Şimdi Ara

İstanbul da Turbo Tamiri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbulda arabamın Turbo'sunu tamir etirebileceğim güvenilir ve mümkünse garanti veren usta veya servis varsa yardım lütfen. Mümkünse adres ve telefonu

• araba nedir hocam?
  • 4L turbo.Garantili ve hesaplı yapıyor.caddy 2006 aracımı yaptırdım makul geldi bana https://turbofiyat.net/ adres ve tele buradan ulaşabilirsiniz.

https://turbofiyat.net/
    Güngören Bağcılar Sanayi Sitesi 15. Blok No:13 Başakşehir/ İkitelli /İSTANBUL
    0 532 794 12 22

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarar_07 -- 6 Nisan 2021; 22:14:28 >
  • caddy nin turbosunda kronik bi rahatsızlık var bu kaçıncı oldu
  • merhaba arkadaşlar ben istanbulda turbo tamir,bakım ve onarımcısıyım.her türlü sıfır ve ikinci el turbo tamiri yapılır.
    GÜNGÖR TURBO
    sananyi mah.barbaros cad. no:29A
    LEVENT-İSTANBUL
    TEL: 0212 268 67 02
    FAX:0212 268 67 03
    GSM:0532 548 30 63
    0536 635 65 47

www.gungorturbo.com
  • KADOSANDA HİLAL POMPA'YI TAVSİYE EDERİM
  • Vay anasını, reklam topiği
  • Turbo tamiri konusunda TR çapında ün yapmış olan;

İzmir EGE Turbo derim. Yollayın turboyu yapıp yollasınlar isteseniz modifiyede ediyorlar.
  • İstanbul Ataşehir de var hocam
    Bostancı sanayi sitesinde
    İlhan Turbo Tamiri
    @avukatyusuf
  • İstanbul ATAŞEHİR DE VAR
    İlhan Turbo tamiri
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarar_07

Mekanik turbo.Garantili ve hesaplı yapıyor.caddy 2006 aracımı yaptırdım makul geldi bana www.mekanikturbo.com adres ve tele burdan ulaşabilirsiniz.

www.mekanikturbo.com

PROF MUAMMER AKSOY CAD :NO:113 MEKANİK TURBO OTOMOTİV ...
    İSTANBUL
    34250
    SEFAKÖY İstanbul

0 (212) 472 46 68-69
    0 (212) 472 46 70
    0 532 794 12 22

Kesinlikle tavsiye etmem para ön planda musteri memnuniyeti sifir ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam turbo tamiri garantili marantili bunu diyen ustaya güvenmeyin. o turbonun başına bişey gelse direk sizi suçlarlar. tecrübe edinilmiş bilgidir.

sanayilerde bir kaç esnafa sorun size söylerler. 2-3 kişi aynı ustayı söylüyorsa gidin. ancak istanbulun neresindesiniz? yardımcı olabilirim belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladiator947 -- 14 Haziran 2016; 12:23:55 >
  • turbo yama tutmaz 1 lira fazla verin sıfır takın
  • Merhaba biz internetten arayıpta bu firmayı buldukwww.turboturkiye.com adamlar çok iyi bildiğin ekspertiz gibiler aracın neyi var neyi yok söylüyorlar bizde meslekteyiz kesinlikle bir çok turbocu ile çalıştım ama bunlar en iyisi diyebilirim yerlerini daha hiç görmedim ama işinin hakkını veriyorlar 3 aydır bu firma ile çalışıyorum tavsiye ederim range rover , bmw ,wv ,porshe turbolarında en çok ta Q7 TURBOSUNDA SIKINTI YAŞARDIK ŞİMDİ SORUNSUZ ŞEKİLDE turbolarımızı turbo turkiye firmasına yaptırıyoruz.
    Emrah usta : 0541 849 23 14 buyrun arayın benide söyleyin
    sitelerihttp://www.turboturkiye.com

• konuya bekleniyor:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.