Şimdi Ara

Euro Truck Simulator (Mod vb. Paylaşım) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
5
Favori
631.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qarakedi

Linkler ve resimler güncellendi....
    quote:

Orijinalden alıntı: Denonitros

İlk sayfadaki modların linki kırıkta onları nasıl bulabilirim?

Alıntıları Göster
    Evet agalar oyun için yama sormuştum tırların direksiyondaki logolar için yama varmı ben çok baktım ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horned Hand

xenon farları indirdim belgelerim > ets > mod içine klasörü attım
    material > decal olarak attı içindede beam_hi beam_lo var. ama çalışmadı ?

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR OYUNU İNDİRDİM YÜKLERKEN ATTI
    TR YAMA YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    FİX DOSYANISI YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    HEPSİNİ SİLİP TÜRKİYE YAMASINI YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI(ÜLKEYİ SEÇİYORUM YÜKLERKEN)
    TEKERLEK MODUNU YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    TEKERLEK MODU + FİX DOSYASINI YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    HEPSİNİ SİLDİM GELGİT MODUNU YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    GELGİT VE FİX DOSYASINI YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    [haulin dede opengl olduğu için hiç giremiyordum bu oyun directx seçimi var girebiliyorum ama ülke seçene kadar]
    PC ÖZELLİKLERİ 3.06 GHZ İŞLEMCİ 180 GB HARDDİSC 1 GB DDR2 RAM 256 NVIDIA GEFORCE FX5500 EKRAN KARTI
    NEDEN OYNAYAMIYORUM PCYE FORMAT ATTIM VİRUS FLN MI DİYE YİNE OLMADI GİTTİM APRA İLE SETUPUNU ALDIM YİNE OLMADI BU OYUNU OYNAMAK İSTİYORUM VE 3 GÜNDÜR UĞRAŞIYORUM LÜTFEN YARDIM. YÜKLEDİĞİM DOSYALARI RAR LA ATTIM ÇALIŞMAYINCA ZİPLE ATTIM ÇALIŞMAYNCA ÇIKARTIP ATTIM YİNEDE OLMUYOR???

• quote:

Orijinalden alıntı: ethem4636

ARKADAŞLAR OYUNU İNDİRDİM YÜKLERKEN ATTI
    TR YAMA YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    FİX DOSYANISI YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    HEPSİNİ SİLİP TÜRKİYE YAMASINI YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI(ÜLKEYİ SEÇİYORUM YÜKLERKEN)
    TEKERLEK MODUNU YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    TEKERLEK MODU + FİX DOSYASINI YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    HEPSİNİ SİLDİM GELGİT MODUNU YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    GELGİT VE FİX DOSYASINI YÜKLEDİM YÜKLERKEN ATTI
    [haulin dede opengl olduğu için hiç giremiyordum bu oyun directx seçimi var girebiliyorum ama ülke seçene kadar]
    PC ÖZELLİKLERİ 3.06 GHZ İŞLEMCİ 180 GB HARDDİSC 1 GB DDR2 RAM 256 NVIDIA GEFORCE FX5500 EKRAN KARTI
    NEDEN OYNAYAMIYORUM PCYE FORMAT ATTIM VİRUS FLN MI DİYE YİNE OLMADI GİTTİM APRA İLE SETUPUNU ALDIM YİNE OLMADI BU OYUNU OYNAMAK İSTİYORUM VE 3 GÜNDÜR UĞRAŞIYORUM LÜTFEN YARDIM. YÜKLEDİĞİM DOSYALARI RAR LA ATTIM ÇALIŞMAYINCA ZİPLE ATTIM ÇALIŞMAYNCA ÇIKARTIP ATTIM YİNEDE OLMUYOR???

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar bu euro truck smilator yada sizin deyiminizle ets de şirket kurmak yokmu ya bulamıyorum ben şirket kurup başka tırlar alıpta şöför calıştırıp para kazanalım

• quote:

Orijinalden alıntı: suvarii1903

ya arkadaşlar bu euro truck smilator yada sizin deyiminizle ets de şirket kurmak yokmu ya bulamıyorum ben şirket kurup başka tırlar alıpta şöför calıştırıp para kazanalım

Alıntıları Göster
    s.a gece gezerken gördüm sorunu :),ets de 18 wos serisi gibi, garaja tır ekleme,filo kurma gibi şeyler yok malesef...
    tek yapabildiğin eğer tır'ından sıkıldıysan gidiyorsun galariye , yeni bi araçla değişiyorsun,isterse 1.000.000 euro paran olsun oyunda,eski aracın gidiyor , yenisiyle değişiyor...
    umarım yardımcı olmuşumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: IMMORTALTY

s.a gece gezerken gördüm sorunu :),ets de 18 wos serisi gibi, garaja tır ekleme,filo kurma gibi şeyler yok malesef...
    tek yapabildiğin eğer tır'ından sıkıldıysan gidiyorsun galariye , yeni bi araçla değişiyorsun,isterse 1.000.000 euro paran olsun oyunda,eski aracın gidiyor , yenisiyle değişiyor...
    umarım yardımcı olmuşumdur.

Alıntıları Göster
    bu yamalar yeni ETS ye uygun mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: avxsfx

bu yamalar yeni ETS ye uygun mu

Alıntıları Göster
    merhabalar;
    bende ets 1,2 yuklu. bu modların indirebildiğimi indirdim. lakin emeği geçen arkadaşlar eksik bişey yapmışlar. nereye ve nasıl yukleceyceğimiz ayrıtnılı anlatmamışlar

belgelerim içindeki mod klasörüne winrarli veya scs olarak attım. kamyon ve dorseleri çalıştıramadım.
    base.scs dosyasını winrar açıp oraya attım. program ya hata verdi yada değişen bişey olmadı. örneğin MAN_TGA_XXL_5Star_TANDEM.rar
    dosyasının scs mod klasorune (içindeki definiation scs içindeki vehicle yerine attım)
    showrom scania kamyonların adı değişti sadece.
    sizden ricam bu modları tek tek nasıl ve nereye yuklneceğini göstermeniz
    çoğu linkte çalışmıyor (tireleri kaldırdım :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: erty816

merhabalar;
    bende ets 1,2 yuklu. bu modların indirebildiğimi indirdim. lakin emeği geçen arkadaşlar eksik bişey yapmışlar. nereye ve nasıl yukleceyceğimiz ayrıtnılı anlatmamışlar

belgelerim içindeki mod klasörüne winrarli veya scs olarak attım. kamyon ve dorseleri çalıştıramadım.
    base.scs dosyasını winrar açıp oraya attım. program ya hata verdi yada değişen bişey olmadı. örneğin MAN_TGA_XXL_5Star_TANDEM.rar
    dosyasının scs mod klasorune (içindeki definiation scs içindeki vehicle yerine attım)
    showrom scania kamyonların adı değişti sadece.
    sizden ricam bu modları tek tek nasıl ve nereye yuklneceğini göstermeniz
    çoğu linkte çalışmıyor (tireleri kaldırdım :)))

Alıntıları Göster
    Şu gelgit mod baya güzel bişeye benziyor..

Varmı deneyen Haulin için dosya çekecem birazdan bide bunları denemek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: suvarii1903

Maalsef yok. 18 Wheels serilerinde var ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreasker

arkadaşlar hız sabitleme nasıl oluyo?

C tuşu ile.
  • Yaa off Edisk hata verio Man yükleyemiyorum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: TuranmeRt038

Yaa off Edisk hata verio Man yükleyemiyorum :(
    Arkadaşlar paylaşımlar için teşekkürler sayenizde oyun güzelleşti

• quote:

Orijinalden alıntı: BaTuHaN_1907

Arkadaşlar paylaşımlar için teşekkürler sayenizde oyun güzelleşti

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu soruma lütfen cevap verin bakın size bir video linki vericem mesela orda adam tır ı sürerken direksiyon sabit sağa azcık basınca öyle kalıyor gerçek direksiyon gibi yani. ben klavyede oynuyorum. ben mesela sağ çubuğa bastığımda durmuyor direksiyon sürekli sağ a dönüyor onu kısıtlamam lazım çünkü o zaman ya araba kayıyor yada yoldan çıkıyor az yollarda az dönmesini sağlamam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RichardDawkins

Arkadaşlar bu soruma lütfen cevap verin bakın size bir video linki vericem mesela orda adam tır ı sürerken direksiyon sabit sağa azcık basınca öyle kalıyor gerçek direksiyon gibi yani. ben klavyede oynuyorum. ben mesela sağ çubuğa bastığımda durmuyor direksiyon sürekli sağ a dönüyor onu kısıtlamam lazım çünkü o zaman ya araba kayıyor yada yoldan çıkıyor az yollarda az dönmesini sağlamam lazım.

Alıntıları Göster
    Videodaki adam büyük ihtimalle joystik veya direksiyon gibi analog bir çevre birimiyle oynuyordur. Yine de ver istersen videoya bi bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: caadas

Videodaki adam büyük ihtimalle joystik veya direksiyon gibi analog bir çevre birimiyle oynuyordur. Yine de ver istersen videoya bi bakalım.

Alıntıları Göster
    http://www.youtube.com/watch?v=-TAxosYPLgw

• quote:

Orijinalden alıntı: LsR

Şu gelgit mod baya güzel bişeye benziyor..

Varmı deneyen Haulin için dosya çekecem birazdan bide bunları denemek lazım

evet dostum gel git mod güzel:))
  • quote:

Alıntıları Göster
    ya ben bunu yükleyemedim nasıl yapcaz dediklerinizi koyuyorum oyuna girdikten sonra hata alıyorum nasıl yapcam sdowsman@hotmail.com yardımcı olmak isteyenler ekleye bilir

• quote:

Alıntıları Göster
    3. gösterge süpermiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

emeği geçenlere teşekkürler..

Alıntıları Göster
    mod'ların çalışması için base.scs dosyasını silin

ayrıca dorseleri bi yere nasıl teslim ederiz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

mod'ların çalışması için base.scs dosyasını silin

ayrıca dorseleri bi yere nasıl teslim ederiz???

Alıntıları Göster
    Beyler konu yeri pek doğru değil ancak arama yapıyordum "Bakımda" diyordu.Bende konu bulamadığımdan buraya yazayım dedim.Sorunum şu:

Euro Truck Simulatoru sorunsuzca kurdum Türkiye Mod,Türkçe Yama 1.3 Patch hepsi indirdiğim ETS De mevcuttu.Oyuna girdiğimde ise

"sys_no_graphic" diye hata veriyor.

Ekran kartını güncelliyorum güncel diyor.Sorunu nasıl çözebilirim aynı sorun fakat farklı hata Angry Birdsde'de oldu.Ondada sorun ekran kartıydı fakat güncellediğimde güncel diyordu.Şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: mihman7878

BUÇUKLU vites modu bende çalışmadı

Alıntıları Göster
    üstad su linklerde bi güncelleme yapılsa cogu kırık ..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.