DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
netware için istemci hizmetlerini kaldırma
11
Cevap
0
Favori
62.760
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> netware için istemci hizmetlerini kaldırma
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      725 Mesaj
      13 Ağustos 2008 10:25:05
      kullanıcı hizmetlerinde değişiklik yapmak istediğimde bu hatayı alıyorum
      ağ bağlantılarım>özellikler giriyorum ancak orada netware yok işte sorunda burada nasıl netwareyi kaldırabilirim?

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      13 Ağustos 2008 10:49:12
      up up

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      13 Ağustos 2008 10:55:01
      ya kimse bilmiyor mu!

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      13 Ağustos 2008 12:01:58
      up up up yokmu birisi yaaa

• Teğmen
      204 Mesaj
      13 Ağustos 2008 12:10:20
      soruyu anlayan birisinin yanıt vermesini bekledim ama netware yok diyorsun sonrada nasıl kaldırabilirim diyorsun sorunu tam olarak tanımlayabilir misin?

Millete din,iman kendilerine han,hamam.
    • Yüzbaşı
      725 Mesaj
      13 Ağustos 2008 12:51:24
      kullanıcı hesaplarında değişiklik yapmak istediğimde herkezin bildiği hatayı aldım ancak yerel ağ bağlantılarının özellikler bölümüne girdiğimde netwarenin olmadığını gördüm sorunu açıkça yazdığıma eminim nasıl olucak?

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      13 Ağustos 2008 13:52:24
      Ağ bağlantılarına gir bağlantıları göster de yerel ağa sağ tık özelliklere gir orda netbios - netware istemci hizmetlerini kaldır.Orda sadece
      ms ağları için istemci
      dosya ve yazıcı paylaşımı
      tcp,ip
      qos paket zamanlayıcı kalsın

Sonra başlat çalıştır msconfig yaz hitmelere gir ordaki netware hizmetini devredışı bırak..

Pc yi yeniden başlat ve kullanıcı ayarlarını yap..

Şunu da sölim bazen sistem dosyalarında hasar virüs vs olduğunda ne yapsan ne etsen kaldıramayabiliosun bunları yaptıktan sonra değişmiyorsa format gerekiyor demektir. Veya sistem geri yükleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imsety -- 13 Ağustos 2008; 13:51:17 >

UZAK DURUN Tari_34 nickli sahis Sozune guven olmayan sattigi urunun disi baska ici baska olan fatura garanti var dedigi halde olmayan ustune bir de sizi suclu cikarmaya calisan bir sahistir.Detay merak edenlere pmden tel ve pm kayitlari verilir.
    • Yüzbaşı
      725 Mesaj
      13 Ağustos 2008 15:34:42

quote:

Orjinalden alıntı: imsety

Ağ bağlantılarına gir bağlantıları göster de yerel ağa sağ tık özelliklere gir orda netbios - netware istemci hizmetlerini kaldır.Orda sadece
      ms ağları için istemci
      dosya ve yazıcı paylaşımı
      tcp,ip
      qos paket zamanlayıcı kalsın

Sonra başlat çalıştır msconfig yaz hitmelere gir ordaki netware hizmetini devredışı bırak..

Pc yi yeniden başlat ve kullanıcı ayarlarını yap..

Şunu da sölim bazen sistem dosyalarında hasar virüs vs olduğunda ne yapsan ne etsen kaldıramayabiliosun bunları yaptıktan sonra değişmiyorsa format gerekiyor demektir. Veya sistem geri yükleme

ya arkadaşım anlatamıyorum galiba oradan kaldırmayı bende biliyorum ancak orada netware yok sorun orada

• Onbaşı
      30 Mesaj
      10 Kasım 2008 17:33:39
      Kardeş dediklerimi yap:
      denetim masası/ağ bağlantıları/yerel ağbağlantısını sağ yıkla genel sekmesinden yükle de... netware için istemci hizmetlerini yükle. Bilgisayarı yeniden başlat. Sonra bilgisayar açılınca her ihtimale karşı bilgisayarımı sağ tıkla özelliklerden donanım/aygıt yöneticisine gir. Ağ bağdaştırıcılarını devre dışı bırak. Sonra yine denetim masası/ağ bağlantıları/yerel ağ bağlantısına gel , sağ tıkla , özelliklerden netware için istemci hizmetlerini seç. Sonra kaldır de. Şimdi kullanıcı hesaplarından değişiklik yapabilirsin....

Ağ bağdaştırıcılarını açmayı unutma sakın :)

• Teğmen
      118 Mesaj
      26 Nisan 2011 20:32:26
      Herhangi bir bağlantıya sağ tıklayarak özelliklerden bağlantı özellikleri bölümünde kaldırıldığında çalışıyor

• Er
      3 Mesaj
      05 Şubat 2012 10:35:29

• Er
      5 Mesaj
      27 Ekim 2012 13:00:09
      Arkadaşlar bende bir forumda gördüm. Hiç öle "Ağ Bağlantılarım"la "Denetim Masası"ıyla olacak iş değil.. Kolayı var ;

Başlat >Çalıştır > control userpasswords2 > Kullandığınız Kullacınıcıyı seçin (Tek Tık) ardından üstteki "[√] Kullancı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola gerekmektedir." kısmındaki "√"i kaldırın. "[_] Kullancı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola gerekmektedir." olacak.Ardından gelen parola penceresinde direk "Tamam" butonuna basın.Bilgisayarı yeniden başlattığınızda sorun çözülmüştür.. İyi Günler

Not: +Rep istemem çünkü alıntıdır

Dip Not: Bu size yardımcı olmadığı halde PM atabilirsiniz.. (Sık sık girmem o yüzden sabırlı olmalısınız )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgebze -- 27 Ekim 2012; 13:05:13 >

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> netware için istemci hizmetlerini kaldırma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.