Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gözümüz Aydın ,Temmuz ayında da olsak 2016 Q1Adıyla harita güncellemesi yayınlanmış.(şükürler olsun)
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelledik teşekkürler :)
  • Selamlar,

2016.Q1 Harita güncellemesi PND cihazlar için de yayında. Naviextras Toolbox ile güncellemelerinizi alabilirsiniz.

Mobile cihazlar üzerindeki 1 haftalık kullanım testlerim sonucu herhangi bir olumsuzluk gözlemlemedim. Başarılı bir çalışma, tebrikler.

Alim bey ve Takınıma şahsım olarak teşekkür etmek istiyorum.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

2016.Q1 Harita güncellemesi PND cihazlar için de yayında. Naviextras Toolbox ile güncellemelerinizi alabilirsiniz.

Mobile cihazlar üzerindeki 1 haftalık kullanım testlerim sonucu herhangi bir olumsuzluk gözlemlemedim. Başarılı bir çalışma, tebrikler.

Saygılar.

Merhaba
    Bu yeni haritada, yeni açılan Osmangazi köprüsude yer alıyormu? Yani varacağimiz yere en kolay bu köprüden geçerek gidebiliniyorsa, bu harita bu köprü yönlendirmesini yapıyormu?

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Evet, Körfez köprüsü yeni haritalarda yer alıyor ve üzerinden rotalama yapılabiliyor. Alim bey de birkaç mesaj yukarıda vurgulamış.

Keyifli sürüşler.
  • Evet Androide de geldi bir kaç gün önce güncelleme ve gayet başarılı. Emeği geçenlere teşekkürler.

Edit: İmla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamRiver -- 8 Temmuz 2016; 23:26:48 >
  • quote:

Selamlar,

Saygılar.

Tabelalar görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

quote:

Selamlar,

Saygılar.

Tabelalar görünmüyor

Haklısınız; evet Tabelalar görünmüyor. PND ve Nexgen Android cihazlarda denedim, görünmüyor...

Teşekkürler. Hemen bildirimde bulunalım o zaman.
  • Nextgen android de ben kullanırken hangi tabeladan dönüş olacaksa sağ üstteki siyah alanda yazıyor. ayrıca tabela şeklinde eskisi gibi resimler yok. dikkatli bakınız

• Alim bey, ileride sizin adınız altında sunulan Nextgen uygulaması güncellenmeye devam edecek diye biliyorum. Peki, iGO nun Android ve iOS için olan ortak yazılımına entegre olayı ileride düşünülüyor mu?

Örnek olarak 1 sene Başarsoft Nextgen uygulaması güncellemesinden sonra iGO Navigaton World (Nextgen) uygulamasını kullanın artık denilecek mi?

İkinci sorum olarakta, yandex haritalar sizin altyapıyı kullanıyor diye biliyorum. Ancak kendi haritaları daha güncellenmedi. Ne zaman güncelleneceği konusunda bilginiz varmı? (İstanbulda yeni açılan köprü var ama İzmir'de Ocak ayında açılan Nur Sultan Nazarbayev Cd. bağlantı köprüsü halen gözükmüyor.) Google Haritalar'da daha güncelleme yapmadı... Not: Bahsettiğim yer 2016.03 kapsamında görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

quote:

Selamlar,

Saygılar.

Tabelalar görünmüyor

Merhabalar bulentdilbaz

Evet Tabelalar konusunda bir hata var derlemede.
    Bu hatayi haritalar yayına konmadan once bize iletti NNG ekibi. Biz bu hatayı kabul ederek yayının mutlaka yapılmasını istedik. Cunku haritalar bayrama yetişmeseydi, kullanıcılarımız son güncellemelerden faydalanamayacaktı.
    Simdi Tabelaların düzeltilmiş halinin hazırlanmasını bekliyoruz. O da kısa sürede yayına veriliyor olacak.

İlginiz ve uyarınız için teşekkürler.

Saygılarımla,

Alim K
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Alim bey, ileride sizin adınız altında sunulan Nextgen uygulaması güncellenmeye devam edecek diye biliyorum. Peki, iGO nun Android ve iOS için olan ortak yazılımına entegre olayı ileride düşünülüyor mu?

Örnek olarak 1 sene Başarsoft Nextgen uygulaması güncellemesinden sonra iGO Navigaton World (Nextgen) uygulamasını kullanın artık denilecek mi?

İkinci sorum olarakta, yandex haritalar sizin altyapıyı kullanıyor diye biliyorum. Ancak kendi haritaları daha güncellenmedi. Ne zaman güncelleneceği konusunda bilginiz varmı? (İstanbulda yeni açılan köprü var ama İzmir'de Ocak ayında açılan Nur Sultan Nazarbayev Cd. bağlantı köprüsü halen gözükmüyor.) Google Haritalar'da daha güncelleme yapmadı... Not: Bahsettiğim yer 2016.03 kapsamında görünüyor.

Sevgili Soickan,

Bu konuda olabildigince seffaf olmaya calisiyoruz. Gordugum kadari ile NextGen sürümünün üstüne yeni bir yazılım geliştirilmesi çok kısa sürede beklenmiyor. Dolayısı ile yeni bir yazılıma kaynak ayırılması gerekliliği oluşup, eski versiyonlarda birden cok farklı sürüm yük olarak karşılarına cikmadigi muddetce NNG ekibi bu tür bir adım atmayacaktır. Primo'dan NextGen'e gecis yaklasık 4-5 yil sürdü. Dolayısı ile önümüzde 1 yıl içinde böyle bir gelişme olması imkansız.

Bu arada;
    su anda iki üründe piyasada mevcut, dolayısı ile kullanıcı tercihi ile hangi ürünün daha cok kullanılır olacagi zaman icinde ortaya cikacaktir.
    Bizim gordugumuz kadari ile iGO NetxtGen Başarsoft sürümü Primo gibi tuttu ve kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Saygı ve Sevgilerimle,

Alim K.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Alim bey, ileride sizin adınız altında sunulan Nextgen uygulaması güncellenmeye devam edecek diye biliyorum. Peki, iGO nun Android ve iOS için olan ortak yazılımına entegre olayı ileride düşünülüyor mu?

Sevgili Soickan,

Bu konuda olabildigince seffaf olmaya calisiyoruz. Gordugum kadari ile NextGen sürümünün üstüne yeni bir yazılım geliştirilmesi çok kısa sürede beklenmiyor. Dolayısı ile yeni bir yazılıma kaynak ayırılması gerekliliği oluşup, eski versiyonlarda birden cok farklı sürüm yük olarak karşılarına cikmadigi muddetce NNG ekibi bu tür bir adım atmayacaktır. Primo'dan NextGen'e gecis yaklasık 4-5 yil sürdü. Dolayısı ile önümüzde 1 yıl içinde böyle bir gelişme olması imkansız.

Bu arada;
    su anda iki üründe piyasada mevcut, dolayısı ile kullanıcı tercihi ile hangi ürünün daha cok kullanılır olacagi zaman icinde ortaya cikacaktir.
    Bizim gordugumuz kadari ile iGO NetxtGen Başarsoft sürümü Primo gibi tuttu ve kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Saygı ve Sevgilerimle,

Alim K.

Nextgen üzerine yeni bir sürüm olarak bahsetmemiştim. Şu an NNG nin çıkardığı dünya çapında kullanıma sunulan iGO World uygulamasıda Nextgen uygulaması olduğunu gördüğüm için bizim ülke gibi özelleştirilmiş İgo Nextgen Başarsoft gibi uygulamaları kaldırıp tek uygulama üzerinden dünya çapında hizmet verelim denilecekmi acaba onu sormak istemiştim. Çünkü, iki uygulamada Nextgen olarak geçiyor, geliştirmeler, kişiye özel profil uygulamaları gibi geliştirmeleri yine NNG yapacak ve tek çatı altında toplansın denilecekmi acaba?

Çünkü, NNG nin kendi sunduğu World uygulamasında ülkeye göre harita satın alınıp kullanılabiliyor. Kişinin uygulama içerisinde satın aldığı lisansları depolamak için Google Drive yetkisini kullanıyor. Uygulama içerisinde kupon kodu kullanma özelliğide mevcut. Sadece harita güncellemeleri yine Başarsoft olarak devam edilir ve güncellendikçe uygulama içinden kullanıcılar güncellemeye devam ederek kullanır.

Bu mesela İGO İsrail Nextgen uygulamasıda için geçerli olabilir.

Tamamen genel olarak düşününce herkesi bir araya toparlamak isterlermi acaba onu merak ettim.

Mesela, TomTom bu stratejiyi uyguluyor ve dünya çapında tek uygulama ile yola devam ediyor. Belkide NNG bunu örnek alarak İGO World'u sunmuşta olabilir ama bilemiyorum. O yüzden sizin bilginiz varmı onu sormak istedim.

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soickan -- 12 Temmuz 2016; 9:17:48 >
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Tespitiniz çok dogru, bu uygulama sadece israil ve türkiye için istisna yapıldı.
    iGO NextGen icin bir iGO World platformunu ne zaman yetistirecegi belli degildi, ayrica tüm kullanıcıların world kullanıp kullanmayacakları da pek belli olmayan bir sürec. dolayısı ile israil ve türkiye için tek ülke ürünü çıkartıldı.

Bu konuda ilerde sadece tek ürün olacak denecek olsaydi, simdi bu tur bir ürün cikartilmazdi. Bize soylenen boyle bir seyin olmayacagi yonunde.

Saygılarımla,

Alim K.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alien2000a

Antalyaya'da sanırım en son Roma imparatorluğu döneminde uğranmış herhalde. Şehrin ana yolları baştan aşağı değişti. Havalimanına girerken arazide gidiyor gibi görünüyorum. Hyundai Tucson navigasyon igo Nextgen naviextras 2015.10 güncellemesi

Sevgili alien2000a

Antalya gibi turistik yerleri genellikle yaz oncesi cikan, 2016.3 gibi, haritalarda güncelliyoruz. Ve bunu sizlerin iddia ettigi gibi Likyalılar, Romalılar, Selcuklular şeklinde değil, her miladi takvim yılında yapıyoruz. Yani her sene yeniliyoruz. :-)

2016.3 e bir bakınız. Eksik kalan bazi ilceler olmus, yetismemis sanirim bazi ilceler, onlarda 2016.7 haritalarında tamamlanmış olacak dediler.

Saygılarımla,

Alim K.
  • uygulamayı satın aldım fakat primoda olduğu gibi navigasyon sırasında radar uyarıları yok, ayarlardan etkinleştirdiğim halde göremiyorum.
  • infectedvoice kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Radar uyarıları'ndan kastınız Speedcam dosyası ise orijinal yazılımla sunulmaz; haricen yüklemeniz gereklidir.

Saygılar
  • İgo navigation uygulamasına 2016.3 niye gelmedi hala ?

• quote:

Selamlar,

Radar uyarıları'ndan kastınız Speedcam dosyası ise orijinal yazılımla sunulmaz; haricen yüklemeniz gereklidir.

Saygılar

cevap için teşekkürler,

speedcam dosyasını nasıl bulabilirim acaba?
  • Bir kampanya olsa da Nextgene geçsek. Şimdilik yandex idare ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.