DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Uzakdoğu Kökenli Aksiyon - Savaş - Dövüş Filmleri
26
Cevap
1
Favori
52.598
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Uzakdoğu Kökenli Aksiyon - Savaş - Dövüş Filmleri
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      74 Mesaj
      20 Temmuz 2008 19:31:17
      selamlar.
      ben özellikle hero,house of flying daggers,crouching tiger hidden dragon tarzında uzakdoğu kökenli dövüş-savaş sanatları filmleri arıyorum.imdb yi alt üst etmeme rağmen aradığım şeyleri pek bulamadım belki burdan siz yardımcı olabilirsiniz

teşekkürler

Not:romantik-dram tarzı uzakdoğu filmleri önermeyiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuadroFX -- 19 Ocak 2011; 11:43:10 >||:||

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      20 Temmuz 2008 20:08:23
      Kung Fu Hustle. Dövüştende sanattanda kafayı kaşıyamazsın. Filmi bilen bilir.

Yaş 36 xbox360 son konsolum olmaz inşallah kafa kaldıracak mı acaba?
      Ramones, Manowar, Kreator
    • Yarbay
      2249 Mesaj
      20 Temmuz 2008 20:12:20
      Fearless, izlemişsindir büyük ihtimal ama izlediğim en iyi dövüş sahneleri var bu filmde

• Binbaşı
      1721 Mesaj
      20 Temmuz 2008 22:08:35
      "Hero" ve "House of Flying Daggers" filmlerinin yönetmeni olan "Yimou Zhang" 'ın yine aynı tarzdaki filmi olan "Curse of the Golden Flower" 'ı (Altın Çiçeğin Laneti) ısrarla tavsiye ederim.
      http://www.imdb.com/title/tt0473444/

• Çavuş
      74 Mesaj
      20 Temmuz 2008 23:05:08
      teşekkürler kung fu hustle,fearless,curse of the golden flower izlediğim filmler.kung fu hustle güzel ama benim istediğim tarzda değil.O komedi-aksiyon.Ama fearless hero'dan sonra jet linin en iyi filmi.curse of the golden flower da benim istediğim tarza en yakın olanı.Yönetmen Yimou Zhang'ın diğer filmlerini araştırdım ama maalesef bu tür film çekmemiş başka.genelde romantik-dram filmleri çekmiş.

başka önerisi olan varsa alablirm

• Binbaşı
      1721 Mesaj
      20 Temmuz 2008 23:48:24
      Yimou Zhang'ın "Road Home" isimli filmi de hayatımda izlediğim en iyi 10 film arasına çok rahat girer. Madem sende benim gibi bu yönetmeni seviyorsun , mutlaka "Road Home" 'u da izlemeni tavsiye ederim. Gerçi savaş - döğüş filmi değil ama , romantik filmleri sevmeyen benim gibi adamı bile ağlatan bir filmdi. Var gerisini sen düşün ...

• Çavuş
      74 Mesaj
      21 Temmuz 2008 01:55:06
      road home'u izlicem görüşlerimi buraya yazarım izledikten sonra.ayrıca imdb deki kullanıcılar yorumlarında yönetmenin "raise the red lantern" ve "to live" filmlerini favori filmleri olarak göstermişler.onlara da bi göz atmak lazım
      Bi de bu yönetmenin bi özelliği var gong li ile çalışmış bi çok filmde ki gong li benim çok sevdiğim bir oyuncudur ve bana göre en güzel ve en yetenekli çinli oyuncu

• Binbaşı
      1721 Mesaj
      21 Temmuz 2008 19:14:14
      "Raise the red lantern" ve "To live" , 2 filmide izlemek için aramaya başladım bile.

• Binbaşı
      1942 Mesaj
      21 Temmuz 2008 21:22:50
      chocolate mutlaka seyredin süper ötesi bir film hemen hemen tüm ünlü dövüş ustalarının stilleri ni kullanan özürlü bir kız

gerçekten müthişşşşşşşşş

edit : afiş eklendi

[image]local://upfiles/10975/EEB6E650E3D84186A4E9118861C1D953.jpg[/image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grafiker -- 21 Temmuz 2008; 21:28:26 >

PHENOM II x 4 940 - SPPHİRE PURE X790GX - power color HD 4770 - OCZ PLATINUM EDITION 2 GB DDR 1066 RAM - GIGABYTE CHASSIS ISOLO 220 & TT 460 PSU - WD 500 GB CAVIARBLACK
    • Çavuş
      74 Mesaj
      21 Temmuz 2008 22:24:21
      chocalate bu filmi duymuştum sanki neyse indirmeye başlayalım onu bakalım nasılmış,aslında başlık amacının dışındaki filmlere çıktı ama olsun dövüş-aksiyon tipi filmler de olur.Bu arada bugün dragon tiger gate filmini izledim.Hero'daki "gök" karakterini oynayan Donnie Yen var başrolünde.Ortalama bi film olsada bu türe merakı olanlara tavsiye ederim,özellikle finaldeki dövüş sahneleri gerçekten güzel olmuş.bu da afişi...

• Yüzbaşı
      541 Mesaj
      21 Temmuz 2008 22:41:25
      yasak krallık
      bodyguard
      patron

21 Temmuz 2008 22:56:21
      Zatoichi.

22 Temmuz 2008 00:01:41
      Brucee Lee serisini izle büyük patron mesala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börtü -- 22 Temmuz 2008; 0:00:54 >

[font="Times New Roman"]
    • Yüzbaşı
      984 Mesaj
      22 Temmuz 2008 01:29:17
      Ong-Bak
      Tom Yum Gonng

harbi sağlam filmlerdir.başrolde oynayan adam hiçbir hareketinde dublor kullanmamış tamamen real

• Yarbay
      2991 Mesaj
      22 Temmuz 2008 01:36:22

quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

Zatoichi.

• Binbaşı
      1942 Mesaj
      22 Temmuz 2008 16:35:54
      ben zatohici yi seyretmemiştim bende onu indireyim ya bu arada

PHENOM II x 4 940 - SPPHİRE PURE X790GX - power color HD 4770 - OCZ PLATINUM EDITION 2 GB DDR 1066 RAM - GIGABYTE CHASSIS ISOLO 220 & TT 460 PSU - WD 500 GB CAVIARBLACK
    • Çavuş
      74 Mesaj
      22 Temmuz 2008 20:45:11

quote:

Orjinalden alıntı: grafiker

ben zatohici yi seyretmemiştim bende onu indireyim ya bu arada

zatoichi orjinal bir filmdir,biraz ağır ilerler sıkılabilirsin ama bence izlenmesi gereken samuray filmlerindendir.
      bu arada önerilen filmler için sağolun ama bunlar genelde bilinen şeyler,yani bi bruce lee yi izlemeyen yoktur,tony jaa'yı bilmeyen kalmadı gibi bişey.

Bu arada dün akşam iron monkey filmini izledim.Eğer Jackie Chanin filmleri gibi komedi-aksiyon karışık seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim;)

• Yarbay
      5373 Mesaj
      22 Temmuz 2008 20:59:38
      Taegukgi hwinalrimyeo
      güney kuzey kore savaşını anlatan güzel bir yapıt mutlaka izle

Anime Fan Club

GÜNÜN sÖZÜ!..
      Ölüm size ne sağken kötülük eder, ne ölüyken ;sağken etmez çünkü hayattasınız, ölüyken etmez çünkü hayatta değilsiniz..
    • Binbaşı
      1942 Mesaj
      22 Temmuz 2008 21:40:07

quote:

Orjinalden alıntı: billy_

Alıntıları Göster

zatoichi orjinal bir filmdir,biraz ağır ilerler sıkılabilirsin ama bence izlenmesi gereken samuray filmlerindendir.
      bu arada önerilen filmler için sağolun ama bunlar genelde bilinen şeyler,yani bi bruce lee yi izlemeyen yoktur,tony jaa'yı bilmeyen kalmadı gibi bişey.

Bu arada dün akşam iron monkey filmini izledim.Eğer Jackie Chanin filmleri gibi komedi-aksiyon karışık seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim;)

hoca bende bu filmi arıyordum ismini unutmuşum bunuda indireyim....

• Binbaşı
      1721 Mesaj
      24 Temmuz 2008 13:35:31
      Nicedir harddiskimde "Iron Monkey" diye bir film var. Bendeki sanki 1980'li yılların filmi gibi duruyordu. Bu film ne zamanın ? Afişinde "Tarantino sunar" dendiğine göre herhalde 90 ve sonrasıdır ?

• Yarbay
      23496 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      mRt_007

24 Temmuz 2008 17:10:18
      Ichi the Killer,Kung Fu Hustle ve Zatoichi filmlerinde şiddet ve dövüş bolca var

PSN: c4_tr
    • Çavuş
      74 Mesaj
      24 Temmuz 2008 18:12:40
      quote:

Orjinalden alıntı: crossfire

Nicedir harddiskimde "Iron Monkey" diye bir film var. Bendeki sanki 1980'li yılların filmi gibi duruyordu. Bu film ne zamanın ? Afişinde "Tarantino sunar" dendiğine göre herhalde 90 ve sonrasıdır ?

film 1993 yapımı (http://www.imdb.com/title/tt0108148/).quentin tarantino'yu yeni farkediyorum.imdb de bu filmle ilgili bi kayıtını bulamadım.wiki'ye göre producer/presenter diye geçiyor bu film için.galiba bu filmi amerika ya sunan(tanıtan) gibi bişey yapmış quentin tarantino

quote:

Ichi the Killer,Kung Fu Hustle ve Zatoichi filmlerinde şiddet ve dövüş bolca var

ichi the killer ne zamandır indirilecekelr listesindeydi.sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy_ -- 24 Temmuz 2008; 18:12:23 >

• Çavuş
      78 Mesaj
      24 Temmuz 2008 20:15:51

quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_Mitnick

Ong-Bak
      Tom Yum Gonng

harbi sağlam filmlerdir.başrolde oynayan adam hiçbir hareketinde dublor kullanmamış tamamen real

+1 seyrettiğim en güzel filmlerden artı muay thainin hastası olur adam bu filmlerden sonra şahsen ben öyle oldum

• Çavuş
      74 Mesaj
      04 Ağustos 2008 23:02:13
      ne zamandır film izleyemiyordum başlık gerilere düşmüş.neyse bu akşam izlediğim film...

aksiyon filmi diye indirdim ama çok ağır ilerleyen ve sıkıcı bir film.zaten hamlet'in bi uyarlaması mıymış neymiş.

• Binbaşı
      1942 Mesaj
      05 Ağustos 2008 11:51:49

quote:

Orjinalden alıntı: pagan_chris

Taegukgi hwinalrimyeo
      güney kuzey kore savaşını anlatan güzel bir yapıt mutlaka izle

dün akşam hd rip ini seyrettim güzel filmdi gerçekten

• Yüzbaşı
      309 Mesaj
      03 Ağustos 2010 22:11:00
      Kimse "ip man" filmini önermemiş dövüş filmi dendiğinde tek geçerim müthiş bir film izlemenizi tavsiye ederim

Breaking Bad--Lost--Spartacus--Heroes--Kyle XY--Prison Break--Chuck--House--HIMYM--The Wampire Daries--True Blood--South Park--The Mentalist--Fringe-Merlin--The Event-Blue Mountain State--The Walking Dead--MisFits--Dexter--Flash Forward--Harper's İsland--Hung--Hustle--OZ--Supernatural--The 4400--The It Crowd--The Lost Room--Eureka--Journeyman--V-- Game of Thrones--The 24--The Big Bang Theory--Smallville--Castle--Lie to Me--Teen Wolf--Sons Of Anarchy--Falling Skies--Friends--Pretty Little Liars--Modern Family--Person of Interest--Once Upon a Time--New Girl--Raising Hope--Alcatraz--It's Always Sunny in Philadelphia--Band of Brothers--Suits--Mad Men--Justified--The Killing--Homeland--Grimm--Touch--Sherlock--Californication--Hell on Wheels--The Pillars of the Earth--Arrow--Revulation--Last Resort--Six Feet Under--Downton Abbey--The Big C--Awake--Elementary--Hunted-Hannibal-Under the dome-Bates Motel- Banshee-Da Vinci Deamons--The Good Wife--Alomst Human--House of Cards--In The Flesh--Lights Out--Luther--Hello Ladies--Orange is new black--Better Call Soul--Daredevil--Fargo--Mr.Robot--The Wrong Mans--Rick and Morty--Brooklyn Nine Nine--The Last Ship--The Flash--Marco Polo--House of Cards--Mike And Molly--The Strain
    • Yarbay
      3006 Mesaj
      03 Ağustos 2010 22:15:22

quote:

Orijinalden alıntı: Zykon

Kimse "ip man" filmini önermemiş dövüş filmi dendiğinde tek geçerim müthiş bir film izlemenizi tavsiye ederim

Release Date:
      12 December 2008

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Uzakdoğu Kökenli Aksiyon - Savaş - Dövüş Filmleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.