esinlenerek yapmışlar heralde ayrıca bu fiyat çok abartılı

Buyrun Orjinal Fiyatlar
    UggBoots
  • ürünü beraberimde getirmedim. victorias secret internet sitesinden sipariş ettim. ups le yolladılar ve gümrüğe takıldı. ups e vekalet vererek gümrük işlemlerini yaptırdım. 210 YTL ödedim. makbuzlarım da var. yalan mı sölicem ! şunu aldık bunu aldık gümrüğe takılmadı demek saçma,takıldı işte napabilirim! ayrıca fiyat abartı falan değil.işine gelen alır,gelmeyen almaz. home store fiyatını bilen biliyo. kanyonda sahtelerini bile 500 YTL ye satıyolar. ürünün piyasasasını bilmeden konuşuyosunuz anca. 450 gayet ii bi fiyat !
    ebay de power seller ne kadara satıyor buyrun bakın atıp tutmayın!
    http://cgi.ebay.com/CLASSIC-SHORT-UGG-PAISLEY-GREY-BOOTS-US-6-37-UGGS-UK-4_W0QQitemZ390000298319QQcmdZViewItem?hash=item390000298319&_trkparms=72%3A1205%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3911.c0.m14

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orjinalden alıntı: jilar

ürünü beraberimde getirmedim. victorias secret internet sitesinden sipariş ettim. ups le yolladılar ve gümrüğe takıldı. ups e vekalet vererek gümrük işlemlerini yaptırdım. 210 YTL ödedim. makbuzlarım da var. yalan mı sölicem ! şunu aldık bunu aldık gümrüğe takılmadı demek saçma,takıldı işte napabilirim! ayrıca fiyat abartı falan değil.işine gelen alır,gelmeyen almaz. home store fiyatını bilen biliyo. kanyonda sahtelerini bile 500 YTL ye satıyolar. ürünün piyasasasını bilmeden konuşuyosunuz anca. 450 gayet ii bi fiyat !
    ebay de power seller ne kadara satıyor buyrun bakın atıp tutmayın!
    http://cgi.ebay.com/CLASSIC-SHORT-UGG-PAISLEY-GREY-BOOTS-US-6-37-UGGS-UK-4_W0QQitemZ390000298319QQcmdZViewItem?hash=item390000298319&_trkparms=72%3A1205%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3911.c0.m14

tabi 450 mükemmel bi fiyat dimi kardeşlerim bn 10 tane istiyorum,Arkadaşlar sizde alın bu kriz döneminde en iyi yatırım bu botlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.