Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugun arabayı yıkadım tabiri caizse cincik gibi oldu

Birşey dikkatimi çekti arka fren lambasının arka camın ordaki içine biras pislik kaçmış onu söküp temizliyen varmı ?
  • Arkadaşlar herkez tatıle gıttı sanırım canavarlarla

Umarım kazasız belasız geçer tatıl... saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

Arkadaşlar merhaba herkeze..

Birşey dikkatimi çekti arka fren lambasının arka camın ordaki içine biras pislik kaçmış onu söküp temizliyen varmı ?

Ben temizlemiştim, bir kaç ay önce. Nasıl girdiyse sinek girmiş ve ölmüş içeride hem onu aldım hem de o bölgeyi cam sille iyice temizleyip parlattım. Ampulüde biraz is yapmış onu da temizledim. İlk etapta yanlarda bulunan tırnaklara bastırarak üstkapağı çıkarıyorsun. Kapağı sökünce bir tane plastik perçin tıpa göreceksin. Bu tıpa düz tornavida ile kanırtılarak çıkarılıyor. Yani ben öyle yaptım çünkü elimde tornavidadan başka ekipman yoktu. Temizliği yaptıktan sonra tekrar tıpayı yerine bastırıp kapağındaki tırnaklarını yerleştirip tık sesini duyana kadar bastırıp oturtuyorsun. Çok basit bir işlem sadece tıpayı çıkartırken biraz yavaş hareket etmek gerekiyor yuvasını bozmamak için.
    Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.SYMBOL -- 11 Aralık 2008; 16:13:46 >
  • arkadaşlar merhaba.ben de araba almak istiyorum ve birinci tercihim clio symbol dizel. 2003-2004 modellere bakıyorum. arabadan genel olarak memnun musunuz.memnun olmadığınız yerler nelerdir. dizel motorun avantajları ve dezavantajları nelerdir. teşekkkürler.
  • bitane arkadaşımda dizel symbol var.yakıt tüketiminden çok memnun.çok az yakıyomuş..benimki benzinli.araba temizse alınır.sağlam arabalar bunlar.bayram gezisi yaparken dikkatimi çekti..her 10 taksiden 8i renault symbol..hemde benzinli.sürekli istanbul trafiğine dayanmak kolay iş değil.taksiciler de seçimini bu arabalardan yana kullanmışsa iyi araba demektir

@KARACOCUK71 sök gitsin hiç gerenk yok.şase mase yapar beyni bozar ondan sonra uğraş dur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damonbounce -- 11 Aralık 2008; 20:49:36 >
  • s.a form üyeleri :D nasılsınız bir sorunum war

şimdi sağolsun çok zeki bir arkadaşımız ozan arabayı getir aküm bitmiş senin aküyü benim arabaya takalım diye çağırdı . dedim code war type cod ister diye bunuda formdan sizden duymuştum bişey olmaz dedi akünün bi kutup başını söktü diğerini sökemedi :D biraz kalabalıktı :D kablolar değişik bir dizayn felan e şimdi type code yazıyor kitapçığa baktım 1352 yazıyor bu kodu girdim gereken düğmeye bastım olmadı basılı tuttum olmadı hatalı girdikçe 1-2-4-8-12-24-36 dakika beklersin diyor bi püf noktası war benmi kaçırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzzy222 -- 11 Aralık 2008; 22:55:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

s.a form üyeleri :D nasılsınız bir sorunum war

şimdi sağolsun çok zeki bir arkadaşımız ozan arabayı getir aküm bitmiş senin aküyü benim arabaya takalım diye çağırdı . dedim code war type cod ister diye bunuda formdan sizden duymuştum bişey olmaz dedi akünün bi kutup başını söktü diğerini sökemedi :D biraz kalabalıktı :D kablolar değişik bir dizayn felan e şimdi type code yazıyor kitapçığa baktım 1352 yazıyor bu kodu girdim gereken düğmeye bastım olmadı basılı tuttum olmadı hatalı girdikçe 1-2-4-8-12-24-36 dakika beklersin diyor bi püf noktası war benmi kaçırdım

kardeş sen bi anlat nasıl girdin kodu anlat yanlışın varsa düzeltmeye çalışalım kodu girdikten sonra 6ya uzun basman gerekiyor..
  • Selam arkadaşlar.
    iki hafta önce 2005 model Clio Symbol 1.4 Authentique alarak ben de aranıza katıldım. Bu da fotoğrafı:
     CLİO SYMBOL GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknik_Ogretmen -- 12 Aralık 2008; 0:34:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknik_Ogretmen

Selam arkadaşlar.
    iki hafta önce 2005 model Clio Symbol 1.4 Authentique alarak ben de aranıza katıldım. Bu da fotoğrafı:
     CLİO SYMBOL GRUBU

Hoş geldin arkadaşım. 2004 model olmasın araban. 2005'lerin arka sinyalleri beyaz oluyor ve jant kapakları aynı gibi ama biraz daha değişik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: R.SYMBOL

quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

Arkadaşlar merhaba herkeze..

Ben temizlemiştim, bir kaç ay önce. Nasıl girdiyse sinek girmiş ve ölmüş içeride hem onu aldım hem de o bölgeyi cam sille iyice temizleyip parlattım. Ampulüde biraz is yapmış onu da temizledim. İlk etapta yanlarda bulunan tırnaklara bastırarak üstkapağı çıkarıyorsun. Kapağı sökünce bir tane plastik perçin tıpa göreceksin. Bu tıpa düz tornavida ile kanırtılarak çıkarılıyor. Yani ben öyle yaptım çünkü elimde tornavidadan başka ekipman yoktu. Temizliği yaptıktan sonra tekrar tıpayı yerine bastırıp kapağındaki tırnaklarını yerleştirip tık sesini duyana kadar bastırıp oturtuyorsun. Çok basit bir işlem sadece tıpayı çıkartırken biraz yavaş hareket etmek gerekiyor yuvasını bozmamak için.
    Kolay gelsin

teşekkürler.. bugun uğraşacagım bankalım yapabılecekmıyım.. benımkındede sınek felan var onunla uğraşıyım..nerden gırıyor bunlar oralara anlamıyorum arka lambaların ıcındede gormustum bilgi için tekrar tşkler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARACOCUK71

quote:

s.a form üyeleri :D nasılsınız bir sorunum war

kardeş sen bi anlat nasıl girdin kodu anlat yanlışın varsa düzeltmeye çalışalım kodu girdikten sonra 6ya uzun basman gerekiyor..

yaw ne 6 sı kitapçıkta ---- aşşağı ok şekli warya direksiyon yanındaki kısayol kolunun en altındaki ona bass dedi bastım bişey olmadı gidip bir daha kurcalıyayım olmazsa koparırım
  • gittim baktımda kitapçıktaki örnekmiş 1-3-5-2 bu kodu nereden bulucam ban
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

quote:

Orjinalden alıntı: Teknik_Ogretmen

Selam arkadaşlar.
     CLİO SYMBOL GRUBU

Hoş geldin arkadaşım. 2004 model olmasın araban. 2005'lerin arka sinyalleri beyaz oluyor ve jant kapakları aynı gibi ama biraz daha değişik.

Ben de ona dikkat ettim de şimdi bu 2004 ün ikinci yarısında üretilmiş ama 2005 diye geçiyor ruhsatta. 2. el oto sitelerinde de bazı 2005 lerin arka sinyalleri sarı bazıları beyaz. Galiba üretim yılıyla alakalı.
  • arkadaşlar bazı clio symbollerde devir saati yokmuş. nasıl kullanırken zor oluyor mu. bir de bir başka topic te symbulleri terden yere vurmuşlar, teneke felan demişler, kullananlar olarak nasıl tavsiye edermisiniz. ben de araba almayı düşünyorum ama kararsızım.
  • quote:

gittim baktımda kitapçıktaki örnekmiş 1-3-5-2 bu kodu nereden bulucam ban

bencede ordaki örnektir..servisten öğrenebilirsin kodu.orda zaten 5 ytlye sana kodu söylüyorlar ve kodu da giriyorlar teyp aktif hale geliyor..ama ben iyi hatırlıyorum kendim girdiğimde 6ya uzun olarak basıp onaylanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutombo19

arkadaşlar bazı clio symbollerde devir saati yokmuş. nasıl kullanırken zor oluyor mu. bir de bir başka topic te symbulleri terden yere vurmuşlar, teneke felan demişler, kullananlar olarak nasıl tavsiye edermisiniz. ben de araba almayı düşünyorum ama kararsızım.

Evet, bende devir saati yok ama eksikliğini de duymuyorum. Ama göstergeye bakınca arıyor yani göz. Motorun sesine göre vites değiştiriyorum. Zaten saat olsa da bakacak değilim.
    Sen o yerden yere vurup teneke diyenleri boşver. Çoğunun arabası dahi yoktur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARACOCUK71

quote:

gittim baktımda kitapçıktaki örnekmiş 1-3-5-2 bu kodu nereden bulucam ban

bencede ordaki örnektir..servisten öğrenebilirsin kodu.orda zaten 5 ytlye sana kodu söylüyorlar ve kodu da giriyorlar teyp aktif hale geliyor..ama ben iyi hatırlıyorum kendim girdiğimde 6ya uzun olarak basıp onaylanıyor.

bu ruhsatın içinde bir kağıt war ayrıntılı bilgileri yazıyor arabanın en altta radio kodu war girdim çalıştı teşşekkürler
  • Kol dayama yaptıran arkadaş kol dayamanın el frenini çekmeye bi sakıncası engeli varmı zorluyormu yani??
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutombo19

arkadaşlar bazı clio symbollerde devir saati yokmuş. nasıl kullanırken zor oluyor mu. bir de bir başka topic te symbulleri terden yere vurmuşlar, teneke felan demişler, kullananlar olarak nasıl tavsiye edermisiniz. ben de araba almayı düşünyorum ama kararsızım.

yahu biz alırız arabamızı kullanırız hangisi teneke değilki bana öyle yamulmayan bir araba gösterebilirmisiniz 10000-20000 ytl arası symbol memur arabası diye geçiyor bana hep öyle lanse ettiler arabamdan çok memnunum dizel araç olarak iyi güzel sesli ve az yakıyor ayrıca teneke değil plastik ön çamurluklar benim alıcaksanız tabiki tavsiye ederiz 5 aydır aldım kullanıyorum araba kullanmayı bu araçta öğrendim ve aldığımdan beri 7000 km civarı yol yaptım kapı gergisi hariş tık demedi
  • Önceleri bu konu çok tartışıldı. Ben sana sonucu özetleyeyim kardeş. Symboller rakipleri arasında en ekonomik araçtır. Fakat konfor bakımından rakiplerinden biraz geridedir. Konforsuz araçlar mı? Hayır kesinlikle bence yeterince konforlu araçlardır. Ama bu fiyata alınabilecek en uygun araç bence symboldü. Çünkü az yakıyor parçası kolay bulunuyor ve ucuz kolay satılabiliyor piyasa da tutulan bir araç yani. Bu sebepler benim symbol almaya itti. Ben aracı alalı yaklaşık 2 yıl oldu. Genel olarak araçtan çok memnunum. Ve herkese tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.