Şimdi Ara

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/ (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.200
Cevap
1
Favori
103.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam HDD Olayını Bilmiyorum Ama GT130M Li Modelini Alacaksın.Ekran Kartı Daha Yeni Ve Oldukca Guzel
    9600GS De İyi Ama 3D06 4400-4500 Alır.
    GT 130M 5100-5200 Alır.Ort. %15-20 Daha İyi Bir Ekran Kartı Ve İslemcisi Olsun Ekran Kartı Olsun Garanti Olsun Son Derece İyi Makina Hayırlı Olsun.
  • 320 gb mış. windows 7 acayıp hızlıymıs yahu
  • Sagdaki model oldukca guzelmis :) Ayiptir sormasi ne kadar?
  • Şubatta aldığım montevinam kasa olarak bununla aynı :

T4200 2.0ghz işlemcisi , 4gb 800mhz belleği , 320gb harddiski ve Nvidia Geforce 9600M GS 1700mb ekran kartı var , şubatta almıştım o günden bugüne çok ucuzlamış ama hiç de pişman değilim , pil ömrü ve performansı açısından çok iyi bir dizüstü.Almayı düşünenlere öneririm.
  • Ne zamandır girmiyodum konuya. 1seneyi geçti konu açılalı ve bi çok kişiye yardımcı oldum sayılır. halada tavsiye ederim.ilk günkü gibi duruyo cihaz
  • bende t9600 işlemci bulmaya çalısıyorum t9400 başka bi işte kullandık.benım cıhazı 1000 tl ye almıştım sıfır 250 tl ye bulabılırsem t9600 yıne 1250 tl ye cpm t960 hesabı bısey almıs olacagım.
    bu arada kendım sagutucu yaptım bi tane çok faydası var fanı tam bızım kasanın hdd ram ve wifi kapagına denk getırdım. sizede tavsiye ederim.

işte resmi bu bıtmemıs halı bıtmısınıde koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk14 -- 29 Ekim 2009; 0:06:47 >
  • Cenk eline sağlık çok güzel çalışma olmuş
  • saol hocam
  • Güzel olmus cenk bey elinize sağlık. Birde size birşey soracağım klavyenin fn tuşunu kullandığımızda simgelerin ekranda görünmesi gerekiyo ama benim pcde bu yok bunun herhangi bi ayarı varmı acaba mesela fn tusunu kullanarak kablosuzu actıgımızda yada ses açıp kapattıgımızda simgelerin ekranda görünmesi lazm ama bende yok ?
  • Moteniva kullanıcıları Windows 7 de de test eder misiniz bilgisayarı ?

Özellikle Puanları merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: roz.kamalna

Güzel olmus cenk bey elinize sağlık. Birde size birşey soracağım klavyenin fn tuşunu kullandığımızda simgelerin ekranda görünmesi gerekiyo ama benim pcde bu yok bunun herhangi bi ayarı varmı acaba mesela fn tusunu kullanarak kablosuzu actıgımızda yada ses açıp kapattıgımızda simgelerin ekranda görünmesi lazm ama bende yok ?

teşekkur ederım. fonksiyon tusuna gelınce keyboard manager ı yuklemenız gerek 2.36.2 bende yuklu olan versyon onu bir kurun.
  • Programı nette çok aramama rağmen bulamadım acaba link fln varmı ?
  • ftp://213.194.123.227/Notebook/TW8%20Drivers/Vista32/
    al burdan KB Maneger.rar ı ındır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk14 -- 1 Kasım 2009; 23:50:35 >
  • Eywallah saolasın hocam
  • merhaba arkadaşlar,

bi sorum olacaktı. benim makinanın adı casper nirvana tk8600. alırken casper ın sitesinde 4k15 die bi makine daha vardı 4k15 ekran kartı turbocache li 1gb di. almaya kara vermiştim fiyat 1854 tl idi. teknosada tk8600 de aynı fiyattı.ama teknosadakinde 512mb yazıodu turbocahce filan hiç bişi yazmıodu. neyse casper ın sitesinden alcaktım ki alacağım gün birde baktım fiyat 2024 olmuş.teknosadaki makine nin aynısı başka sitelerdede buldum onlarda turbocache 1gb yazıodu.aldım teknosadan cihazı.1854 tl ye. elime ulaştığında ekrankartının özelliklerine filan baktım ayrılmış bellek 512mb yazıor toplam bellek 1790 mb yazıor. aldıktan 1 hafta sonra filan bi kere daha baktım teknosaya tk8600 aynı cihaz ekran kartında bu sefer 1024 mb ekran kartı (512mb paylaşımlı ) yazıor uzun lafın kısası benim cihaz 1024 mb 512 si paylaşımlımı? ve son sorum paylaşımlı olup olmadığını nereden anlarım.

yardım ederseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim

• benim mauspedi fnle kapama tuşu varmı oyunlarda sinir ediyo bide monitörü fnle nasıl kapıcaz yoksa büyük eksik olur bu cihazda bu tuşlar
  • casper CPM-P870-4K15 dizüstüm var beyler windos 7 geçerken kablosuz internet driver sürücünü kaldırılmasını söyledi kaldırdım ama şimdi windows 7 geçtikten sonra yükleyemedim ne xp ne vista sürücülerini yükleyemedim hata veriyor ne yapmalıyım bu markanın windows 7 driver larını bula bilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kksal71

casper CPM-P870-4K15 dizüstüm var beyler windos 7 geçerken kablosuz internet driver sürücünü kaldırılmasını söyledi kaldırdım ama şimdi windows 7 geçtikten sonra yükleyemedim ne xp ne vista sürücülerini yükleyemedim hata veriyor ne yapmalıyım bu markanın windows 7 driver larını bula bilirmiyim

intelin sitesinden gerekli wifi chipset driver ını indirip kurunuz

quote:

himmet_dal Tarih 14 Kasım 2009; 19:00:11
    benim mauspedi fnle kapama tuşu varmı oyunlarda sinir ediyo bide monitörü fnle nasıl kapıcaz yoksa büyük eksik olur bu cihazda bu tuşlar

mousepad kapanmıyor diye biliyorum Fn ile. ama bunu sağlayan bi yöntem veya program vardır tahminimce.bunu öğrenip burda paylaşırsanız herkes öğrenmiş olur.

quote:

pesimistyle67 Tarih 14 Kasım 2009; 17:20:18
    merhaba arkadaşlar,

bi sorum olacaktı. benim makinanın adı casper nirvana tk8600. alırken casper ın sitesinde 4k15 die bi makine daha vardı 4k15 ekran kartı turbocache li 1gb di. almaya kara vermiştim fiyat 1854 tl idi. teknosada tk8600 de aynı fiyattı.ama teknosadakinde 512mb yazıodu turbocahce filan hiç bişi yazmıodu. neyse casper ın sitesinden alcaktım ki alacağım gün birde baktım fiyat 2024 olmuş.teknosadaki makine nin aynısı başka sitelerdede buldum onlarda turbocache 1gb yazıodu.aldım teknosadan cihazı.1854 tl ye. elime ulaştığında ekrankartının özelliklerine filan baktım ayrılmış bellek 512mb yazıor toplam bellek 1790 mb yazıor. aldıktan 1 hafta sonra filan bi kere daha baktım teknosaya tk8600 aynı cihaz ekran kartında bu sefer 1024 mb ekran kartı (512mb paylaşımlı ) yazıor uzun lafın kısası benim cihaz 1024 mb 512 si paylaşımlımı? ve son sorum paylaşımlı olup olmadığını nereden anlarım.

tam olarak kullanıdığınız cihazın modelini ve GPU-z programı ile bakarak ekran kartı modelini söylermisiniz

• bide ctrlyle fn tuşunu değiştirme imkanı varmı elim hep fne kayıyo
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.