Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (748. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bunyas288

Arkadaşlar severek beğenerek aldığım ve bindiğim symbolümü ev için sattım.Tüm paylaşımlarınız yardımlarınız için teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın tekrar görüşmek dileğiyle.

İnşallah daha iyisini almak dilgeğiyle.Ne kadara sattınız?İkinci el piyasası nasıl?Yüksek mi?
  • Teşekkürler arkadaşlar.
    Bir yola girdik Allah utandırmasın. Kısa vadeli nakit ödemem vardı mahçup olmamak için fazla bekleyemedim 19.350 ye verdim..
  • quote:

Teşekkürler arkadaşlar.
    Bir yola girdik Allah utandırmasın. Kısa vadeli nakit ödemem vardı mahçup olmamak için fazla bekleyemedim 19.350 ye verdim..

Hayırlısı olsun. Allah cc pişman etmesin. Fiyat fena değil takasta benim araca renault servis 20 vermişti
  • arkadaşlar bugün bi arkadaşın aldığı dacia duster 4*4 1.5 dcı laurete 105 bg 6 vites olan versiyonun kullandım ve bir daha dacia ya asla dandik demicem malzeme kalitesi benim symbolden daha iyi ben hiç dacia yım demiyo performans+seri arabaya tek kelime ile bayıldım ve bir sonraki arabam allah nasip edrse duster olcak arkadaş bana hediye olarak hiç kullanılmamış ambalajında duster paspas hediye etti ve arabaya 100%100 uydu hiç kaymıyo tam oturdu haftaya resimlerei koyarım ve arabanın içi sıfır gibi kokuyo
  • quote:

Teşekkürler arkadaşlar.

hocam hayırlı olsun, fiyatıda tam yerinde gitmiş bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

arkadaşlar bugün bi arkadaşın aldığı dacia duster 4*4 1.5 dcı laurete 105 bg 6 vites olan versiyonun kullandım ve bir daha dacia ya asla dandik demicem malzeme kalitesi benim symbolden daha iyi ben hiç dacia yım demiyo performans+seri arabaya tek kelime ile bayıldım ve bir sonraki arabam allah nasip edrse duster olcak arkadaş bana hediye olarak hiç kullanılmamış ambalajında duster paspas hediye etti ve arabaya 100%100 uydu hiç kaymıyo tam oturdu haftaya resimlerei koyarım ve arabanın içi sıfır gibi kokuyo

abi ben dacia duster modelini symbolün jeep hali diyorum. bana göre herseyi ile aynı geliyor. milimal derecede fark vardır bu farkta bizlere yansıyor elbet.. misal dusterda arka otomatik camların yeri yeni symbollerle aynı el freninin orda.

performansına birsey diyemem sonucta 110bg lik dizel. aynı motoru renault diger arabalarındada kullanıyor . bu motorun 2 tekerdeki performansına diyecek söz yok ama 4 tekerdeki performansı nasıl olur hiç bir bilgim yok.

2,3 ay öncesinden bana mesaj gelmişti artık renault dacia duster modelini, renault duster diye kendi modellerine ekliyecekmiş diye bildiri mesajı geldi,
    en azından dusterda renault amplemi 1 bin ,2bin tl kazandırır gibime geliyor.

araba işi zevk işi fakat duster tip olarak benim hosuma hiç gitmiyor. nissan marakada renaultun motorunu kullanıyor, jeep düşünüyorsan nissan quashqai nin dizel baz donanımlısı 52.000tl. 5000tl fazla vererek jeepe bindiğini anlarsın. nissanın baz donanımı ile dusterın ful donanmı kafa kafaya gibi birsey.

uygun fiyatlı jeepe binmek istiyorsanız kesinlikle nissan quashqai derim. hem görünüm hem donanım hem fiyatı alına bilecek bir jeep konumuna getiriyor.

bunlar benim bakış acılarım.
  • Merhaba;

arkadaşlar yardımlarınızı ihitiyacım var. 2009 clio symbolüm var ama konsolda ki saati değiştiremiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icon33

Hayırlısı olsun. Allah cc pişman etmesin. Fiyat fena değil takasta benim araca renault servis 20 vermişti

Sizin araç şu anda 22 bin civarında bir fiyata gider eğer satacak olursanız kendiniz satınız servis en az 2 bin aşağısını veriyor.
  • quote:

Teşekkürler arkadaşlar.

İnşallah daha iyisini almak nasip olur.Ev almak daha önemli bence iyi yaptınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: specialbora

Merhaba;

arkadaşlar yardımlarınızı ihitiyacım var. 2009 clio symbolüm var ama konsolda ki saati değiştiremiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

Saatin oradaki dönebilen kısma bastırıp bekleyin saatin olduğu kısım ayarlanabilir pozisyona gelince görürsünüz ekranda basılı tutmanız yeterli sonrasında tek tek veya uzun süreli basarak saati ayarlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312
    abi ben dacia duster modelini symbolün jeep hali diyorum. bana göre herseyi ile aynı geliyor. milimal derecede fark vardır bu farkta bizlere yansıyor elbet.. misal dusterda arka otomatik camların yeri yeni symbollerle aynı el freninin orda.

performansına birsey diyemem sonucta 110bg lik dizel. aynı motoru renault diger arabalarındada kullanıyor . bu motorun 2 tekerdeki performansına diyecek söz yok ama 4 tekerdeki performansı nasıl olur hiç bir bilgim yok.

2,3 ay öncesinden bana mesaj gelmişti artık renault dacia duster modelini, renault duster diye kendi modellerine ekliyecekmiş diye bildiri mesajı geldi,
    en azından dusterda renault amplemi 1 bin ,2bin tl kazandırır gibime geliyor.

araba işi zevk işi fakat duster tip olarak benim hosuma hiç gitmiyor. nissan marakada renaultun motorunu kullanıyor, jeep düşünüyorsan nissan quashqai nin dizel baz donanımlısı 52.000tl. 5000tl fazla vererek jeepe bindiğini anlarsın. nissanın baz donanımı ile dusterın ful donanmı kafa kafaya gibi birsey.

uygun fiyatlı jeepe binmek istiyorsanız kesinlikle nissan quashqai derim. hem görünüm hem donanım hem fiyatı alına bilecek bir jeep konumuna getiriyor.

bunlar benim bakış acılarım.

Güzel anlatmaşsın ama At ile eşeği birbirine karıştırmışsın 52.000TL dediğin Qashqai baz versiyonlu dizel 4x2 bir araç. Yani 2 çeker. 48.000TL'lik full olan Duster ise 4x4 110bg'lik Dizel bir araç. Eğer karşılaştırma yapacaksan Qashqai'nin 4x4 ile Duster'ın 4x4'ünü kıyasla fiyat farkını daha iyi anlarsın veya 4x2 olan versiyonlarını birbiri ile kıyasla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umiterkan -- 3 Nisan 2011; 23:30:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umiterkan
    Güzel anlatmaşsın ama At ile eşeği birbirine karıştırmışsın 52.000TL dediğin Qashqai baz versiyonlu dizel 4x2 bir araç. Yani 2 çeker. 48.000TL'lik full olan Duster ise 4x4 110bg'lik Dizel bir araç. Eğer karşılaştırma yapacaksan Qashqai'nin 4x4 ile Duster'ın 4x4'ünü kıyasla fiyat farkını daha iyi anlarsın veya 4x2 olan versiyonlarını birbiri ile kıyasla.

hocam kimin at kimin esek oldugunu bilmem ama 4x4 2.0 motorlada kıyaslanacak bir hali yok dusterın . ben yorum yazarken osturuktan yorum yapmıyorum. 4x2 85 bg ile 110 bg motoru kıyaslamak saçma olur. hadi dediğin gibi olsun 85 beygiri 110 yaptırdık 3000tl fazla vererek duster 43.000tl eder. kendi adıma konuşmak gerekirse 7 bin tl icin çakma jeepe binilirmi. binen elbet vardır ama ben binmem.

olayın diger bir perde arkasına bakmak gerekirse şimdiyedek 4x4 dizel arac olupta 1.5 motoru birtek bu arabada gördüm. 4x4 dedigin 2.0 motordan aşagı olmaz. dogaya aykırı. hadi buda olsun 4x4 1.5 motor 110bg motor üretiliyor tekerlere giden güçten ne bekleye bilirsin ki.
    zaten devamlı 4 çeker konumunda olmayacagı icin 4x2 ile yol katetceksin, 4x4 nezaman gerekecek hic bir zman, eger maceracı yapıya sahip sen.
    normal düz yoldada 4x4 cekeri devreye sokan birsinide görmedim.

şimdi dogaya aykırı ve gücsüz dedik, jeepin anlamı zaten dagda bayırda (doga ortamı) zorlu şartlarda engelleri aşmak degil mi ? eeee ozman 4x4 1.5 110bglik arabayı almak mantıklımı degil.

2.0 ,...... ,5.0 motorluk araclar zar zor kendimi hak ediyor kalmış 1.5 motormu engellere umut mu olcak.

binek olarak symboleieraya nasıl gözle bakılıyorsa, suv grubundada duster o gözle bakılıyor.

duster mezlez bir arac hic bir arac ile kıyaslanamıyor, grubunda arac yok. symbolün jeep hali başka birsey degil..
    symbolü , era, albea ile kıyaslıyorsun , dusterın buda yok.

yakında dusterı, boeing 787 ile kıyaslıyacak hale getirecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 4 Nisan 2011; 2:26:49 >
  • quote:

quote:

hocam kimin at kimin esek oldugunu bilmem ama 4x4 2.0 motorlada kıyaslanacak bir hali yok dusterın . ben yorum yazarken osturuktan yorum yapmıyorum. 4x2 85 bg ile 110 bg motoru kıyaslamak saçma olur. hadi dediğin gibi olsun 85 beygiri 110 yaptırdık 3000tl fazla vererek duster 43.000tl eder. kendi adıma konuşmak gerekirse 7 bin tl icin çakma jeepe binilirmi. binen elbet vardır ama ben binmem.

olayın diger bir perde arkasına bakmak gerekirse şimdiyedek 4x4 dizel arac olupta 1.5 motoru birtek bu arabada gördüm. 4x4 dedigin 2.0 motordan aşagı olmaz. dogaya aykırı. hadi buda olsun 4x4 1.5 motor 110bg motor üretiliyor tekerlere giden güçten ne bekleye bilirsin ki.
    zaten devamlı 4 çeker konumunda olmayacagı icin 4x2 ile yol katetceksin, 4x4 nezaman gerekecek hic bir zman, eger maceracı yapıya sahip sen.
    normal düz yoldada 4x4 cekeri devreye sokan birsinide görmedim.

şimdi dogaya aykırı ve gücsüz dedik, jeepin anlamı zaten dagda bayırda (doga ortamı) zorlu şartlarda engelleri aşmak degil mi ? eeee ozman 4x4 1.5 110bglik arabayı almak mantıklımı degil.

2.0 ,...... ,5.0 motorluk araclar zar zor kendimi hak ediyor kalmış 1.5 motormu engellere umut mu olcak.

binek olarak symboleieraya nasıl gözle bakılıyorsa, suv grubundada duster o gözle bakılıyor.

duster mezlez bir arac hic bir arac ile kıyaslanamıyor, grubunda arac yok. symbolün jeep hali başka birsey degil..
    symbolü , era, albea ile kıyaslıyorsun , dusterın buda yok.

yakında dusterı, boeing 787 ile kıyaslıyacak hale getirecekler.

Çok komik bir yorum olmuş
    40 yıldır piyasada olan Niva 1600cc ve 1700cc aralığında çıktı.
    Suzuki Jimny, Samurai, Vitara, Grand Vitara yıllardır 1000cc-1600cc arasında araç üretir. Hele ki 1300cc Jimny arazide tam bir keçidir, bilen bilir.
    Anlayan anlamıştır umarım. Sizinle burada tartışmak anlamsız. Birşey bildiğin yok bol kepçeden sıkıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umiterkan -- 4 Nisan 2011; 22:58:29 >
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ARMADATURK

soru saçma gelebilir ama aklıma takıldı. sahibinden.com da Clio Symbol ve clio seçenekleri var ikisi arasında ne fark var

artık hocam bizim sedanlar tam emin degilim ama 2007 de symbol olarak adlandırıldı.ozmandan bu zmana kadar halkın dilinde sedanlar clio symbol olarak gecti.

artık hb kasalara clio deniliyor.
    tabi aracının arkasında cilo yazarsa ilan vermek icin clio secenegine ilan veriyorlar.
    siteninde hatası var bunda kalitesiz bir sunum hazırlanmış. aslında symbol olarak secenek sunmaları lazım.
    insanlar cilo ve cilo symbol adlandırdıkları icin bilincsiz kişiler her iki yerede ilan veriyorlar.
    bundan baska mantıklı acıklaması yoktur sanırım benim aklıma gelen bu.

leon ;
    evet dediğin gibi 2007 den itibaren makyajlanan kasalarda clio ismini attı sadece symbol oldu. Aslında sahibinden sitesi önceleri clio ayrı symbol ayrı 2 farklı model başlığı açmıştı ama nedense tekrar clio ve clio symbol başlıklarına döndü. Bunda bizim insanımızın bilmeyip sedan kasalarıda clio bölümüne yazmaları etkili olmuştur diye düşünüyorum..

2007 makyajlı kasa ile 2006 kasalar arasında belirgin farklar var mı. sanki kasa kalitesi artmış gibi geldi. 2.el araba alacağım için seçeneği mi 2007-2008 ile sınırlıyım mı yoksa 2006 2005 de farketmez mi diyorsunuz.
  • quote:

Çok komik bir yorum olmuş
    40 yıldır piyasada olan Niva 1600cc ve 1700cc aralığında çıktı.
    Suzuki Jimny, Samurai, Vitara, Grand Vitara yıllardır 1000cc-1600cc arasında araç üretir. Hele ki 1300cc Jimny arazide tam bir keçidir, bilen bilir.
    Anlayan anlamıştır umarım. Sizinle burada tartışmak anlamsız. Birşey bildiğin yok bol kepçeden sıkıyorsun.

ewt dediğin gibi çok komik yorum oldu. nerdeyse hurdaya ayrılmak üzere olan aracları önüme sunup , bu araba böyle diye söylemen gülünç birsey.
    bir gülünç durumdaha var hadi dediğim motor kabul ettim ben zaten benzili motorları kasdetmedim ki ,dizel olupta 2.0 motor dan aşagı jeep görmedim dedim. lafları başka yerden okumayın.

kendi aracını 40 yıllık araclar ile mükaise eden birisi icin ne söylene bilinir ki.
    aracınıza toz konduramıyorsunuz , gercekleri bilipte sürmektense , gercekleri bilmeden sürmek iyi birsey olsa gerek.

ben tartışmıyorum, yazdıgınız her cümleye acıklık getirdim. sizin anlayışınız bukadar ki yazdıgım cümleleri tartışma haline cektiniz.
    30.000tl lik satış fiyatı olupta alıcısı olmayan bir araç için konuşmak anlamsız ve yersiz geliyor.

yorumların için teşekkür ederim, başın sıkıştıgında elimden geldiğince yardımcı olurum. kaporta haricinde hersey bizim araba ile aynı, dış kapı kollarına kadar.cevaplayamasam bile sorununu bir symbol kullanan cözer bilgin olsun..
  • quote:

2007 makyajlı kasa ile 2006 kasalar arasında belirgin farklar var mı. sanki kasa kalitesi artmış gibi geldi. 2.el araba alacağım için seçeneği mi 2007-2008 ile sınırlıyım mı yoksa 2006 2005 de farketmez mi diyorsunuz.

hocam bütceni bilmem ama gecen gün bünyas nikli arkadasımız 2007 model 1.4 16v dinamik 9.000kmlik aracını 19,350 tlye satmış. bütcen elverirmiydi bilmiyorum ama cidden alınacak arabaydı.

2006 ve asagısındaki modeller ile 2007 model arasında kaporta kalitesi olarak fark yok, fakat 2007 ve sonrası makyajlı kasa oldugundan dolayı ön, arka tamponlar ve ön gögüs farklılıkları var.

dış kaportada sorun olmasa bile yani fazla fark olmasa bile, iç dizayn olarak 2007 model ve sonrası daha başarılı. en basitinden otomatik ön camları sürücü koltugundan kontrol edebiliyorsun. 2006 modellerde yolcu tarafındaki camın kontrolü cakmak ateşleme yerinin orda.

symbolden pek konfor bekleyemeyiz ama model arttıkca az cok kendince konfor artıyor.

2006 ve sonraları iyi degil demiyorum hepsi gayet basarılı, fakat sizin belirlediğiniz model yıl aralıgı cok kafa patlatıyor, cünkü ic dizayn olarak 2006-2007 modelleri arasında cok fark var.

2007 ve üssü model daha agır basıyor bana göre.
  • quote:

quote:

hocam bütceni bilmem ama gecen gün bünyas nikli arkadasımız 2007 model 1.4 16v dinamik 9.000kmlik aracını 19,350 tlye satmış. bütcen elverirmiydi bilmiyorum ama cidden alınacak arabaydı.

2006 ve asagısındaki modeller ile 2007 model arasında kaporta kalitesi olarak fark yok, fakat 2007 ve sonrası makyajlı kasa oldugundan dolayı ön, arka tamponlar ve ön gögüs farklılıkları var.

dış kaportada sorun olmasa bile yani fazla fark olmasa bile, iç dizayn olarak 2007 model ve sonrası daha başarılı. en basitinden otomatik ön camları sürücü koltugundan kontrol edebiliyorsun. 2006 modellerde yolcu tarafındaki camın kontrolü cakmak ateşleme yerinin orda.

symbolden pek konfor bekleyemeyiz ama model arttıkca az cok kendince konfor artıyor.

2006 ve sonraları iyi degil demiyorum hepsi gayet basarılı, fakat sizin belirlediğiniz model yıl aralıgı cok kafa patlatıyor, cünkü ic dizayn olarak 2006-2007 modelleri arasında cok fark var.

2007 ve üssü model daha agır basıyor bana göre.

Genel anlamda verdiğin bilgiler doğru ama 2002 yılının ikinci yarısından sonra çıkan tüm Clio Symbollerde ön cam düğmeleri kapı içlerine alındı.Yani ön sağ yolcu tarafındaki camı da kontrol edebiliyorsun.Ayrıca yine 2002 öncesi modellerde ön kokpitte olan hoparlörler de kapı içlerine alındı.Yan işlev olarak 2002-2006 modellerle 2007-2008 modeller arasında bir fark yok.Ama tasarım olarak fikrimi sorarsanız 2007-2008 modellerin konsol tasarımı daha hoşuma gidiyor.
  • quote:

ewt dediğin gibi çok komik yorum oldu. nerdeyse hurdaya ayrılmak üzere olan aracları önüme sunup , bu araba böyle diye söylemen gülünç birsey.
    bir gülünç durumdaha var hadi dediğim motor kabul ettim ben zaten benzili motorları kasdetmedim ki ,dizel olupta 2.0 motor dan aşagı jeep görmedim dedim. lafları başka yerden okumayın.

kendi aracını 40 yıllık araclar ile mükaise eden birisi icin ne söylene bilinir ki.
    aracınıza toz konduramıyorsunuz , gercekleri bilipte sürmektense , gercekleri bilmeden sürmek iyi birsey olsa gerek.

ben tartışmıyorum, yazdıgınız her cümleye acıklık getirdim. sizin anlayışınız bukadar ki yazdıgım cümleleri tartışma haline cektiniz.
    30.000tl lik satış fiyatı olupta alıcısı olmayan bir araç için konuşmak anlamsız ve yersiz geliyor.

yorumların için teşekkür ederim, başın sıkıştıgında elimden geldiğince yardımcı olurum. kaporta haricinde hersey bizim araba ile aynı, dış kapı kollarına kadar.cevaplayamasam bile sorununu bir symbol kullanan cözer bilgin olsun..

Sayın leon_312, 1500cc 110bg'lik Dizel Renault motoru yukarıda saydığım benzinli araçlardan çok daha güçlü ve torkludur. Ayrıca da yakıtıyla çok çok ekonomiktir. Ne demek istediğimi anladınız umarım.
  • merhaba arkadaşlar aracıma kauçuk pasapas ve koltuk kılıfı almak istiyorum orjinal paspasları küçük geliyor önerilerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.