Şimdi Ara

OKUMADAN SERVİSE GİTMEYİN-TÜM FORD ARAÇLAR BAKIM(FİYAT-SERVİS-HİZMET) REHBERİ (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
34
Favori
512.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ford Fusion, 1.4 CDTI Comfort ASM Şanzuman, Bakım; 290 TL

- 5/30 Motor Yağı
    -Yağ Filtresi
    -Hava Filtresi
    -Polen Filtresi
    -Yakıt Filtresi
    -İşçilik
    -20 nokta Check-Up

Ücretsiz Teklif Al

- Sistemimizde parça ve işçilikte 1 yıl garanti alırsınız.
    - Servislerimizde ücretsiz arza tespiti yaptırabilirsiniz.
    - Servis sonrasında aracınız yıkanır tertemiz teslim edilir.
    - Servislerin kampanyalarından yararlanabilir, sürpriz indirimler alabilirsiniz.
    - Servislerin tekliflerini kıyaslar en ekonomik teklifi tercih edebilirsiniz, böylelikle paranız cebinizden kalır.

• Ford Fiesta, 1.25i Trend, Periyodik Bakım; 260 TL

Araç: Ford Fiesta 1.25 Trend
    Model: 2013
    Kilometre: 23000

-Castrol Motor Yağı
    -Yağ Filtresi
    -Hava Filtresi
    -Polen Filtresi
    -yakıt Filtresi
    -İşçilik
    -20 nokta Check-Up

www.otocase.com

Ücretsiz Teklif Al

- Sistemimizde parça ve işçilikte 1 yıl Garanti alırsınız.
    - Servislerimizde ücretsiz arza tespiti yaptırabilirsiniz.
    - Servis sonrasında aracınız yıkanır tertemiz teslim edilir.
    - Servislerin kampanyalarından yararlanabilir, sürpriz indirimler alabilirsiniz.
    - Servislerin tekliflerini kıyaslar en ekonomik teklifi tercih edebilirsiniz, böylelikle paranız cebinizden kalır.

• merhaba arkadaslar.
    ford fiesta 1.4 dizel 2010 agustos trafige cıkıslı aracım var ve arac suan 85 binde,
    istanbulda 90 bin agır bakımlarını yaptırabilecegim ve ozel fiyat alabilecegim yetkili servis bildirebilir misiniz?
    herkese iyi gunler.
  • C-Max 2014
    İlk 15.000 Bakımı
    Kayseri Ünal Motor 299 TL
    Kayseri Metinler 350 TL fiyat verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZuCChiNi -- 22 Temmuz 2015; 16:23:51 >
  • arkadaşalr yetkili ford servisleri expertiz yapıyor mu
  • ilbilge_11 İ kullanıcısına yanıt
    En son yapmıyorlardı diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostt

merhaba arkadaslar.
    ford fiesta 1.4 dizel 2010 agustos trafige cıkıslı aracım var ve arac suan 85 binde,
    istanbulda 90 bin agır bakımlarını yaptırabilecegim ve ozel fiyat alabilecegim yetkili servis bildirebilir misiniz?
    herkese iyi gunler.

bende aynı konuyu araştırıyorum.daha önce yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Yedek parça satın alımı için yedekparcaford.com - onlinefordyedekparca.com siteleri güvenilirmidir? yani orjinal diye aldığımız ürüne güvenebiliyormuyuz siteden?

ayrıca ön balata ve arka balata yan sanayi dediğimiz ürünler çokmu kötü? kullanılabilirliği sizce nasıldır? http://www.onlinefordyedekparca.com/U1333,93,fiesta-2008-bron-balata-br-me8v5j-2k021-aa-bakim-urunleri.htm

Birde avrupa yakasında (tercihen maslak levent şişli tarafları ) tavsiye edebileceğiniz düzgün servis olursa sevinirim.

Teşekkürler

• evet yapmadılar
  • Geçen yıl aracım için parçaları yedekparcaford.com dan aldım.Sıkıntı yaşamadım.Balata konusu forumda vardı.Kale bosh ferodo yu kullanan arkadailar memnundu.Özellikle ferodo.Onun fiyatı da orijinaline yakın(100) otomert diye bir site var orda motocraft 110 tl.
  • Teşekkürler

Kale balata ya pozitif bakılıyorsa alayım, fiyatları 50 tl ... gayet uygun, fakat ön balata bulunuyor genelde

arka balata için tavsiyeniz varmı?

fiesta 2011 titanium x 1.4 benzin
  • 2006 mk3 kasa dizel mondeo sservise soksak bakım için ne kadar tutar bilgisi var mı birde bu model araçların el kitabı pdf vs internet ortamında mevcut mu
  • Merhaba Arkadaşlar,

Kocaeli'de yönlendirebileceğiniz; çoğunuzun bildiği gibi Ford 1.6 TDCi motorlarla birebir aynı motora sahip 2007 model Volvo S40 aracımdaki şikayetlerime derman olacak kaliteli bir usta var mı?

1- Düzgün asfaltta uğultu (Porya problemi sanırım)
    2- Egsozdan siyah duman atma
    3- Hızlanırken elektrik süpürgesi sesine benzer bir hırıltı (Turbo'dan şüpheleniyorum, üzerinde Onarım görmüş bir garrett mevcut )
    4- Yol kusurlarını eskiye nazaran kabine ve direksiyona daha fazla iletme

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacoste57 -- 22 Ağustos 2015; 14:52:06 >
  • Çoğu ustanın boyanin eksik atıldığı söylediğini otosan mühendisleri bir problem olmadığını söylüyor boyada işlem yok ama attım hatası ve tavanda pürüzluk var mahkemeye gidecem herkez arabasına güneş altında iyi baksin ve ford bu problemlerin yaygın olduğunu duydum herkez sıfır araba alırken çok iyi karar versin ben pişman oldum ford courier diğer sıkıntılar
    diger problemler
    Araba 7 ile8 litre arasında yakıyor (6000km)
    Arabanın on takımından ses geliyor
    Bel destek kolu elimde kaldı
    Rüzgar 80 den sonra arka camlarını içeride.
    Arka kelebek camın lastiği yırtılma
    Arka vitese takarken çartlama
    Direksiyon altında pedallarin üstünde yakalım malzemesi Tofaş ayarını açıkta ve dökülüyor Tavan döşemesi iplik iplik dökülüyor ne düşünüyor sunuz araba rengi aytozu gri araç aydoganlar dan alimmiştir arabanızı güneş altında boyasini kontrol ettirin Benim araba hatalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2008 -cmax in turbo değişimi + turbo değiştiği için yapılan periyodik bakımı ne kadar tutar yetkili serviste? Son bir iki sayfada bulamadım, daha öncesine de güncel olmaz diye bakmadım açıkçası.
    i edine
    Özelde yaptırma vs. konularında aşağıdaki başlıkta baya yardımcı olan oldu, sadece yetkili servis maliyeti hakkında bilgi edinemedim.

http://forum.donanimhaber.com/m_110880760/f_//tm.htm
  • bursa da güvenilir ford özel servis nerede var ? dizel 60 bin bakımı için
  • Bugün 90.000 bakımına ayrıca triger kayışı zincirler vs. ödeyeceğim tutar 1500 ₺ ne diyorsunuz?

• Aracım 2011 focus TDCI, 90.000 km, bugüne bir çok yetkili servisde bakımlarımı yaptırdım her 15.000 de. Ama bu bakımı istemeyerekde olsa işlerimden dolayı izmirde yaptırmak zorunda kaldım malum bu bakımda triger seti kayışlar değişiyor, rutin bakım için 550 ₺ ve triger için ise 950 ₺ fiyat çıkardılar. İstemeye istemeye de olsa kabul ettim. Akşama doğru telefonum susmak bilmedi klima ayarları yapılsın mı efendim? Ne kadar? 190 ₺ yok kalsın. Devir daim pompası su kaçırmış mutlaka değiştirmemiz gerekiyor efendim. Ne kadar? İlave 500 ₺ değiştirmezsek başınıza çok kötü şeyler gelebilir triger kopabilir vs sonuçta bana patlayan rakam 2000 ₺ arkadaşlar bu nedir?

• Arkadaşlar 2011 aracimin aku lambası yolda giderken yanıyor. Stop ettiğimde sönüyor. Tekrar çalıştırınca belli mesafe gittikten sonra lamba yanıyor. Otokoç ariza tespiti sonrası aracı yaptırmazsan ariza tespit ücreti alırız dedi. Iyi de dedim çok tutarsa yaptırmak ve yaptirmayinca bunu ödemek saçma dedim. Akü değişirse düzelir sanıyorum dedi.Zaten aku değişimi daha ucuz Bu nasıl iştir ? Bir de başka yetkili servis ücret almıyor ki? Bu durumda odemek zorunda kalır mıyım?

• uluhanmert U kullanıcısına yanıt
    2 sene de %100 artmış fiyat diyorum

2 sene önce aracı aldığım denizli de yetkili serviste periyodik bakım + triger 770 lira tutmuştu.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.