Şimdi Ara

YPS Plastik ve bagaj havuzu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
21.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, kargo firması biraz katıp karıştırsada, bu gün amansız araştırmalarım ve sıkı takibim sonucunda YPS bagaj havuzunun izini tesbit edip almayı başardım, öğlen üzeri dizelle buluşup AMG yi yıkatmaya gitmiştik, sonra biraz gezip birazda kordona takılalım dedik, , dönerkende kargoya uğrayıp sorayım dedim, çinden gelen kadar olmasada bayaa bi maceralı yolculuktan sonra elime geçen havuz hakkındaki intibalarım ve resimleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Biliyorsunuz, daha önce başka bir sedan için üretilmiş olan havuzu izmirde bir aksesuarcıda görmüş ancak hiç beğenmemiştim, düşüncelerimi kısaca bu forumda ve oldukça uzun uzun diğer honda forumlarında belirtmiştim. YPS nin sahibi bu forumda yazdıklarımı okumuş ve bana mesaj atmıştı, sonrada telefonla görüştük
    Özetle söylediği şuydu: benim gördüğüm örnekler kırılmayan , asitlere falan dayanıklı olan , müşterileri istediği için o şekilde üretilen modeller,, ancak internet üzerinden satılan honda civic havuzlarının farklı ve kaliteli olduğu şeklindeydi.
    Arkadaş kendinden son derece emin bir ifadeyle ürününün kaliteli olduğunu , uluslararası furalarda gururla sergilediğini söyleyerek bana ücretsiz bir numune gönderebileceğini söyledi, her ne kadar benim varsada(Biliyorsunuz çinden gelmişti) göndermesini istedim, çüki bu aksesuarın burada üretilmsi bence önemli bir olay, Dieselin kalkıp taa çinden ne hallerle getirdiğini hepimiz biliyoruz...

Uzun lafın kısası yine maceralı bir yolculuktan sonra havuz geldi , az önce uğrayıp kargodan aldık, dizelde yanımdaydı, şöyle bir baktı kaliteli ve çizilmez olduğunu söyledi, attık amg nin dev bagajına , geldik eve...

Beyler , ilk olarak YPS yi kutlamak istiyorum, basitçe ambalajlanmış olan paketi açtığımda bu kez gerçekten kaliteli bir havuzla karşılaştım, Bi kere daha önce gördüğüm modeldeki gri renk yoktu, bunun rengi gayet güzeldi, önceki gördüğümde çevresinden sarkan kalıp izleri bunda kesinlikle yok, civic yazısı yok, ama gayet güzel bir desen var, kesinlikle yumuşak ve kaliteli bir kauçuk kullanılmış; önce gördüğümde keskin ve kötü bir koku vardı, bundada plastik kokusu var ama keskin değil ve rahatsız etmiyor, ve sanırım bir süre kullanınca bu kokuda kaybolacak, zaten yeni araba kokusunu andıran bir koku, çok fazla rahatsız etmiyor;
    Buraya YPS bagaj havuzunun bir kaç resmini koyuyorum sonrada çinden gelenin bir iki resmini koyacağım, resimlerdende göreceksinizki, geri kalır yanı yok, sadece biraz biçim değişik diyebilirim, çinlinin kenarları bayaa yüksek , galiba 12 cm, YPS nin kenar yüksekliği düşük ama biçim tam olarak civicin bagajına uygun, kullanılan maddenin esnekliğini göstermek açısından kıvırarak resmini çektim, bu resimde ne kadar esnek olduğunu göreceksiniz, zannedersem toyotaların (ki ben yıllarca kullandım) havuzlarınıda aynı firma üretip servislere veiyormuş

Ümit ediyorumki şimdi yazdıklarım , daha önce yapmış olduğum eleştirileri düzeltmiştir, bu havuzu gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz arkadaşlar, biliyorsunuz çinden gelenin çizilme sorunu vardı, şimdi bunu da bir süre deneyip çizilip çizilmediğine bakacağım, sonra yine sizlerle paylaşırım, bu tür aksesuarların ülkemizde üretilmesi ve uygun fiyatla satılması çok sevindirici, isteyen arkadaşlar, yakında olanlar tabii, isterlerse gelip görebilirler

Bu da kıvrılmış hali

bu ise çinden gelen kenarları yüksek olanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 3 Ağustos 2008; 1:54:40 >

• Yeni aldığım Honda Civic Eco Aracımı teslim alırken Stepne yerine konulan BRC LPG deposu biraz yüksek kaldığı için canım bayağı sıkılmıştı. Servisteki arkadaş bagaj Havuzu ile sözkonusu yüksekliği gizlememin mümkün olduğunu söyleyince bu sayfadaki tavsiyeye uyarak YPS plastik firmasından Lüks bagaj havuzu aldım.
    Almaz olaydım !

Ürün o kadar kaliteli ve yerine oturdu ki ister istemez paspas için de aynı kaliteyi arıyor oldum. Ne yazık ki yedek parçacılarda aynı kaliteye yakın paspas bulamadım. hepsiburada sitesinde görüntüsünü beğendiğim ürünü de gelir gelmez iade ediyorum.

Umarım YPS plastik aynı ürün ile paspas üretmeye de başlar yoksa halı paspas ile aracı kullanmaya devam edeceğim. Pasps konusunda da önerisi olan arkadaşların görüşleri benim için çok değerli olacak

http://wwbenim aldığım paspasın linki
    www.ypsplast.com.tr/sm/HONDA/CIVIC-SEDAN-%282012--Sonras%C4%B1%29/CIVIC-SEDAN-%282012--Sonras%C4%B1%29-l%C3%BCks-bagaj-havuzu

• Boylede yapabilirsiniz.
    https://youtu.be/pqF64S6x0gM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.