Şimdi Ara

DH RENAULT KANGOO KULÜBÜ 62 kangocuyla yola devam ... (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.193
Cevap
29
Favori
595.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 19KaaN25

izmirde baktırabileceğimiz bir yer var mı ? birde 65 bg mi yoksa 80 bg mi 65 bg kullananlar çok düşük motor yokuşlarda çekmiyor diyorlar doğrumudur bizim baktığımızın 65 mi 80 lik mi olduğunu nasıl anlarız ?

Yetkili servisler var.Ermat falan gibi.En fazla 50 tl vererek komple baktırın arabaya.Beygir gücü ruhsatında yazar.Benimki 80 lik motor gücü kısmında 58.8 kw yazıyor.65 lik lerde öyle kağnı gibi değil.Okulda bir hocada var basınca canavar gibi yapıştırıyor ...
  • 65 lik yokuşta çekmiyor diyen yanuıma gelsin

varmı öyle muhabbet

Şile otobanında rampada basa bas çok orta sınıf bineği geçmişliğim var.

rakamdan kaybediyo 65
    yoksa canavar gibi

viraj çıkıyorum viyadük sonra tam u oluyo keskin u ama

3. vitesle giriyorum
    u nun başalngıcına geldiğinde mecbur 20 ye kadar düşüyosun
    hiç 2 ye almadan toparlayıp devam ediyor.

öyl düz yolda yavaşlayıp 3 le 2 ye almadan devam etmek değil bu.

Her arabanın işide değil.
  • 65 ßg.Liğin çekmediğini diyen arkadaş aracına ßir ßaktırsın , onunkinde ßir sorun vardır muhakkak !..

geçen hafta muş yoLunda ZİGANA ve KOP dağıLarından geçtim araç ta 5 kişi ve ßagaj 2 aiLeLik fuLL doLu !.. 3 araç gittik p. 407 ,wv. caddy iLe ßen 2004 Kangoo 65 ßg. iki dağda ßeni diğer araçLara mahçup etmedi !.. kopuda geçince ßir yerde çay içmek için moLa verdik caddy nin şoförü aracımın ßg.ini sordu !.. neden sordun dedim , iyi gidiyor dedi !.. dedim 65 şaşırdı kaLdı !.. gitmiyor diye ßir şey kesinLikLe yoLdada , petroLdede mahçup etmez !..
  • Caddy ci de zırvalamış resmen altında 105hp lik canavar var halbuki ...
  • düzyoLda ikisinede uymadım yani onLar 140 feLan görünce peşLerine takıLmadım geride kaLacağımı ßiLdiğim için !.. ßen onLara uymayıncada onLar ßasamadı ama rampada kesinLikLe geride kaLmadım !.. tork farkı oLaßiLir ,herşey ßg.de ßitmiyor !..
  • Rampada beygir kadar Markayada bakar
  • Geçenlerde bana ''reno almakla hata etmişsin'' gibilerinden birşeyler demiştin açıklar mısın ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Geçenlerde bana ''reno almakla hata etmişsin'' gibilerinden birşeyler demiştin açıklar mısın ???

banada öyle laflar çok dendi yok 1.5 araba alınırmı 65 beygir arabaya binilitmi vs. bu insanların araba

konusundaki cahilliklerinden kaynaklanıyo birde reno zamanında tofaş ile aynı kefeye konmuş
  • Pisikolojik olarak hata yaptığını düşünüyorum.
  • alperalla dedi geçenlerde bir konuda arada kaynadı gitti bulamadım o yüzden sordum ...
  • Pm alımın da kapalı özelden yazayım dedim ama ne demek istiyorsun sen psikolojik hata falan açık konuş madem ...
  • historiyst_45 konuyu tam anlamış değilim ama alperella tutup sana kangoo almakla hata yapmışsın demz çünkü kendinde yeni kangoo babasında 2005 kangoo ve her forumda kangooyu savunan ibirisi sana kangoo almanla ilgili kötü bişey demez
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperella

Rampada beygir kadar Markayada bakar

kardeş oLayın marka iLe ne aLakası var ?.. motordaki ve araçtaki teknoLoji neyse o !..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirei

historiyst_45 konuyu tam anlamış değilim ama alperella tutup sana kangoo almakla hata yapmışsın demz çünkü kendinde yeni kangoo babasında 2005 kangoo ve her forumda kangooyu savunan ibirisi sana kangoo almanla ilgili kötü bişey demez

Hayır mesele o değil zaten.Birkaç yerde markaların babamızın malı olmadığını iyi olduğu noktalarda iyi kötü yönlerini de olduğu gibi söylemeliyiz falan demiştim.Reno nun genel olarak özellikle konfor konusunda kıt olduğunu yani baya kütük olduğunu söyledim.Yıllardır R12,9,21 ve Kangoo sahibi olan biri olarak.İyi yönlerini de savunurum.Asıl meseleyi biliyorum.Citroen Yeni Berlingo konusunda yazdıklarımdan dolayı niye Berlingo almadın madem demeye getiriyor tahminimce.Bunun sebebini de çeşitli başlıklarda açıkladım zaten.Konuyu dağıtmak istemedim ama pm si kapalı olduğu için mecburen buraya yazdım ...

• durun arkadaşlar tam kongo almaya niyetlenmişken kafamı karıştırmayın. ben benzinlide ısrar ediyorum hala. hem tüplü denk gelirse iyi olacak olmassa ben taktırırım. ama 2005 üstü benzinliye denk gelmedim araba satış sayfalarında. amacım binek almak uzun süre kullanmak istiyorum. dizellerin 1000 binden sonra tat vermediği aşikar. çıkacak masrafla uğraşmak istemiyorum.
    renonun konfor açısından sınıfta kaldığı malum zaten. ben açıkçası ekonomi taraftarıyım. selamlar.
  • Birincisi markada önemlidir derken şöyle.

1.9 Partner ile bilenler için söylüyorum istanbul istikametine giserken Çankırı il sınırı bitişleri hafif tatlı çift çıkış tek iniş rampada boş tırı geçemedim.
    Bana geberik tırt bir araç gibi geldi.

Sen 1.5 Kangoo ile geçermisin geçemezmisin ?

Bu basit birşeydir herzaman olacak birşeyde değildir arbanın durumuda önemlidir falan filan da bana göre markada önemlidir.
    Kimisinin düşük motoru diğerinin büyük motorundan performanslı olabilir.

İkincisi historiyst ben Kangoo yu sevmeme övmeme rağmen senin Berlingoyu daha çok istediğinden yola çıkaraktan senin için onun daha doğru karar olacağını düşündüğüm için Reno almakla hata etmişsin dedim. Bundan ibaret

2005 üstü dizel zor bulursun dostum Hatta ben hiç raslamadım. Biraz daha ileri gidiyim galiba yok.

• Aklım onda kalmadı sadece bazen görünce iç geçiriyorum hepsi bu sonuçta mantığımın sesini dinledim duygularımın değil ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperella

Birincisi markada önemlidir derken şöyle.

1.9 Partner ile bilenler için söylüyorum istanbul istikametine giserken Çankırı il sınırı bitişleri hafif tatlı çift çıkış tek iniş rampada boş tırı geçemedim.
    Bana geberik tırt bir araç gibi geldi.

Sen 1.5 Kangoo ile geçermisin geçemezmisin ?

vaLLa ßen ßu kangooyu aLmadan önce Partnerin, ßerLingonun ve Kangoonun 1.9 motorLarının performans oLarak çok kötü oLdukLarını duymuştum !.. sanırım o modeLLerin turßosuz oLmaLarından kaynakLanıyor !.. ancak Partner veya ßerLingonun 1.6 ve 2.0 hdi motor seçenekLeri performansta çok çok iyiLer !..
  • bende KANGOO cuyum grubunuza bi kardeş daha eklerseniz sevinirim ^^. 2000 express 1,9
  • aramıza hoşgeLdin, aktif oLman diLeğimLe !
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.