Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili Dostlar,

Dün itibarı ile 2016.3 Haritası Google Play'de ve iOS platformlarında güncel olarak yayınlandı.

Ve güzel haber, tabi ki dün açılan Osmangazi Köprüsü de haritalarda mevcut durumda.

Hepinize şimdiden iyi bayramlar, iyi yolculuklar!

Saygılarımla,

Alim K.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Ben ücretsiz geçiş yapamadım ne yazikki

Ücretsiz hak verildiğini sonradan gördüm

ne olucak bilmiyorum

Selamlar Cihan,

Hala aynı adrese mail atip, ilgili bilgileri paylaşırsanız Google Play'deki ürün için Primo'dan NextGen'e ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

İyi bayramlar,

Alim K.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivhaba

İOS için NEXTGEN uygulaması daha satışa sunulmadığından sanırım sadece Android kullanıcıları yararlanabilecek bu geçiş işleminden.

Sevgili Sivhaba

(ve tüm Forum kullanıcıları tabi ki)

Google Play için sağlamış olduğumuz 100 kişilik basvuruya yeni ürüne geçiş hakkı (Primo'dan NextGen'e) iOS AppStore sürümü için geçerli olmayacaktır.
    iOS'ta çıkmış olan son güncel harita 2016.3 haritası olacak ve bir daha iOS sürümüne tekrar yeni harita güncellemesi verilmeyecektir. Onun yerine yeni çıkan ürünün alınması önerilecektir. Eski sürümler hala kulllanılmaya devam edilebilecektir, ürün desteği de olacaktır, ama maalesef yeni sürüme ücretsiz bir geçiş hakkı söz konusu olmayacaktır.

Neden ?

iOS sürümü NNG firması tarafından yayınlandı ve yayında kaldığı süre boyunca da ek bir ücret istemeden, trafik ve harita güncellemesi sunuldu. Şu an ürün end of life, yani üretimden kalkma sürecine girmiş olduğu için yeni geliştirmeler ve yeni haritalar verilemeyecektir.

Şimdiye kadarki kullanımlarınızdan umarım memnun kalmışsınız ve ürün söz verdiği özelliklerin ve yeteneklerin hakkını vermiştir.

Saygılarımla,

Alim K.

• Selamlar tnrskr

Navitech icin Delco firması ile iletişim kurmalısınız. Bizim yapabileceğimiz bir şey değil maalesef.

Saygılarımla,

Alim K.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akikara

IOS için bir sürüm var. Epey de güzel. Bu sizin mi?

Sayın Akikara,

Bu ürün bizim temsilciliğini yaptığımız NNG firmasının yeni iOS platformu için çıkardığı iGO ürünü. Adı da iGO World gibi bir şey olacak (tam bilmiyorum)
    Bu üründe tek ülke bir paket olmayacak, ve isteyen istediği ülkeyi satın alabilecek.
    Önceden, her ülke veye ülke grubu için birden fazla iGO indirmeniz gerekiyordu, ve yazılım için tekrar eden maliyetlere katlanmak gerekiyordu.
    Mesela bende, iGO Türkiye, Macar-Romanya ve Avrupa olmak üzere üç ayrı uygulama bulunuyordu.

Bu ürünle birlikte tek yazılım olacak, ve istediğiniz haritayı kalıcı veya kiralama şeklinde indirebileceksiniz. Türkiye haritası da Başarsoft haritası olacak.

Saygılarımla,

Alim K.

• akucukpehlivan A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben bugün verdiğiniz mail adresine sipariş bilgimi gönderdim ama henüz cevap verilmedi. Bugün dönüş olur mu acaba?
    Yoksa sanırım bayram sonrasına kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Merhaba,

Ben bugün verdiğiniz mail adresine sipariş bilgimi gönderdim ama henüz cevap verilmedi. Bugün dönüş olur mu acaba?
    Yoksa sanırım bayram sonrasına kalacak.

Selamlar CivcivX,

Yasin bey bugün içinde yapacaktır. Merak etmeyin.

Saygılarımla,

Alim K.
  • akucukpehlivan A kullanıcısına yanıt
    Cevap geldi ve kurulumu yaptım. Teşekkür ederim.
    5 dakikalık kullanımda gördüğüm, eski sürüme göre görsel ve hız olarak pozitif anlamda bariz farklar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Ben ücretsiz geçiş yapamadım ne yazikki

Ücretsiz hak verildiğini sonradan gördüm

ne olucak bilmiyorum

Selamlar Cihan,

Hala aynı adrese mail atip, ilgili bilgileri paylaşırsanız Google Play'deki ürün için Primo'dan NextGen'e ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

İyi bayramlar,

Alim K.

Merhaba ;

Ufak bir eksiklik var yazımda.

Ben Apple kullanıyorum , Android değil
  • iGO Nextgen 2016.03 haritası güncellemesi geldi. Google Play üzerinden güncellemeniz yeterli... Hayırlı bayramlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Play'de Alim bey'inde bahsettiği gibi iGO Navigation (World - Nextgen) uygulaması mevcut.

Bu uygulama içerisinden istediğiniz ülke yada bölge için harita satın alabileceksiniz. Türkçe dil seçeneği mevcut.

7 Günlük deneme süresi veriyor. Türkiye haritasını ücretli almak isterseniz 47,67 TL dir. (Şu anki kurla tabi)

Ayrıca, şu an Türkiye için güncel olarak 2015 Q4 haritası var.

Satın aldığınızda güncellemeler ücretsiz olacağı söyleniyor ama ne kadar süreli olacağı muamma ! Harita güncellemesi için verilen cevap şu şekilde olmuş: "If you purchase a Navigation Package, when a new map update comes out, you can install it free of charge. You can access new map updates for an undefined period of time in the future, and we hope that you will continue using our application for many years. NNG Support"

Denemek isteyenhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.nng.igo.primong.igoworld adresinden indirebilir.

Ayrıca, sesli yönlendirme paketide var 13,12 TL dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soickan -- 2 Temmuz 2016; 12:34:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Google Play'de Alim bey'inde bahsettiği gibi iGO Navigation (World - Nextgen) uygulaması mevcut.

Bu uygulama içerisinden istediğiniz ülke yada bölge için harita satın alabileceksiniz. Türkçe dil seçeneği mevcut.

7 Günlük deneme süresi veriyor. Türkiye haritasını ücretli almak isterseniz 47,67 TL dir. (Şu anki kurla tabi)

Ayrıca, şu an Türkiye için güncel olarak 2015 Q4 haritası var.

Satın aldığınızda güncellemeler ücretsiz olacağı söyleniyor ama ne kadar süreli olacağı muamma ! Harita güncellemesi için verilen cevap şu şekilde olmuş: "If you purchase a Navigation Package, when a new map update comes out, you can install it free of charge. You can access new map updates for an undefined period of time in the future, and we hope that you will continue using our application for many years. NNG Support"

Denemek isteyenhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.nng.igo.primong.igoworld adresinden indirebilir.

Ayrıca, sesli yönlendirme paketide var 13,12 TL dir.

Başarsoft nextgen ile aynı mı bu program ?

• You can access new map updates for an undefined period of time in the future. Bu ne demek şimdi? Böyle ticaret mi olur ya?

• wander_ kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Tatildeydim; döndüm
    Navitech cihazlarda 2016.Q1 lisans dosyası yükleniyor ancak harita indirilemiyor. Delco ile mail yoluyla iletişim kurmak gerek. Sorun NNG kaynaklı sanıyorum.

Kolay gelsin.
  • Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    Araba aynı; FIAT/TOFAS gibi. Bazı opsiyonel farklar mevcut.
  • Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    Aynı uygulama ama güncellemeler farklı olacağından uygulama sürümü ve haritalar farklı zamanlarda güncelleniyor.

• DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Hocam Hoşgeldiniz. Bu dediğiniz olay naviextras.com sitesindemi oluyor bende piranha var 2016 Q1 haritası gözüküyor ama bir işlem yapılmıyor.

Ayrıca iGO Primo Yazılımlı Cihazlarda (v1.1, v1.2 Ve v2.x) Ayarlar [Resimli Anlatım] bu konuda birkaç şey yazdım bir bakabilirmisiniz.
  • r.yılmaz kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Piranha konusuna hiç girmiyorum; çünkü bu forumda Destek konusu da var, destekçisi de. Ama önerim önce cihazınızdaki uygulama ve haritadan emin olmanız. Piranha cihazlar son 3 yıllık periyodda farklı yazılım ve harita datası kullandılar.
    Yani cihazınızdaki yazılım; iGO değilse zaten Naviextras Toolbox ile güncelleme alamazsınız.

İyi bayramlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,
    Piranha konusuna hiç girmiyorum; çünkü bu forumda Destek konusu da var, destekçisi de. Ama önerim önce cihazınızdaki uygulama ve haritadan emin olmanız. Piranha cihazlar son 3 yıllık periyodda farklı yazılım ve harita datası kullandılar.
    Yani cihazınızdaki yazılım; iGO değilse zaten Naviextras Toolbox ile güncelleme alamazsınız.

İyi bayramlar

Cihazım IGO naviextras programında 2016 Q1 harita gözüküyor ama seçilemiyor misal 2015 yılının ücretli son haritasını almak istersen tıklayıp seçebiliyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.