Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (3 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil
5 sn
39.608
Cevap
155
Favori
3.256.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: serdar1646

cat bence de meganı bekle

Evet, sabreden derviş muradına ermiş. Bekleyeceğim Coupeyi. Öyle bekleyeceğim ki, belki de navigasyon nedeniyle ekim ayına kadar bile beklerim......
  • Vayyyy..... Sayfa 14 oldu. Bakalım nereye kadar gideceğiz????
  • Zaten şurada ne kaldı ki? Mart ayı bitti oldu. Bir değişiklik olmazsa, 2-3 hafta sonra da lansman yapılır. Mayıs ayının başlarında da satış başlar (inşaallah)....
  • quote:

Orjinalden alıntı: cat33

Zaten şurada ne kaldı ki? Mart ayı bitti oldu. Bir değişiklik olmazsa, 2-3 hafta sonra da lansman yapılır. Mayıs ayının başlarında da satış başlar (inşaallah)....

inşallah..
  • arkadaşlar bu dci 106 da laguna dci kullanıcıları kadar olumlu izlenimler bırakırmı acaba...laguna dizel gürültüsü test etmeme rağmen cok dikkat edemedim ama gayet sessiz deniliyo...megane bir alt sınıf olduğundan dizel yalıtımı bu kadar başarılı olmaz güncel meganlar gibi kabin içinde biraz gürültü olur gibime geliyo haksızmıyım?
  • Ben kendi arabamın ses yalıtımından memnunum. Opel Vectra dizel de kullandım. Fazla da ses farkı görmedim. Gelecek olan megane 3'lerin de iyi olacağını sanıyorum. Ama bir yerde okumuştum. Yeni golfler daha sessizmiş.....

Arkadaşlar, bana dua edin. Yarın seçimde görevliyim. Sabah 07.00'dan itibaren görev başlıyor. Akşam kaçta biter Allah bilir. Yarın gece görüşmek üzere.....
  • Kolay gelsin cat abi.
  • allah kolaylık versin cat
  • quote:

Orjinalden alıntı: cat33

Ben kendi arabamın ses yalıtımından memnunum. Opel Vectra dizel de kullandım. Fazla da ses farkı görmedim. Gelecek olan megane 3'lerin de iyi olacağını sanıyorum. Ama bir yerde okumuştum. Yeni golfler daha sessizmiş.....

Arkadaşlar, bana dua edin. Yarın seçimde görevliyim. Sabah 07.00'dan itibaren görev başlıyor. Akşam kaçta biter Allah bilir. Yarın gece görüşmek üzere.....

kolay gelsin cat33, aracını seven birisi için ses bence çok da rahatsız etmez tabi abartı değilse, yani sesi bile hoş gelir insana
  • Hepinize teşekkürler arkadaşlar. Sabah 07.00'dan, gece 22.00'a kadar çalıştım. Canım çıktı. şu mesajı bile tek gözüm kapalı yazıyorum. Herkese iyi geceler.....
  • seçim gazisi dinlen bugün..müşteri temsilcileriyle muhattap olma:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: egunns

seçim gazisi dinlen bugün..müşteri temsilcileriyle muhattap olma:)

Valla çok güzel dinlendim. Kalktığımda saat 12.00'dı. Bugün de tatildik zaten. Ama çok yorulmuşum. Şükür ki bitti.

Müşteri temsilcilerini aramayı bıraktım. Nasılsa bayanlar çıkıyor. Onların bir dediği bir dediğine uymuyor zaten. Sabırla lansmanı bekliyorum. Zaten ne kaldı şurada. Taş çatlasa 2-3 hafta sonra lansman olur. Sonrası Allah kerim. Belki ben coupeye eylül-ekim ayında kavuşacağım. O nedenle sabretmek daha iyi. Şu anda çok rahatım....
  • 2-3 gün önce Eskişehir'de gördüm bi tane megane 3 sw Ankara yolunda... Çok şaşırmıştım ilk gördüğümde sonradan dikkatimi çekti plaka yabancıydı. Zaten yetişemedim arabaya da mübarek uçak:)) Arkadan görüntüsü çok güzeldi önden görmek nasip olmadı:))
  • muhtemelen test sürüşüdür..türkiye uygunluk testide olabilir...bildiğim kadarıyla avrupadada çıkmadı henüz
  • quote:

muhtemelen test sürüşüdür..türkiye uygunluk testide olabilir...bildiğim kadarıyla avrupadada çıkmadı henüz

test sürüşüdür büyük ihtimalle
  • quote:

muhtemelen test sürüşüdür..türkiye uygunluk testide olabilir...bildiğim kadarıyla avrupadada çıkmadı henüz

Evet haklısın. Daha Avrupa'da bile satışı yok. Ama arkadaş yabancı plaka dedi. Yanlış mı gördü plakayı acaba? Sarı plaka ise test sürüşüdür sanırım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: slemanyak

2-3 gün önce Eskişehir'de gördüm bi tane megane 3 sw Ankara yolunda... Çok şaşırmıştım ilk gördüğümde sonradan dikkatimi çekti plaka yabancıydı. Zaten yetişemedim arabaya da mübarek uçak:)) Arkadan görüntüsü çok güzeldi önden görmek nasip olmadı:))

plaka yabancıysa bence başka bir araçtır o ama sarı geçici plakaysa megané III olma ihtimali çok yüksek
  • ne test sürüşüymüş arkadaş

renault her modelde böyle yapıyo sanki araç marsta kullanılacak

başka markalar neredeyse avrupa ile eş zamanlı olarak piyasaya sürüyo modelleri
  • ya bi sabırlı olun avrupada elde kalan satamadıkları hb leri bize bi kakalasınlar....
    onlar bitince lansmanıda olur arabalarda gelir...
  • Sözde Avrupa ülkesiyiz. Avrupa'da çıkan arabaları neredeyse 1 sene sonra Türkiye'de görüyoruz. Adalet mi bu? Umarım bu yeni meganelerin satış tarihi ertelenmez.........
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.