Şimdi Ara

Ss-Mozilla Firefox Artık daha rahat ( Bellek kullanımı bakımından )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Ss-Mozilla Firefox Artık daha rahat ( Bellek kullanımı bakımından )

İndiriceğimiz bu program sayesinde bellek kullanımı daha da hafifletip bilgisayarınızdaki yükü kaldırmış olcaz , eğer memnun kalmassanız konuyu silebilirim

http://r*a*p*idshare.com/files/144643884/ff_optimizer.rar

• Programın çalışma mantığını anlamadım ama gerçekten işe yarıyor. Tavsiye ederim.
  • yha bunun bi yan etkisi yok mu =)
  • İndireli m bakalım entersan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mchll -- 12 Eylül 2008; 21:05:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KgForce

yha bunun bi yan etkisi yok mu =)

Yan etkiyi bırak, tam aksine sayfaların ve resimlerin açılmasını hızlandırıyor. Bir ara kullanmıştım ram kullanımına dikkat etmemiştim ama güzel bir programcık. Şimdi Chrome kullanıyorum
  • Beğendiğinize sevindim :)
  • Arkadaşlar programı daha önce kullanmıştım ben. Firefox'un kullanacağı fiziksel RAM miktarını Windows'un sanal belleğine aktarıyor.

Program eski bilgisayarlarda verimli çalışmasa da, işini güzel yapıyor. Paylaşım için teşekkürler.

• tşkler............
  • Tşk'ler
  • herkes sadece fiziksel ram miktarına odaklanıyor.. sistemi en fazla yavaşlatan unsurlardan biri olan sanal belleği kimse dikkate almıyor.. gerçi bir arkadaş değinmiş ama herkes bu böyle bilmiyor.. ram miktarı az gibi görünsede sistemi en fazla kasan sanal bellek miktarı ve kullanımı hiçte uygun değil.. bende 3. sürümü çıkana kadar firefox kullanıyordum ama ne zaman 3. versiyon çıktı tarayıcımı değiştirdim..

eğer gerçekten hafif ve fazla kaynak kullanmayan bir tarayıcı istiyorsanız ie motorunu kullanan fakat ie gibi sistemi zorlayıp kastırmayan ve gerçekten hafif olan "maxthon clasic" tavsiye ederim.. eğer görsellik sizin için önemli değil hızlı ve rahat bir sörf istiyorsanız sistemi kasmasın kaynakları verimli kullansın istiyorsanız tavsiyem "maxthon clasic"... bütün tarayıcıları kullandım ama sonunda bunda kaldım...
  • sanal belleğe atıyor ama bu seferde harddisk durmadan çalışıyor ve harddiski yoruyor.bunu kurdum sanki sistemde kaspersky virüs taraması yapıyor sürekli.kaldırdım sonra düzeldi.
  • Bende ise daha rahat bir hal haldı sanırım programı acmadan deneme yaptın ?

Her actığımda resimlerde ve videolarda büyük bir hızda artış oldu , arkadasın dedği şeyi denedim gene bu program üstün cıkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.