Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.899.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı
    kahve yapmakla kalmıyor ikram ve süpriz hediyelerde verıyor

TAZE cipste veriyormu
    />

araba soğukta ilk çalıştığında böyle bi deprem oluyor motor hırlıyor sallanıyor sizde oluyormu rölantimi bozuk benim yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı
    kahve yapmakla kalmıyor ikram ve süpriz hediyelerde verıyor

TAZE cipste veriyormu
    />

araba soğukta ilk çalıştığında böyle bi deprem oluyor motor hırlıyor sallanıyor sizde oluyormu rölantimi bozuk benim yaw

1.viteste oluyor benımde
  •  CLİO SYMBOL GRUBU

• Benimde bazen motor soğukken 1.vites'te ışıklarda mesela kalkarken titreme oluyor. Ama motor sıcakken olmuyor. O titremeyi de motor soğukken yapıyor ama her zaman değil.
  • peki 1 soru daha dün o kadar kişi anlam veremedik 10larca kişi değişik yorumlar yaptı bu nedir

bu smiylee

alkış olduğu söyleniyor konuda şu

tıklayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzzy222 -- 4 Aralık 2008; 12:17:28 >

•  CLİO SYMBOL GRUBU
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaliteli5

CLİO SYMBOL GRUBU

yeni yıkanmışş hmmm

Allah kaza bela vermesınn
  • Saat ayarı bilgisi için cozep'e çok teşekkür ederim.Hele şükür saati geriye alabildim.Hiç akla gelmeyecek yerle ilişkilendirmişler saat ayarını tebrikler renoya teper43 arkadaşım direksiyondaki radyo ayar düğmelerinden source yazana basılı tut ekran yanıp sönünce ses ayar düğmelerinde saati ayarlayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk30 -- 4 Aralık 2008; 13:16:02 >
  • yeni yıkanmışş hmmm

Allah kaza bela vermesınn

teşekkürler.
    Allah sizede ve forumdaki tüm arkadaşlara kaza bela vermesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mabbay

otomatik vites kullananlar varsa araçtan memnunlar mı?

tekrar sorayım? otomatik vites kulllananlar varsa bilgi verebilirler mi?
  • quote:

Türkiye'de Clio Symbol'ün Otomatik vitesli versiyonları Expression donanımlı olarak 2002'nin son çeyreğinde satışa sunuldu ve 2004 yılına kadar satışı devam etti. Daha sonra düşük satış rakamları nedeniyle Türkiye'de satışına son verildi. Ancak, özellikle otomatik vites kullanımı yaygın olan arap ülkeleri (Kuveyt vs) ve İsrail gibi ülkelere satışı hala devam ediyor sanırım. Türkiye'de satışa sunulduğunda zaten yeterli ilgiyi görmedi. Görmemesinin nedeni, bir üst sınıf Megane Expression'ı aşan fiyatı ve Türkiye pazarında manuel şanzımanın hakim olmasıydı. Symbol otomatik kullanıcıları bir hayli sınırlı, hatta başlığımız altında bildiğim kadarıyla otomatik şanzımanlı Clio Symbol kullanıcısı bulunmuyor. Bence, otomatik şanzımanla ilgili sorularınızı bir de Clio H/B kullanıcıları başlığı altına yazın. Belki, o başlık altında kullanıcı arkadaşlarımız varsa sizinle tecrübelerini paylaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbox -- 4 Aralık 2008; 21:26:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: turbox

quote:

Türkiye'de Clio Symbol'ün Otomatik vitesli versiyonları Expression donanımlı olarak 2002'nin son çeyreğinde satışa sunuldu ve 2004 yılına kadar satışı devam etti. Daha sonra düşük satış rakamları nedeniyle Türkiye'de satışına son verildi. Ancak, özellikle otomatik vites kullanımı yaygın olan arap ülkeleri (Kuveyt vs) ve İsrail gibi ülkelere satışı hala devam ediyor sanırım. Türkiye'de satışa sunulduğunda zaten yeterli ilgiyi görmedi. Görmemesinin nedeni, bir üst sınıf Megane Expression'ı aşan fiyatı ve Türkiye pazarında manuel şanzımanın hakim olmasıydı. Symbol otomatik kullanıcıları bir hayli sınırlı, hatta başlığımız altında bildiğim kadarıyla otomatik şanzımanlı Clio Symbol kullanıcısı bulunmuyor. Bence, otomatik şanzımanla ilgili sorularınızı bir de Clio H/B kullanıcıları başlığı altına yazın. Belki, o başlık altında kullanıcı arkadaşlarımız varsa sizinle tecrübelerini paylaşabilir.

hocam çok teşekkür ederim.....
  • selam arkadaşlar benim araba radyatörün alt kısmından su kaçırıyo bi haftadır başladı neden olduğunu anlamadım ama radyatörün alt kısmı komple ıslak antifirizli şu nette satılan çatlak gidericilerden alsam iş görürmü.Yada bunların tamiratı yapılabiliyomu
  • quote:

Orjinalden alıntı: yahyademirci

selam arkadaşlar benim araba radyatörün alt kısmından su kaçırıyo bi haftadır başladı neden olduğunu anlamadım ama radyatörün alt kısmı komple ıslak antifirizli şu nette satılan çatlak gidericilerden alsam iş görürmü.Yada bunların tamiratı yapılabiliyomu

hocam valla nettekılerı bılmem ama muhtemelen çatlamıştır.. cook dıkkat edın radyotor cok onemlı... tamırı oluyor benımde dogan vardı bır zamanlar onunda delınmıstı yaptırmıştım
    Ama ihmal etme sakın
  • quote:

selam arkadaşlar benim araba radyatörün alt kısmından su kaçırıyo bi haftadır başladı neden olduğunu anlamadım ama radyatörün alt kısmı komple ıslak antifirizli şu nette satılan çatlak gidericilerden alsam iş görürmü.Yada bunların tamiratı yapılabiliyomu

arkadaşım benimde radyatör peteği sızdırıyordu içten tıkama özelliğine sahip sıvı karışımlardan koyduk şimdi sızdırmıyor ama sıvı olmasına dikkat et toz kullanırsan kalorifer peteğini tıkarsın benim aracın eski sahibi toz tıkayıcı kullanmış kalorifer peteğinide tıkamış sıcak hava üflemiyordu ben değiştirttim 190 ytlye e mal oldu.bizim radyatör peteklerinin tamiri yokmuş petekler aluminyum olduğu için.yenisiyle değiştirmen gerekiyormuş
  • sağolasın tanseltan dün akşam würth marka sıvı olanlardan aldım koydum.Talimatlara göre uyguladım bakalım kesecekmi her tarafı ıslanmıştı peteğin bi kurusun kesip kesmediğini anlayacaz. inşallah işe yarar
    quote:

Orjinalden alıntı: tanseltan

quote:

arkadaşım benimde radyatör peteği sızdırıyordu içten tıkama özelliğine sahip sıvı karışımlardan koyduk şimdi sızdırmıyor ama sıvı olmasına dikkat et toz kullanırsan kalorifer peteğini tıkarsın benim aracın eski sahibi toz tıkayıcı kullanmış kalorifer peteğinide tıkamış sıcak hava üflemiyordu ben değiştirttim 190 ytlye e mal oldu.bizim radyatör peteklerinin tamiri yokmuş petekler aluminyum olduğu için.yenisiyle değiştirmen gerekiyormuş
  • quote:

sağolasın tanseltan dün akşam würth marka sıvı olanlardan aldım koydum.Talimatlara göre uyguladım bakalım kesecekmi her tarafı ıslanmıştı peteğin bi kurusun kesip kesmediğini anlayacaz. inşallah işe yarar
    quote:

Orjinalden alıntı: tanseltan

quote:

eyvallah dostum inşallah tıkar benimki çok az kaçırıyordu tıkadı ama sık sık kontrol ediyorum ne olur ne olmaz diye 1.5 aydır sorun yok.sordurmuştum bizim ustaya radyatör peteğinin fiyatı 150 ytl demişti ama markası iyi değil sanırım alüminyum olduğu için tamiride olmuyor bakır borulular 350 ytl civarındaymış onlarda geç soğuduğu için hararet yaptıryormuş şimdilik beklemede ileri doğru değiştiricez sanırım.tıkayıp tıkamadığ yönünde bilgilendirirsin bizide dostum
  • Arabanmı var derdin var ya.. bınmesı keyıflı ihtiyaç ama birde şu masraflar olmasa
  • Arakdaşalar aracına beyaz ampul uygulaması yaptıran arakdaş var mı???Ben yaptırmayı düşünüyorum da yağmurlu ve sisli havada iyi ışıtmadığı söylenitileri var ama bilmiyorum kararsızım...
  • @KARACOCUK71

Ben oncekı aracıma takmıştım.. ya şöyle söylıyım acaba benım aldıgım ambpullermı kötü dedim gerçi aldıklarım 3 kez patladı..sisli havayı geçtim akşam hava kararmaya başladıgında normal farlar sarı olanlar cok guzel gosterıyor ama sankı beyaz ampuller ise park lambası gıbı yanıyor..yağmurdada arkadaşım inan ki imkansız.. hatta bu yuzden kaza atlatan arkadaşım bıle var hemen degıstırdık ampullerını eskı şeklınde yaptık..
    Bence hiiç üzme kendını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sessiz@Saglıkcı -- 7 Aralık 2008; 10:44:40 >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.