Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (2146. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.727
Cevap
132
Favori
4.505.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21442145214621472148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rcpycl06

merabalar fiyat bilgisi paylasabilir misiniz? tesekkurler

93500 tungten gri içi bej. 1.4 tsi manuel fatura 98500 5 bin indirim.
  • Merhaba beyaz 1.4 tsi dsg comfortline almak nasip oldu. 108.500'e mal oldu. Birkac kucuk hediye de aldim.Bu sabah teslim alacagim. Simdi siteye baktim arac 1.400 tl zamlanmis. 115 bin tl olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasmurt -- 17 Kasım 2016; 2:34:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçen hafta istanbulda bir bayiden harvard mavi 1.4 comfort aldım liste fiyatı 98500 dü 90000e aldım

• Araci teslim aldim. 200 km yol yaptim. Fakat rodaji biraz ihmal ettim
    Ilk intiba yol tutus oncekine gore epey artmis. Motor performansi mutlu etti umdugumdan iyi cikti belki de.
    On park ve arka park dar yerlerden gecerken uyari veriyor diye biliyordum fakat on park hic uyari vermedi. Sanirim acamadim nasil yapilir anlarisaniz sevinirim.
    Tek aklima takilan bir sey var dsg ile ilgili cok forum okudugumdan olabilir ya da endise yapmi olabilirim 1. Videste arac cok cok az titriyor normalmidir bilemedim. Bir baska ayni kasa dsg araca binip gozlemleyecegim. Dedigim gibi ben abartmis olabilirim.
    Arac cok keyifli. Uzun yolda asiri sikistirdim vardigimda ortalama hiz 105 km idi. 200 km ve ustu epey gittim 8 litre gosterdi. Fakat arac 20lt ortalamadan dustu eski ortala ustune surus yapmisim.
    Aracin ozelliklerini cozmeye calisiyorum.
    Bir de anahtarlik verdiler anahtar kaybolunca ses cikariyor konum atiyor fakat uygulama iphone de iyi calisiyormus benim lg de konum iyi degildi.
    Forumda ara ara yazarim artik. Sizlerin fikirlerinizden bu araci alirken oldukca yararlandim tesekkurler edrim passat forum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dsabe

Bende geçen hafta istanbulda bir bayiden harvard mavi 1.4 comfort aldım liste fiyatı 98500 dü 90000e aldım

HOCAM SÜPER İNDİRİM ALMIŞŞSIN. BİZ KAZIK YEDİK HERALDE
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasmurt

Araci teslim aldim. 200 km yol yaptim. Fakat rodaji biraz ihmal ettim
    Ilk intiba yol tutus oncekine gore epey artmis. Motor performansi mutlu etti umdugumdan iyi cikti belki de.
    On park ve arka park dar yerlerden gecerken uyari veriyor diye biliyordum fakat on park hic uyari vermedi. Sanirim acamadim nasil yapilir anlarisaniz sevinirim.
    Tek aklima takilan bir sey var dsg ile ilgili cok forum okudugumdan olabilir ya da endise yapmi olabilirim 1. Videste arac cok cok az titriyor normalmidir bilemedim. Bir baska ayni kasa dsg araca binip gozlemleyecegim. Dedigim gibi ben abartmis olabilirim.
    Arac cok keyifli. Uzun yolda asiri sikistirdim vardigimda ortalama hiz 105 km idi. 200 km ve ustu epey gittim 8 litre gosterdi. Fakat arac 20lt ortalamadan dustu eski ortala ustune surus yapmisim.
    Aracin ozelliklerini cozmeye calisiyorum.
    Bir de anahtarlik verdiler anahtar kaybolunca ses cikariyor konum atiyor fakat uygulama iphone de iyi calisiyormus benim lg de konum iyi degildi.
    Forumda ara ara yazarim artik. Sizlerin fikirlerinizden bu araci alirken oldukca yararlandim tesekkurler edrim passat forum.

ÖN PARK SENSÖRÜNÜDE BENDE ÇÖZEMEDİM
  • Aracı haftasonu teslim aldım. Passat 1.4 Tsi Highline, tungsten gri, cam tavan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Aracı haftasonu teslim aldım. Passat 1.4 Tsi Highline, tungsten gri, cam tavan.

hayırlı olsun benimle aynı ama benimki comfortlinne. kaça aldın lkardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mordal

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Aracı haftasonu teslim aldım. Passat 1.4 Tsi Highline, tungsten gri, cam tavan.

hayırlı olsun benimle aynı ama benimki comfortlinne. kaça aldın lkardeş

Sağolun sizin de hayırlı olsun. 110 bin (manuel)
  • jasmurt J kullanıcısına yanıt
    B7 pasta sahibiyim. Vitesin orada ki tuşlarda park sensörü açıp kapama tuşu var ona basmasan ön park sensörü rutin sürüşte çalışmaz geri vitese takınca ikisinde çalışır

• Dizel manuel yada otomatik comfortline fiyati alan varmi.

Uygun bir fiyat bulursam alacağim.

• Kendimizce passatla bi test sürüşü yaptık izlemenizi isterim.

https://www.youtube.com/watch?v=hcaVpOzg15E
  • 2 gün önce satın aldım şansıma stokta olan araçtı hemen teslim edildi highline refleks gri cam tavan 1.4 tsi 125 hp dsg
  • merteaaa kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam kaça aldınız. ek donanım varmı
  • Arkadaslar b7 kasa passatta kalorifer off konumda bile sicak hava gelmeye devam ediyor tamamen kapatmanin yolu yokmudur?
  • mordal M kullanıcısına yanıt
    hocam sağolasın . highline a ek donanım olarak metalik renk ve cam tavan 129.800 TL e aldım. bugün vw de satıcı arkadaşı aradım ötv olayından sonra benim aldığım şartlarda araç 143.000 TL son.2 günle kurtardık.
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    hocam selam derece kısmını ortalarda bırakıp cam konumunada aldınmı rahatsız etmezz malesef hepsi böyle araçlarda kapalıda olsa sıcaktysa derece içeri azda olsa veriyor sıcaklık.
  • ötv ile ile fiyatlar güncellenoiyor.
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    Slm hava sirkulasyonunu otomatikten iceri olacak sekikde ayarlayin hava gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Slm hava sirkulasyonunu otomatikten iceri olacak sekikde ayarlayin hava gelmez

biraz daha açar mısınız? otomatikten kastınız auto mod ise auto mod kapalı, off lambası yanıyor zaten, kapalı olması gerekmez mi?
  • 
Sayfa: önceki 21442145214621472148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.