Şimdi Ara

Hotmail Şifreniz Çalındıgında yapacaklarınız ve Hotmailinizi Çaldırmamak. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
3
Favori
359.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TechNiciaN

quote:

Orjinalden alıntı: xbloodypolimusx

kardeş güzel de bana bir de nasıl hack'leyecem onu söleyebilir misin? honest42tr@hotmail.com adresine yazarsan cok sevinirim.

Bu Hacklemek icin degil, Hacklenmisi geri almak icin.
    onu ogrenmek istiyosan daha baska forumlar veya web siteleri mevcut.

Ancak Emaili Hack etmeyei ogrenmek ve bunu uygulamak, insanlarla aranda sosyal iletisim bozukluguna yol acabiliyor.

bu yuzden tavsiye etmiyorum.. :)

Ancak email hacklemeyi ogrenmek, kendi emailini caldirmamak icin yani guvenligini saglamak icin onayladigim bir sey..

Katılıyorum. Bence çok da güzel bir soru olmuş: Onu bunu bırak, biz bu şifreyi adamdan nasıl çalarız? Kesinlikle çalınmış şifreyi geri almaktan daha faydalı bir çalışma olurdu. Bu yolları iyi öğrenirsek şifremizi de çaldırmayız. Destekliyorum, desteklemeyenleri köstekliyorum... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tumra -- 1 Mart 2006; 5:46:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 11_O.KaaN

hocam bis bunlardan koruoruz ya dosya almioruz ama sonuchta baska bi sekilde bisim msn adresimisi ellerine gecirebilir ler mi?

Bu Türkçe'yle devam edersen herşeyi yapabilirler yavrucuğum...
  • Merhaba,

Bende bu topicten faydalanarak kız arkadaşımınkini geri almıştım.Ama çalınma filan değildi...unutmuştuk şifreyi ve 1 gün içersinde çok rahat bişekilde geri almıştım.
    Şimdi kendi salaklığım,format atarken şifreyi not etmedim ve gitti geri alma yöntemleriylede olmadı,adsl'e geçtik 2. mail adresi kablonet olan kalmış

Sanırım bu işi zorlaştırmışlar artık,herkese otomatik cevaplar geliyor.Eskiden şahıslar ile görüşebiliyorduk...

Sizden ricam,şifresini son dönemde böyle almış arkadaşlar, gelen mailde isim ne yazıyor ve mail adresi?

Çok teşekkürler,

Saygılarımla,

MERTŞENER

• 1:The name of your current Internet Service Provider (ISP) and any
    past ISPs you have used

2:The name of the organization that you access the Internet from, if
    you access the Internet from outside your home

beyler bunalrın türkçeleri ve cevaoları ne ????????
  • MİLLETE ENAYİ DİYORDUN SEN DE Mİ KAPTIRDIN.
    quote:

Orjinalden alıntı: Full_Time_Hacker

1:The name of your current Internet Service Provider (ISP) and any
    past ISPs you have used

2:The name of the organization that you access the Internet from, if
    you access the Internet from outside your home

beyler bunalrın türkçeleri ve cevaoları ne ????????

• quote:

Orjinalden alıntı: ZlrTaPozZ

quote:

Orjinalden alıntı: linkin

quote:

Orjinalden alıntı: e-recep

Peki bu MSN şifreleri nasıl oluyorda bu kadar kolay çalınıyor? Virüs ve trojanla mı?

fake maille olabilir.. ayrıca msn messenger beta kullanıyosanız daha kolay çalınıyo.. onun yerine gaim vs. veya windows messenger kullanın + otomatik sign in yapmayın

+1..ayrıca web cam açmakla da çalınabildiğini duydum..ve dosya alışverişlerinize dikkat edin..

yaw sacmalamayın web cam acılınca bunun sıfre ıle ne alakası var
    bılmedıgınız kısılerden dosya kabul etmeyın
    fake maillere kanmayın bu kadar

• geçen gün msn adresim çalındı ve ne yaptıysam geri alamadım...sizlerin yöntemini de denedim yine olmadı...bana yardım edebilir misiniz
  • güzel paylaşım saolun ..
  • iyide benim ingilizcem yok. nasıl yazıcam oraya benim maili hacklediler geri almak istiyorum die :)
  • Arkadaslar bu maılı yazan cok guzelde ıngılızcesı yok heralde ben sıze acıklım hatta suan maılmi gerı aldım arkadasımızında dedıgı gıbı hersey dogru bııtek surda hata war;

1-)http://support.msn.com/default.aspx?page=global_propertynotsupported&productkey=passport&locale=tr-tr

bu adrese girin

2-) İngilizce (Birleşik Devletler) 'i secin (diger ingilizceleri degil)

Sonra ekrana gelen yeni sayfadan

3-) Microsoft Passport Network 'i secin

Sonra ekrana gelen Formu su sekilde doldurun.

Adınız
    su anda kullandıgınız bir email adresi
    Sorunlu email adresi

İ need to know how to do something. (hemen altına)
    Report a security Issue

sonra maılınızı yazın
    alttakı seylerı sallasanızda olur topıcın bas sayfasındakı gıbı maıl sıze donucek meraketmeyın yenı bır sıfreyle...
    bu olay bukdar uzatmanıza gerek yok

ing bilen bi arkınızı bulun artık.

My name is ....... yazın
    My mail was hacked. I can answer all your questions only tell me what can i do for get back my mail.
    please hurry up! i have a very important mails and contacts. İf you answer my mail rapidly i will be so grateful. im waiting your answer
    thanks a lot yazın yollayın. bır ıkı kelımede sız tıkın

• forumu acan arkadas şifre sıfırlama maılı ıcın yapmıs orası hack bolumune bakmıyor arkadaslar...
    otomatık ıkıncı maıl yada gızlı souya yonlendırıyor burdan cozume ulasıcaksınız kolay gelsınş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mathadore

Hotmail şifresi çalındığında ilk yapılması gereken şey; hemen foruma girip "Hotmail Şifrem Açılındı" diye topic açmaktır.
    Bu topiği 50 kere de yazsan hotmail şifresi çalınan benim öğütümü dinler.

cok ii aga walla cok doruu! sölüoısun her ne kadar yazsanda fayda yok calındğınad forumlara hücum mailim calındı yardım!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mathadore

Hotmail şifresi çalındığında ilk yapılması gereken şey; hemen foruma girip "Hotmail Şifrem Açılındı" diye topic açmaktır.
    Bu topiği 50 kere de yazsan hotmail şifresi çalınan benim öğütümü dinler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EgemenKarabulut

forumu acan arkadas şifre sıfırlama maılı ıcın yapmıs orası hack bolumune bakmıyor arkadaslar...
    otomatık ıkıncı maıl yada gızlı souya yonlendırıyor burdan cozume ulasıcaksınız kolay gelsınş.

İlk Mesajı Düzenledim.

Ben bu Konuyu acarken Hotmailin bu konuyla ilgili sayfası tamamen farklıydı,
    Sayfa değişince bende burayı düzelttim ama Bu gibi hatalar olması normal tabi, Çok iyi ingilizcem yok,
    bana onlar normal gelmişti.

ilgin için sagol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaviAteş -- 5 Nisan 2006; 7:44:40 >
  • TechNiciaN adlı arkadasım bende forumunu sonradan yakaladımda yazım dedım, yok yanı kotulemek amaçlı solemedım yanlıs anlama saakın (:

kendıne ıı bak yazmaya devm et
  • technician na cok tesekkurler. Ben basıma geldikten sonra arastırdım ve kader birligi ettigim arkadasla beraber Technicianın yol gostermesiyle herifi altettik. Accountu geri aldık. Yontem işliyor.

• arkadaslar olmadı bir türlü olmuyor alamıyorum geri yardım edersen sevinirim.
  • Teşekkürler
  • yaw ben submıt dedim her şeyi yaptıktan sonra şu geldi
    http://img146.imageshack.us/my.php?image=rtrt1pk.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursasporlu63 -- 27 Nisan 2006; 23:19:31 >
  • Thank You for submitting ==> Bize ilettiğiniz için Teşekkürler vs..

Mesajınıza Cevap Vereceğiz.
    sizin Referans numaranız şudur : 213424234

diyor. Yani iyi yapmışsın diyo. eposta kutuna gelecek posta yı bekle..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.